Home / Дозвілля / Ворожіння на Андрія. Підбірка правдивих ворожінь

Ворожіння на Андрія. Підбірка правдивих ворожінь

Згідно релігійного календаря, 13 грудня – це День святого апостола Андрія Первозванного. У народі вважається, що напередодні Святого Андрія відбуваються чудеса і містичні речі, які дозволяють відкрити таємницю майбутнього. Про корисну підбірку ворожіння на Андрія  піде мова далі.

Ворожіння на Андрія

Ворожіння на Андрія. Підбірка правдивих ворожінь

Сьогодні далеко не всі традиції дотримуються, проте дівчата, як і раніше, продовжують ворожити, сподіваючись дізнатися ім’я свого майбутнього чоловіка. Та й як тут втриматися – і не задовольнити свою жіночу цікавість, це можна зробити перед днем Святого Андрія.

Ворожіння не обов’язково повинні супроводжуватися серйозною обстановкою і похмурою атрибутикою. Можна перетворити вечір у справжню зимову казку і нестримні веселощі для дітей і дорослих!

У день святого Андрія Первозванного найбільше хвилювання відчувають юнаки і дівчата, які в пошуках наречених. Щоб весело провести це свято, можна влаштувати ворожіння.

У нашій статті ми розповімо, як правильно проводити ворожіння на Андрія  на судженого в ніч з 12 на 13 грудня.

Ворожіння на Андрія для дорослих

Один з найпростіших і популярних способів – віск. Для цього знадобиться миска з холодною водою і свічка. Потрібно запалити свічку і занести над мискою з водою, щоб віск капав в воду. Застиглі і затверділі фігурки потім дістаються і розтлумачуються.

Катання на кубках (чашках, стаканчиках). За красивою назвою криється весела забава. Для організації цього ворожіння треба підготувати непрозорі стаканчики або чашки, а також головну атрибутику – кільце, монету, лавровий лист, компас, шматочок цукру, ключ і цукерку (через брак предметів або для простоти можна просто намалювати на папері).

Під перевернуті посудини покласти кожен з предметів і запропонувати вибрати людині. Отриманий предмет і розповість про майбутнє:

кільце – весілля;

монета – багатство;

лавровий лист – слава і визнання;

компас – подорож;

цукор – щастя в любові;

ключ – переїзд;

цукерка – народження дитини.

Ворожіння по взуттю. Найпростіше і веселе ворожіння. Суть в тому, щоб кидати через ліве плече взуття. Якщо після цього носок спрямований на двері, то очікується швидке одруження. Можна взяти тапочок, щоб не насмітити і залишити в цілості взуття.

Ворожіння на судженого. Щоб дізнатися, як звуть вашого майбутнього нареченого, в ніч на 13 грудня можна покласти під подушку мішечок з листками паперу, на яких вказані чоловічі імена. Напишіть 11 імен (можна вибирати з друзів або знайомих), а один папірець нехай залишиться порожнім. На ранок витягніть навмання один з листків, вказане на ньому ім’я – і є ім’я вашого судженого. А якщо вам попадеться «пустушка» – значить, ім’я нареченого поки залишається загадкою.

 Спробувати дізнатися, хто стане вашою другою половинкою, можна також уві сні: просто спробуйте запам’ятати чоловіка, який вам присниться в ніч на 13-е грудня. А щоб суджений точно прийщов, перед тим, як лягати в ліжко, обов’язково подумайте про дорогу серцю людину.

Для цього ворожіння на Андрія  необхідно взяти жменю квасолі або гороху і насипати її в миску, загадавши бажання, відповіддю на яке може бути «так» або «ні». Вибираючи по зернятку, промовляйте про себе «збудеться», «не збудеться», остання зернина на дні миски підкаже, наскільки реальна ваша мрія.

 Візьміть невелику ємність і насипте в неї зерна пшениці, туди ж помістіть чотири кільця: золоте, срібне, з камінчиком і просте. Перемішайте кільця і зерна, щоб прикрас не було помітно, закривши очі, подумайте про сокровенне і витягніть одне з кілець. Якщо це виявиться срібний перстень – незабаром ви зустрінете свого судженого, золоте – зіграєте весілля, прикраса з камінчиком означає пристрасну любов, а просте – подальші пошуки долі.

Увечері в день святого Андрія візьміть кілька цибулин і напишіть на кожній ім’я знайомого хлопця, який вам цікавий. Після цього помістіть цибулини в воду – та з них, яка проросте першою, вкаже ім’я майбутнього обранця. Ви також можете написати на одній цибулині «таємничий незнайомець», можливо, вам ще тільки належить познайомитися з майбутнім чоловіком.

Це ворожіння краще проводити у великій компанії, для нього вам знадобляться свічка, миска і велика кількість довгих смужок паперу з написаними на них чоловічими іменами. У ємність налийте до країв води, розкладіть по її бортах записки з іменами, щоб вони майже торкалися води. Дівчина, яка бажає дізнатися ім’я майбутнього чоловіка, ставить в центр миски палаючу свічку і чекає, який листок почне горіти першим. Ім’я на ньому вкаже на вашу долю.

Ворожіння по гілці дерева – це одне з найбільш красивих гідних: щоб дізнатися про своє майбутнє, дівчині потрібно увечері 12 грудня зрізати в саду гілку вишні, яблуні, бузку та черемхи і поставити її в будинку в вазу з водою. Якщо до святкування Різдва гілочка зацвіте, це означає, що в наступному році дівчину чекає щасливе заміжжя.

 Вважається, щоб ворожіння було найбільш достовірним, дівчині потрібно ретельно підготуватися: їсти в цей день виключно хліб і воду, однак досхочу нагодувати близьких. Ще одна умова – після ворожіння необхідно дотримуватися мовчання до самого ранку, що особливо важко, якщо ви ворожите в компанії подружок, з якими не терпиться обговорити побачене.

У слов’ян Андрій Первозванний є уособленням чоловічого начала, а також покровителем шлюбу, саме тому Андріїв день на Русі вважався підходящим часом для ворожіння заміжжя.

Ворожіння на багатого жениха нареченого. Коли всі в будинку заснуть, дівчина повинна погасити світло в кімнаті, сісти біля заштореного вікна, і проговорити: «Суджений, ряджений, їдь повз вікна». Через деякий час повз її вікна повинні пройти люди. Якщо компанія галаслива, люди голосна розмовляють або сміються – судилося вийти за багатого нареченого. Якщо під будинком проходять нишком – пов’язати долю випадає з бідним хлопцем.

Ворожіння на королях в день Андрія. Перед сном, дівчина повинна вибрати з колоди карт чотирьох королів, і покласти їх під подушку. Потім сказати: «Хто мій суджений, хто мій ряджений, той хай присниться мені уві сні». Ворожіння говорить, що наречений присниться в образі короля.

Ворожіння на рушнику.  В ніч з 12 на 13 грудня дівчина повинна вивісити за вікном рушник білого кольору. При цьому примовляючи «Суджений-ряджений, прийди і утрися». Якщо зранку рушник буде вологим, значить в цьому році дівчина вийде заміж, якщо сухий, весіллю бути не скоро.

Ворожіння на гребінці в день Андрія. Дівчина кладе під подушку гребінець, примовляючи: «Суджений-ряджений, причеши мені голову». Суджений повинен з’явитися уві сні і причесати дівчині голову.

Ворожіння на судженого на солі. Це ворожіння на Андрія  схоже з попереднім. Перед сном, ворожка повинна випити підсоленої води і сказати: «Хто мій суджений, хто мій ряджений – той пити мені дасть». Згідно ворожіння наречений повинен напоїти її уві сні.

Ворожіння на воску на нареченого. Це ворожіння підійде для тих, хто хоче дізнатися, що чекає його в наступаючому році. Для цього потрібно в ложці розтопити віск (тільки не парафіновий, візьміть свічки з церкви), під час процесу думати про хвилююче питання. Коли віск розплавиться, вилити його в посудину з водою. Потім, можна розглядати отримані фігури і тлумачити побачені значення.

Ворожіння на дітей напередодні Андрія Первозванного. Це ворожіння робіть в морозну ніч. Налийте ввечері чарку води, опустіть кільце і виставте на мороз. Вранці, уважно розгляньте, скільки утворилося горбків, стільки буде синів, а скільки ямок – стільки і дочок.

Ворожіння на попелі в день Андрія. Спаліть на тарілці зім’ятий аркуш паперу. Запаліть свічку і по тіні, яка утворюється від попелу тлумачте свою долю, розгадуючи образи. Якщо помітите обриси замку – до швидкого весілля.

Ворожіння по книзі на майбутнє. Найшкідливіше і просте ворожіння. Для такого способу підійдуть Біблія, Псалтир і можна взяти твори поетів. Думайте про хвилююче питання, потім скажіть номер сторінки і рядок. Розкрийте книгу в потрібному місці і читайте. Тлумачте прочитане відповідно загаданого питання.

У день Святого Андрія за заведеним звичаєм багато дівчат дотримуються посту і моляться апостолу про хороших женихів.

Незвичайний спосіб дізнатися першу букву імені судженого або судженої – по шкірці яблука. Для цього потрібно очистити максимально довго шкірку, а потім кинути її через ліве плече. Яку букву прийме очисток – так зватимуть кохану людину.

Передсвяткові дні несуть в собі багато радості і веселощів. Для гарного настрою не потрібно шукати складних способів. Досить зібрати близьких і навіть просто поговорити. Якщо супроводити це хорошим частуванням та розвагами, тоді позитивні емоції надовго залишаться з вами!

Ворожіння «Кораблик». Потрібно взяти таз на три-п’ять літрів і наповнити його водою на третину. Також знадобиться волоський горіх. Дістаньте з половинки шкаралупи ядерце і прикріпіть в середину свячку, що підходить за розміром. Одержаний кораблик повинен триматися на воді. Ще будуть потрібні листочки паперу розміром приблизно 10 × 5 см.

Кожен з них надріжте, і на одній з половинок напишіть ім’я чоловіка. Можна будь-яке, а можна реальних претендентів на вашу руку і серце. Скільки треба листочків? П’ять, десять – все залежить від вас. Тепер прикріпіть папірці до борту тазика. Половинка з ім’ям повинна бути ближче до води, але не в ній! Запускайте кораблик із запаленою свічкою. Як тільки вогонь добереться до одного з листочків – ворожіння закінчено і ім’я судженого визначено.

Ворожіння на ланцюжку. Цей обряд для одного. Коли годинник проб’є північ, правою рукою візьміть розстібнутий ланцюжок (золотий або срібний), скомкайте його і киньте на рівну поверхню – на підлогу або на стіл. Тепер включайте уяву і дивіться, яку форму придбав ланцюжок.

Якщо він утворив коло, овал – попереду труднощі, доведеться добре постаратися, щоб їх подолати. Ланцюжок ліг рівною лінією? Вам варто взятися за нову справу, удача гарантована! Ланцюг утворив прямокутник, трикутник? Теж добре, це ознака швидкого успіху.

Якщо з ланцюжок вийшов бантик, вас чекає щось романтичне. Побачення, весілля – одним словом, любов. Ланцюжок в формі літери – символ нових відносин. Не виключено, що ім’я судженого буде починатися саме на цю букву. А ось що, якщо заплутався ланцюжок нічого доброго не віщує. Рік буде важким, доведеться розплутувати життєві вузли.

Ворожіння з панчохою. До цього ворожіння на Андрія  дівчатам доведеться підготуватися заздалегідь – купити панчохи. Перед сном на одну ногу необхідно надіти нову панчоху і лягти в ліжко. При цьому дівчина повинна промовити: “Суджений, ряджений, прийди з мене знімати взуття”. Чоловік, який уві сні зніме панчоху – стане майбутнім чоловіком.

Ворожіння по нитці. Вставте три нитки в три голки: чорного, білого і червоного кольорів. Нехай хто-небудь обережно приколить їх до вашого одягу з боку спини. Не знаючи, в якій черговості розташовані голки, витягніть одну нитку.

Червона нитка означає швидке заміжжя і народження малюка, біла – самотність, а чорна – заміжжя щастя вам не принесе, потрібно звернути увагу на кар’єрне зростання.

Ворожіння на Андрія для дітей

Дуже цікаво малюкам спостерігати за капанням воску і формуванням фігурок.

Ще один варіант – приготування солодощів з передбаченнями. Можна самим поворожити на кухні, а можна в готову смакоту засунути папірці з описом майбутнього.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *