Home / Макіяж / Як збільшити візуально очі?

Як збільшити візуально очі?

Очі – це найдивовижніша частина обличчя у людини. Вони можуть зачарувати, приворожити і відштовхнути. І все це, зауважте, без єдиного слова! Для того щоб по- справжньому перетворитися, жінки докладають багато зусиль, збільшуючи очі. Адже далеко не у всіх вони від природи величезні. Як збільшити візуально очі? – піде мова в цій сттті.

Як  збільшити візуально очі? Близько посаджені очі

Як  збільшити візуально очі

У разі якщо очі розташовані близько, краще наносити світлі відтінки на внутрішню область ока, плавно роблячи тон темнішим до зовнішнього куточка.
У самого краю росту вій промальовувати тонку стрілочку, причому починайте її не від внутрішнього куточка, а десь від середини ока. Стрілка повинна ставати потовщеною до зовнішнього кута. Підводку використовуйте вже після нанесення тіней, так вона довше протримається і не розпливеться .

Як  збільшити візуально очі? Дівчина з близьким типом очей. Вузькі очі

Такий розріз очей можна візуально збільшити, накладаючи від зовнішнього куточка найтемніший колір тіней. Повіко і складка над ним, повинні виділятися більш світлим кольором. І, нарешті найсвітліший тон наносять на підбрівну лінію.

Як  збільшити візуально очі? Дівчина з вузькими очима. Глибоко посаджені невеликі очі

Зробити їх виразними і візуально збільшити допоможуть правильно вищипані брови. Вони повинні бути не дуже густими і акуратно підкоригувати. Верхню повіку слід виділити світлим відтінком тіней. Вії нафарбуйте двома шарами туші.
До речі, корисна порада: вибирайте для туші щіточку з дрібнох щетинки. Тоді будуть рівно профарбовані навіть короткі вії.
Накладні вії допоможуть «відкрити» ваші очі і збільшать їх.

Як  збільшити візуально очі? Глибоко посаджені невеликі очі. Круглі очі

Щоб надати більш витягнуту форму, потрібно почати з нанесення на внутрішній куточок тіней світлого відтінку, поступово роблячи тон все більш темним до зовнішнього краю ока. Намагайтеся, наближаючись до нього, підняти лінію тіней трохи вгору. Робіть «котячу» форму очей. Підводка теж повинна потовщуватись до зовнішнього краю. Кінець лінії підніміть догори.

Як  збільшити візуально очі? Жінка з круглими очима. Секрети макіяжу

Щоб правильно підкрутити вії, робіть це до того, як буде нанесена туш або після того, як вона повністю висохне. Інакше ви ризикуєте поламати їх.
Щоб очі здавалися широко відкритими і наївними, слід підвести нижню повіку олівцем світлого відтінку. Така підводка збільшує їх.
Не забувайте, що враження від ваших очей багато в чому залежить від доглянутості брів. Якщо ви збираєтеся вискубувати їх перший раз, зробіть це у професіонала. Тільки він зможе безпомилково зрозуміти яка форма брів підійде вам найкраще, і підказати колір, який буде гармонійно поєднуватися з олівцем макіяжем.


Check Also

Літній макіяж 2019 року. Тенденції правильного макіяжу

Макіяж дозволяє дівчатам самовиражатися, прикрашати себе, прикрашати собою світ, як і одяг, як спосіб життя, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.