Home / Дозвілля / Про що поговорити з хлопцем. Як підтримати розмову з хлопцем?

Про що поговорити з хлопцем. Як підтримати розмову з хлопцем?

Про що поговорити з хлопцем? Ми підібрали для вас топ найцікавіших тим, які не залишать вашого співрозмовника байдужим.

Про що поговорити з хлопцем

Про що поговорити з хлопцем. Як підтримати розмову з хлопцем?

  1. Про себе коханого. Будь-яка людина за будь-яких обставин завжди і з задоволенням буде говорити про себе. Для початку попросіть нового знайомця назвати три улюблених страви, три фільми, і три найяскравіших моменти з його біографії. Таке бліц-опитування дозволить вам зробити первинний портрет. Виходячи з отриманої інформації, сміливо можна продовжити захоплюючу бесіду.
  2. Хобі. Якщо ж вам важко в підборі наступної теми, не біда! Пам’ятайте про те, що у кожної людини є захоплення. Хтось любить літературу або садівництво. Комусь близька астрономія або менеджмент. Запитайте, чим захоплюється людина, з якою ви розмовляєте і в свою чергу розкажіть про те, що цікаво особисто вам. Хто знає, може ваші інтереси перекликаються або взагалі збігаються. Тоді є всі шанси придбати однодумця.

Чоловіки зазвичай вважають за краще на дозвіллі займатися спортом, ходити на риболовлю, грати в більярд чи комп’ютерні ігри. Не соромтеся хвалити хлопця за його досягнення в хобі. Розкажіть про свої улюблені заняття – це допоможе чоловікові в майбутньому вибирати місця для побачення.

  1. Подорожі. Відмінною темою для розмови є поїздки. Навіть якщо ви ніколи не виїжджали за межі рідної країни, ви точно бували в різних містах. Розкажіть про свої враження. І не забудьте поцікавитися у співрозмовника: де бував він чи куди мріє поїхати?
  2. Тварини. Домашні улюбленці – сама мімімішна тема. У більшості людей вдома живуть тваринки. Іноді це навіть не типові кішечки-собачки, а й вельми екзотичні шиншили або хамелеони. Якщо у вашого нового знайомого не опиниться улюбленця, запитаєте про його переваги в світі фауни. Адже багато хто з нас можуть асоціювати себе з якою-небудь твариною.. Крім того, за східним гороскопом кожному з нас притаманна певна тварина.
  3. Кінематограф. Природно всі люди дивляться кіно і серіали. Культура серіалів багатогранна і відповідає будь-якому запиту. Можна спокійно поцікавитися: що бачить людина? Пара-трійка кіноробіт явно буде вам двом до душі. Можна навіть порадити одне одному те, що раніше ще не дивилися. Якщо дівчина вперше гуляє з хлопцем, обговорення улюблених фільмів – приголомшливий спосіб узнати одне одного краще. Інформація про позитивних і негативних персонажів допоможе дізнатися бажання молодої людини, а також його тіньову сутність. До того ж в кіно є маса ситуацій, які можна обговорити або пограти в гру «А якби ти опинився на місці героя».
  4. Література, книги. Хоч це і не модне нині заняття. Проте читають багато. Та й новинок з кожним роком видається все більше і більше. В рамках цієї теми також можна обговорити театральні перфоманси. Наприклад, видання та вистави Євгена Гришковця або кінокартини і постановки «Квартету І». Читання-виступів поетів сучасників, які стали досить популярними.
  5. Робота. Якщо у вас цікава робота, розкажіть про неї, а ваш співрозмовник зможе розповісти про свою.

Бонус: про що не варто розмовляти? І краще взагалі уникати цих тем не тільки з незнайомими людьми, але і з друзями. Не кажіть про політику. Практично будь-яка розмова на цю тему не обходиться без суперечок. Краще обходити далекою дорогою питання, що стосуються особистих проблем, фінансів і релігії. Ну і, звичайно ж, класика.

Антипорада – якщо говорити нема про що, говоріть про погоду! У будь-якому випадку не потрібно боятися спілкування, не бійтеся здатися нав’язливим, адже з цікавим співрозмовником завжди є про що поговорити. Пам’ятайте, бути балакучим зовсім не означає бути балакучим. Та й розговорити можна абсолютно будь-яку людину. Все залежить від вашої мотивації, ну і бажання, звичайно.

Ми спілкуємося з людьми різних професій та інтересами, різного віку і соціального статусу. Найчастіше, ми хочемо бути впевнені в тому, що перед нами порядна людина. Для того, щоб в цьому переконатися візьміть на озброєння глибоку думку від Вуді Аллена: «Якщо хочеш пізнати людину, не слухай, що про нього говорять інші, послухай, що він говорить про інших».

Про що поговорити з хлопцем, коли раптово скінчилися теми для розмови

На побаченні перед дівчатами нерідко постає дилема, про що поговорити з хлопцем, вона особливо актуальна, коли скінчилися теми для розмови. Насправді це ілюзія, так як варіантів для бесіди багато. Потрібно просто розслабитися і трохи подумати. Щоб убезпечити себе від мовчазної паузи, скористайтеся підбіркою цікавих тем. Вони обов’язково виручать на зустрічі з коханим чоловіком.

Гарна імпровізація повинна бути спланована. Коли гуляєш спілкування пройде без проблем, якщо заздалегідь спланувати розмову. Багато хто вважає, що таким навиком можуть володіти тільки громадські діячі, але це не так. Вмінню без пауз і запинок говорити на будь-яку тему здатний навчитися кожен.

Щоб пізнати ази легкого спілкування, прислухайтеся до наступних рекомендацій: Більше спілкуйтеся з різними людьми. У магазині, ресторані, транспорті – скрізь намагайтеся зав’язати розмову з незнайомцями. Цей навик допоможе не нервувати на побаченні.

Читайте більше книг, дивіться документальні та художні фільми. Чим краще розвинений кругозір, тим легше знайти тему для розмови.

Запишіть на диктофон свої думки. Аналіз власної мови допоможе виявити помилки, над якими потрібно попрацювати.

Гарна імпровізація – це та, яка не викликає паніки. При будь-якій розмові будьте готові до непередбачених ситуацій. Потренуйтеся вдома за допомогою вправи: напишіть на листочках різні слова, перемішайте їх і витягніть будь –які 5.

Зв’яжіть їх між собою, переплетіть теми, створіть оригінальну бесіду. Перед побаченням обміркуйте теми, які будете обговорювати. Спробуйте спрогнозувати різні варіанти перебігу бесіди і свої подальші дії.

Про що поговорити з хлопцем, коли закінчилися теми

Коли закінчилися теми для розмови, в голові виникає паніка. Скористайтеся підбіркою, яка допоможе «перевести подих» і згладити незграбний інтелектуальний ступор.

Поцікавитися, як пройшов день. Завжди приємно, коли є людина, яку цікавлять події року, що минає дня. Покажіть чоловікові зацікавленість в ньому і його справах. Можливо, йому потрібна порада або він захоче поділитися радістю.

Це чудовий спосіб побудови довірчих відносин і залучення власної персони в життя хлопця. Рано чи пізно йому стане не вистачати милої фрази: «Як пройшов твій день?». Тоді він почне сам розповідати про це без додаткових питань.

Дивіться по сторонам: теми для спілкування навколо вас. Якщо не знаєте, що обговорити, то подивіться навколо. Світ здатний подарувати не тільки безмежні можливості, але і масу тем для обговорення: Поговоріть про природу: про дерева, відпочинок, улюблені парки і заповідники. Помрійте разом, дивлячись на хмари. Як в дитинстві, спробуйте включити фантазію і шукати на небі звичні предмети з білого «небесного пуху».

Обговоріть історію міста і вулиць. Поспостерігайте за людьми, їх поведінкою і іміджем. Ця тема без праці здатна перейти в обговорення модних тенденцій і життєвих звичок. Все, що оточує, варте уваги. Ретельно дивіться по сторонам і імпровізуйте.

Поговоріть про сім’ю. Середовище, в якому ріс і виховувався молодий чоловік, впливає на його життя. Розмова про сім’ю допоможе відкрити завісу таємниці про коханого: запитайте про батьків і взаємини з ними; поговоріть про братів і сестер; розвійте тему про сімейні традиції. Чоловік, який любить і поважає свою сім’ю, стане чудовим кандидатом на роль супутника життя.

Розкажіть про свої дитячі спогади. Якщо на побаченні з хлопцем легко і цікаво просувається бесіда, розкажіть про своє дитинство. Милі і приємні спогади повернуть в безтурботну епоху, допоможуть знову пережити приємні моменти і насолодитися прогулянкою.

Намагайтеся уникати негативних моментів з далекого минулого, інакше розмова перетвориться в прийом у психотерапевта. Передайте естафету спогадів хлопцеві Після приємних спогадів з дитинства дозвольте хлопцю розповісти про себе.

Дізнайтеся, де він народився і виріс, куди їздив відпочивати і чим цікавився. Врахуйте, що розмови про дитинство носять особистий характер. Не кожен чоловік може відразу довіритися жінці і розповісти про себе. Якщо хлопець не хоче розвивати цю тему, не наполягайте. Часу обговорити це буде ще предостатньо.

Підбірка свіжих ідей, про що поговорити з хлопцем

Вирушаючи на побачення, заздалегідь подумайте, що будете обговорювати на прогулянці. Щоб не ламати голову, зверніть увагу на підбірку цікавих ідей, які зроблять бесіду захоплюючою:

Деякі чоловіки вважають, що жінки здатні тільки пліткувати. Розвійте цей міф. Обговоріть з хлопцем гаджети. Навіть якщо не збираєтеся в найближчому майбутньому купувати смартфон або ноутбук, поцікавтеся, який краще вибрати в магазині.

Обговоріть мистецтво: живопис, театр, музику. Може, чоловік давно шукав співрозмовника, який зможе підтримати його інтерес в цій галузі. Розкажіть про свої плани, а потім з’ясуйте його прагнення і цілі.

Життя після смерті, НЛО, космос – поміркуйте про незвичайні і містичні явища.

Розмови на кулінарну тематику допоможуть дізнатися смакові переваги чоловіки.

Про що поговорити з хлопцем. Які теми можуть привести до сварки

Щоб прогулянки з хлопцем завжди закінчувалися на приємній ноті, не слід при розмові торкатися небезпечної теми. Вони здатні не тільки зіпсувати настрій, але і зовсім позбавити бажання зустрічатися надалі.

На побаченні з чоловіком не підіймайте ви такі теми на обговорення:

Розмова про минулі відносини. Подібні бесіди спонукають вас порівнювати з колишнім коханим хлопця, залишаючи неприємний осад.

Не слід говорити про шкідливі звички. Подібну бесіду чоловік може сприйняти як безцеремонне втручання в його особисте життя.

Не обговорюйте з хлопцем теми релігії і націоналізму. Подібні розмови можуть образити людину, особливо якщо погляди за цими напрямками розрізняються.

Не плануйте майбутні відносини, заміжжя і дітей. Рішучий натиск жінки в цих питаннях може налякати молоду людину.

Не говоріть з чоловіком про фінанси, інакше він вирішить, що прийшов на побачення до меркантильної дівчині, яку цікавить тільки його гаманець. При будь-якій новій темі намагайтеся уважно стежити за хлопцем, щоб вловити найменші зміни в його міміці. Якщо бесіда не “за смаком», тоді краще змініть її.

Найпоширеніші помилки при бесідах

Дівчата нерідко припускаються помилок на першій зустрічі з хлопцем, які негативно позначаються на подальшому спілкуванні. Щоб не потрапити в халепу, ознайомтеся з поширеними жіночими промахами. Вони допоможуть уникнути помилок на побаченні з чоловіком:

Не перебивайте. Нерідко дівчині хочеться вставити свої «5 копійок» в розмову. Поважайте співрозмовника і чекайте, коли він закінчить розповідь, а тільки потім висловлюйте думку з цього приводу.

Розмовляйте про щось одне. Не намагайтеся в розмові охопити всі теми відразу, перескакуючи з однієї на іншу. Співрозмовник не завжди може швидко перебудуватися. Така розмова буде в кращому випадку незрозумілою, в гіршому – останньою.

Залиште натяки  вдома. Щоб справити хороше враження на чоловіка, не ходіть навкруги, адже він може неправильно зрозуміти або вирішити, що жінка намагається їм маніпулювати. Говоріть завжди прямо.

Не скаржтеся на життя. Перша зустріч в пам’яті у хлопця повинна асоціюватися з радістю. Розмови про поганого начальника, невдячного колишнього, маленькою заробітною платою викличуть жалість і залишать неприємний осад.

Про що поговорити з хлопцем. Поради психологів

Утримати інтерес чоловіка до розвитку відносин набагато складніше, ніж завоювати його увагу. Щоб побачення не минуло марно, а після нього дівчина отримала пропозицію провести ще одну зустріч, варто скористатися рекомендаціями психологів. Ці поради допоможуть, про що поговорити з хлопцем: Дивовижна психологічна особливість всіх молодих людей – це бажання побачити в дівчині власну тінь і почути відлуння.

Щоб сподобатися чоловікові, жінці не треба повністю ставати його відлунням, але періодичне копіювання слів і дій допоможе зміцнити позиції в його серці. При спілкуванні з хлопцем розмовляйте впевненим голосом. Якщо тон бесіди буде з часом згасати, чоловік сприйме це як нудьгу або байдужість.

Не критикуйте чоловіка, особливо на першому побаченні. Замініть «Ти неправий» на «Я думаю інакше». Якщо хочете донести до молодої людини якусь важливу інформацію, говоріть про неї в перші 30 секунд монологу. Саме стільки часу хлопець здатний утримувати увагу на словах при бесіді. Якщо під час розмови виникла пауза, не переживайте. Дайте собі час подумати. Краще зайвий раз промовчати, ніж озвучити якусь дурість, про яку згодом доведеться шкодувати.

Які б теми про що поговорити з хлопцем  не піднімалися на побаченні, не робіть поспішних висновків про кавалера з його відповідей. На першій зустрічі він може теж нервувати і переживати. Уважно придивляйтеся одне до одного і не поспішайте переходити на новий рівень відносин. Дізнавайтеся чоловіка поступово і дайте йому час дізнатися вас.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *