Home / Твоя краса / Боротьба з прищами та вуграми / Саліциловий спирт – захист від прищів

Саліциловий спирт – захист від прищів

Саме саліциловий спирт додають у виробництво багатьох косметичних продуктів, спрямованих на очищення шкіри і боротьбу з прищами.

Але чи застосуємо саліцилових спирт від прищів в домашніх умовах? І якщо так, то яким чином?

Про це сьогодні повідає енциклопедія краси.

zdorovaya-kozha-licaСаліциловий спирт від прищів. Ефективність.

Саліциловий спирт – відомий антисептичний продукт, що отримав в наш час широке поширення. Він знезаражує і підсушує шкіру, знімає запалення та суттєво зменшує прояв вугрової висипки.

Розчин саліцилової кислоти (він же саліциловий спирт) продається в кожній аптеці і доступний за ціною. Саме тому застосування в домашніх умовах саліцилового спирту від прищів цілком реально. Варто лише дотримуватися обережності.

Саліциловий спирт від прищів. Застосування та запобіжні заходи.

Як Ви вже зрозуміли, в ефективності саліцилового спирту від прищів сумніватися не доводиться. Але чи безпечне його застосування?

Спирт висушує шкіру, що вельми несприятливо позначається на її стані. Регулярне застосування спирту може не тільки не принести користь, але і нашкодити шкірі, спровокувавши її лущення і роздратування.

Тому для дотримання балансу, Енциклопедія Краси в домашніх умовах рекомендує застосовувати саліциловий спирт тільки точково. Завдавши на ватну паличку трохи саліцилового спирту, можна припекти прищ, при цьому не травмуючи шкіру навколо.

Важливим чинником у питанні використання саліцилового спирту в косметологічній практиці є його концентрація. В аптеці можна зустріти продукт концентрацією від 1% до 10%.

Зауважимо, що в косметологічній практиці оптимальне застосування самої слабкої концентрації саліцилового спирту. У такому випадку він зменшує запальні процеси в клітинах шкіри і усуває свербіж. Розчини ж високої концентрації (більше 5%) здатні розчинити верхній шар епідермісу, видаляючи з її поверхні лусочки і скоринки. Доцільність застосування такого продукту для лікування прищів слід обговорити з дерматологом.

Саліциловий спирт від прищів. Народний рецепт.

Ну і наостанок Енциклопедія Краси приводить народний засіб на основі саліцилового спирту, який Ви без зусиль зможете приготувати самостійно.

Під флакончик купленого в аптеці спирту (концентрацією не більше 1%) додають 5, розтертих у порошок, таблеток левоміцітину і 3 таблетки стрептоциду. Компоненти ретельно змішують до розчинення таблеток.

Отриманим розчином точково обробляють шкіру двічі на день. У деяких випадках (при підвищеній чутливості шкіри) саліциловий спирт необхідно розбавити очищеною водою.

Якщо ж Ви – власниці чутливої шкіри, цілком імовірно, що саліциловий спирт Вам не підійде.


Check Also

Маска від чорних цяток з содою в домашніх умовах

У кожної господині на кухні є маленька коробочка з содою. Цей продукт ми найчастіше використовуємо …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *