Home / Дозвілля / Побажання на добраніч в прозі. Цікава підбірка

Побажання на добраніч в прозі. Цікава підбірка

Не можна недооцінювати навіть самі, на перший погляд, невеликі й прості приємності, які ми робимо своїм рідним, коханим, близьким людям. Навіть найпростіше, але щире побажання на добраніч  може розбудити в людині бажання жити і любити, знову радіти новому дню.

Побажання на добраніч

До речі, не обов’язково для того, щоб зробити приємне, як то кажуть, придумувати велосипед – іноді дійсно достатньо всього лише написати в листівці або ж послати в смс просте побажання на добраніч в прозі. Потрібно всього лише, доклавши трохи фантазії, нагадати людині про те, як насправді вона дорога  для вас і як ви в ній потребуєте, побажати їй всього найкращого і приємних сновидінь.

Що саме писати в своєму побажанні – залежить вже від вас і від людини, якій ви збираєтеся це побажання надіслати. Ви повинні добре подумати перед тим,  як це робити: якого характеру людина, які висловлювання їй подобаються, як швидко вона лягає спати і так далі.

Побажання на добраніч  в прозі особливо можна придумати різного характеру – і серйозним, і романтичним, і смішним. Головне в такому випадку – не переборщити, все має бути в міру. Можна пригадати в такому смс-спогаді. Особливо, якщо цю людину ви знаєте досить давно. У повідомленні не повинно бути і мінімум агресії, якихось неприємних відчуттів. Все, що потрібно – це тільки позитив і настрій на краще!

Можна, до речі, також і написати людині буквально кілька слів. Які означають багато для неї, а також вислати / прикріпити до листа / наспівати / замовити на радіо пісню, яка нагадує про щось високе і хороше, радісне і приємне. Відмінним побажанням на добраніч може стати також листівка, зроблена власними руками, на якій ви напишіть в прозі свої побажання і виліпіть якісь «нічні» елементи – зірки, хмаринки, місяць і місячне світло.

Найчастіше, поринаючи в світ мрій і сновидінь, нам хочеться, щоб поруч з нами в цей момент був коханий і рідний чоловік. Однак, не завжди бажане співпадає з дійсним, і тут на допомогу приходять нано-технології. Ми живемо у вік смартфонів і ноутбуків, вайбера, соціальних мереж і простих смс. Як побажати другій половинці солодких снів на відстані? Про це далі.

Варіант 1. Як саме бажати на добраніч?

Існує величезна кількість способів побажати своєму коханому на добраніч. Ось деякі з них:

Особисто сказати кілька теплих слів;

Написати звичайне смс-повідомлення;

Написати повідомлення в вайбері;

Написати повідомлення в соціальній мережі;

Зателефонувати;

Записати відео і відправити.

Варіант 2. Емоції і цілі

Відштовхуватися у своїх побажаннях слід від емоцій, які ви хочете передати хлопцеві. Мета, яку ви перед собою ставите, залежить від того, що ви хочете сказати своєму коханому перед сном:

Як сильно ви сумуєте за ним;

Як безмежно ви його кохаєте;

Як  вам його не вистачає;

Ви дуже хотіли б, щоб зараз він був поруч з вами;

Нагадати йому про радісні моменті в ваших відносинах;

Заспокоїти після важкого дня;

Порадити будь-яке рішення проблеми і дати зрозуміти, що ваш лицар завжди зможе на вас розраховувати.

Варіант 3. Я сумую за тобою?

Іноді, якщо ви хочете сказати чоловікові, як сильно ви скучили, пропонуємо кілька варіантів побажань в прозі і віршах:

Коханий, відстань нещадно відокремлює мене від тебе сотнями тисяч хвилин, зайвий раз дає мені віру в те, як сильно я сумую за тобою, але ти не поруч. Як би я хотіла, щоб ти був ближче до мене.

Дорогий мій, рідний коханий. Зупинити мене в моєму бажанні не зможе ніхто на цій землі! Як би я хотіла зараз притиснутися до тебе, відчути твоє дихання і той знайомий запах … .Мені так сильно цього не вистачає!

Чим більше я за тобою сумую, тим сильніше відчуваю і усвідомлюю цінність проведених разом миттєвостей. Дай мені сил дочекатися завтрашнього дня, щоб знову тебе побачити!

Як тане лід при світлі сонячних променів, я таю,

Швидше бути з тобою знову хочу – сумую;

Нехай і гріх – любити таких, а все ж,

При темряві ночі і на зорі хочу

Тебе я бачити, бути тобі подарунком,

Про те, як я сумую, знову ніжно прошепчу!

Варіант 4. Я кохаю тебе

 Найкращими побажаннями на сон грядущий будуть нагадування про силу любові до вашої рідної людини. Немає сумнівів, що приклади, які ми наведемо нижче, допоможуть вам висловити всі емоції і почуття:

Якби ти знав, яка  я щаслива з тобою. Як я вдячна Богу за те, що можу падати в твої бездонні очі, вдихати твій знайомий запах, дихати тобою повністю. Що ж мені зробити? Готова зробити все, що в моїх силах, щоб сказати тобі, як сильно я тебе кохаю!

Ти знаєш, ніхто і ніколи на планеті не любив так, як кохаю тебе я. Твоя і моя любов збереже почуття від смутку, витримає випробування, а все тому, що я і ти разом і почуття наші сильні.

Якщо коли-небудь ти почнеш сумніватися в щирості моїх почуттів до тебе, пам’ятай, що сонце встає на сході, тільки тому що я прошу Бога про це. Силу моїх почуттів неможливо описати, їх можна тільки відчути.

Люби мене, і я, тобою бажана,

Забуду прикрощі та знову гляну на світанок.

Таким буває почуття довгоочікуване,

Якого у інших людей і немає.

Нехай всі відстані мій поцілунок зітре,

Губами ніжними торкаюся ніжних щік.

З тобою одним мені радісно і трепетно.

Ти мій переляк, мій ангел, моя квітка.

 Варіант 5. Тепло і стриманість

 Буває так, що молоді люди досить негативно і скептично ставляться до різноманітних люб’язностей в смс. Ви відчуваєте, що не можете втриматися від спокуси побажати своїй другій половинці на добраніч, тоді можете вибрати для себе інший спосіб це зробити. Будьте максимально короткі, стримані, але ніжні. Дайте зрозуміти вашому чоловікові, що він єдиний, коханий і неповторний, але не вдавайтеся до «телячих ніжностей», коли знаєте, що він не буде в захваті.

***

Я знаю, у мого малюка був непростий день. Дуже хотілося б обійняти тебе так сильно, як тільки вмію, але ти далеко від мене. Пам’ятай, що ти моя єдина кохана людина, я завжди буду тебе підтримувати. Добраніч мій хороший.

***

Напевно, все, чого тобі хочеться зараз – це тепла м’якої постілі, гарячий душ, ситну вечерю і міцний сон. Тільки, впевнена, ти хочеш мене поруч. Закрий очі і уяви, що я ніжно цілую тебе в губи, шепочу на вушко про те, як ти мені дорогий, і акуратно лягаю поруч з тобою, охороняючи твій сон.

***

Нехай твій день був довгим і безкрайнім,

Ти стомлений від слів, людей і справ.

Ти повинен пам’ятати, що я вічно буду поруч.

Підтримкою стану для тебе, щоб все зумів.

Закриваючи очі, пам’ятай про мене сьогодні,

Пам’ятай про мене завжди, коли мовчиш.

Твій сон я оберігаю, нехай буде він спокійним.

Я так люблю дивитися, коли ти спиш.

Красиві побажання на добраніч коханому хлопцеві, чоловікові, в прозі своїми словами

Подібні побажання – інтимна частина відносин між чоловіком і жінкою. Коли закохані перебувають далеко одне від одного або засинають не поруч, вони завжди намагаються залишити найкращі побажання на ніч, щоб їх «друга половинка» змогла залишитися задоволеною і спокійно засинала. Крім того, подібні побажання показують вас з кращого боку, виставляючи турботливим хлопцем, який хоче дбати про кохану людину навіть уві сні.

Варіанти:

Спи солодко, моє пухнасте, миле кошеня! Нехай ця ніч подарує тобі сотні казкових і цікавих снів. Нехай твоє ліжечко буде великим кораблем, який віднесе  тебе в казкову країну, де здійснюються мрії.

***

Дорогий, бажаю тобі такої солодкої і ніжної ночі, як мої поцілунки. Бажаю добрих снів, які понесуть тебе в казковий світ мрій і дозволять розчинитися в мріях.

***

Передаю тобі не тільки свої поцілунки, а й побажання, які зроблять твій сон міцним і безтурботним. Хочу, щоб твій відпочинок був солодким і спокійним, щоб ніщо тебе не турбувало і не хвилювало.

***

Нехай мої слова, які несуть побажання на добраніч, подарують тобі солодкий спокій і умиротворення. Хочу, щоб твій сон забрав тебе на хмарах по чистому зоряному небу, а душа твоя була щаслива і радісна.

Оригінальні побажання на добраніч хлопцю, який подобається

Якщо ви спілкуєтеся з молодим чоловіком, який вам подобається, ви зможете з ним на безневинний і добрий флірт можна шляхом побажань добраніч. Зробити це найкраще прозою або своїми словами, підібравши красиві фрази і компліменти. Таке повідомлення не обов’язково повинно очікувати відповідь, тому заздалегідь налаштовуйте себе на відповідну тишу.

Важливо: Чоловікам подобається отримувати повідомлення від зацікавлених жінок, будь то побажання доброї ночі або доброго ранку, тому як таких дам вони вважають відповідальними, турботливими, уважними і ніжними.

Романтичні побажання на добраніч хлопцеві, який подобається

Натякнути на свою симпатію і ніжні почуття можна за допомогою приємної смс з романтичними побажаннями добраніч. Ці слова так само будуть приємно звучати в телефонній або живій розмові. Не пропустіть можливість сказати компліменти, ласкаві слова і побажання.

Варіанти побажань:

Цілую тебе солодко, дорогий! Нехай мій поцілунок принесе тобі найніжніші сни і твоя душа спить спокійно до самого ранку.

***

Як би мені хотілося засинати зараз поруч з тобою в цю хвилину. Але я побажаю тобі на добраніч і буду вірити в те, що сьогоднішні сни покажуть тобі найпалкіші картини нашого з тобою часу.

***

Навіть незважаючи на те, що засипаємо ми в різних ліжках, я думаю про тебе і бажаю, щоб твої сни були наповнені радістю наших зустрічей! Спи солодко!

***

Нехай моє повідомлення передасть тобі сотні моїх маленьких і ніжних поцілунків на ніч. Спи спокійно з добрими думками і знай, я думаю про тебе кожну секунду!

***

Бажаю казкових снів, радість моя! Спи немов на хмарах, нехай цієї ночі збуваються твої мрії і душа твоя буде щаслива.

Еротичні побажання на добраніч коханому хлопцеві, чоловікові в прозі

Еротичні побажання на добраніч  – форма спілкування між закоханими або подружжям. Такі побажання підтримують пристрасть і сексуальну привабливість між чоловіком і жінкою. Завдання такого побажання – зацікавити «другу половинку», змусити її думати тільки про вас і отримати заряд сексуального збудження.

Прикольні побажання на добраніч хлопцю

Прикольні побажання на добраніч  не тільки роблять приємно, а й піднімають настрій почуттям гумору. Крім того, вони відкривають всі позитивні якості вашого характеру. Дарувати такі побажання можна не тільки друзям, але так само і чоловікові (хлопцю), який вам подобається.

Варіанти поздоровлень:

Спи солодко, об’єкт моїх зітхань! Думаю про тебе не тільки вдень, але і вночі перед сном. Нехай тобі буде не просто солодко, а нудотно солодко і неймовірно приємно!

***

Так хотілося солодко поспати, але я посилаю тобі всі свої солоденькі сни. Відпочивай зі спокійною душею і знай, що якщо я тобі приснюсь, то це було зовсім не випадково – я так хотіла!

***

Нехай тобі присняться найцікавіші і смішні сни, щоб всю ніч поспіль ти посміхався і радів із закритими очима!

***

Бажаю тобі не просто на добраніч, а дуже приємної і солодкої! Нехай жодна крихітка в ліжку не подряпає твою ніжну шкіру, подушки будуть м’якими і повітряними, а ковдра огорне тебе теплими обіймами до самого ранку!

***

Бажаю тобі спати і не крутитися всю ніч! Бажаю, щоб тебе ніхто не турбував і не будив посеред ночі диким хропінням. Бажаю м’якого пробудження пізнім сонячним ранком від запаху міцного ароматного кави!

Короткі побажання на добраніч хлопцеві, чоловікові, чоловікові на відстані

Повідомлення, які закохані пересилають одне одному на відстані (в розлуці, відрядженні або подорожі) мають особливу чуттєвість і ніжність. Важливо наповнити своє повідомлення приємними словами, ласкавими зверненнями і зізнаннями в коханні.

Варіанти побажань:

Спи солодко, коханий! Мені важко засинати без тебе і тому я неймовірно сумую. Нехай тебе охороняє моя любов.

***

Зараз ми не разом, але я думаю про тебе кожну секунду перед сном. Нехай тебе гріють думки про нашу любов і це почуття подарує солодкі, добрі сни.

***

Бажаю тобі на добраніч і тільки добрих снів, наповнених моєю любов’ю!

***

Спи солодко, не думаючи про розлуку. Я кохаю тебе ще сильніше, коли починаю сильно нудьгувати.

***

Засипати без твоїх теплих рук і добрих очей дуже складно, але я подумки цілую тебе і, притискаючись, відлітаю в казкову країну снів тільки з тобою!

Побажання на добраніч коханій в прозі

Ми пропонуємо найніжніші і романтичні, а також прикольні побажання доброї ночі для вашої обраниці. Якщо ви підкорені її привабливістю і відчуваєте непереборне бажання відіслати їй красиве смс, ми із задоволенням допоможемо в цьому, пропонуючи вашій увазі унікальні тексти. Ми сподіваємося, що вони припадуть до душі вашій другій половинці і принесуть справжню насолоду і умиротворений сон! Їх можна переписати самостійно і відправити коханій. Особливо якщо ви перебуваєте далеко одне від одного, це як не можна до речі, і кохана буде думати тільки про вас! Такі повідомлення можна придумувати самостійно або брати вже в готовому вигляді.

Побажання на добраніч  коханій своїми словами по смс

Немає нічого кращого, ніж пізно ввечері прочитати теплі слова від коханої людини в смс, якщо вже так вийшло, що її немає поруч.

***

Сонечко моє! Уяви, я зараз поруч з тобою, обіймаю тебе ласкаво і бажаю чудового відпочинку моїй найдорожчій у світі людині. Бажаю найзатишніших і повітряних мрій! Хочеться сподіватися, в них будеш бачити мене.

**

Лягай зараз в своє затишне ліжечко, закрий очі і уяви: ми сидимо на березі теплого моря, слухаємо ласкаву музику його хвиль, дивимося, як ховається сонце за горизонт. Я гладжу тебе по волоссю і говорю про сильне кохання. Спи, моя хороша.

***

Відпочивай, моя кохана. У твоєму баченні ми обов’язково зустрінемося і відправимося в неймовірно красиве місце на землі.

***

Нехай ніч ласкаво вкриє тебе своєю зоряною ковдрою, забере тривоги, принесе чарівний солодкий сон. Цілую тебе, моя кохана, відпочинь гарненько.

***

Мила моя, хочу, щоб перед тим, як закрити очі, ти обов’язково згадала про мої сильні почуття. Нехай тобі про це прошепочуть  зірки, і теплий вітер, і пухнасті хмари, і аромат квітів. Ласкавої ночі!

***

Моя найяскравіша у всьому Всесвіті зірочка! Засинай, моя хороша, нехай переживання залишаться в дні, що минає, а завтра тебе чекає тільки дивовижне і чарівне. Спи солодко, я поруч з тобою!

***

Ніч – прекрасна пора, можна залишити всі тривоги і турботи, затишно влаштуватися в м’якому ліжечку і мріяти перед тим, як поринути в мрії. Нехай мрії будуть солодкими, а сни – яскравими і чарівними.

Кращі побажання прекрасній  принцесі! Я, нескінченно закоханий і підкорений твоєю красою, буду з нетерпінням чекати ранку, щоб побачитися з тобою знову.

***

Красуня моя, цілую тебе безкінечно і бажаю найнезвичайніших видінь.

Красиві побажання на добраніч для месенджера дружині, подрузі

Найчастіше коханій дівчині воліють написати в соціальній мережі, «Вотс ап», «телеграм», одним мессенджером. Незаперечним плюсом способу зв’язку є можливість додати до повідомлення романтичні картинки, кумедні стікери.

***

Втомлене сонечко вирушило відпочивати, засинай теж, моя незвичайна дівчинка!

***

Ніч вирішує будь-які проблеми, тобі потрібно лише закрити очі! Цілую міцно і обіймаю!

***

Нехай засинаємо ми зараз не разом, але ми зможемо зустрітися в твоєму сні.

***

Ласкавої тобі ночі, моя хороша. Хочу, щоб скоріше настав ранок, адже я кожну секунду сумую за тобою.

***

Всі люди засинають, хочуть відпочити. А я засинаю, щоб скоріше зустріти тебе уві сні!

***

Увага, очі закриваються! Наступна станція – прекрасний ранок!

Я обожнюю тебе кожну хвилину: і уві сні, і наяву.

***

Кажуть, уві сні ми бачимо того, з ким наші думки. Значить побачу тебе! Солодких снів!

***

Нехай ніч обійме тебе за мене, поцілує і принесе чарівний, чудовий і добрий сон.

***

Занурюйся в солодкий сон, я подумки поруч з тобою, щоб оберігати і надсилати кращі сновидіння.

***

Я з тобою кожну хвилину, кожну секунду, навіть якщо між нами кілометри. Засинай, моя рідна, я прийду до тебе уві сні.

***

Я бажаю неповторних, дивовижних і казкових снів про нас.

***

Як би мені не хотілося бути з тобою кожну секунду, є одне створіння, якому я змушений тебе кожен день уступати – це ніч. Я не можу її перемогти, але я можу її перехитрити! Закривай швидше оченята і засинай, а я прийду до тебе в найчарівнішому сновидінні.

Ніжні побажання на добраніч

Смс-повідомлення і листування в соціальних мережах – добре. Але є і недолік – немає можливості почути голос коханої людини. Пропонуємо  диктувати короткі і довгі побажання в аудіофайли і відправляти їх. Тільки уявіть, наскільки приємніше буде, забравшись під теплу ковдру і закривши очі, слухати улюблений голос, який бажає солодких снів.

***

Моя кохана і єдина! Я мрію кожного дня засинати і прокидатися поруч з тобою, слухати твоє сонне дихання, обіймати і гладити по волоссю, берегти від поганих снів. Я буду приходити до тебе уві сні, і ми будемо гуляти по найкрасивіших місцях землі. Засинай спокійно, думками я кожну мить поруч з тобою. Цілую міцно міцно.

***

Я уявляю, як ти зараз лежиш у своєму затишному ліжечку, загорнувшись в теплу ковдру. В твоє віконце заглядають зірки, передаючи від мене побажання на добраніч. Нехай до тебе прийдуть тільки найяскравіші, чарівні і неповторні сни. Кохаю тебе до сліз, моя рідна!


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *