Home / Твоя краса / Нігті / Тканинне нарощування нігтів

Тканинне нарощування нігтів

Тканинна технологія, поки у нас не так популярна, як на заході, яку давно гідно оцінили у всьому світі. Адже вона дозволяє не тільки змоделювати ніготь, але і врятувати його при пошкодженні. Ця технологія використовується нашими майстрами в основному не в нарощуванні, а в якості швидкої допомоги, коли потрібно «закласти» тріщину або підрівняти рельєф, що можна зробити за допомогою шматочка тканини.

Для нарощування цим методом застосовують такі матеріали: штучні нігті (тіпси) або гель для основи, шовк, льон, або файберглас (тканина на основі скловолокна). Найбільш популярний з них – шовк, він тонкий, ніжний, а такий ніготь міцний і еластичний. Крім того, різноманітність малюнків і відтінків застосовуваної тканини позбавить вас від необхідності використовувати додаткові покриття і регулярно їх поновлювати.

Суть методу тканинного нарощування

Тканинне нарощування нігтів

Наклеювання тіпса на ніготь, або першого основного гелевого шару, зверху накладається шар тканини. Процедура тканинного нарощування нігтів проводиться в чотири етапи і займає 2-2.5 години.

Етап 1.

Підготовка нігтя до процедури. Майстер акуратно відсуває від нігтя кутикулу, підрізає довжину, коригує форму нігтьової пластини. Для кращого зчеплення з тіпсами, нігті знежирюють за допомогою шліфовки і протирання спеціальним розчином.

Етап 2.

Посадка тіпса на ніготь за допомогою спеціального клею, надає їй бажаної форми і довжини. Як варіант – базове нарощування гелем. В цьому випадку, майстер викладає гель, закріплює шар під ультрафіолетом і надає йому необхідну форму. Оскільки гель служить лише базою для подальшого нарощування тканиною, в ідеальній обробці і шліфовці він не потребує.

Етап 3.

Майстер прикріплює за допомогою клею підготовлений шматочок тканини, до основи і закріплює активатором. Для створення «прозорого» ефекту тканину змочується до повного намокання.

Етап 4.

Коригування, підпилювання і полірування. Нанесення покриття або розпис.

Нігті виходять еластичними і удароміцними, їх легко відновлювати, просто накладаючи на тріщину ще один шар тканини.

Тканинне нарощування з усіх видів моделювання є максимально гіпоалергенним. Звичайно, як і у будь який косметична процедура, є у такого методу і свої недоліки: тканинні нігті не найміцніші та довговічні, таке нарощування неможливо без твердої основи, нігті без малюнка мають ненатуральний вигляд.

Що стосується відшаровування тканини, необхідності більш частих корекцій, на які вказують деякі противники цього методу, ми на цьому зупинятися не будемо. Повторимо лише сказане раніше – будь-який метод нарощування по-своєму гарний, якщо ваші пальчики – в руках у справжнього професіонала.


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *