Home / Дозвілля / Що принесе рік півня кожному знаку зодіака

Що принесе рік півня кожному знаку зодіака

Продовжуючи традицію древніх східних мудреців, ми присвоюємо кожному року тварині-символ. «Вибраного» представника фауни задобрюють подарунками, щоб він посприяв успіхам.Китайський зодіак 2017 року – бійкий і  напористий вогняний (або червоний) Півень. Володар яскравого оперення, дзвінкого голосу і сили духу. Що принесе рік півня кожному знаку зодіака  дізнаємось далі.

Що принесе рік півня кожному знаку зодіака. Характеристика 2017 року

scho-prunese-rik-pivnja-kozhnomy-znary-zodiaka

Новий 2017 рік під керуванням Півня відкриє перспективи перед тими, хто буде працювати і досягати поставлених цілей. Настане відповідний час для творчих експериментів і самовираження.

Щоб залучити в будинок позитивну енергію і поблажливість Півня, в новорічну ніч віддайте перевагу «вогненним» кольорам: червоному, оранжевому, золотистому.  Основний колір 2017 року, що притягує удачу – жовтий. Поєднуйте перераховані кольору, головне – не переборщити, тому що Півень не любить несмак. Нехай червоний і золотистий відтінки будуть в оздобленні інтер’єру, вечірньому вбранні і на святковому столі.

Що принесе рік півня кожному знаку зодіака. Ви народилися в рік Півня

Ті, хто народилися під знаком Червоного Півня, послужать прикладом цілеспрямованості і непохитної сили волі. Народженим в рік Півня властива організованість, проникливість, впевненість в собі, працьовитість. Але є і риси, що заважають здійснити задумане: прямолінійність, марнославство, надмірна наполегливість.

Завдяки нескінченній енергії та амбітності Півні стають лідерами, здатними діяти рішуче. Але егоїзм і вимогливість до оточуючих можуть зіпсувати відносини з близькими. Півню слід стати терплячим і тактовнішим, щоб не відлякати хороших людей. А ще усвідомте, що нещадне суперництво – не єдиний спосіб домогтися бажаного.

У 2017 році нові досягнення чекають Півнів в кар’єрі і любові, якщо не сильно поспішати і докладати зусилля. У гонитві за удачею не забудьте приділити увагу здоров’ячку!

Дітям, народженим у 2017 році, притаманні властиві знаку Півня риси характеру. Ці особливості зіграють роль в становленні особистості і принесуть популярність дитині.

Що принесе рік півня кожному знаку зодіака

Овен

Швидкий наступ 2017 року для Овнів обіцяє стати не найпростішим і звичайним. Варто очікувати того, що зимовий період цього року чимало здивує Овнів, змусить їх перебудовуватися, вчитися діяти більш хитро і не вестися на провокації. Нехитрий Овен на початку року ризикує нажити собі чимало ворогів, так як діяти буде прямолінійно, але різко, кажучи в очі те що думає.

Набагато легше цим людям доведеться навесні, коли Овен все ж пристосується до цих змін року і навіть досягне успіху в багатьох питаннячках. Весна – час змін для Овнів, період, коли можна легко змінити роботу, задуматися про власний бізнес або розширення своєї діяльності.

Літо для Овна, це пора надій, час для складання планів на майбутнє, час розробки хитрих стратегічних ходів, період збору інформації і відновлення організму перед серйозним кидком вперед. Головне в цей час не захопитися роботою, забувши про своїх уоханих людей.

Наступ осені дозволить кожному Овну реалізувати більшість своїх задумок і отримати сатисфакцію за програш і невдачі на початку року. Ці особи можуть одружитися або вийти заміж в цей час. Їм потрібно задуматися про планування дитини, а також про освіту своїх дітей. Погубити же Овна в цей період може азарт і сильна захопленість чим би то не було.

Любовний гороскоп для Овнів

У любові не дуже пощастить в 2017 році, адже дуже часто відносини, заведені на початку року, будуть розриватися через розбіжності поглядів і меркантилізм з боку партнера. Овен нікому не дозволить користуватися собою, а значить віддасть перевагу першим заговорити про розставання, якщо відчує що стосунки не складаються. Однак у цих людей буде шанс знайти свою другу половинку, але випаде він ближче до осені. Якщо ж говорити про невільних Овнів, то їх сімейне життя буде рясніти сварками і непорозумінням одне з одним, через що ця людина нерідко може йти з дому. Але в більшості випадків Овни, будуть розуміти, що самі стали розпалювачами конфлікту і першими підуть на примирення.

Що принесе рік півня кожному знаку зодіака – жінкам овнам. Наступ нового року внесе в життя представниць знаку Овен чимало нових фарб. Це час забарвиться новими і вельми цікавими знайомствами, перед деякими жінками відкриються привабливі перспективи розвитку, однак тут потрібно буде серйозно задуматися, ставши перед вибором кар’єри чи сімейного життя. В 2017 році дуже важливо уникати обману і зради своєї  близької людини. В іншому ж, життя буде приносити тільки позитивний настрій. В кінці року необхідно знайти в собі сили і попросити прощення за раніше нанесені образи, примирившись тим самим з близькою людиною.

Що принесе рік півня кожному знаку зодіака – чоловікам Овнам.  Для особистостей цього знака рік буде не найвдалішим, нерідко буде зіштовхувати Овна лоб в лоб з серйозними противниками або непереборними обставинами. Однак цей період загартує характер Овнів, дозволить їм розвинути в собі нові якості, наприклад, хитрість. Чоловік цього знака стане більш мобільним, креативним і готовим до змін, що в майбутньому обов’язково допоможе йому справлятися з проблемами. Влітку настане перспективний час для всіх чоловіків цього знаку Зодіаку, важливо лише відстоювати свою точку зору до кінця і бути послідовним у прийнятті рішень. Що ж стосується любовних відносин, то цей рік повинен навчити чоловіка Овна мистецтву компромісу.

Кар’єра

Тим Овнам, які мріють проявити себе на професійній ниві, в 2017 році  варто подумати про те, як убезпечити себе від підступів конкурентів, які будуть на рідкість активними. Зірки не радять Овнам розвиватися в індивідуальному порядку, так як одній людині впоратися з обставинами, буде просто не під силу. Найбільш вдалий час для крутого зльоту в кар’єрі або серйозних змін варто очікувати в жовтні і листопаді 2017 року.

Фінанси

Грошові питання можуть ставати каменем спотикання для Овнів, так як ці люди нерідко будуть помилятися, приймаючи те чи інше рішення по вкладення наявних коштів. Свій негативний вплив матиме природна гарячність і азартність Овнів, яка раз у раз буде спокушати цих людей примарною можливістю миттєвого збагачення. В руках у цих людей з’являться лише гроші, які зароблені своєю працею. З початку літнього періоду є шанс істотно збільшити свій дохід, правда для цього доведеться пожертвувати спокоєм і спілкуванням з сім’єю.

Здоров’я

Великих проблем з фізичним здоров’ячком у представників знаку Овен не буде. Тут головне тепліше одягатися в зимовий період і холодної осені, щоб не застудити організм. Набагато важче доведеться справлятися з перепадами настрою і психологічною нестійкістю Овна, яка на початку весни може стати причиною стресу і навіть депресивного стану. В цьому плані дуже важливо знайти надійний спосіб самозаспокоєння і берегти себе від конфліктів і сварок.

Тілець

Для більшості представників знаку Тілець початок року, а саме зимовий період, може стати дуже вдалим часом, коли можна задуматися про здійснення своєї мрії або просунутися в кар’єрі. Головне швидше закінчити зі святкуваннями і всі сили спрямувати на досягнення бажаної мети.

Весна зіб’є запал багатьох Тільців, так як багатьох особистостей даного знаку Зодіаку будуть переслідувати невдачі, виникнуть неприємні зіткнення з противниками і нерозуміння з близькими людьми.

Зірки не радять приймати важливих рішень в цей період, а тим більше загострювати вже наявні конфлікти, тому що наслідки можуть бути непередбачуваним.

А ось з приходом літа кожен Тілець може розкріпачитися і навіть відчути справжній ризик і азарт. Життя саме буде ставити Тільця в такі ситуації, коли необхідно буде приймати ризиковані рішення, отримуючи натомість адреналін і масу задоволень. Зірки лише радять не надто захоплюватися цією стороною життя, зберігаючи свою честь і гідність.

З настанням осені Тільцям дуже важливо подумати про зміцнення і збереження всього що вони мають. Це стосується роботи, любовних відносин, грошей і здоров’я, так як непередбачені обставини можуть привести цих людей до втрати того, що їм дуже дорого. Найбільше слід дорожити здоров’ям і близькими людьми.

Любовний гороскоп для Тільців

У плані відносин з протилежною статтю Тільці будуть дуже податливі і м’які зі своїми партнерами. Бажання догодити своєму партнерові безумовно похвальне, однак цим нерідко будуть користуватися люди, які не відчувають до Тільців щирих почуттів. Велика ймовірність того, що партнер просто користується Тільцем, після чого зникне в невідомому напрямку, залишивши його сумувати про втрачену любов. Щоб уникнути цього Тільцям не варто бути надто довірливими і влюбливим. Якщо ж говорити про пари, де один з партнерів Тілець, то цим любовним стосункам нічого не загрожує, головне стримувати свої ревнощі і не давати приводу запідозрити себе в зраді. Все це дозволить прожити 2017 рік у гармонії і взаємній повазі.

Що принесе рік півня кожному знаку зодіака – жінка Тілець

Жінкам знакуТілець в цьому році доведеться зіткнутися з масою спокус, які раз у раз будуть відводити цих представниць прекрасної статі від сім’ї або ж від наміченої мети. Отримуючи задоволення і просто насолоджуючись життям сьогодні необхідно думати про майбутнє, інакше потім може бути запізно. Особливо варто бути обережними на роботі, де може спалахнути службовий роман. Зірки радять цим жінкам бути максимально щирими і не збирати в душі образи, так як накопичений негатив може вкрай негативно позначитися на здоров’ї.

Що принесе рік півня кожному знаку зодіака – чоловік Тілець

Для чоловіків знака Тілець цей рік дуже відповідальний так як усіма тими благами, яких ці люди доб’ються в 2017 році, вони будуть користуватися в найближчому майбутньому. Причому знайти солідну роботу, влаштуватися на відповідну посаду або задуматися про сім’ю ці особистості повинні на самому початку року, коли Тільцю у всьому буде супроводжувати удача. А ось в подальшому домагатися свого стане набагато важче, і якщо не вжити відповідних заходів, Тілець може розгубити весь свій потенціал. До речі, в кінці року цим людям протипоказаний ризик в якій би то не було формі, адже таким чином можна втратити все, що було накопичено раніше.

Кар’єра

Кар’єрні домагання Тільців будуть не дуже помітні через поступливий характер цих людей і небажання брати на себе високу відповідальність. Але можна очікувати, що Тільці проявлять себе у творчій діяльності, так як весна розкриє безліч нових талантів саме цих людей. Особливо Тільці зможуть проявити себе в винахідництві, де зможуть створити щось незвичайне і дуже корисне. Тільцям потрібно працювати в команді, інакше успіху цим людям не бачити.

Фінанси

У плані грошових відносин Тільці в 2017 році будуть не дуже вдалі. Грошей катастрофічно не вистачатиме, а тому ці особи можуть шукати креативні способи збагачення. Про кримінал турбуватися не варто, так як у кожного Тільця загострене почуття самозбереження, а ось знайти підробіток для вирішення фінансових проблем ці люди можуть запросто. Вирішивши брати кредит або позику в банку, робити це потрібно на самому початку року, так як пізніше ці дії ні до чого доброго не приведуть і Тілець просто не зможе грамотно скористатися наявною сумою.

Здоров’я

З перших днів наступаючого 2017 року Тільцям дуже важливо прислухатися до свого здоров’я і не лінуватися відвідувати лікарів, особливо якщо починаються проблеми з печінкою або нирками, а також відчуваються болі в області хребта і шиї. Запустивши захворювання в цьому році Тільці дуже легко можуть отримати хронічну недугу. Дуже важливо передбачити це і взяти в 2017 році не одну повноцінну відпустку, а дві половинки, під час яких потрібно пройти повне обстеження організму.

Близнюки

Зимовий період 2017 року для Близнюків пройде під знаком неймовірної удачі, яка буде супроводжувати особистостям цього знака Зодіаку практично у всіх сферах життя. Пощастить саме тим Близнюкам, які не будуть сидіти склавши ручки в цей час, а всі свої зусилля спрямують на здійснення своєї мрії або справи, якій вони віддають себе. Упускати такий шанс собі дорожче.

Кардинально протилежною може виявитися весна для Близнюків. Перші невдачі, з якими зіткнуться ці особистості, можуть збентежити їх і занурити в депресивний стан.

Не варто бути занадто самовпевненим в цей час і ставити себе вище інших людей, так як саме життя суворо покарає за таку поведінку.

Досить неоднозначним періодом стане літо 2017 року. Близнюки в цей час часто будуть роздратовані, можуть грубити своїм близьким і навіть йти на конфлікт з ними. Цей час дуже небезпечний, так як через власну гарячковість  близнюків з легкістю можна розгубити надійні зв’язки, завдяки яким Близнюки стають тими, ким вони є зараз.

Восени життя більшості Близнюків заспокоїться, в ній з’явиться місце для одкровень зі своєю коханою людиною, для щиросердих визнань і спроб попросити вибачення за раніше завдані образи. Правильна поведінка цих людей дозволить зберегти сім’ю і примиритися з партнерами, що дуже важливо для подальшого професійного розвитку.

Любовний гороскоп для Близнюків

Досить напруженим в сфері любові і відносин стане рік 2017 для людей, які народилися під знаком близнюки. Почуття, які поселяться в серці цієї людини вже навесні, будуть настільки сильні, що Близнюк може навіть відмовитися від власних батьків і близьких людей, які не визнають і не схвалять його вибір. Причому відносини, заведені саме в квітні або травні 2017 року, обіцяють бути довговічними і привести до щасливого шлюбу, чого не скажеш про знайомства, які будуть з’являтися з липня по листопад. Якщо розглядати життя не вільних Близнюків, то можна стверджувати, що ці відносини цілком і повністю залежать від самих Близнюків, які можуть дозволяти собі занадто багато, тримаючи при цьому коханих в «їжакових рукавицях».

Що принесе рік півня кожному знаку зодіака –  жінкам Близнюкам.Ці представниці прекрасної статі часто будуть фліртувати в цьому році, причому незалежно від того, чи є вони вільними або мають обручку на пальці. Все це вже в кінці весни може привести до ситуації, в якій навколо жінки Близнюка буде витати багато чуток, найрізноманітнішого спрямування, через що відносини з коханою людиною можуть серйозно загостритися. Зірки радять таким дівчаткам стежити за своєю репутацією, так як від цього багато в чому буде залежати майбутнє цих жінок. Варто більше уваги приділяти своїм близьким людям і бути максимально відвертою зі своєю коханою людиною. Кар’єрою ж займатися в цьому році таким жінкам не варто.

Що принесе рік півня кожному знаку зодіака – чоловікам Близнюкам.Чоловікам цього знака Зодіаку нерідко доводиться брати на себе більшу відповідальність в цьому році незалежно від власних бажань. У 2017 році це буде знаковим питанням, так як, проявивши твердість характеру, Близнюки можуть заявити про себе на повний голос, що стане хорошим приводом для розвитку блискучої кар’єри. Злякавшись же великої відповідальності або зовсім поводячись безвідповідально можна поставити хрест навіть на займаній зараз посаді. До речі, наступний період дуже підходить для того, щоб проявити себе як відмінного адміністратора, громадського діяча чи політика.

Кар’єра

Кар’єрні домагання більшості Близнюків у 2017 році різко загостряться. Ці особи з початку року будуть продумувати план свого розвитку, причому не зупиняться навіть в разі, якщо доведеться переступити через інших людей. Безумовно, в спробі завоювати місце під сонцем Близнюкам варто використовувати свою природну хитрість, тобто ту якість, якою вони володіють досконало. Варто лише зазначити, що одноосібний розвиток не дасть бажаного результату в цьому році і може зовсім викинути Близнюка на узбіччя життя.

Фінанси

Близнюк дуже люблять грошенята, а тому не зупиняться ні перед чим, якщо попереду замаячіє перспектива збагачення. Час це дуже небезпечно, так як, подавшись спокусі, деякі з представників даного знаку Зодіаку можуть піти на злочин або не цілком законну діяльність заради швидкої наживи. Важливо усвідомлювати це, перш ніж погоджуватися на такий необдуманий крок. Зірки не радять позичати гроші, причому навіть хорошим знайомим і близьким друзям. Фінанси варто збирати і класти в банк тільки при можливості миттєвого повернення, так як є великий ризик втратити всі свої заощадження.

Здоров’я

Увійшовши в 2017 році рік з хорошим зарядом енергії, Близнюки не стануть відмовляти собі в дозвільних задоволеннях і можуть навіть закинути спорт, яким посилено займалися до цього. В цьому році Близнюкам необхідно не розгубити свій потенціал, перевіряти організм і особливо головний мозок і стан судин, який може принести неприємний «сюрприз».

Раки

Для Раків наступаючий 2017 рік обіцяє стати вдалим в плані відносин, однак не найкращим в плані розвитку. Уже в зимовий період ці люди можуть робити спроби влаштуватися на нову роботу, змінити сферу діяльності або відкрити свою справу, проте такі спроби навряд чи приведуть до бажаного результату.

Весна пробудить чуттєвість практично кожного представника знака Рак. Ці особи будуть відкриті для спілкування, податливі і згодні на будь-яку любовну авантюру, яку запропонує більш сміливий і рішучий партнер.

Що характерно, перед сексуальними спокусами не встоять навіть сімейні Раки.

З настанням літа прийде час змін у власному житті. Саме на цей час варто планувати свої найважливіші поїздки, найнеобхідніші покупки або знакові рішення, які Раки до цього боялися навіть озвучити. Літньої пори здійснити справу стане набагато легше, та до того ж ці люди зможуть заручитися підтримкою близьких і друзів.

Прихід осені може відзначитися втратами і розставаннями. Це час найбільш напружений і саме розтратний. Восени можна втратити кохану людину, зробити необдуманий вчинок і розлучитися з великою сумою грошенят, а також розчаруватися у своїй меті, до якої Рак рухався останній рік.

Любовний гороскоп Рак на 2017 рік

Можна стверджувати, що в 2017 році році любовна сфера буде пріоритетною у Раків і вони будуть повністю її контролювати. Кожен самотній Рак зможе пережити бурхливий роман, який закінчиться одруженням. Що характерно, в будь-яких відносинах Раки будуть прикидатися податливими і беззахисними, проте відносини, дивним чином, будуть розвиватися саме за сценарієм цих людей. Здивують своїх чоловіків і сімейні Раки, які відчують дискомфорт через відсутність пристрасті між партнерами і самі почнуть пропонувати спосіб урізноманітнити сімейне життя. І горе тому партнеру, який проігнорує порив Рака, так як в противному випадку ця людина знайде собі захоплення на стороні.

Що принесе рік півня кожному знаку зодіака –  жінкам  Ракам.

Чуттєвість цих представниць слабкої статі з початку 2017 року просто зашкалюватиме. Чарівність цих жінок буде дуже сильною, а тому рідко коли чоловік зможе відмовити їм у бажаному. До речі, завдяки власній чарівності деякі  Раки зможуть поліпшити своє кар’єрне або матеріальне становище. Єдине, від чого радять берегтися зірки, це від злих язиків, які можуть розпускати плітки про цю жінку. Важливо тримати в секреті свої плани і думки, не даючи приводу для пересудів. Цим жінкам у 2017 році не варто їхати за кордон і здійснювати тривалі перельоти, важливо більше часу приділяти своїм рідним і не образити їх недобрим словом.

Що принесе рік півня кожному знаку зодіака –  чоловікам Ракам.Цим представникам сильної статі доведеться чимало потрудитися, щоб їх оцінили і почали поважати. Великим козирем Рака в кожній із сфер життя буде їх вміння дружити, самозабутньо віддаючи «останню сорочку» за одного. У потрібний момент ця якість обов’язково зіграє на користь чоловіка Рака, так як до нього на допомогу також прийдуть вірні друзі. А допомога цим чоловікам обов’язково потрібна, так як вже навесні на Раків можуть серйозно тиснути і вимагати від них здійснення дій, які за своїми моральними міркуваннями ця людина зробити не може. Варто також очікувати тиск з боку конкурентів, перевірок і ревізій власної діяльності.

Кар’єра

У плані кар’єрного розвитку Ракам, звичайно, не вдасться стрибнути вище власної голови і зайняти управлінське крісло, проте зміцнитися на тому місці, яке ці люди займають до початку року, вони можуть. Зірки не рекомендують змінювати сферу діяльності і шукати більш вигідне місце роботи в фінансовому плані, так як вигоди це не принесе, а душевну травму може нанести серйозну. Крім того, Ракам не підійде робота, яка передбачає часті роз’їзди.

Фінанси

Грошові питання матимуть важливе значення для Раків і саме через них можуть виникати скандали в сім’ї Рака і його партнера. А тим часом особистості даного знаку Зодіаку не найкращим чином будуть розпоряджатися грошима, часом витрачаючи їх на власні захоплення або піддавшись пориву почуттів і при цьому абсолютно не думаючи про майбутнє. Зірки попереджають таких людей, що є ризик в осінній період зовсім залишитися без грошей і з величезними боргами, віддавати які буде просто нічим.

Здоров’ячко

У плані власного здоров’я Раки будуть досить безтурботні, нерідко застуджені і отримуючи через власну необачність серйозні захворювання верхніх дихальних шляхів. Особливо часто страждати ці люди будуть від гаймориту, що не одного Рака змусить лягти в лікарню. Крім того, в цьому році Ракам варто поберегти себе від алкоголю, так як отримати алкогольне отруєння ці люди можуть дуже легко, а наслідки його можуть бути вельми несподіваними.

Лев

Для більшості Львів наступ 2017 року, а саме в період зими, принесе чимало цікавої та навіть дорогоцінної інформації, скориставшись якою можна істотно покращити власне життя і вирішити матеріальні проблеми. Тут важливо лише не сидіти на місці, а бути в центрі уваги, щоб інформація дісталася саме Льву.

Наступ весни привнесе в життя Львів нотку романтизму і сексуального потягу. В цей час кожен представник даного знаку Зодіаку буде наполегливо схиляти вподобаного партнера до інтимного зв’язку, чим ризикує створити чимало проблем як собі, так і об’єкту свого потягу.

У літній період варто відкинути в сторону всі свої забави і зосередитися на розвитку, підвищенні освіти, а також кар’єрному зростанні. Причому Левам варто бути готовим до тиску, який буде надаватися на цю людину. Не потрібно соромитися звертатися за допомогою до колег і друзів, які в цей складний період не зможуть вам відмовити.

З настанням осені Левам доведеться зупиниться і задуматися про своє особисте життя. Якщо в ньому не вистачає коханої людини, то цей час підійде для створення пари, а ті Леви, які вже зустрічаються з партнером, можуть зробити пропозицію або завести дитину, яка стане запорукою міцних і довгих відносин.

Любовний гороскоп для Левів

В душі Льва з приходом цього року прокинеться непереборна тяга до протилежної статі, причому особливо гостро її будуть відчувати сімейні Леви. Все це вже навесні призведе до того, що багато Левів заведуть собі коханців або коханок. Ні до чого хорошого ці вчинки не приведуть, тому що влітку про зв’язки з цим стане відомо подружжю Льва і цій парі доведеться пережити складний період у відносинах, витримають який не всі партнери. А ось самотні Леви не будуть відчувати настільки сильної любовної тяги і частіше будуть лише використовувати потенційних партнерів для своїх цілей. Якщо ці особи мріють про щирість стосунків, то їм потрібно активізуватися наприкінці літа, коли шанси зустріти своє кохання істотно підвищаться.

Що принесе рік півня кожному знаку зодіака  – жінкам Левам.Представниці слабкої статі цього знака будуть занадто вимогливі до оточуючих, з початку цього року, що може створити чимало проблем в спілкуванні. Таким жінкам необхідний поруч сильний чоловік, який зможе приборкати їх норовливий характер, адже в іншому випадку ці жінки розлучаться зі слабовольним партнером навесні або на початку літа. Незвичайний творчий потенціал жінок знака Лев – проявити необхідно якомога раніше. Це стане відмінним приводом для розвитку власного бізнесу. А ось залишати батьківщину в цей час не варто, так як назад можна будь-коли повернутися.

Що принесе рік півня кожному знаку зодіака  – чоловікам Левам.Для чоловіків, що народилися під знаком Лева цей рік обіцяє виконання мрії і досягнення поставленої мети. Однак для цього таким представникам сильної статі доведеться поступитися власними принципами. Льву важливо особисто контролювати всі що відбуваються навколо нього процеси, так як відсутність контролю призведе до занепаду. Зірки попереджають цих чоловіків про небезпеку, яка буде виходити від людини, яка позиціонує себе як один Лев. В кінці року чоловіки цього знаку Зодіаку можуть зробити вчинок, за який їм доведеться просити вибачення у своїх коханих людей.

Кар’єра

Націлені на успіх в рік Півня особистості знака Лев будуть нестримні в своєму пориві, а тому конкуренція їм не страшна зовсім. Однак їм не вистачатиме хитрості, а тому в середині весни, а також влітку ці люди можуть піддаватися перевіркам і ревізіям, які будуть намагатися добути компромат на Льва. Важливо перевірити ведення своєї документації і мати в запасі людину, яка допоможе вирішити найскладніше питання.

Фінанси

Початок року обіцяє стати дуже успішним для представників знака Лев. Цим людям буде везти в азартних іграх, у них з’явиться блискуче чуття, яке дозволить точно вгадувати з грошовими вкладеннями і покупками. Набагато небезпечніше управляти грошима стане восени і в самому кінці року, коли будь-яке необережне вкладення призведе до втрати коштів. Кредитів в 2017 році році Левам варто уникати, так як є ймовірність, що виплачувати по рахунках Лев просто не зможе і йому доведеться шукати способи роздобути необхідну суму.

Здоров’я

У плані здоров’я особистостей знака Лев уже з початку року будуть переслідувати проблеми з хребтом і скелетом. Дуже важливо не терпіти біль і не чекати, поки хвороба пройде самостійно, а звертатися до лікаря. В іншому випадку Лев може надовго потрапити до лікарні і упустити всі шанси на розвиток у другій половинці року. Окремо варто сказати про самолікування, яке буде лише погіршувати стан Льва. Особливо небезпечно тривало приймати антибіотичні засоби, так як в кінці року Леви можуть виявити у себе захворювання шлунка.

Діва

Багато Дів незалежно від статі в зимовий період відчують увагу до своєї персони і зацікавленість, а значить зможуть скористатися цим для нових знайомств і встановлення корисних контактів. Взагалі, в цьому році багато процесів відбуватимуться саме через почуття, які стане відчувати Діва.

 Навесні 2017 року представникам даного знаку Зодіаку необхідно мати здоровий глузд і не піддаватися впливу з боку.

Даний час небезпечний тим, що на Діву можуть вплинути, причому вкрай негативно, можуть скористатися слабкостями цієї людини і зробити її пішаком у своїй грі.

Наступ літа ознаменується вдалим збігом обставин, які допоможуть більшості Дів здійснити свою мрію і досягти бажаного. Даний період годиться для влаштування на роботу або її зміну, для підвищення по службі, а також для прийняття найважливіших рішень у своєму житті.

До приходу осені Дівам варто готуватися ґрунтовно, так як час цей небезпечний втратою вже наявних у цих людей благ. У цей час Діву можуть з легкістю скомпрометувати або підставити, вибити з колії, а значить необхідно бути зібраними і готовими до найнесподіваніших ситуацій. Дівам важливо підтримувати теплі відносини з близькими, які можуть надати неоціненну підтримку у важку хвилинку.

Любовний гороскоп для Діви

Для більшості Дів рік Півника стане одкровенням, так як в цьому році величезну роль для цих особистостей стануть грати чуттєві насолоди. Справжні прагматики Діви з початку року будуть відчувати емоційний сплеск, стануть дуже легко закохуватися і можуть почати робити необдумані вчинки через любов. Наприклад, навесні і влітку, ці особистості можуть обірвати зв’язочок з рідненькими та близькими, якщо ті не схвалять вибір партнера Діви. Що ж стосується заміжніх і одружених Дів, то ці люди будуть надмірно вимогливі і дуже запальні в поводженні зі своїми коханими людьми. Однак якщо партнер дасть гідну відсіч і сміливо заявить про розставання, Діви відступлять і знову стануть милими і податливими.

Що принесе рік півня кожному знаку зодіака  – жінкам Дівам.Цим жінкам варто стежити за своїм емоційним станом, так як часті зриви, мінливість настрою і необузданність бажань може стати причиною розставання з коханою людиною. Зірочки радять таким жінкам не вступати в конфронтацію з чоловіком, менше сперечатися і частіше віддавати йому ініціативу. Це стане запорукою успіху і щасливого гармонійного життя в парі. У 2017 році Дівам жінкам зовсім не завадить подумати про отримання освіти, про підвищення кваліфікації або навчання нової професії, так як в майбутньому ці знання будуть високо оцінені.

Що принесе рік півня кожному знаку зодіака  – чоловікам Дівам. Чоловіків цього зодіакального знака життя раз у раз перевірятиме на міцність. Можливо доведеться відстоювати свій вибір в любові, які не схвалять навколишні, можливо колектив підприємства, на якому працює Діва буде налаштований проти цієї людини. Варто справлятися з кожною ситуацією, знаходячи потрібні слова і розташовуючи людей до себе. Тільки змінюючи думку оточуючих про себе в кращу сторону можна буде чогось досягти в цьому році. А ось переступаючи через можливих конкурентів і не рахуючись з думкою колективу можна отримати серйозних ворогів, які в кінці року можуть завдати нищівного удару по репутації чоловіків цього зодіакального знака.

Кар’єра

Для розвитку і руху вперед у 2017 році Дівам необхідно не тільки ретельно працювати, а й стримувати свої чуттєві пориви, відмовляючи собі в багатьох бажаннях. Зробити це буде дуже важко, проте в іншому випадку про нову, більш прибуткову посаду, можна просто забути. Варто розуміти, що нічого в цьому році Дівам не даватиметься просто так, за все доведеться добиватися з піною у рота, проте в кінці року ці особи зможуть із задоволенням відзначити, що просунулися ще на крок в своєму розвитку.

Фінанси

Дівам з початку року доведеться більше віддавати ніж отримувати. Витрати в цьому році повинні бути тільки спланованими, так як несподівані покупки або вкладення можуть на деякий час залишити Діву без гроша до кишені. Особливо побоюватися цього варто навесні і на початку літечка. До того ж Дівам не варто довіряти свої заощадження іншим, так як самі Діви будуть розпоряджатися фінансами найкращим чином.

Здоров’я

Побоюватися погіршення здоров’я варто лише тим представникам знаку Діва, хто нехтує теплим одягом і ризикує серйозно застудити організм. Зірки радять цим особистостям навесні пройти перевірку внутрішніх органів, адже цілком можливо, у цих осіб виявиться грижа або захворювання жовчовивідної системи. Варто також провести профілактику захворювань серця і судин, для чого підійде дієтичне харчування. Помірність в їжі і вживанні алкоголю дозволить уникнути весняних і осінніх загострень.

Терези

З  приходимо 2017 року представники знаку Терези зможуть відчути смак до життя. Початок року принесе оновлення почуттів і бажання змінювати себе і власне життя в кращу сторону. Варто використовувати цей час собі на благо, живучи активним життям, знайомлячись з новими людьми і частіше перебуваючи в центрі уваги.

З приходом весни перед Терезами відкриються чималі перспективи розвитку. Можливо їм запропонують більш високооплачувану посаду або запросять працювати за кордон, але всі ці зміни будуть позитивними.

Правда Терезам для успіху необхідно буде відмовитися від чогось важливого, що зробити буде зовсім непросто.

Влітку кожному з представників даного знаку Зодіаку необхідно пройти обстеження і виявити наявні захворювання, поки вони ще не проявили себе в повній мірі. Цей час дуже підійде для відпочинку і відновлення організму і нервової системи. До речі, влітку може статися знакова зустріч, яка принесе новизну в життя кожного з представників знаку Терези.

З приходом осені життя цих людей потече розмірено. Терезам, які не хочуть крутих змін варто більше часу проводити з рідними, а особливо зі своїми діткамии, які потребують вашої уваги.

Любовний гороскоп для Терезів

Волелюбні особистості знаку Терези з початку року будуть просто нестримні. Їх чарівність вже до березня 2017 року сягне піку, а тому як самотні, так і сімейні особистості цього знака Зодіаку будуть спокушати вподобаних партнерів і відзначаться чималою кількістю любовних перемог. Терези протягом першої половини року зможуть розбити серце людям, які в них беззавітно закохуються, проте самі ці люди будуть поверхові в стосунках, домагаючись бажаного і зникаючи як тільки їм стає нудно. Життя може жорстоко помститися таким особистостям, адже до кінця року Терези самі по вуха закохаються в людей, яким вони будуть просто байдужі. Якщо ж говорити про сімейних відомих особистостей цього знака Зодіаку, то таким Терезам важливо бути вкрай обережними, заводячи романи на стороні, адже партнер, дізнавшись про зраду, може не стерпіти образу.

Що принесе рік півня кожному знаку зодіака  – жінкам Терезам.Ці представниці слабкої статі до початку року відчують, якою величезною силою володіють над чоловіками і стануть використовувати ці якості для поліпшення своїх житлових умов, а також для підвищення якості життя. Зірки лише радять не ображати чоловіків і не обводити їх навколо пальця, так як цим способом можна нажити собі ворогів. Кохана людина жінки Терезів буде часто ревнувати її, влаштовувати перевірки і стеження, а значить, такому подружжю не уникнути скандалів і сварок.

Що принесе рік півня кожному знаку зодіака  – чоловікам Терезам. Інтуїція, яка прокинеться у чоловіків знаку Терези, зробить їх просто незамінними в будь-якій справі, якою би ці особистості не зайнялися. Цей рік ідеально підходить Терезам для кар’єри, так як багато у цих людей буде виходити саме собою. Більш того, якщо чоловік знаку Терези самотній, свою другу половиночку варто шукати саме в цьому році. У підсумку виявиться що цей вибір найвірніший. Не розчарують таких чоловіків і їх знакові рішення, наприклад, про вкладення грошей або про покупку автомобіля. Єдине, на що звертають увагу зірки, так це на те, що Терезам варто постійно думати про планомірний відпочинок, адже організму буде складно витримувати підвищені навантаження.

Кар’єра

Не можна назвати Терезів кар’єристами, однак саме в цьому році практично у кожного представника прокинеться тяга до високих посад і підвищеного заробітку. Терези можуть навіть переступати через дружбу заради підвищення по службі або вигідного працевлаштування. З цим потрібно бути вкрай акуратним, так як своїми необдуманими діями можна назавжди втратити відносини з близькими.

Фінанси

У загальному плані можна стверджувати, що протягом 2017 роки Терези будуть заробляти набагато більше ніж в минулому році. Однак зі зростанням доходів зростатимуть і апетити цих людей, а значить і витрати грошей будуть перевищувати заробітки. Зірки попереджають Терезів про те, що взявши великий кредит в банку варто заздалегідь продумати способи його повернення, так як в кінці літа може виникнути ситуація, при якій віддавати борги буде дуже важко.

Здоров’я

У плані здоров’я особистостей знаку Терези можна сказати, що основною проблемою цих людей в першій половинці року може стати стан печінки, а також жовчного міхура, в якому можуть з’явитися камені. Крім того, важливо контролювати стан своєї нервової системи і не допускати зривів. Розпочавши з безсоння, дана проблема може ускладнитися постійним роздратуванням і навіть серйозним захворюванням ШКТ. В ідеалі навесні, а також на початку осені Терезам варто вирушити на відпочинок або виїхати подалі від людей в гори, щоб деякий час побути на самоті.

Скорпіон

Більшість Скорпіонів, з приходом 2017 року року усвідомлюють, наскільки багато вони можуть чогось добитися в своєму житті, якщо будуть більш активні, і всі рішення будуть приймати особисто. Зимовий період дуже допоможе цим особистостям в усвідомленні того, що їм потрібно від цього життя і чого б вони хотіли досягти. Правильно складені плани в цей час обов’язково здійсняться трохи пізніше.

Навесні зірки не радять Скорпіонам дуже вже завзято братися за справу, занурюватися з головою в розвиток або по вуха закохуватися. Цей час небезпечний своїми залежностями, які можуть прив’язати Скорпіона і направити його на невірний шлях.

Все повинно бути в міру, а Скорпіону до того ж не завадить бути обережним і обачним. Важливо думати і аналізувати, тричі перевіряти і лише після цього приймати відповідальні рішення.

Наступ літа позначиться підйомом у всіх сферах життя, якими цікавиться представник цього знака Зодіаку. Якщо Скорпіони мріють обзавестися сім’єю, то найбільш підходящий час для цього липень 2017 року, а якщо бажають завести дитину, то планувати її краще в серпні.

Досить обережним особистостям знака Скорпіон необхідно бути восени, а саме в жовтні і листопаді. Цей час небезпечний своєю непередбачуваністю, бажанням конкурентів обійти Скорпіона або збити його з вірного шляху. Дуже важливо обійти ці гострі моменти і знайти правильний захист від негативного впливу.

Любовний гороскоп Скорпіон

Здебільшого особистості знака Скорпіон будуть поверхнево ставитися до будь-якої уваги до своєї персони. Ці люди будуть настільки захоплені саморозвитком і побудовою кар’єри, що всіх оточуючих, включаючи і протилежну стать, деякий час будуть сприймати тільки як людей, здатних або нездатних допомогти зміцнитися на даній посаді або зробити крок на сходинку вище. Крім іншого вплив Скорпіона на протилежну стать буде настільки переважною, що рідко хто відмовиться допомогти йому. Розглядаючи сімейних Скорпіонів можна з упевненістю сказати, що таким парам буде не вистачати щирості, навесні ці люди можуть завести інтрижку на стороні, яку будуть ретельно приховувати.

Що принесе рік півня кожному знаку зодіака  – жінкам Скорпіонам. Цим жінкам з початку року варто подумати про щирість зі своєю коханою людиною. Перше півріччя підходить для одкровень і зізнань, які дозволять поліпшити не найтепліші стосунки і зробити хорошу заставу на майбутнє. До речі, в цьому році, особливо в літній період Скорпіонам жінкам варто задуматися про поповнення в родині, а значить, про зачаття дитини. Що ж стосується роботи і розвитку бізнесу, то цим жінкам не варто вимагати більшого, краще подумати про те, як покращити своє нинішнє становище і заробляти більше.

Що принесе рік півня кожному знаку зодіака  – чоловікам Скорпіонам. Перед чоловіками цього знака Зодіаку стоїть складне питання самореалізації. Бажання довести всьому світу, і перш за все собі те, що ця людина може досягти найбільших висот, стане визначальним у цьому році. Заради своєї мети ці чоловіки можуть на якийсь час покинути батьківщину або ж змінити роботу, для чого підійде закінчення весни. А ось займатися шахрайством або домагатися цілей нечистими методами загрожує найсерйознішими наслідками. У другій половинці року цим чоловікам варто було б задуматися про сімейне життя.

Кар’єра

Скорпіоном в 2017 році році можна буде назвати справжніми кар’єристами, так як ці люди не зупиняться ні перед чим заради свого бажання зайняти крісло керівника або очолити відділ. Працездатність цих людей може просто зашкалювати, проте це період небезпечний тим, що Скорпіон буде псувати відносини з оточуючими, а все через свій нестриманий характер. Це може стати серйозною перешкодою на шляху кар’єрного зростання. Якщо Скорпіон попрацює над собою і стане більш стриманим і доброзичливим, рівного йому в цій сфері діяльності не знайдеться.

Фінанси

Представники знаку Скорпіон не будуть шкодувати грошей на себе і свої захоплення, не стануть жаліти грошей в разі, якщо друзі попросять позичити необхідну суму, і будуть обдаровувати своїх рідненьких і близьких щедрими подарунками, а тому особливих накопичень за цей рік Скорпіони, звичайно, не будуть мати. А тим часом доходи цих людей за 2016 рік можуть серйозно збільшитися. Якщо ці люди бажають зробити одну велику покупку, варто задуматися про збереження коштів вже з початку року. А ось від кредитів в цьому році краще триматися подалі.

Здоров’я

Міцне здоров’я Скорпіонів на початку року може розтанути вже до кінця весни, якщо ці люди не відмовляться від дозвільного пропалювання життя. Скорпіонам варто рідше вживати алкоголь і стежити за станом печінки та нирок. Вв другій половинці року, Скорпіони можуть потрапляти в найбільш непередбачувані ситуації і отримати травму через свою неуважність. Це варто враховувати і не ризикувати даремно власним здоров’ячком.

Стрілець

Для представників цього знака Зодіаку рік почнеться не найкращим чином. Цю людину життя може випробувати на міцність, перевіряючи її почуття до коханої людини і вміння приймати відповідальні рішення. Якщо Стрілець проявить себе непереконливо, він може втратити кохану людину вже в першій половинці року.

Весна внесе в життя більшості Стрільців бажання любити і бути коханою. Почуття будуть відігравати визначальну роль в цьому році, а значить, якщо ця людина зустріне споріднену душу, вона надихнеться і покаже всьому світу свій незвичайний потенціал.

З настанням літа активність Стрільця лише підвищиться. Причому, з цієї пори люди даного знаку знайдуть для себе мету, до якої будуть прагнути максимально наблизитися. Головне в цьому плані не перенапружити власний організм, який може почати давати збої в найвідповідніший момент і укласти Стрільця в лікарню.

З приходом осені Стрільці стануть розсудливими, подумають про своє життя і виберуть для себе єдиного партнера, з яким би хотіли прожити життя. Заспокоєння настане і в професійній діяльності, в якій Стрілець знайде свою нішу і буде цілком задоволений таким станом.

Любовний гороскоп для Стрільця

Тяга представників цього знака Зодіаку до протилежної статі проявиться з самого початку року. Причому навіть заміжні й одружені Стрільці вирішать позалицятися за вподобаною людиною і стануть схиляти її до інтимної близькості. Благо, обережності Стрільцям в цьому році буде не позичати, а тому моменти викриттів їх інтимних зв’язків будуть вкрай рідкісними. Однак самі ці люди, закохавшись, можуть відчувати неоднозначні почуття і розриватися між сім’єю і таємним коханням. Цей рік принесе таким Стрільцям сильну душевну травму, заживе яка ще не скоро. А ось самотні Стрільці будуть мати всі шанси познайомитися і зав’язати стосуночки з гідною людиною, яка стане відмінною партією для цих людей і з якою захочеться прожити все життя.

Що принесе рік півня кожному знаку зодіака  – жінкам Стрільцям.Для гармонійного і щасливого життя в 2017 році жінка знака Стрілець повинна триматися сильного чоловіка, не брехати і не зраджувати йому, так як будь-яка брехня незабаром стане відома партнеру і пару чекає розставання. Проблеми, які будуть присутні в родині цих жінок, можуть швидко вирішитися, однак для цього жінки Стрільці повинні навчитися визнавати свої помилочки і просити вибачення за скоєне. Підвищена емоційність цих представниць слабкої статі може створити їм багато проблем, а значить варто навчитися стримувати себе і бути терпимими до недоліків інших людей.

Що принесе рік півня кожному знаку зодіака  – чоловікам Стрільцям. На відміну від представниць прекрасної статі, чоловіки знака Стрілець будуть більш стриманими і навіть хитрими, виводячи інших людей на емоції і користуючись цим. Проте рік для цих чоловіків дуже хороший в плані самовдосконалення, перекваліфікації, набуття сенсу і мети в житті. Багато навколишніх відзначать, що після 2017 року вони ще більше почнуть поважати чоловіків знака Стрілець. А між тим, щоб домогтися зростання і поваги, Стрільцям доведеться встигати скрізь, багато переміщатися і брати на себе серйозну відповідальність, якщо того вимагатимуть обставини.

Кар’єра

Бажання проявити себе в бізнесі змусить Стрільців акумулювати всі свої сили на досягнення результату. Правда зв’язків і фінансів для здійснення задумів у цих людей не буде, тоді як хороші ідеї раз у раз будуть з’являтися в мізках цих особистостей. Тобто, щоб досягти успіху в рік Півня необхідно знайти людей, які з радістю здійснять прогресивні ідеї Стрільців і самі при цьому добре збагатяться. А ось робота у великому колективі, швидше за цього, буде монотонною і не принесе Стрільцям бажаного задоволення.

Фінанси

Практично весь рік особистості знака Стрілець будуть шукати найбільш легкий шлях забезпечити себе або ж роздобути гроші для втілення в життя своєї чудової ідеї. Стрілець не витратить грошей даремно, проте його не дуже великих заробітків не вистачить на гідне життя. Саме тому в другій половинці року деякі Стрільці можуть піти на шантаж або шахрайство, крадіжку або грабіж. Варто лише розуміти відповідальність, яку понесуть ці люди за свої діяння в подальшому.

Здоров’я

Міцне здоров’я, з яким особи знака Стрілець увійдуть в рік Півника, може бути затьмарене різким падінням імунітету, що спричинить за собою серйозні проблемки зі здоров’ячком, а саме зі щитовидною залозою і печінкою. Крім того, Стрільцям необхідно попередити проблемки з нервовою системою, тому що в вже влітку цих людей може мучити безсоння, нервовий тік, неврози і інші неприємні недуги.

Козеріг

Для абсолютної більшості Козерогів наступ 2017 року стане початком нового життя, часом, коли найсерйозніші зміни будуть відбуватися з калейдоскопічною швидкістю, причому незалежно від бажання особистостей даного знаку. Час цей небезпечний, так як можна припуститися помилки, про яку Козероги пошкодують згодом.

Весняний період обіцяє бути для Козерогів хвилюючим, так як в цей час осіб даного знаку можуть обдурити або спробувати залишити без роботи.

Величезним плюсом цього часу стане те, що у Козерогів розвинеться воістину неймовірне чуття на небезпеку, особливо на людей, які можуть нести його.

Влітку кожному представнику даного знаку не завадить добре відпочити і підлікувати нервову систему, яка до цього часу розхитається. Крім того, в цей час можна дуже вдало одружитися або вийти заміж, народити першу дитину або подумати про її зачаття.

Осінньою порою Козерогам дуже важливо не піддаватися на провокації, які раз у раз будуть з’являтися в життя цих людей. Восени може спливти інформація, яка викриє цих людей, а значить варто задуматися про захист своєї честі і гідності.

Любовний гороскоп для Козерогів

На початку року деякий представник знака Козеріг вирішиться зав’язати любовні стосунки. Ця людина буде тримати потенційних партнерів на відстані, показуючи тим самим, що поки не готова до серйозних стосунків. Правда тут криється небезпека, так як близька Козерогу людина може втомитися чекати від нього взаємності і зважитися на інші відносини, наперекір своїй любові. Якщо це трапиться, одуматися Козерогу буде неймовірно складно повернути близьку людину. Літечко – найбільш відповідний час для будь-яких рішень, пов’язаних з коханням і сімейним життям. А ось осінній період може бути небезпечним для таких особистостей, так як буде пов’язаний із спокусами. Партнер Козерога не потерпить зради, а значить важливо бути гранично обережним.

Що принесе рік півня кожному знаку зодіака  – жінкам Козерогам. Представниці слабкої статі даного знаку Зодіаку можуть бути занадто категоричні і вимогливі в цьому році. Дані риси характеру можуть зіграти злий жарт з такими жінками, що призведе до серйозного конфлікту з рідними і близькими вже в середині весни. Якщо ці жінки хочуть зберегти те, що вони мають, їм потрібно стати більш жіночними і терпимими до своїх коханих людей. Окремо зірки говорять про гроші, так як жінки знака Козеріг можуть здійснювати дорогі покупки, абсолютно не піклуючись про наявність коштів. З таким успіхом до осені можна залишитися зовсім без грошей, створивши проблеми собі і своїй родині.

Що принесе рік півня кожному знаку зодіака  – чоловікам Козерогам. Досить провокаційним стане для чоловіка знака Козеріг 2017 рік. Цей період буде пов’язаний з небезпекою конкуренції, яка серйозно зросте, та до того ж з можливими помилками, які буде допускати Козеріг через що з’явиться неуважність. Зовсім невластиві Козерогу риси можуть з’явитися у цього чоловіка через любовні відносини, які стануть відволікати цих людей від справ насущних. Для успіху чоловікам Козерогам важливо розмежовувати роботу і любов, інакше, погнавшись за двома зайцями, можна не впіймати жодного.

Кар’єра

Задумки, з якими увійде Козеріг на рік Півня, будуть дійсно грандіозні. Ці люди вирішать зіграти ва-банк, поставивши на кін всі наявні засоби і свою репутацію, і будуть мати великі шанси на виграш. Щоб вийти переможцем в результаті, Козерогам необхідно сконцентруватися на задуманій справі і при цьому заручитися підтримкою владних людей, які допоможуть вирішити результат процесу в свою користь. До речі, кінець року може обернутися для Козерогів звинуваченням в шахрайстві або навіть крадіжці, а тому варто подумати про захист своєї гідності і честі.

Фінанси

У плані грошей Козерогам необхідно бути гранично обережними. Нестача коштів для здійснення власної задумки або для розкрутки проекту може змусити Козерогів піти на ризик і зайнятися нечесним відбиранням грошей, що може обернутися судовим розглядом. Кредити і позики можна брати на початку року, так як час цей більш сприятливий і відповідний для позик. Навпаки, до осені Козероги вже не зможуть з вигодою позичати кошти.

Здоров’я

Зірки натякають на те, що з початку року представникам знака Козеріг дуже важливо берегти свої нерви, так як нервова система розхитана і будь-який зрив або стресова ситуація може стати причиною складних нервових розладів. Крім того, варто перевірити роботу опорно-рухової системи, так як влітку або на початку осені у Козерогів можуть з’явитися серйозні проблеми з ногами, а саме з суглобами. Важливо також уникати переохолоджень особливо в осінній період, адже в цьому випадку є ризик отримати хронічне захворювання.

Водолій

Наступ 2017 року для більшості особистостей знака Водолій стане тривожним часом, коли про цю людину може спливти безстороння і компрометуюча інформація. Можливо має місце конфлікт з людиною, яка намагається обійти Водолія і дискредитувати його.

Весняний період відзначиться любовними стосунками, в яких виявлять себе Водолії. Їх пристрасть до нового об’єкту обожнювання буде настільки велика, що заради цього Водолії можуть розірвати вже наявні відносини.

Головне бути послідовним і щирим, тоді і партнер повірить Водолію і піддасться його чарам.

З приходом літнього часу Водоліям доведеться бути максимально зібраним і мобільним, так як цих людей буде відчувати керівництво з одного боку, а з іншого боку кохана людина буде вимагати докази своїх почуттів. Якщо Водолії не будуть лінуватися, в серпні їх чекає весілля з коханою людиною, а то і звістка про те, що у них скоро буде дитинка.

Наступ осені може позначитися на стані здоров’я особистостей знака Водолій. Загострення захворювань можуть бути настільки суттєвими, що цим особистостям доведеться провести деякий час в лікарні, а то і зважитися на операційне втручання.

Любовний гороскоп для Водолія

У плані любовних відносин рік 2017 для Водоліїв обіцяє бути вельми запам’ятовуючими. Любов відвідає Водоліїв вже на початку року, причому не зможуть противитися своїм бажанням навіть одружені і заміжні представники цього знака Зодіаку. Все це може привести до численних розставань і утворення нових пар, одним з партнерів в яких буде Водолій. Більш того, влітку з’явиться небезпека того, що рідні люди не схвалять вибір Водолія і йому доведеться вибирати між ріднею і коханою людиною. Не варто спалювати мости, адже в кінці року батьки і близькі люди зрозуміють, що поступали неправильно і вирішать примиритися з Водолієм.

Що принесе рік півня кожному знаку зодіака –  жінкам  Водоліям. Ці представниці слабкої статі з початку року будуть неймовірно волелюбні і романтичні, що буде просто магнітом тягнути до них впевнених в собі чоловіків. Шанси на освіту пари на початку року будуть високі як ніколи, якщо жінка Водолій цього дійсно хоче. Багато жінок з легкістю можуть маніпулювати чоловіками, домагаючись благ для себе і даруючи у відповідь свою прихильність. Якщо ж говорити про розвиток таких жінок, то найбільшого успіху домогтися вони можуть займаючись творчістю і пробуючи себе в індивідуальному підприємництві.

Що принесе рік півня кожному знаку зодіака  – чоловікам Водоліям. Дуже відповідальним обіцяє бути 2017 рік для чоловіків знака Водолій. З початку року перевірку такого Водолія влаштує керівництво, бажаючи переконатися, що ця людина годиться для управлінської посади, а також кохана людина, яка вирішить перевірити Водолія на вірність. Протягом весни дуже важливо бути насторожі і уникати різних інтрижок, які можуть скомпрометувати цю людину. Влітку і восени особистості цього зодіакального знака можуть проявити себе як виконавчі, розумні і дуже цінні працівники, а значить навколо цих особистостей будуть розвиватися найбільш важливі події.

Кар’єра

Кар’єрне зростання буде цікавити як чоловіків, так і жінок цього знака Зодіаку. Успіх же прийде до тих, хто вміло буде маніпулювати оточуючими і не побоїться ризикувати своєю репутацією заради досягнення мети. Нові, більш високі та відповідальні посади займуть ті особистості, які вже сьогодні зайняті інтелектуальною працею або творчістю. Правда варто бути особливо обережними у вересні і жовтні 2017 року, коли Водоліїв будуть перевіряти інспектуючі органи. У цьому плані варто потурбуватися про чистоту бухгалтерських рахунків і правильність оформлення документів.

Фінанси

Грошові питання будуть займати ключове значення в голові кожного Водолія. Ці люди будуть шукати кошти для здійснення своїх задумів, причому заради великої суми можуть піти на серйозний ризик. В більшості своїй такий ризик буде виправданий і ці люди дійсно поправлять своє фінансове становище на початок осені. А ось в самому кінці року, проявивши безпечність, особистості знака Водолій можуть втратити гроші, як фізично, так і відкривши секретну інформацію своїм конкурентам.

Здоров’я

Особи цього зодіакального знака з початку року будуть мати проблеми з дихальними шляхами, що може загрожувати розвитком гаймориту, якщо Водолії вчасно не звернуться до лікаря. Крім того, особи старшого віку цього знака можуть отримати суттєві проблеми з хребтом, можливо міжхребцеву грижу. В цьому плані дуже важливо вчасно діагностувати захворювання і, при необхідності, погодитися на оперативне втручання. Крім іншого, цей рік відмінно підходить людям для того, щоб сісти на дієту або зайнятися спортом.

Риби

Для абсолютної більшості представників знаку Риби рік 2017 стане періодом, коли можна не замислюючись про наслідки, змінити власне життя і зробити їх трішки щасливішими. Єдиним правилом для цього стане відсутність страху перед невідомістю.

Навесні представники цього зодіакального знака зможуть наочно продемонструвати всім оточуючим свій потенціал.

Для розвитку ці три місяці підходять ідеально, причому в будь-якій справі, як в бізнесі, так і в коханні, Риби можуть все вирішувати самостійно, йдучи наперекір чужій думці. І ці люди будуть праві в результаті.

Людей, що народилися під знаком Риби про те, що з приходом літа у них з’явиться чимало проблем з оточуючими, можливо через розвинену зарозумілість і самовпевненість. Червень і липень – це місяці, коли Риби можуть здійснювати фатальні помилки, вступати в конфлікти з людьми, яких в результаті можуть втратити. Ризик бути звільненим, попастися на шахрайстві, віддати шахраєві велику суму грошей або просто потрапити в неприємну ситуацію, дуже високий.

Осінь для Риб повинна стати періодом відпочинку, часом, коли необхідно почати аналізувати своє життя, уникати різких кроків і діяти цілеспрямовано. У листопаді та грудні ці люди мають можливість виправити помилки, допущені ними у цьому році.

Любовний гороскоп для Риби

Представники даного знака Зодіаку є особистостями чуттєвими, тонко відчуваючимиь настрій партнера. Вже на початку року багато сімейних Риби відчують охолодження з боку партнера. Як не дивно, але саме від Риб буде залежати продовження даних відносин. Якщо ці особи почнуть панікувати і скандалити зі своїми другими половинками, вимагаючи від них слів зізнань і вірності, у відповідь вони отримають лише черговий скандал. Правильніше було б показати свою значимість для партнера, почати доглядати за ним. Це дозволить переламати ситуацію на свою сторону. Для одиноких Риб даний рік в плані відносин буде не найкращим і може залишити на сердці Риб глибоку душевну рану.

Що принесе рік півня кожному знаку зодіака  – жінкам Рибам. Ці жінки знають собі ціну, і вміло можуть маніпулювати чоловіками. Саме в 2017 році році Рибки зможуть проявити свої якості, роблячи своє життя кращим і заможнішим за рахунок інших. Правда варто врахувати, що займатися шахрайством не варто, адже обдурений чоловік незабаром дізнається про ваші плани. В цьому році жінки знака риби повинні подумати про майбутнє потомство, про його планування і виховання. Про бізнес та розвиток в цьому періоді думати не варто, так як удачі це не принесе.

Що принесе рік півня кожному знаку зодіака  – чоловікам Рибам. Говорячи про представників сильної статі знака риби можна впевнено сказати, що таким особистостям необхідно діяти більш впевнено і різко, якщо вони мріють домогтися своїх цілей. Істотним мінусом цих людей є відсутність віри в свої сили. Якщо ж ці чоловіки відкинуть скромність і невпевненість в сторону, вони зможуть зробити кілька значущих кроків на шляху до власного щастя. Ці поради стосуються як бізнесу, в якому у Риб є хороші шанси, так і на особисте життя, де чоловіки Риби можуть зустріти партнерку, про яку мріяли все життя.

Кар’єра

Амбіції більшості риб в рік Півня будуть дуже високі, що змусить цих людей діяти швидко, впевнено, але, часом, необачно. Щоб не потрапити в халепу і залишитися у виграші, цим людям необхідно мати міцний тил, бажано людину, яка зможе вирішити проблеми Риб. Ще однією проблемою в бізнесі цих людей буде те, що домігшись певного положення або зійшовши на певну висоту, такі люди опустять руки і перестануть прагнути ще вище. У підсумку ці люди можуть швидко розгубити всі свої завоювання.

Фінанси

Потрібно зауважити, що рік цей дуже вдалий в плані накопичень і збереження грошей. Риби, які до цього не вміли зберігати кошти і часто жили в кредит, повинні переглянути своє ставлення до фінансів, розрахуватися з боргами і більше не влазити в кабальні кредити. При правильному підході ці особистості вже до вересня або жовтня накопичать необхідну суму для придбання житла або автомобіля, про який давно мріяли. При всьому при цьому риби не повинні відмовляти друзям, якщо ті попросять позичити велику суму грошей, так як друзі обов’язково допоможуть у відповідь.

Здоров’я

Більшість людей народжених під знаком риби можуть відчути серйозне нездужання вже в березні або квітні 2017 року. Пов’язане погане самопочуття може бути з остеохондрозом, а тому варто пройти всі необхідні діагностичні процедури і чітко дотримуватися приписів лікаря. Крім того, влітку варто подбати про здоров’ячко своїх зубчиків і ротової порожнини, так як без лікувальних процедур ці особистості можуть вже восени отримати проблеми з яснами.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *