Home / Твоя краса / Нігті / Прояв класики у формі нігтів «Пайп»

Прояв класики у формі нігтів «Пайп»

Багато дівчат мріють мати довгі нігтики, але з різних причин не можуть собі цього дозволити. На щастя, сучасні технології нарощування вирішують всі ці проблеми. Майстри нігтьового сервісу постійно розробляють нові оригінальні дизайни і пропонують своїм клієнтам цікаві форми нігтів. Правильно виконана процедура нарощування здатна візуально підкоригувати навіть самі невиразні натуральні нігті, перетворюючи їх в еталон досконалості. Форма нігтів Pipe («Пайп») – один з вдалих видів нарощених нігтів, які поєднують в собі класичну елегантність і практичність.

Особливості нігтів «Пайп»

Незважаючи на те, що останнім часом в тренді природність і натуральність, штучні нігті і раніше користувалися популярністю у багатьох представниць прекрасної половини людства. Якщо ви прихильниця середньої або великої довжини, але бажаєте, щоб такі нігтики виглядали якомога природніше, то нарощування в стилі «Пайп» – ідеальний варіант для подібних цілей. Давайте докладніше ознайомимося з універсальною і міцною формою, яка прекрасно підкреслює витонченість жіночих рук. Яскраві фото і відмінний відео урок, представлені вашій увазі в кінці статті, допоможуть вам візуально оцінити красу бездоганних обрисів.

Форма нарощених нігтів «Пайп», розроблена Вікторією Клопотовою, відрізняється своєю міцністю і привабливим зовнішнім виглядом. Креативне моделювання нігтьової пластини – прекрасний спосіб зробити не надто довгі від природи пальці більш витягнутими і витонченими. У перекладі з англійської мови слово «Pipe» означає «трубочка». І дійсно, якщо дивитися на ніготь з боку вільного краю, то він проілюструє свою назву. Ви зможете переконатися в цьому в кінці статті, глянувши на фото, де нігті-трубочки представлені у всій красі.

Техніка моделювання нігтів «Пайп»

Технологія створення цікавої форми, при якій вільний край має обриси арки, дещо відрізняється від моделювання інших нігтів. Формуючи «Пайп», майстру слід дотримуватися важливих правил.

Головна особливість нігтів «Пайп» – поперечна арка нігтя. Вона ще іменується «С-вигином». Якщо зазвичай при моделюванні штучної нігтьової пластини С-вигин становить не більше 30% від повного кола, то форма «Пайп» створюється з поперечною аркою 50% і більше. Саме тому вільний край постає у вигляді трубочки. Такий оригінальний вигин створюється тоді, коли матеріал для нарощування починає полімеризуватися, але ще має достатньо м’яку і податливу фактуру. В цей момент необхідно стиснути з боків ніготь в стресовій зоні, надаючи кінчика форму арки. Якщо цього не зробити, то обриси вільного краю залишаться трапецієподібними, а С-вигин буде плоским. Очевидно, що нігті у вигляді трубочки стійкіші до поломки, ніж інші види нарощених кінчиків.

При підпилюванні необхідно, щоб бічні сторони нігтя були паралельні один одному. Коригуючи вільний край, пилочку слід тримати під кутом в 45 ° щодо цих паралельних ліній.

Під час фіксування паперового шаблону рекомендується його злегка підняти, щоб вільний край дивився вгору. Тоді неповторна форма «Пайп» виглядатиме просто ідеально.

Важливо розуміти, що нігті-трубочки моделюються тільки за допомогою гелю або акрилу. На типсах виконати подібне нарощування неможливо.

«Пайп» відрізняється від інших моделей нігтів тим, що кінчик можна оформити як завгодно. Це можуть бути овальні, мигдалеподібні, прямокутні,стилеподібні та інші форми вільного краю. Подивившись на фото, ви переконаєтеся, що всі ці варіації чудово виглядають за рахунок напівкруглого вигину, надаючи пальчикам якусь витонченість і легкість.

Який нейл-арт підходить для форми нігтів «Пайп»?

Нігтики у вигляді трубочки виглядають розкішно і елегантно, прикрашаючи жіночі ручки. Подібна модель має досконалі форми і лінії, тому вона не потребує кидком декорі. Нігті в стилі «Пайп» доречні серед буденної суєти великого офісу, якщо покриті однотонним лаком пастельного відтінку. Також для роботи можна зробити французький манікюр або незвичайний, але дуже стильний місячний дизайн в стриманих тонах. Адже дрес-код ділової леді не передбачає яскравих кричущих відтінків і великої кількості переливаючих і сяючих елементів на нігтях.

Оскільки дивовижна міцність нігтьової пластини дозволяє регулювати довжину, на такій великій площі можна створити справжні шедеври нейл-арту. Для цього застосовують мереживо, шматочки тканини, різнокольорові комбінації, незвичайні узори, напівкоштовні камені та інші елементи декору. «Пайп» найчастіше вибирають наречені, оскільки висока міцність і естетична привабливість роблять форму ідеальним варіантом на весілля. Оцініть всю красу нарощених нігтів, поглянувши на колекцію фото, яка містить різні варіанти нейл-арту.

Прояв класики у формі нігтів «Пайп» 1  Прояв класики у формі нігтів «Пайп» 2

Прояв класики у формі нігтів «Пайп» 3  Прояв класики у формі нігтів «Пайп» 4

Прояв класики у формі нігтів «Пайп» 5  Прояв класики у формі нігтів «Пайп» 6

Прояв класики у формі нігтів «Пайп» 7  Прояв класики у формі нігтів «Пайп» 8

Відео урок виявиться корисним і пізнавальним навіть для майстрів зі стажем, не кажучи вже про новачків в області нігтьового сервісу. Правильна технологія моделювання гарної форми у вигляді трубочки вимагає дотримання певних правил геометрії і досконалого володіння інструментами нарощування.


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.