Home / Діти / Сценарій на 8 березня 2020 року в школі. Цікава підбірка

Сценарій на 8 березня 2020 року в школі. Цікава підбірка

З наближенням Міжнародного жіночого дня, кожна представниця жіночої статі мріє отримати від свого чоловіка щось особливе, приємне і незабутнє. Все повинно бути романтично, ніжно і при цьому не нудно. Чоловіки ж губляться з наближенням свята і не знають, як догодити коханій жінці. На допомогу вам прийдуть наші підказки і готовий сценарій на 8 Березня 2020 року  з конкурсами. З цим арсеналом можете бути впевнені, що ваша кохана залишиться задоволеною.

Сценарій на 8 березня 2020 року. Ідеї для шкільного свята

Сценарій на 8 березня 2020 року в школі. Цікава підбірка

8 Березня в школі традиційно влаштовують урочисті заходи. Педагоги готують промову, учні демонтують номера самодіяльності. А щоб свято запам’яталося і вразило уяву, перед початком урочистого заходу або після нього можна влаштувати дітям сюрприз. Однак будинок будинком, але і на шкільному святі дітям не повинно бути нудно. Тому вам просто необхідний сценарій на 8 Березня 2020 року  в школі.

Ідей відзначити 8 Березня школі багато. Вибір залежить від фантазій і можливостей організаторів свята:

Найпростіший спосіб – запросити відомих артистів, фокусників, жонглерів і т.п. Зрозуміло, що шоу безкоштовно ніхто влаштовувати не буде, а заплатити доведеться не малу суму. Але якщо зібрати кошти з батьків всіх учнів, то дана задумка цілком здійсненна.

Жартівливий КВК. Нехай хлопчики підготують номери, а дівчатка голосують за допомогою оплесків. А так як конкурс жартівливий, то і тих, хто програв тут не буде.

Після урочистого заходу можна влаштувати костюмований бал або тематичну дискотеку. До речі, на дискотеці доречні різні конкурси та розіграші. Ще більш цікавим вечір стане, якщо під час танців будуть вручатися подарунки – анонімно.

Перед початком заходу доречна буде пошта привітань. У холі встановлюється ящик, біля якого лежать порожні листівки, можна навіть в формі квітів. Бажаючі пишуть привітання і кидають в скриньку. А на дискотеці або під час урочистої частини ці привітання зачитуються.

Конкурс краси. До свята кожна дівчинка готується, надягає красиву сукню, робить зачіску. Щоб зусилля не пропали дарма, слід продемонструвати свої достоїнства всій школі.

Фестиваль фарб. Прекрасна ідея, але всіх учасників потрібно попередити, щоб не надягали занадто дорогий і ошатний одяг.

Як прикрасити клас для дівчаток

Окрасою класу для однокласниць традиційно займається чоловіча половина класу. Залежно від теми свята підбирається і оформлення для приміщення. Обов’язковими елементами святкового декору є:

Цифра «8». Центральне місце будь-якого класу – дошка, а тому і вісімку потрібно розміщувати саме на ній. Цифру можна художньо вирізати з паперу, написати крейдою, зробити об’ємною, викласти квітами.

Стінгазета або плакат з привітаннями. Зараз в магазинах пропонують широкий асортимент готових плакатів, так і в інтернеті можна скачати заготовки, але набагато приємніше, якщо стінгазета зроблена своїми руками. Кожен хлопчик може самостійно написати привітання. Прикрасити плакат можна фотографіями зі шкільного життя.

Квіти – це обов’язковий атрибут 8 Березня. Вони можуть бути штучними або живими. Можна покласти кожній дівчинці на парту невеличкий букетик живих квітів, а саме приміщення оформити великими штучними виробами з гофрованого паперу.

Повітряні кулі – незмінний атрибут будь-якого свята. До того ж з них можна виготовити квіти.

Що надіти на шкільну дискотеку

Наряд для танців вибирається залежно від того, в якому ключі організовано свято. Якщо це буде тематична дискотека або костюмований бал, то при виборі вбрання слід дотримуватися певного темою дрес-коду. Якщо ж ні, то краще надягти гарну сукню або ошатний костюм. А ось в звичайних джинсах, нехай і супердорогих, або іншому подібному вбранні приходити на святкову дискотеку не рекомендується.

Всі ці питання потрібно вирішувати заздалегідь. Однак сам сценарій на 8 Березня  2020 року  в школі потрібно розробляти мало не за місяць до свята, щоб залишалася можливість вносити корективи і доповнення.

Ця програма підійде для учнів від 5 класу і до 11-го. Для більш молодших школярів краще підібрати сценарій простіше. Проводити захід краще в актовому залі, де для хлопців буде побільше вільного простору. Рекомендуємо заздалегідь подбати про необхідний реквізит і символічні призи за перемоги в конкурсах. Розваги дуже цікаві і обов’язково сподобаються дітям.

Сценарій на свято 8 березня 2020 року

Ведучий: Привіт хлопці! Як настрій! Він повинин бути відмінним, адже сьогодні таке чудове свято! Так! Сьогодні день наших прекрасних дівчат! Давайте почнемо нашу розважальну програму!

Конкурс «Змалюй однокласницю»

У цьому конкурсі беруть участь тільки хлопчики. Кожен по черзі дістає з мішечка картку, в якій вказані ПІБ однокласниці, яку необхідно зобразити. Всі інші повинні будуть вгадати, про кого ж йде мова. Автор найсмішнішої пародії стає переможцем і отримує символічний приз.

Конкурс «Принцеса Несміяна»

Серед усіх учасників необхідно вибрати одну дівчинку, яка буде грати роль багатостраждальної Несміяни. Всі інші повинні всілякими методами змусити царівну сміятися. При цьому лоскотати і торкатися до принцеси заборонено. Тут можна проявити фантазію: розповісти анекдот, корчити пики і всіляко дуріти. Переможницею стане принцеса, яка зможе зберегти серйозність довше за інших.

Ведучий: А чи всі пам’ятають, що сьогодні не тільки свято дівчаток, але ваших улюблених вчителів?! Давайте порадуємо їх невеликим змагальних виступом!

Конкурс «Наші прекрасні вчителі»

Учасники дістають з мішечка картку з ім’ям вчительки, яку потрібно зобразити, акцентуючи увагу на її особливості і поведінці. Всім іншим необхідно вгадати, яку вчительку їм зобразили. Призи вручаються найбільш харизматичним і креативним учням, які добре показали вчителя і проявили свою фантазію.

Ведучий: Кого ж можна по праву назвати 8 чудом світу? Звичайно ж наших прекрасних дівчат. Але є і ще 7 чудес. Давайте згадаємо їх.

Гра «Восьме чудо світу»

Отже, учасники розбиваються на команди по 3 людини. І всім дається 60 секунд на роздуми. За цей час командам необхідно згадати 7 відомих чудес світу і назвати їх. В останні секунди учитель може показати на дошці зображення цих чудес. Перемагає та команда, яка назве більше правильних відповідей.

Ведучий: Попереду у нас ще багато цікавих конкурсів! Але пропоную чоловічій половині класу сказати кілька теплих слів жіночій половині! Давайте хлопчики, не соромтеся робити компліменти! А після ми продовжимо.

Конкурс «Концерт для улюблених однокласниць»

Всі хлопці розбиваються на кілька команд по 3-4 людини. Однокласниці загадують кожній команді відомий хіт, а хлопчаки повинні зробити з неї «бітбокс», тобто за допомогою всіляких звуків (тиц-тиц, бум-бум і т.д.) виконати загадану пісню. Переможців обирають дівчатка і дарують їм символічні нагороди.

Конкурс «Прекрасні богині»

Хто ж з дівчаток не любить компліменти, тим більше в таке свято? Отже, хлопчикам необхідно викликати по черзі кожну однокласницю і придумувати їй ім’я богині (бажано неіснуюче). Крім того, необхідно назвати покровителькою чого вона є і в чому полягає її діяльність. Жіночій половині буде приємно послухати про себе, а хлопчакам проявити свій креатив, наприклад богиня знань з алгебри і геометрії або богиня красивих зачісок. Виходить зазвичай забавно і захоплююче.

Ведучий:

Ви ще не втомилися, друзі? Пропоную зробити п’ятихвилинну перерву. Відпочиньте, а я займуся підготовкою наступних завдань!

Конкурс «У кого більше знайомих прекрасних дам»

Сценарій на 8 березня 2020 року  передбачає, що молоді люди поділяються на команди, кожній з них видається по ручці і аркушу паперу. За встановлений час, наприклад, за 10 хвилин учасники кожної команди записують назви будь-яких творів, віршів, пісень, картин, скульптур, вулиць і т.д., головне, щоб у цих назвах було жіноче ім’я. Наприклад, скульптура Венери, картина «Мона Ліза» та інше. Переможцем визнається та команда, чий список виявився довшим.

Конкурс «Хто на світі всіх ніжніший»

Мабуть, кожна дівчинка, прочитавши казку, хоч раз представляла себе Принцесою на горошині. Для конкурсу знадобляться кілька табуретів (або стільців з жорсткими сидіннями), крупна намистина (або невелика кулька) і побільше газет (або журналів). На одне з сидінь кладеться намистинка, а зверху – стопка газет. На інші сидіння також кладуться стопки, але без намистин. Дівчата по черзі сідають на кожен стілець. Хто з них відчує намистину – та й Принцеса.

Ведучий:

Кожна жінка обожнює що-небудь колекціонувати. Давайте на цьому святі спробуємо зібрати ціле намисто. Правда, секрет цього намиста дуже цікавий.

Конкурс «Збери намисто з хлопців»

Учасницям видається по дуже довгій атласній або капроновій стрічці – завдовжки метрів п’ять. Учасники-юнаки встають групкою. Кожній дівчині дається одна хвилина, щоб зв’язати цією стрічкою якомога більше представників чоловічої статі: завдання полягає в тому, щоб обв’язати стрічку навколо однієї руки першого чоловіка, потім цієї ж стрічкою – руку другого і так далі. Хто з дівчат за відведений час зв’яже руками більше чоловіків – та й переможниця.

Ведучий: Що ж, наша програма підійшла до кінця. Хлопці вам сподобався наш свято? А дівчатам? Відмінно! Мені теж було дуже весело з вами! Наші блискучі дівчата проявили сьогодні чимало своїх талантів! Однак мені пора прощатися з вами! Попереду святкова дискотека! Бажаю вам відтягнутися по повній!

Такий сценарій до 8 Березня 2020 року  в школі не дасть занудьгувати нікому! Він дуже цікавий і забавний. І при бажанні в конкурсах зможуть взяти участь навіть дорослі. Веселого свята!

Сценарій на 8 березня 2020 року. Квест для проведення в школі

Ведучий: 8 березня – міжнародний жіночий день. Це свято відзначається в різних країнах, хоча і не у всіх. Сьогодні нашим учасникам буде така символічна подорож по країнам в яких зберігається традиція відзначати Міжнародний жіночий день. Спочатку всім вам потрібно розділитися на три команди і кожній команді придумати свою назву і вибрати капітана!

Учасники діляться на команди, придумують назву.

Ведучий: як тільки я дорахую до трьох свою назву прокричить перша команда. Раз два три!

Команда 1 кричить свою назву.

Ведучий: Тепер я рахую для другої команди: раз, два, три!

Команда 2 кричить свою назву.

Ведучий: а тепер для третьої. Раз два три!

Команда 3 кричить свою назву.

Ведучий: а хто в наших командах капітани? Зараз я дам капітанам команд карти мандрівників. Ваше завдання строго дотримуючись мапи відвідувати станції-країни і виконувати завдання на станціях. За кожне виконане завдання ви будете отримувати стрічку. Для повернення на центральну станцію вам потрібно зібрати всі стрічки, вперед!

станції:

Станція «Україна»

Ведучий: Звичайно ж всі ви знаєте як відзначають восьме березня в Україні. Скажіть, що прийнято у нас робити в цей день? Правильно дарувати жінкам квіти і подарунки. Адже восьме березня для всіх нас це свято весни. Зараз кожна з вас по черзі повинна запустити руку в мій весняний мішечок і дістати звідти записку. Записку потрібно швидко прочитати вголос.

Записки – скоромовки:

Купила бабуся намиста Марусі.

Наша дочка красномовна, у неї мова чиста.

Від тупоту копит пил по полю летить, пил по полю летить, від тупоту копит.

Раз росинка-намистинка, і ще раз намистинка, заблищали намистинки на травинках-вусиках.

Ведучий: ми перевірили вашу дикцію і згадали найвідоміші скоромовки. За ваші старання я даю вам стрічку!

Станція 2 «Голландія»

Ведучий: я радий вітати вас на станції «Голландія». Скажіть, що ви знаєте про цю країну? Звичайно ж тут теж святкують Міжнародний жіночий день. А ще Голландія прославилася на весь світ своїми кольорами. Взимку як ви знаєте в Україні квітам холодно, через морози і сніги.

Давайте звільнимо наші квіти від снігу і тоді у нас їх буде не менше ніж в Голландії. У мене в руках сніжний ком. Нам всім потрібно встати у велике коло. Зараз ми будемо передавати його по колу, а як тільки я скажу «стоп» той, у кого буде в руках сніжний ком знімає з нього листочок і читає що на ньому написано.

Загадки:

Жовтих пелюсток наряд

Весною радує діток

Як тільки сонечко зігріє

Квіточка швидко посивіє.

(Кульбаба)

Любить-не любить, ворожить Машка,

Квітка в руках її … (Ромашка)

Самий чудовий з усіх кольорів

На ньому сім чарівних пелюсток

Бажання виконають вони

Лише тільки скажеш їм «Лети».

(Квітка семиквітка)

Після виконання завдання Ведучий віддає команді стрічку.

Станція 3 «Фінляндія»

Ведучий: Фінляндія – Північна країна і як у всіх північних країнах взимку люди там дуже сонні. Давайте ж наведемо порядок – пора прокидатися! В руках у мене подушка прив’язана на мотузку. Зараз всі встають навколо мене, я буду ловити вас цієї подушкою розкручуючи мотузку. Ваше завдання не попастися, але зловити подушку руками. Хто зловить займе моє місце.

Після виконання завдання Ведучий віддає команді стрічку.

Станція 4. «Франція»

Ведучий: У Франції звичайно ж теж відзначається Міжнародний жіночий день. А ще Франція вважається столицею моди. Тому сьогодні ми з вами теж придумаємо наряд для нашого сніговика. Вам дівчатка ми видаємо фарби і пензлик. Завдання прикрасити сніговика так щоб він був дуже модним!

Сценарій на 8 березня 2020 року  передбачає, що команда малює наряд сніговику.

Ведучий: за ваш креативний підхід нагороджую вас стрічкою.

Станція 5 «Німеччина»

Ведучий: Німеччина дуже спортивна країна тому на цій станції вас чекає спортивне завдання: ваше завдання побудуватися в лінію. Я поставлю перед вами кошик з м’ячиками. Вам потрібно буде перенести всі м’ячики в кошик який знаходитися напроти вас. Але будьте уважними я вас буду ловити. Якщо зловлю з мячом- відберу м’яч. Якщо без м’яча, то ви переходите на мою сторону і допомагаєте мені ловити інших.

Ведучий: за успішне проходження спортивного випробування нагороджую вас стрічкою.

Станція 6 «Болгарія»

Ведучий: Болгарія дуже доброзичлива і весела країна і тому на цій станції ми з вами будемо танцювати. Але танець буде не простий. Зараз я попрошу капітана команди відійти на відстань відвернутися і не підглядати. Ми виберемо ведучого. Він буде показувати рухи а всі інші повинні за ним повторювати. Коли капітан повернеться він повинен відгадати хто водить. За ким всі повторюють рухи. Підказувати не можна.

Коли капітан знаходить ведучого, то ведучий йде і відвертається. Команда вибирає нового ведучого. Після виконання завдання Ведучий віддає команді стрічку.

Станція 7 «Італія»

Ведучий: чим славиться Італія? Звичайно ж своєю кухнею. Дуже багато італійських страв полюбилися і прижилися в усьому світі. А ви дівчатка вмієте готувати? зараз перевіримо.

Перед вами два кошики. Один порожній а в іншому картки з продуктами. Я буду називати страву, а вам потрібно буде знайти продукти, з яких ця страва складається.

Ведучий називає страви: піца, спагетті, різотто, лазанья, равіолі т.д.

Ведучий: за вашу чудову підготовку вручаю вам стрічку!

Станція 8 «Коса»

На цій станції всі команди повинні зустрітися.

Ведучий: якщо ви пройшли всі станції, то у кожної з команд має бути зараз по вісім стрічок. Кожній команді необхідно зараз зв’язати свої стрічки між собою щоб вийшла одна довга стрічка.

Команди зав’язують стрічки.

Ведучий: бути жінкою означає бути прекрасною доброю і доброзичливою половиною людства. Сьогодні в день коли всі жінки святкують це прекрасне свято, особливо важливо згадати про підтримку і взаємозв’язок, а також міцну жіночу дружбу.

В знак нерозривної дружби ми з вами зараз заплетемо косу з добутих вами стрічок. Всі капітани команд віддають мені краї своїх стрічок, а самі беруть стрічки з іншого краю. Ваше завдання не відпускаючи стрічку переміщатися разом з нею так щоб заплести косу. Для цього вам дівчатка належить мінятися місцями строго дотримуючись порядку.

По ходу гри дівчаток можна замінювати на інших учасників команд.

Ведучий: Ось така коса у нас вийшла. Нехай же вона символізує міцну жіночу дружбу у ваше свято і наближається до весни! З 8 березня! З міжнародним жіночим днем!

Список реквізиту для проведення квесту для школи на 8 березня: мішечок з записками-скоромовками; «Снігова куля» з загадками (робиться з паперу); подушка і мотузка 1,5 м; фарби і пензлик; три сніговика; кошика 4 шт.; м’ячі маленькі 20 шт.; картки з продуктами; мотузки; стрічки 24 шт.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *