Home / Дозвілля / Як правильно спілкуватися з хлопцем-корисні поради

Як правильно спілкуватися з хлопцем-корисні поради

Не тільки хлопцеві буває важко знайти шлях до серця дівчини – буває і навпаки! Часто дівчина не знає, як правильно спілкуватися з хлопцем, щоб справити на нього враження і сподобатися йому. Іноді жінка ухиляється від зближення з чоловіком не тому, що він не подобається їй, а тому, що вона боїться не сподобатися йому.

Як правильно спілкуватися з хлопцем. З чого почати спілкування

Почніть спілкування з посмішки! Приступивши до діалогу з вами, нехай хлопець бачить, що ви схильні до бесіди, що вам приємне спілкування з ним – не змушуйте його шукати до вас підхід. Звісно ж, найпростіше показати свій позитивний настрій і розташування саме за допомогою м’якої посмішки. Будьте розслаблені і позитивні.

Здавалося, що важкого у вирішенні питання, як правильно спілкуватися з хлопцем, але щоб йому сподобатися потрібно все ж обдумати свою поведінку. Адже, якщо це просто супер хлопець, на якого дівчата вішаються гронами (або вам так здається), ви будете почувати себе ніяково і невпевнено, а це може привести до неприродності.

Багато дівчат губляться в такій ситуації, одні замикаються в собі, а інші починають вести себе нахабно. І те, і інше недобре. Просто скажіть собі всю правду: «Хлопець мені дуже симпатичний, і я хотіла б йому сподобатися, через це я нервую і втрачаю голову.» Як тільки ви визнаєте проблему, вам стане набагато легше.

Порахуйте до десяти і постарайтеся скинути напругу. Не треба здаватися дуже сміливою і самовпевненою. Не кожному подобається, коли дівчина намагається взяти його штурмом. Ось якщо ви бачите, що він ніяковіє більше вас, можна побути трохи сміливою. Хтось же повинен почати! Але потім все-таки надайте ініціативу йому.

Не треба прикидатися ким би то не було: ні кицькою, ні жінкою-вамп, ні амазонкою. Хіба що ви природжена актриса і прожити без гри на глядача не зможете все одно. Більшості приємно, коли їх розуміють – а як же вас зрозуміти, якщо ви кимось прикидаєтесь? А раптом ви станете поводитися як рішуча пані, а він якраз любить тихих і скромних? З двох зол: нехай вже краще ви йому не сподобаєтеся, ніж ваша роль!

А як треба спілкуватися з хлопцем, щоб йому сподобатися? Будьте сама собою! Принаймні, ви будете виглядати гідно. Звичайно, як тут давати поради, коли ви знаєте зовсім інші приклади з життя: Ось одна така, вона завжди в центрі уваги, поводиться на межі безсоромності, явно грає на публіку, вся з себе вискакує, щоб сподобатися – адже подобається же! Он скільки навколо неї хлопців в’ється.

А ви будете сидіти, така вся скромна і природна …

Не турбуйтеся, хлопці не дурніші вас, вони теж розуміють, що ця дівчина з себе представляє і шукають не любові, а сексу. А ви-то хочете серйозних стосунків! За контрастом, ви навіть швидше звернете на себе увагу хлопця.

Заговоріть з ним самі про щось нейтральне: «Не знаєш, сьогодні дощ не обіцяли? У мене годинник вісім показує – вже так пізно? Сьогодні у Тані (Мані, Даші – у кого там ви в гостях) так мило, правда? А ви Танін брат? Ні?.» Не намагайтеся зав’язати розмову.

Якщо хлопець хоче, він сам продовжить розмову. Розумієте, це правила гри, як правильно спілкуватися з хлопцем: він повинен вас домагатися, а не ви його. Інакше йому буде нецікаво. Якщо вдалося зав’язати спілкування, то ні в якому разі не брешіть хлопцю, не обманюйте. Все таємне стає явним; дурною і безглуздою брехнею. По дрібницях можна зруйнувати своє щастя.

На що варто звернути увагу при діалозі

Нерідко деякі дівчата засмучуються над тим, що не знають, як правильно спілкуватися з хлопцем, тому їм не вдається побудувати легкий і невимушений діалог з хлопцем.

Та й в цілому, буває так, що розмова з вподобаним хлопцем виходить дещо натягнутою, і з цієї причини може і зовсім обірватися. Які нюанси варто враховувати дівчині при спілкуванні з протилежною статтю, щоб уникнути подібних непорозумінь?

Почавши діалог з жінкою, звичайно ж, більшість чоловіків починають оцінювати її зовнішній вигляд, а також те, як вона підносить себе. В цілому, за кілька хвилин вже можна скласти деяке враження про грамотність, культуру, освіченість людини.

Будь-якій дівчині варто проаналізувати свою дикцію, чіткість вимови фраз, лексичний запас і так далі. Якщо ви відчуваєте, що тут у вас є проблеми, то буде не зайвим почитати статті на цю тему, відвідати або подивитися в Мережі тренінги щодо поліпшення ораторської майстерності, опрацювання дикції.

Також, напевно, ви розумієте, що нецензурні слова не прикрашають ні одну жінку. Можливо, в ранній юності, через недосвідченість, дівчата і вважають, що це може виглядати «круто, але більшість з них згодом все ж приходять до усвідомлення, що нічого привабливого в таких висловах немає.

Деякі жінки не здогадуються, що їх голос може дратувати співрозмовника – мова йде про високі тони. Якщо ви помічали, що такі випадки були і з вами, то свідомо знижуйте голос, говоріть спокійно і м’яко.

Крім того, буде не зайвим прослідкувати за тим, щоб у вашій мові були відсутні слова-паразити. Будуйте фрази грамотно і уникайте сленгу.

Яких тем варто уникати

Не варто розповідати хлопцю в деталях про свої особисті неприємності – про це можна згадати побіжно, в разі, якщо проблема дійсно глобальна. Якщо молодій людині буде цікаво, він запитає про подробиці, але і в цій ситуації не потрібно «захоплюватися» і повністю переходити на цю тему, щоб співрозмовник не пошкодував, що поставив вам якесь питання.

Також не потрібно згадувати свої минулі романи і колишніх коханих. Про це можна поговорити, коли ваші відносини вже будуть досить серйозними, а зараз же, навіть якщо хлопець запитає, то говоріть лише в загальних рисах про минуле. Наприклад, скажіть: «Розлучилися через його зради», після чого переходьте на іншу тему.

Нехай ваша розмова буде легкою і приємною, а це виключає бурчання з приводу неугодних родичів і сімейних проблем. Не варто на півгодини заглиблюватися в розповідь про те, яка непорядна ваша тітка (або сестра, або мати, або ще хто-небудь), і як підло вона поступає по відношенню до своїх близьких. Такі одкровення навряд чи додадуть до вас інтерес з боку чоловіка.

Не показувати йому свою сильну зацікавленість

Тут важливо враховувати нюанси в тому як правильно спілкуватися з хлопцем. Безумовно, з вашого боку має бути присутня зацікавленість, проте їй не варто бути надмірною. Виконуючи  якісь кроки в вашому напрямку, чоловік повинен бачити, що це знаходить відгук.

Якщо він проявляє до вас явну симпатію, можна і самій хоча б зрідка проявляти до нього знаки уваги, цікавитися його справами. І все ж, на початкових етапах розвитку відносин «бігати» за чоловіком не потрібно – напевно, ви самі розумієте, коли починається цей «процес» (нескінченні повідомлення в Мережі, часті дзвінки та інше).

Повірте, якщо ви цікаві чоловікові, він не пропаде, і його не потрібно буде утримувати різними «маячками».

Не нав’язуватися, але бути в полі зору

Як ми вже згадали, нав’язливість в завоюванні чоловіка своєї мрії недоречна, проте невиправдане ігнорування і недоречна таємничість теж будуть вам не на руку. Не варто приховувати свій номер телефону або згодом не брати трубку, уникати зустрічей та інше.

Деякі жінки спеціально створюють чоловікові ці штучні перешкоди, щоб у тих був азарт в завоюванні недоступної особи. Насправді, долати подібні перешкоди обранець буде лише при надзвичайній зацікавленості, що на початкових етапах буває далеко не завжди.

Найчастіше хлопець робить висновок, що він просто нецікавий і дама намагається від нього позбутися, тому просто пропадає «з горизонту». Це, звичайно, не виключає його появи у вашому житті згодом, але і не гарантує.

Дати йому шанс проявити ініціативу першою

Будь-якому чоловікові, звичайно, приємна жіноча увага, але все ж більшість з них вважають за краще першими проявляти ініціативу. Якщо ви бачите, що цікаві одне одному, то дайте можливість молодій людині зробити перший крок.

Якщо ви вирішите полестити йому, взявши все в свої руки, то це може лише нашкодити – так варто діяти лише у виняткових випадках (ви можете більше не зустрітися, хлопець занадто сором’язливий і так далі).

В інших же ситуаціях ваша ініціатива цілком може піти на шкоду розпочатому спілкуванню – не виключено, що вас вважатимуть нав’язливою або ж чоловік буде вважати себе нерішучим і некомунікабельним, тим самим знаходячи невпевненість в собі, яку підсвідомо він буде асоціювати з вами.

Кокетство і легкий флірт

Чоловіки досить просто визначають – подобаються вони якійсь окремій представниці прекрасної статі чи ні. Найчастіше, жінку «видає» кокетство. Якщо чоловік бачить, що співрозмовниця хоча б трохи фліртує з ним, то він розуміє, що він викликає у неї певну ступінь інтересу, і це надає йому впевненості для здійснення рішучих кроків у розвитку подальшого спілкування.

Важливо вміти підтримати розмову

В питанні, як правильно спілкуватися з хлопцем є уміння підтримати розмову – дуже важливий навик, який корисний в спілкуванні з будь-якими співрозмовниками. Навіть якщо у вас поганий настрій, це не означає, що потрібно відмовитися від усього, і мляво брати участь в бесіді – в такому випадку краще зовсім не приходити на зустріч.

Не виключено, що такий стан для вас типовий – в цій ситуації потрібно серйозно переглянути своє життя в цілому, адже нікому не хочеться спілкуватися з людьми, у яких завжди все погано. Усвідомте, що ніхто не повинен піднімати вам настрій!

Діалог повинен будуватися жваво і з певним ступенем зацікавленості з двох сторін. Вкрай небажано, щоб спілкування перетворювалося в монолог одного боку з домішками рідких і невиразних коментарів з іншого.

Якщо чоловік щось розповідає вам, підбадьорте його навідними питаннями, приведіть схожі приклади зі свого життя. В цілому в питанні як правильно спілкуватися з хлопцем, намагайтеся говорити не тільки про себе, а й проявляти інтерес до нього, на перших порах не зачіпаючи занадто особистих тем.

Навчіться розмовляти на різні теми

Нерідко дівчата намагаються перевести тему розмови, якщо їм вона нецікава. Наприклад, якщо хлопець згадав про те, що був на виставці ретро-машин, не потрібно відповідати в такому дусі: «А ось я ходила на майстер-клас з макіяжу, визначила свій кольоротип. Знаєш, які кольори мені найбільше підходять?».

Навряд чи бесіда, побудована в такому ключі, буде цікава молодій людині. Правильніше було б відповісти: «І що цікавого ти там бачив? Є фото?”. Загалом, вчіться проявляти інтерес до будь-якої теми, навіть якщо ви від якоїсь з них далекі.

Будьте цікавою і трішки загадковою

Хлопцям подобається спілкуватися з трохи загадковими дівчатами. Зверніть увагу, що мова йде саме про легку загадковість яку варто демонструвати далеко не завжди, щоб не викликати роздратування. У чому може виявлятися подібна таємничість?

Ну почнемо з того, що вельми складно залишатися загадковою особою, детально розповідаючи хлопцеві про свої пересування і минулий день. З’являйтеся в Мережі досить регулярно, але не сидіть там годинами.

На питання про те, як пройшов день, періодично відповідайте: «Сьогодні я побувала в фантастичному місці! Вибач, потрібно бігти, потім поділюся». При наступній розмові можна уточнити, що були, наприклад, в планетарії або якомусь неймовірно затишному кафе.

В цілому в питанні, як правильно спілкуватися з хлопцем, загадковість може проявлятися багато в чому, але важливо не перестаратися з цим, і не тримати тривалу інтригу, щоб вас не порахували дівчиною з дивацтвами.

Завжди ведіть себе гідно

Складно будувати повноцінну розмову, коли співрозмовник вас постійно перебиває – на жаль, це проблема багатьох представниць прекрасної статі.

Якщо ви помічаєте, що іноді вас долає звичка доповнити людину посеред його розповіді або ж зовсім «відвернутися на секундочку», то терміново позбавляйтеся від цього – спілкування такою поведінкою часто лише шкодить.

Позбутися від подібної проблеми, в цілому не так-то й легко, адже часто людина так чинить неусвідомлено. Саме тому ретельно стежте за собою, і утримуйте пориви, вставте якусь ремарку в чуже оповідання.

Загалом, далеко не кожна жінка здатна слухати і чути співрозмовника, але оволодіти цим умінням все ж необхідно. Чоловіки, в своїй більшості, не часто вирішуються на одкровення, але якщо таке і трапляється, а співрозмовниця пропускає це «мимо вух», прагнучи швидше перейти до власної розповіді, чоловік може замкнутися в собі.

Як правило, хлопці цінують, коли дівчата проявляють до них інтерес, пам’ятають про значущі для них події. Не соромтеся цікавитися життям співрозмовника, його справами на роботі і іншим, але стежте, щоб ваш інтерес не виглядав як допит.

Іноді включайте свою маленьку внутрішню принцесу

Йдеться про те, щоб навчитися демонструвати свою жіночність. Багато дівчат, спілкуючись з вподобаним хлопцем, намагаються подати себе «сорочкою-хлопцем». Така поведінка припустима в міру!

Не соромтеся показувати свою «жіночу сторону» – злегка поплакати на сентиментальних моментах в кіно, взяти супутника під руку при переході дороги, розчулитися якоюсь зворушливою картиною та інше.

Невимушена розмова в міру

На жаль, багато дівчат не знають як правильно спілкуватися з хлопцем, тому не відчувають тієї тонкої грані, коли бажано «пригальмувати» в листуванні. Вони чекають, коли хлопець з’явиться онлайн, і коли це відбувається починають закидати його безліччю повідомлень, при цьому демонструючи образу, якщо той відповідає недостатньо, на їхню думку, швидко.

Таке спілкування найчастіше серйозно напружує, і доходить до того, що співрозмовник починає просто уникати цієї нав’язливості – свідомо довго не відкриває повідомлення, щоб не отримати ще десяток навздогін і так далі.

Написавши хлопцеві послання, ніколи не підганяйте його з відповіддю! Не потрібно надсилати додаткові знаки питань, питати: «Ти ігноруєш мене?» Тощо – просто дочекайтеся його реакції, Земля не перестане обертатися, якщо він не відповість тоді, коли ви того чекали.

Від спілкування з вами у співрозмовника має залишатися стан легкості та невимушеності, і тоді він знову і знову буде прагнути до діалогу.

Ви хочте спілкуватися з хлопцем, з яким познаомились в соціальній мережі?

Розповімо вам про прийоми, які вам допоможуть підтримувати інтерес хлопця при спілкуванні в Мережі. Ви дізнаєтеся переважно про те, що робити небажано.

Що ж, буває. В інтернеті легше спілкуватися. Якщо зазвичай при вигляді класного хлопця ви червонієте, бліднете, кидаєте окуляри і мимрите щось малозрозуміле, то зараз цього ніхто не бачить. А до моменту особистої зустрічі ви вже звикнете і зреагуєте не так гостро.

Якщо ви ще не спілкуєтеся, дізнайтеся, чим він цікавиться і попросіть його поради. А там вже як буде. Не хоче з вами спілкуватися – ну, не пощастило. Може, він тільки на своїй сторінці такий милий, а так просто монстр. А якщо відповів, підкиньте ще тему для розмови.

Може, ви почнете листуватися, і питання, як правильно спілкуватися з хлопцем, вирішиться саме собою. Перевірте, чи хороші у вас фотки викладені. Може, треба якісь видалити? Може, додати що-небудь цікаве? Посилання на веселе відео? Свої романтичні вірші?

Не варто відповідати десятьма або навіть трьома повідомленнями на його одне. Якщо хлопець вам щось написав, дайте відповідь в одному повідомленні, доповнюючи його безкінечними уточненнями і додатковими питаннями. Вчіться відразу формулювати свою думку.

Уникайте надмірного вживання в віртуальному спілкуванні різних смайликів і стікерів – нехай це буде рідко, але влучно. Найчастіше, в безлічі смайликів, сердечок, поцілунків, непросто вловити справжній змив, який намагався вкласти в своє послання відправник.

Використовуйте довгі листи у виняткових випадках. Різні одкровення більш доречні при особистому спілкуванні. У Мережі ж краще спілкуватися змістовними, але досить короткими фразами.

Ну що ж, ось ви вже і спілкуєтеся: Не намагайтеся здаватися витонченою інтелектуалкою, особливо якщо ви не така, пишіть, що думаєте. Не треба закидати хлопця десятками смс і постів. Йому це набридне, і він взагалі не захоче з вами спілкуватися.

Власне, це ж звичайне листування, хоча і електронними засобами. Значить, воно повинно бути інформативним і взаємним. Розкажіть хлопцеві про щось, запитайте його поради, подякуйте, похваліть. Тепер його черга. Чому він не пише? Може, він і справді зайнятий. Або не знає, що вам написати.

Разів зо два – три можна проявити ініціативу, щоб йому не мучитися, придумуючи, про що вам написати. Але потім нехай сам хоч раз напише.  Не нав’язуйтесь. Все одно марно. Але, будемо сподіватися, що це не ваш випадок.

А як далі складуться ваші відносини, невідомо. Але якщо ви будете уважні до коханої людини, чесні і природні, то дуже можливо, що вас чекає велике і світле кохання.

 Якщо спілкування з протилежною статтю завжди було для вас якоюсь проблемою, важливо зрозуміти, чому так відбувається. Можливо, вам просто не вистачає впевненості в собі? Якщо вам здається, що ви нецікаві, вам нема чого розповісти співрозмовнику та інше, то ви явно страждаєте від заниженої самооцінки, і саме це зараз ваша головна проблема, яка потребує вирішення.

Дівчині, якій нема чого розповісти про себе, варто в першу чергу турбуватися не про те, щоб навчитися спілкуватися з хлопцями, а заповнити “пробіл” в іншій сфері.

Ймовірно, ви нічим не захоплюєтеся і нудно проводите час, і тому вам дійсно нічим поділитися – почніть саморозвиток за кількома напрямками, і тоді вам не доведеться переживати, що вам нема чого розповісти про себе – теми для розмови з’являться самі собою.

Також може бути і так, що ви цілком здатні підтримати розмову, але для розвитку відносин з протилежною статтю, часом, цього може бути мало – жінці важливо вміти фліртувати, бути чарівною і жіночною.

Подумайте, чи є у вас ці якості стосовно того, як правильно спілкуватися з хлопцем? Якщо відповідь буде негативною, то спробуйте розвинути в собі жіночність за допомогою навчальних посібників, статей у Мережі або тренінгів.

Тепер, коли ви спілкуєтеся, можна постаратися дізнатися щось про хлопця. Запропонуйте йому відповісти на одне-два питання про нього (питання: «Скільки грошей ти заробляєш?» – не годиться). Не варто пропонувати хлопцеві зустрітися першою.

Хіба що ви придумали якийсь хитрий хід, як правильно спілкуватися з хлопцем. Наприклад, вам потрібна книга, а у нього вона є. «Ой, може, ти мені її даси на пару тижнів? Я поверну в цілості й схоронності, не хвилюйся!»- не дуже здорово, але все ж варіант.

 


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.