Home / Твоя краса / Нігті / Причини пожовтіння нігтів. Як ефективно відбілити нігті

Причини пожовтіння нігтів. Як ефективно відбілити нігті

Доглянуті ручки з білими нігтями завжди були прикрасою представниць прекрасної статі. Крім цього, колір нігтів служить своєрідним індикатором стану здоров’я жінки і свідчить про гідний  догляд за ними. Іноді, на жаль, нігті набувають неприємний відтінок, від якого досить нелегко позбутися.  Адже всі погодяться, що мати жовті нігті – це непривабливо і не естетично. Причини пожовтіння нігтів потрібно вирішувати оперативно. Однак спочатку буде доречно з’ясувати причину такого кольору і усунути саме її. Адже найчастіше жінки видаляють сам симптом неприємного відтінку, а не причину. А це не дає впевненості в тому, що незабаром проблема не повернеться знову.

Причини пожовтіння нігтів

Причини пожовтіння нігтів. Як ефективно відбілити нігті

По-перше, якщо ви захоплюєтеся кольоровими лаками для нігтів, то ймовірність появи небажаного їх відтінку збільшується. Причиною цьому є присутність формальдегіду в складі лаків, що негативно впливають на структуру нігтьової пластини.

По-друге, такі фактори як ацетон, побутова хімія і куріння не кращим чином вплинуть на стан ваших нігтів.

По-третє, зміна кольору нігтів може відбутися в результаті хвороби нирок або печінки. Щоб встановити причини пожовтіння нігтів, необхідно провести деякі лабораторні дослідження крові. Жовтуваті плями також можуть з’явитися на нігтях після прийому антибіотиків, особливо тривалого курсу.

По-четверте, причина жовтих нігтів – грибок, який забарвлює їх жовтим або коричневим пігментом. Це захворювання можна діагностувати по характерному неприємному запаху. Лікуватися в цьому випадку краще з фахівцем.

Для відбілювання нігтів існує кілька способів: домашні або народні засоби і спеціальна косметика, що продається в аптеках і магазинах.

Причини пожовтіння нігтів – ефективні способи відбілювання вдома

Причини пожовтіння нігтів: лимон – як засіб відбілювання

Лідером домашньої косметології по праву вважається лимон. Його сік поверне вашим нігтям природний колір. Можна як втирати лимонний сік в нігтьові пластини, так і попросту потримати руки в лимонної м’якоті 10-20 хвилин, розрізавши фрукт навпіл. Результати не змусять себе довго чекати, і вже через місяць ви не впізнаєте свої нігті.

Причини пожовтіння нігтів – зубна паста для відбілювання

Зубною пастою можна спробувати  відбілити нігті. Для цього нею необхідно щодня протирати нігтьові пластини протягом 10 хвилин. Значно відбілити нігті маска, приготовлена ​​з таких інгредієнтів: зубна паста, лимон і харчова сода. Наноситься маска на 15-20 хвилинок, далі знімається теплою водичкою.

Причини пожовтіння нігтів – відбілювання  харчовою содою

Сода є досить ефективним засобом для відбілювання нігтів. З неї можна приготувати теплі розчини для нігтьових пластин, змішавши з сіллю і теплою водою. Тримати руки в ній потрібно 10-15 хвилин, додавши безпосередньо перед процедурою пару крапель лимонного соку.


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *