Home / Діти / Слова подяки на випускний в школі. Підбірка цікавих привітань

Слова подяки на випускний в школі. Підбірка цікавих привітань

Якщо школа для дитини – другий дім, то вчителі, звичайно ж, це друга сім’я. Вони, як і батьки, поруч у важку хвилину, вони вчать і повчають, дають настанови. І внесок кожного вчителя в долю учнів незаперечно великий. Вчителі – це ті люди, яких випускник буде згадувати все своє життя, якби  воно не склалося. І хотілося б підібрати найтепліші і душевні слова подяки на випускний  цим людям, привітати їх і побажати терпіння з наступними поколіннями учнів.

Слова подяки на випускний вчителю від батьків і учнів 9-11 класів

Слова подяки на випускний в школі. Підбірка цікавих привітань

Тексти для слів подяки першому вчителю початкових класів від люблячих учнів

Які слова подяки сказати вчителеві початкових класів, педагогу-предметнику або класному керівнику? Це питання починає займати батьків і учнів задовго до настання випускних свят. З огляду на цей момент, ми вирішили полегшити мамам, татам і дітям завдання і підібрали найгарніші, зворушливі і натхненні слова подяки на випускний  у  прозі.

Вибирайте найкращий на ваш погляд текст, пишіть його на барвистих тематичних листівках або декламуйте вголос під час випускного балу. Нехай кожен учитель в цей день відчує себе особливим. Чітко усвідомлює, які прекрасні, добрі почуття відчувають до нього випускники і батьки.

Cлова подяки вчителю початкових класів від учнів на випускний в прозі

Перша вчителька – майже мама і найголовніша людина для учнів початкових класів. Вона завжди допомагає у важку хвилину, підказує, як краще вчинити, і шкодує в разі потреби. Вона м’яко пояснює малюкам основні принципи поведінки і прищеплює поняття про те, що таке «добре» і що таке «погано».

Саме з нею діти отримують елементарні знання, вчаться читати, писати і проводити елементарні математичні обчислення. Від першої вчительки малюки дізнаються, що дружбою треба дорожити, а до старших ставитися з увагою і повагою. Якраз перша вчителька і закладає основну базу знань в кожної дитини і відкриває перед дітьми дивовижний і насичений світ шкільної програми.

Але чотири роки навчання пролітають буквально як одна мить і ось вже вчорашні боязкі першокласники відзначають своє перше випускне свято і звертаються зі словами подяки до своєї рідної вчительки, яка колись вперше зустріла їх на порозі улюбленої школи.

У день випускного всіх учасників торжества переповнює величезна кількість яскравих, насичених і радісних емоцій. Діти, перебуваючи під враженням від урочистості моменту, не завжди можуть підібрати відповідні слова, щоб віддячити свого педагога за увагу, терпіння, витримку і турботу, виявлені за минулі чотири роки.

Тому краще підготувати відповідні тексти заздалегідь, щоб у дітей  залишилася можливість вивчити їх напам’ять. Якщо комусь із дітей не до душі готові фрази, є сенс дозволити дитині висловити накопичені  почуття своїми словами. І не варто лякатися, що виступ прозвучить не дуже гладко, а деякі пропозиції будуть побудовані не зовсім правильно. Зате в них відчується абсолютна щирість і відіб’ються найкращі, піднесені і зворушливі почуття.

***

Хочеться щиро сказати слова подяки на випускний – вчителю! Дякую Вам за уроки і знання, які ведуть нас у доросле життя. За допомогу і турботу, увагу і настанови, за критику і дискусії, за підтримку і співучасть. Ви чудовий педагог! Будьте щасливі!

***

Щиро дякуємо, наш вірний учитель, за Вашу любов і турботу, дякуємо за подаровану радість і увагу, за повагу і розуміння, за тепло серця і тверді знання, за добрі поради і захоплююче дозвілля. Ми від щирого серця хочемо Вам побажати великого щастя, міцного здоров’я на довгі роки і благополуччя.

***

Від імені всіх ваших учнів хочемо подякувати Вам за Вашу неоціненну і браву працю, за індивідуальний підхід, за добре ставлення і розуміння, за Ваші старання і захоплюючі уроки, за чудовий настрій і перші важливі знання. Ви – перший учитель, людина, яка відправляє нас в подальше плавання по шкільному житті. Дякуємо ще раз за вашу доброту і чудову роботу. Ми вас ніколи не забудемо.

Красиві і добрі слова подяки вчителю початкових класів від батьків у прозі

У день випускного свята в початковій школі красиві і добрі слова подяки вчителю говорять не тільки учні, а й батьки. Батьки  згадують, як чотири роки тому привели в школу своїх боязких, несміливих першокласників і віддали їх в дбайливі руки першої вчительки. За минулий час в житті дітей відбулося багато цікавих і захоплюючих подій.

Перша вчителька навчила малюків читати і писати, складати і множити, декламувати вірші і слухняно поводитися на уроках. Звичайно, не всім ці, начебто, прості науки, далися легко. Але завдяки увазі, ретельності і терпінню педагога знання отримали навіть найбільш непосидючі шибеники. Яких так важко утримати на місці і змусити займатися.

Дякують першу вчительку за її нелегку працю як у віршах, так і в прозі. Для мови вибирають щирі, піднесені і зворушливі фрази, наповнені радістю і оптимізмом. Педагогу бажають залишатися такою ж доброю і відкритою, не втрачати самоволодіння, коли доводиться стикатися з нерозумінням. Мати міцні нерви і зберігати в серці той вогонь, який перетворює професію вчителя в покликання всього життя.

Слова подяки батьків для вчителя початкової школи

Шановний наш перший учитель, від імені всіх глибоко Вас поважаючих батьків просимо прийняти слова подяки за Ваше чуйне і добре серце, за Вашу турботу і терпіння, за Ваші старання і прагнення, за Вашу любов і розуміння. Щиро дякуємо  Вам велике за наших щасливих, розумних і вихованих дітей!

***

Дорогий наш педагог! Щиро дякуємо Вам, за ті знання, які ви вміло і талановито передаєте нашим дітям, адже початкові класи – це основа всіх знань і подальшого навчання наших дітей. Ми дуже вам, вдячні, за вашу турботу, доброту і віру в кожну дитину. Окреме спасибі вам, за ваш м’який характер, терпіння і мудрість. Бажаємо вам наш дорогий і улюблений учитель, міцного здоров’я, професійного зростання та розвитку, оптимізму і позитиву.

***

Дорогий наш перший учитель, Ви – вірний і добрий наставник наших діток, Ви – чудова людина, Ви – відмінний фахівець і чудовий учитель. Від імені всіх батьків хочемо сказати Вам велике дякую  за те, що ніколи не залишали жодного з дітей наодинці зі страхом і сумнівом, дякуємо за розуміння і лояльність, дякуємо за Вашу нелегку, але дуже важливу працю. Бажаємо Вам не втратити здібностей і сил, бажаємо завжди добиватися успіхів в діяльності і щастя в житті.

Добрі слова подяки вчителям від батьків на випускний в 9 класі – ідеї і приклади текстів в прозі

На випускному святі в 9 класі до вчителів зі словами подяки обов’язково звертаються батьки. Вони згадують про всі дрібниці, що відбувалися в класі, і просять педколектив пробачити дітей, які не завжди уважно слухають своїх наставників.

Батьки висловлюють захоплення терпінням і витримкою вчителів, їх душевною силою і здатністю до співпереживання. Адже тільки дуже щирі, добрі і відкриті люди можуть обрати в якості справи свого життя велику і благородну професію – нести знання в маси і вчити дітей різних наук.

Красиві, піднесені слова подяки  на випускний  вчителям батьки говорять як у віршах, так і в прозі. Текст звичайно готують заздалегідь і навіть заучують його напам’ять, щоб в найвідповідальніший момент не збитися і не забути слова.

Але навіть якщо це раптом станеться, нічого страшного немає і можна піти на невелику імпровізацію, замінивши вилетівший  з голови текст простими, щирими і добрими побажаннями успіхів у професійній діяльності, залізного терпіння, витримки, душевних сил, сердечності і найміцнішого здоров’я. Незважаючи на те, що ці фрази не відрізняються великою оригінальністю, вони завжди звучать доречно і викликають тільки найпозитивніші емоції у всіх, для кого говоряться.

***

Дорогі вчителі, низький вам уклін за вашу працю, розуміння і самовіддачу Дякуємо Вам за те, що ви подбали про наших дітей, за те, що ви подарували їм знання і навчили не боятися труднощів. Сьогодні для багатьох з них пролунає останній дзвоник. Але це не привід для смутку, адже їх замінять нові учні, для яких ви станете прикладом. Від імені всіх батьків ми хотіли б побажати вам здоров’я, терпіння, життєвих сил і, звичайно ж, натхнення, адже без нього неможливо вести уроки.

Найніжніші слова подяки вчителям від учнів на випускний в 9 класі – кращі короткі тексти

Учні 9 класу на випускному присвячують своїм вчителям найніжніші, приємні і ніжні слова подяки. Красиві, щирі фрази в прозі говорять вголос зі сцени, обов’язково доповнюючи свою промову побажаннями здоров’я, щастя і професійних успіхів. Найкреативніші школярі складають з привітань і подяк ефектний, видовищний номер, в якому беруть участь всі учні класу.

Для підготовки такого незвичайного виступу знаходять підходящі за змістом короткі тексти і доручають кожному з дітей вивчити невеликий уривок напам’ять. Під час свята з нагоди випускного однокласники в повному складі виходять на сцену і по черзі декламують вголос зворушливі і піднесені слова подяки на випускний  для всього педагогічного колективу.

Куплети віршів поєднують прозою і доповнюють виступ ліричним музичним супроводом. Вчителі сприймають такий варіант привітань і подяк просто на «ура» і довго аплодують своїм підопічним за незвичайний і яскравий підхід до класичної шкільної традиції.

***

Рівне 9 років щороку ми приходили в школу. Ми знали, що нас тут чекають і нам тут раді. Ми знали, що тут нам дадуть знання, тут нам дадуть поради і завжди допоможуть. Так воно і було щороку. Але ось пройшли ці дев’ять років щасливого шкільного життя, пройшли золоті роки.

Далі у нас своя дорога, дорога в світле майбутнє, яке подарували нам ви. Ми говоримо вам сдякую за вашу працю, ми говоримо вам величезне дякую  за ваше прагнення навчити нас знань, навчити нас життя. Ми пишаємося, що ви були нашими вчителями і зробимо все можливе, щоб і ви пишалися тим, що ми були вашими учнями.

Слова подяки вчителям від батьків на випускний 11 клас

Щоб слова подяки вчителям від батьків на випускному в 11 класі звучали щиро, трепетно і піднесено, текст складають заздалегідь. Зазвичай батьки  класу збираються в позаурочний час і разом придумують, якими фразами найкраще віддячити педколектив  за увагу, любов і терпіння.

В першу чергу наставникам кажуть величезне дякую за щоденну копітку працю, душевну широту, сердечність, індивідуальний підхід і витримку, з якими вони протягом усіх років навчання відносяться до своїх підопічних.

Потім вчителям бажають завжди бути радісними і оптимістичними, мати міцне здоров’я і ангельське терпіння. Звжди зберігати душевну рівновагу. Продовжувати з тим же завзяттям і самовідданістю сіяти в дитячих душах все саме розумне, добре і вічне. Адже саме школа дає юним хлопцям і дівчатам міцний фундамент умінь і знань, що дозволяє домогтися в житті найкарколомніших успіхів.

***

Дорогі вчителі, низький вам уклін за вашу працю, розуміння і самовіддачу. Дякуємо вам за те, що ви подбали про наших дітей, за те, що ви подарували їм знання і навчили не боятися труднощів. Сьогодні для них дзвенить останній дзвінок. Але це не привід для смутку, адже їх замінять нові учні, для яких ви станете прикладом. Від імені всіх батьків ми хотіли б побажати вам здоров’я, терпіння, життєвих сил і, звичайно ж, натхнення, адже без нього неможливо вести уроки.

Слова подяки на випускний вчителям-предметникам

Немає слів? Ми допоможемо! Найкрасивіші і зворушливі до сліз слова  подяки на випускний  для вчителів-предметників.

Вчителю хімії

Випускний вечір – це прекрасна можливість не тільки попрощатися з улюбленими шкільними стінами, а й привід подякувати нашим улюбленим вчителям, за той неоціненний внесок, який їм вдалося в нас вкласти, за ті необхідні знання, які допоможуть прокласти вірний курс в наше майбутнє.

Одним з таких вчителів, безсумнівно, є наш дорогий учитель хімії. Саме ви відкрили перед нами структуру навколишнього світу, навчили створювати справжнє диво, змішуючи різні речовини і рідини, заклали в нас основу основ. Дякуємо Вам за вашу величезну  працю і професійне ставлення до роботи. Сподіваємося, що отримані знання назавжди залишаться в наших умах і послужать нам хорошу службу.

Вчителю фізики

Сьогодні, в цей святковий день, дуже хочеться особисто привітати кожного вчителя, підібрати правильні слова і спробувати вмістити в них всю ту величезну подяку, яку ми до них відчуваємо. Одним з таких вчителів, безперечно, є наш дорогий учитель фізики.

Саме ви пояснили нам, що ми міцно стоїмо на ногах не тільки завдяки впертості і силі духу, але і завдяки силі тяжіння, прищепили любов до вивчення устрою навколишнього світу і відкрили для нам завісу законів, завдяки яким існує все навколо. Дякуємо Вам за ваше величезне терпіння, доброту, чуйність і увагу. Ми обіцяємо, що ваша непроста праця не пройде безслідно і стане прекрасним трампліном для нових знань.

Вчителю фізкультури

Завжди сумно розлучатися з дорогими серцю людьми, особливо з тими, хто, як наші шановні вчителі вклав в нас душу, тому випускний вечір – це не тільки радісне, але і трохи сумне свято. Сьогодні ми дивимося з упевненістю в майбутнє багато в чому завдяки нашим наставникам і педагогам. Особливо хочеться відзначити нашого улюбленого вчителя фізкультури.

Завдяки Вашій наполегливості, відповідальному ставленню до предмета і професіоналізму ми зрозуміли, що повноцінний розумовий розвиток неможливий без правильної фізичної підготовки. Ви навчили нас сподіватися на власні сили, завжди прагнути до перемоги і ніколи не здаватися. Ми впевнені, що завдяки Вам, спорт стане нашим постійним супутником і приведе нас до вершин успіху.

Вчителю ОБЖ

Сьогодні, в цей святковий  вечір, дуже хочеться висловити слова подяки на випусний  нашому дорогому вчителю ОБЖ. Саме завдяки Вам ми знаємо, як діяти в будь-якій, навіть дуже небезпечній ситуації, вміємо пристосовуватися до мінливих обставин і з легкістю орієнтуємося не тільки в лісових, але і в кам’яних джунглях.

Дякуємо Вам  за те, що зробили цей небезпечний світ простішим для нас і навчили ніколи не втрачати впевненість у собі, а, головне, допомогли відшукати свій життєвий стержень. Бажаємо Вам, щоб ваша незмірно важлива професія завжди була затребувана і шанована, щоб учні радували своїми успіхами і не забували вам дякувати.

Вчителю з предметів українська мова та література

Випускний вечір ніколи не проходить безслідно і залишається в пам’яті на довгі роки, однак, є люди, про яких випускники пам’ятають завжди – це наші вчителі. Неможливо переоцінити той величезний внесок, який ви внесли в майбутнє своїх підопічних і ті сили, які на це витратили. Сьогодні хочеться подякувати кожному вчителя окремо і, в першу чергу, вчителю української мови і літератури.

Саме Ви, наш дорогий учитель, навчили нас правильно і грамотно викладати свої думки, показали нам все різноманіття і багатство української мови, відкрили неперевершену красу і глибину книжкового слова і прищепили любов до класичних літературних творів. Дякуємо Вам за те, з яким професіоналізмом і відданістю ви ставитеся до обраної професії, за той приклад, який подаєте нам і за ваше неймовірне терпіння.

Вчителю географії

За неймовірні і запам’ятовувані шкільні роки ми навчилися багато чому: цінувати знання, поважати старших і дорожити дружбою, а, головне, ми відкрили величезний світ, який живе за своїми законами і звичаями.

У цьому нам допоміг наш улюблений учитель географії. Саме Ви стали нашим наставником і провідником в світ дивовижних країн і відкриттів, дозволили, не покидаючи стін класу, зануритися в незвідані нами простору далеко за їх межами і познайомили з іншими народами і землями, які вони населяють.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *