Home / Твоя краса / Нігті / Протигрибкові препарати для нігтів: що вибрати?

Протигрибкові препарати для нігтів: що вибрати?

Грибок на нігтях лікується досить важко. Для терапії захворювання застосовуються місцеві засоби та препарати системної дії. Місцеве лікування полягає в нанесенні мазей безпосередньо на уражені нігті. Препарати системної дії випускаються у вигляді таблеток та капсул.

Місцеве лікування має одну істотну відмінність від прийому системних засобів, препарат досягає максимальної концентрації на ураженій ділянці. При цьому в кров він не всмоктується і, відповідно, вкрай рідко викликає побічні ефекти.

Які засоби застосовують для лікування грибка на нігтях?

Протигрибкові препарати для нігтів що вибрати

При всіх перевагах місцевого лікування воно ефективне тоді, коли грибок вразив лише нігтьову пластину, але не дійшов до ложа нігтя. При глибоких ураженнях допоможе тільки системне лікування в комплексі з місцевим. Системні препарати проникаючи в кров дають хороший ефект навіть при важких формах захворювання. Дуже важливо приймати такі ліки під контролем лікаря, через високу ймовірність виникнення побічних ефектів дозу потрібно суворо контролювати. Розглянемо ситуації, в яких можна обійтися тільки місцевими засобами і випадки, коли показано комплексне лікування.

Місцеве лікування доцільно використовувати в таких випадках:

Початкова стадія розвитку захворювання.

Грибок уразив тільки 1 або кілька нігтів.

Вражена тільки частина нігтя.

Сучасні засоби від грибків на нігтях випускаються не тільки у вигляді мазей, але навіть і у вигляді лаків для нігтів. Ці препарати дуже зручні і прості в застосуванні. У деяких випадках доводиться видалити частину нігтьової пластини, але з часом виростає новий здоровий ніготь, який вже не буде вражений грибком. Нігті, на які наносять лак, рекомендується підпилювати для того, щоб він легше проник в його структуру і нігтьове ложе.

Найпопулярнішими лаками для лікування грибка є «Батрафен» і «Лоцеріл». Ці засоби потрібно наносити на поверхню нігтя всього лише 1 раз на тиждень. При цьому тривалість лікування становить від 6 місяців до 1 року. Є лаки, які потрібно наносити частіше, раз на 2 дні.

Розчин «Екзодерил» також ефективно бореться з грибком на місцевому рівні. Наносити його потрібно на нігті 2 рази на день. Лікування також тривале, мінімум 6 місяців. Коли відзначається поліпшення стану нігтів і зовнішні прояви зникають, лікування слід продовжити ще 2-3 тижні. Це потрібно для запобігання рецидиву захворювання.


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *