Home / Діти / Привітання з 1 вересня вчителям в прозі. Цікава підбірка

Привітання з 1 вересня вчителям в прозі. Цікава підбірка

1 вересня – свято знань не тільки для дітей, а й для їхніх учителів, яким буде приємно почути привітання від учнів. 1 вересня для всіх асоціюється з квітами, бантами, урочистими лінійками, новими рюкзаками і зошитами, на листках яких в цей день буде залишений перший в цьому навчальному році запис. Про цікаві  привітання з 1 вересня вчителям піде мова далі.

Привітання з 1 вересня вчителям. Як виникло свято 1 вересня

Привітання з 1 вересня вчителям в прозі. Цікава підбірка

Якби наші предки дізналися, як зараз святкується 1 вересня і дізналися про значення, яке ми надаємо йому в даний час, то вони б дуже здивувалися. Традиція святкувати цей день порівняно молода і з’явилася всього лише в XX столітті. Це не означає, звичайно, що навчати дітей стали тільки з цього часу.

Вся справа в тому, що освітній процес на Русі починався в різний час у різних категорій людей. Діти багатших родин сідали за парти в серпні. Діти з бідних селянських сімей просто не мали фізичної можливості почати вчитися в такий час. Нарівні з дорослими членами сім’ї вони брали участь в зборі врожаю і інших землеробських роботах по господарству.

Предки здивувалися б і тому, що 1 вересня для сучасних дітей – це День знань. Для них це було Новим роком … І в цьому була певна логіка. Осінь – це той час, коли зібраний урожай, і починається новий цикл життя – новий рік.

Пізніше Петро I ввів на Русі було прийнято  перейняти від європейців традицію – святкувати Новий рік 1 січня. Початок навчального ж року не стали переносити на цей час, тому що канікули взимку – не найкращий варіант. 1 вересня залишилося точкою відліку нового навчального року.

У 1935 році була встановлена точна тривалість канікул і навчального часу. Проте 1 вересня все одно залишалося звичайним навчальним днем з такими ж уроками, як і в інші дні.

У 1980 році 1 вересня стало офіційним святковим днем, але все одно ще не відзначалося в звичному для нас форматі.

У 1984 році стали вперше святкувати початок навчального року в сучасних традиціях: з урочистою лінійкою та лунали привітання з 1 вересня вчителям  і учням.

Традиційно, 1 вересня не має звичних уроків. Проводяться класні години, розважальні заходи та концерти.

Привітання з 1 вересня вчителям. Як святкують 1 вересня в різних країнах світу

День знань в Японії. День знань в Японії відзначають не у вересні, а 1 квітня. Приблизно в цей час починає цвісти сакура, що символізує початок пробудження природи і нового життя. Саме тому, школярі сідають за парти саме в цей час. Першокласниками в Японії стають в 6 років.

День знань в Африці. В африканських країнах хоч і немає обов’язкової освіти, але в тих місцях, де вона є, пред’являються досить високі вимоги до першокласників. За парти діти сідають в перший раз в 4 роки, пройшовши попередню співбесіду, щоб побачити рівень знань дітей.

День знань в Південній Кореї. «1 + вересня” в цій країні відзначають в березні. Першокласниками тут стають досить пізно – в 8 років. Успішно пройдена співбесіда перед початком навчання надає можливість потрапити в елітну школу. Саме з цієї причини батьки починають займатися з дітьми вдома, починаючи з 5-6 років.

День знань в Німеччині. У Німеччині немає єдиного дня знань по всій країні. У різних її регіонах навчальний рік починається в різний час – з серпня по вересень. Єдиного віку для початку навчання теж немає.

Діти можуть піти і в 5, і в 6 років в залежності від їх готовності. У Німеччині є одна дуже цікава традиція, пов’язана з Днем знань. Це «кульки першокласника». Спеціальний кульок, який клеять і прикрашають самі діти, наповнюється різними канцелярським приладдям і солодкими сюрпризами. Також є традиція урочистого виходу першокласників з їх вчителем в класи.

День знань в Великобританії. День знань відзначають 1 вересня. Діти вступають до школи в 5 років. Широке поширення в Великобританії отримали школи пансіонного типу, де вони навчаються і живуть, приїжджаючи додому лише на канікули.

День знань в США. Школи в США мають право самостійно вибирати дату початку навчального року. Зазвичай це відбувається в період з середини серпня до середини вересня. Діти в ошатних шкільних формах з квітами і кульками – цього ви точно не побачите в Америці. Тут діти приходять в абсолютно вільному стилі одягу.

День знань в Ізраїлі. Ізраїльські школярі сідають за парти 1 вересня. У цей день вони приходять в школу як зазвичай, на перший урок. На другому уроці відбувається урочиста лінійка з запуском повітряних куль в небо, на яких діти пишуть свої побажання. Діти в Ізраїлі ходять в школу в формі з емблемою школи, є святковий і повсякденний варіанти.

Привітання з 1 вересня вчителям в прозі

Вчителі, які працюють в одному навчальному закладі, по-різному підходять до методів викладання, зможуть оцінити участь колег і тому привітання з 1 вересня вчителям  в прозі можуть підбадьорити і підняти настрій в перший день знань.

***

Дорогі наші вчителі! Від щирого серця вітаємо вас з Днем знань і початком чергового навчального року. Бажаємо вам щастя, здоров’я, благополуччя і якомога більше радісних моментів. Обіцяємо в цьому навчальному році сильніше намагатися і якомога менше вас розчаровувати, щоб в кінці навчального року ви побачили плоди своєї нелегкої праці. Дякуємо  вам за ваше терпіння і підтримку!

***

Шановний (-а) …! Вітаємо Вас з 1 вересня і хочемо побажати Вам терпіння, щоб Вам не псували настрою наші витівки, оптимізму, щоб Ви не втрачали віри в наші можливості, і міцного здоров’я, щоб Вам ніколи не доводилося скасовувати Ваші цікаві і захоплюючі уроки. А ми обіцяємо намагатися з усіх сил, щоб Ваші зусилля і праця не пропадали дарма, і Ви могли пишатися своїми учнями.

***

Шановний (-а) …! Від імені всього класу ми вітаємо вас із 1 Вересня! Ми з нетерпінням чекали початку нового навчального року, тому що впевнені – в цьому році Ваші уроки будуть ще більш цікавими і захоплюючими, ніж в минулому. Нам дуже пощастило, що Ви ведете у нас (назва предмета), адже ви можете зробити цікавими найнудніші теми і зрозуміло пояснити найскладніші. Зі святом вас!

***

Вітаємо Вас з чудовим святом – 1 Вересня. Бажаємо в новому навчальному році побільше радощів і поменше прикрощів, побільше здоров’я і поменше втоми. Нехай учні ніколи не засмучують Вас, а тільки радують своїми успіхами і досягненнями. Дякуємо Вам за працю і терпіння, підтримку і оптимізм, професіоналізм і самовідданість. Нехай у Вас все буде просто чудово!

***

З 1 Вересня, шановні вчителі! Прийміть наші щирі привітання з 1 вересня вчителям  та побажання успіхів у вашій нелегкій, але такій важливій і потрібній роботі. Спасибі вам за те, що передаєте нам ваші знання, вміння і багатий досвід. Бажаємо вам гарного настрою, міцного здоров’я, реалізації всіх задуманих планів, великого щастя і побільше світлих сонячних днів. А ми постараємося поменше вас засмучувати.

Привітання з 1 вересня вчителям. Привітання від колишніх учнів – колишньому вчителю в прозі

Дорогий наш учитель! Ми сьогодні хочемо висловити Вам свою величезну подяку за вкладену в нас працю, любов, за турботу, яку ми не помічали раніше, коли ще вчилися в школі. У цей чудовий день осені ми бажаємо вам душевної гармонії, краси, спокою та задоволення – не тільки від життя, але і від своєї чудової роботи

***

Сьогодні вітаємо з професійним святом людину, завдяки якій ми стали тим, ким . Дякуємо за увагу, за час, який Ви вкладали в кожного з нас. Звичайно ж, дякуємо за відмінні знання, за мудрість, яка допомагає нам по життю. Бажаємо Вам залишатися завжди такою же прекрасною людиною, нехай діти Вас люблять, а колеги цінують.

***

Дорогий вчителю! Відчуваємо велику гордість за те, що мали честь вчитися у Вас! Спасибі – це мало! Низький уклін, повага – все це в Вашу честь не тільки сьогодні, а й завжди! Вітаємо  Вас і хочемо, щоб Ви були однією з тих людей на Землі, яка відчуває себе максимально щасливою!

Привітання з 1 вересня вчителям  від батьків: в прозі

Дорогі вчителі! Неможливо висловити всіх тих слів подяки, які хочеться сказати! Дякуємо  Вам за любов, увагу, знання, які Ви даєте нашим дітям і до нас. Ви той вчитель, який не відбиває у дітей бажання вчитися, а, навпаки, прищеплює це прагнення! Спасибі вам! Добра, миру і щастя Вашим родинам!

***

Низький уклін всім нашим вчителям, які пройшли з нашими дітьми величезний шлях різних труднощів! Ми знаємо, що Вам було непросто, але, незважаючи на це, Ви завжди були поруч, підтримували кожного чисто по-людськи. Бажаємо Вам в Ваше професійне свято величезного щастя, здоров’я богатирського і вдячних учнів.

***

Дякуємо нашого вчителя за все, що ми вміємо! Дуже цікаво спілкуватися і вчитися поруч з людиною, яка  ставиться до своєї роботи, як до сенсу життя! Дякуємо Вам за самовіддачу! Нехай у Вашому житті все складається так, як Ви самі того хочете!

***

Нашим вчителям  дякуємо від щирого серця за любов і знання. У цей чудовий день ми від імені всього батьківського колективу хочемо висловити привітання з 1 вересня вчителям  простого людського щастя, добра і мудрості! Нехай Бог у всьому Вам допомагає!

***

Спасибі найкращим вчителям нашої школи за відданість справі, за любов до дітей, за все хороше, що вони роблять з дня на день!

Привітання з днем ​​вчителя початкових класів: в прозі

Дякуємо нашого першого вчителя за щирість і ніжність, яку ми отримуємо щодня! Вітаємо Вас зі святом і бажаємо, щоб робота приносила Вам задоволення, щастя. Ми любимо Вас і дуже цінуємо!

***

Вітаємо вчительку зі святом всіх освітян! Нехай всі бажання ваші завжди виконуються, нехай робота ніколи не буде в тягар! Будьте по-людськи щасливі, любимі і, звичайно ж, здорові!

***

Нехай сьогодні всі квіти впадуть до ваших ніг, адже це свято створене  для цього! Бажаємо Вам вдячних учнів, нехай вони досягають високих успіхів у навчанні! Ви гідні того, щоб саме Ваші бажання завжди виконувалися! Кохайте і будьте коханими! Наша любов у Вас точно вже є!

***

Дорогу вчительку вітаємо з професійним святом! Хочемо від щирого серця побажати Вам наснаги і творчих успіхів. Нехай діти з кожним днем ​​Вас тільки радують. Не забувайте про те, що вони Вас люблять, нехай ця любов Вас надихає на нові звершення!

***

Дорогі наші наставники, вітаємо вас з Днем знань – з 1-м вересня! Бажаємо вам частіше ставити нам хороші оцінки, і рідше – погані, бажаємо проводити більше цікавих уроків і прощати нам наші пустощі.

***

Вересневий дзвінок для звичайної людини – привід згадати про шкільне  дитинство. А для вчителя кожен раз він звучить як стартовий сигнал до нового життєвого етапу, нових педагогічних ідей, нового творчого  пошуку. Нехай для Вас старт чергового шкільного року буде вдалим, нехай перший святковий дзвінок подарує Вам гарний настрій, бадьорий настрій, натхнення.

***

Дорогі вчителі, вітаємо вас з 1 вересня! Ви для нас – сім’я, яка дарує турботу, яка готує нас до дорослого життя, опікується нами, виховує, вчить бути самостійними і цінувати дружбу. Ви – наше джерело мудрості, сили, досвіду, наша опора!

Ви – наші духовні наставники, які дарують нам безцінні знання і вміння. Сердечно дякуємо вам за це! Ми вами захоплюємося! В день знань хочеться побажати вам, щоб те добро, яке ви так безкорисливо віддаєте, неодмінно поверталося в ваше життя. Нехай вас оточує гармонія, краса, любов. Зі святом!

***

Шановні наші і любимі самі вчителі! Від щирого серця і з радістю вітаємо вас з прекрасним і важливим Днем знань, який ми всі так чекали все літо! Ми дуже раді довгоочікуваній  зустрічі з вами.

Бажаємо вам розумних і серйозних учнів, прекрасних і цікавих уроків, цікавих шкільних заходів і подій. Нехай ваше здоров’я буде міцним, настрій тільки відмінним, а щастя буде вашим вірним товаришом. Всього самого прекрасного, що може бути в житті, ми вам щиро бажаємо. З Днем знань Вас, дорогі наші вчителі!


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *