Home / Дозвілля / Ворожіння на Водохреща. Дізнайтеся свою долю!

Ворожіння на Водохреща. Дізнайтеся свою долю!

З давніх-давен Святки вважаються найкращим періодом для передбачень, а ворожіння на Водохреща – найточнішими, адже саме в цей день, як свідчать повір’я, можна найбільш точно визначити знаки, що подаються нам Всесвіту. Хочете навчитися гадати в Святий вечір на любов і дізнатися способи ворожіння на виконання бажання – простіше простого – читайте і озброюйтеся!

Ворожіння на Водохреща. Чому ворожать на Хрещення?

vorozhinnja-na-vodohrescsha-diznaytesja-svoju-dolju

Ворожіння на Водохреща  на Русі з’явилися так давно, що зараз назвати хоча б приблизну дату їх виникнення дуже складно. Вражаюче, що настільки давній звичай дійшов до нашого часу, не розгубивши своєї колишньої популярності.

Сучасні дівчата, від мешканок мегаполісів до мешканок забутих Богом сіл, з нетерпінням чекають святочних урочистостей, щоб поворожити на майбутнє. Вони й не здогадуються, що численні варіанти святкової ворожби, пропоновані в наші дні, з’явилися не відразу.

Наприклад, способи ворожіння з дзеркалами були привезені з-за кордону в XV столітті. До цього цей нешкідливий предмет розкоші, який містить в собі відбиток навколишнього світу, викликав настороженість і страх у забобонного люду, побачити його можна було навіть не в кожній родині.

З настанням півночі народ вважав за краще не наближатися до дзеркал, а довго дивитися в них взагалі заборонялося, оскільки вважалося, що таким чином можна відкрити зачарований портал в потойбічний світ.

Поступово страх перед даним предметом випарувався, хоча екстрасенси і маги досі вважають будь-яке дзеркало хранителем інформації і коридором для проникнення темних сутностей в наш світ.

Однак не тільки перед дзеркалами проводяться ворожіння в водохресну ніч.

Народні перекази застерігають: напередодні вшанування важливого для всіх вірян події всіляка нечисть вільно розгулює по землі, намагаючись проникнути в будинки в різних іпостасях. І саме нечиста сила стає для віщунів провідником від минулого до майбутнього, відкриваючи сміливцям таємниці непізнаного буття.

У хід йдуть будь-які підручні засоби: водичка, свічки, шерсть тварин, фотографії, книги, їстівні припаси, вугілля і багато іншого. Енергетичні канали відкриті, а яким способом Ви скористаєтеся, щоб врахувати інформацію – зовсім неважливо. Навіть сни в водохресну ніч сняться віщі, тому особливих приготувань і серйозних навичок ворожок не потрібно.

А ось деякі запобіжні заходи дотримати будуть незайвим, інакше озирнутися не встигнете, як з головної дійової особи, яка керує процесом чаклунського дійства, перевтілитись в безвольну іграшку для бісів.

Ворожіння на Водохреща. Як захиститися від нечистої сили в водохресний вечір

Що ж робили наші предки, щоб не стати жертвою витівок диявольських сутностей? Адже в цю, оповиту містичною атмосферою, ніч злі духи представляють особливу небезпеку, вони повинні за лічені години встигнути закінчити те, заради чого вони прийшли з іншого виміру – поневолити якомога більше людських душ.

За давнім звичаєм 19 січня прийнято було захищати свій будинок від напасті за допомогою намальованих крейдою на дверях і віконних віконницях хрестів.

Слов’яни щиро вірили, що даний знак допоможе їм уберегти житло від вторгнення непроханих гостей з потойбічного світу. Якщо захистити свою обитель господарям не вдавалося, і біси проникали в будинок, від їх шкідливих витівок намагалися позбутися в такий спосіб:

У підлозі шукали відокремлену тріску, навколо якої глава сім’ї вимальовував правою рукою трикутник, після чого, наступаючи на окреслену тріску, вимовляв:

«Христос воскрес, а ви згиньте біси! Амінь».

Для молодих дів велику небезпеку напередодні водохресного Святвечора представляв так званий «Вогненний змій» – перевертень, який приймає вид красивого юнака. У такому вигляді він був особою, яка не захистила вхід в хату мальованою крейдою хрестом, уявною красою зачаровуючи і спокушаючи невинну дівочу душу.

Врятуватися від личини можна було за допомогою снігу, який потрібно накидати на піч.

Хоча в сучасних будинках і квартирах старовинних печей немає, водохресний сніг і зараз є найсильнішою зброєю проти підступного демона – дівчині слід просто вмиватися талою водичкою вранці святкового дня, і захист їй забезпечений.

А вже скупатися в ополонці або облитися святою водичкою може кожна людина, що зробила гріхопадіння шляхом ворожіння, обвинувачувана церковними канонами, просто зобов’язана!

Таким чином, вона очищається і змиває можливий налиплий негатив (екстрасенси стверджують, що сутність може легко приклеїтися до займання магією незахищеному обивателю).

Ворожіння на Водохреща. Добрі прикмети

Справедливо помітити, що свято Хрещення більше наповнене позитивною чарівною силою. Наприклад, хрестини в цей січневий день обіцяють, що пройшовши обряд малюк набуде щасливе довге життя, а сватання або вінчання обіцяє закоханим міцний і, в усіх сенсах, вдалий шлюб.

Про те, яким буде майбутній рік, сім’я може дізнатися за традиційною, звареною на вечерю кулешею. Прикмети кажуть:

Якщо горщик вийде повним, а вміст його наваристим, розсипчастим – рік, що наступив принесе багатий урожай і щастя. «Щасливу» кашу обов’язково потрібно з’їсти на наступний ранок.

А якщо вміст в горщику пригорить або перевалить через край – в найближчому майбутньому нічого хорошого чекати не доведеться. Природно, що таке куховарство повинне бути викинутим.

Також вдалим буде рік чи ні, дозволить визначити і звичайна мисочка з водичкою, винесена в водохресну ніч (з 18-го на 19-е Січня) на вулицю (або на балкон). Вранці розгляньте застиглий лід:

 утворилися невеликі горбки – в будинку буде панувати лад і добро;

водичка застигла рівно – в новому році все буде гладко;

поверхня нерівна, хвиляста – найближчі дванадцять місяців будуть багаті на різні події, як погані, так і хороші;

утворилася лунка – рік буде невдалим.

Хорошим провісником майбутнього може стати домашня кішка. Запустіть улюбленицю водохресним ранком в кімнату, і помічайте, якою лапою кицька ступить через поріг: лівою – будуть труднощі проблеми з домочадцями, правою – достаток і благополуччя будуть з Вами.

Ну а для тих, кому цікаві подробиці щасливого майбутнього, знадобляться легкі і цікаві хрещенські гадання, які найбільш затребувані серед чаклунської братії.

Ворожіння на Водохреща. Відкриваємо завісу майбутнього

Ворожіння на Водохреща  на кохання, майбутнє, здійснення бажань можна виконати популярними способами, представленими нижче.

На виконання мрії.

Спосіб 1.Перед сном напередодні Водохреща, напишіть на дванадцяти листках свої бажання, і покладіть їх собі під подушечку. Прокинувшись вранці, першою справою дістаньте три записочки навмання. Ті мрії, про які там йдеться, обов’язково збудуться протягом року.

Спосіб 2. Інший варіант дізнатися, чи здійсниться бажання – використовувати дзеркало. Для цього на ньому напишіть пальцем свою мрію, і покладіть аксесуар під ліжко, розкидавши навколо нього невеликі ялинові гілки. Якщо вранці напис зник – бажане стане дійсністю.

Спосіб 3. Відповісти на питання «збудеться чи ні» може допомогти і жменька квасолі (гороху, горішків). Зачерпніть жменю бобових рукою і озвучте пошепки свою мрію. Після чого висипте квасолини на стіл, і порахуйте їх кількість. Випало парне число – Ваші плани будуть реалізовані.

Яка Ваша доля.

Віщий сон. Лягаючи спати на Водохреща, скажіть вголос питання про своє майбутнє, відповідь на яке Ви жадаєте отримати. Закінчіть  промову словами:  «Покажи мені, Святий Самсон, святковий сон».

Потім закривайте очі і постарайтеся заснути. Вночі Вам повинен приснитися в деталях вирішення наболілої проблеми. Важливо дотримуватися правил цього ритуалу, які забороняють відкривати очі і вставати з ліжка до самого ранку. Якщо їх порушити, віщого сну годі й чекати.

Ворожіння на Водохреща  по чарках. Для даного способу ворожіння приготуйте монету, кільце, маленький шматочок хліба, сірник, сіль і цукор. Візьміть шість чарок, в кожну з яких налийте водички приблизно наполовину. Після цього покладіть в них по гадальному предмету. Кладіть, примовляючи:

«Цукор – до солодкого життя; сіль – до сліз гірких; хліб – до ситого життя; монетка – до достатку в домі; перстень – до швидкого весілля; сірник -. до поповнення в родині »

Потім, закрийте очі (а краще – зав’яжіть) і акуратно перемішайте чарки. Коли зовсім заплутаєтеся, виберіть одну з них, і подивіться, що вам дісталося – то й станеться в майбутньому році.

Ворожіння на Водохреща  по книгам. Ворожать на майбутнє по книгам. Зазвичай це книги духовного змісту, наприклад, Біблія, що, на наш погляд, не зовсім в’яжеться з ворожінням, як ритуалом язичницьким. Ви загадуєте бажання і число від 1 до 30, потім навмання відкриваєте книгу і відраховуєте задану кількість рядків знизу або зверху. І говорите зміст рядка відповідно до задуманого бажання. Результати іноді просто фантастичні! І не тільки з Біблією.

Ворожіння на Водохреща  на судженого.

Спосіб 1.Передбачення на коханого вимагає підготовки. Для ритуалу необхідно рано вранці принести джерельної водички. Якщо поблизу немає джерела, використовуйте талий сніг або розморожену водопровідну водичку.

З настанням вечора постеліть на стіл білу скатертину, зверху поставте скляночку, наповнену підготовленою для ритуалу рідиною. Праворуч від скляночки поставте запалену свічку, а в водичку киньте золоте кільце, примовляючи: «Свічка різдвяна, обручку, чоловіка мого явіть, образ його покажіть».

Потім необхідно вдивлятися в середину перстня, поки там не з’явиться обличчя судженого. Як тільки Ви його побачите, швиденько накрийте скляночку краєм скатертини. Свічки не тушійть, нехай вона догорить повністю, залиште все на своїх місцях до самого ранку.

Спосіб 2. Ім’я майбутнього чоловіка можна нагадати по цибулині. Для цього візьміть даний овоч в довільній кількості, на кожній напишіть по чоловічому імені. Потім цибулька опускається в водичку, і з яким ім’ям цибулина проросте першою, так і зватимуть вашого чоловіка.

Спосіб 3. Дізнатися, яким буде чоловік, який визначений Вам долею, можна за допомогою карткових королів, поклавши їх вночі собі під подушку. Як прокинетеся – навмання витягніть одну карту:

попався піковий король – чоловік буде немолодим і дуже ревнивим;

червового молодця дістали – заміж підете за молодого і досить забезпеченого;

король треф на зображенні – будете пов’язані узами шлюбу з військовою людиною або бізнесменом;

бубновий цар – до шлюбу по взаємній любові.

Спосіб 4. Дістаньте з колоди всіх чотирьох королів і покладіть їх на ніч до себе під подушку, примовляючи: «Хто мій суджений, хто мій ряджений, той приснись мені у сні». І вночі, можливо, уві сні вам з’явиться ваш обранець.

Спосіб 5. Ворожіння на Водохреща  зі сковорідкою. Старий дієвий спосіб дізнатися ім’я майбутнього чоловіка за допомогою  сковорідки. Її слід непомітно покласти під подушку вашій мамі. І, лягаючи спати, прошепотіти «Суджений мій, ряджений, приходь до своєї тещі млинці їсти». А вранці поцікавтеся у мами, хто приснився їй в цю ніч і чи не жостко їй було спати?

Спосіб 6. Ворожіння за допомогою скляночки з водичкою. Гадати на майбутнього чоловіка можна за допомогою простої скляночки з водичкою, краще циліндричної, без граней, малюнків і знаків на дні.

Заповніть її рівно на 3/4 чистою джерельною водичкою і покладіть на дно (бажано точно в центр) обручку однієї з заможних подруг, чий шлюб склався вдало. Сподіваємося, такі щасливці ще є на білому світі. Ритуал вимагає терпіння, але в кінці кінців у вас є шанс розгледіти в контурі кільця силует свого майбутнього чоловіка.

Ворожіння на Водохреща  про заміжжя. Якщо кілька подружок, зібравшись на хрещенські гадання, хочуть дізнатися, хто з них вийде заміж раніше, а хто пізніше інших, вони повинні взяти клубок ниток або пряжі, відірвати кожна нитку довжиною в 30-40 сантиметрів і деякий час потримати ці нитки в затишному місці у себе на тілі. Потім ниточки прив’язуються до горизонтального дроту і одночасно підпалюються знизу. Дівчина, чия нитка згорить раніше інших, вийде заміж найпершою. На жаль, бували випадки, коли нитки зовсім не хотіли горіти.

Ворожіння на Водохреща  про майбутню дитину. Ще одне водохресне ворожіння, в якому застосовуються нитки, покликане визначити стать майбутньої дитинки. Голку, в яку просунута нитка довжиною 20-25 сантиметрів, тримають над розкритою долонею майбутньої мами. Якщо голка здійснює кругові рухи, значить буде дівчинка. Якщо розгойдується з боку в бік – хлопчик. Ось так.

Не панікуйте і не впадайте у відчай, якщо вибране ворожіння показало не такий хороший результат, який Ви очікували. Пам’ятайте, всі прогнози – це лише можливість зрозуміти, як слід чинити – чекати манни небесної, склавши руки, або докладати зусиль, щоб здійснити задумане.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *