Home / Дозвілля / Побажання доброї ночі в прозі

Побажання доброї ночі в прозі

Побажання доброї ночі – це своєрідний магічний ритуал, який обіцяє нам ніч, повну приємних сновидінь, тиху, спокійну. Коли людина чує побажання доброї ночі  з вуст близьких людей, їй стає легше боротися зі своїми страхами і хвилюваннями.  Людина наповнюється упевненістю, що вона і її життя дорогі не тільки їй одній.

Побажання доброї ночі

pobazhannja-dobroj-nochi-v-prozi

Стародавні люди вірили, що кожне слово, вимовлене людиною – це заклинання. Тому, проводжаючи в дорогу, бажали доброго шляху. За обідом – смачного. Прокидаючись – Доброго ранку. А на сон – На добраніч і приємних снів А дітям мами і бабусі завжди співали колискові. Вони заспокоювали малюків, заколисували. Ніжний мамин голос, пестячи, ніс в прекрасну і незвідану країну снів.

Ще в деяких вікнах горить світло, створюючи красиві малюнки на полотнах будинків, і в твоєму вікні ще світло, напевно, ти готуєшся до сну. Доброї тобі ночі.

* * *

Чудесних сновидінь, любов моя, світлих, розслаблюючих годин спокійного сну. Нехай ця нічка принесе спокій моєму ангелу і додасть сил для важливих кроків на шляху до заповітної мрії.

* * *

Закривай швидше свої прекрасні оченята і готуйся зануритися в пишність світлих сновидінь. Моя душа буде прагнути до тебе навіть уві сні, для любові перешкод не існує.

* * *

Бажаю спокійної, легкої і заколисуючої ночі, щоб світ мрій, в який ти перенесешся, був також прекрасний, як мої почуття до тебе.

* * *

Ось і день підійшов до кінця, я йду спати, але спочатку закриваю поцілунком твої красиві очі, щоб тобі добре спалося. На добраніч.

* * *

Бажаю тобі затишній ночі, хай тобі спиться солодко, як на маленькій  пухнастій хмарці. Яка буде заколисувати тебе і прокотить тебе уві сні до самої веселки. А веселка розфарбує твої сновидіння в яскраві кольори. Тому закривай очі і подумай про те, чого тобі хочеться найбільше. Якщо це буде те саме, про що зараз думаю я, то ми обов’язково зустрінемося вночі в наших снах.

* * *

Зірки грають в хованки між нічними хмарами, заглядаючи в світле обличчя місяця. Ці зорі сяють, як твої очі, яким я бажаю спокійної ночі.

* * *

У світі настала тиша, вже темно, а мені все ніяк не спиться, я сиджу одна, дивлюся у вікно. Ніч мене заворожила, в цю годину все завмирає після денної суєти. Я згадую про тебе, в думках завтрашній день, де знову будемо разом я і ти. Ну а ось ще одна зірка засяяла до самого ранку, а це значить спати давно пора. Накрию покривалом солоденьких снів, і побажаю добраніч, тобі, моя любов.

* * *

Чорним шоколадом залила ніч вікно, усипляючи людей своєю солодкістю, і ти укутуй скоріше в затишні обійми свою ковдру і солодко спи до самого ранку.

* * *

На землю нечутно опускається ніч … Погасли вогні, і на небі запалилися яскраві зірки. Я хочу побажати тобі на добраніч! Закривай очі – прийшов час дивитися найсолодші сни, щоб завтра з посмішкою зустріти ранок. Відпочинь і з новими силами продовжуй захоплюючу подорож по життю.

* * *

На добраніч і приємних сновидінь! Спи міцно до світанку і нехай ніщо не потривожить твій спокій, не перерве чарівні, кольорові сни. А з ранку ти прокинешся відпочившим і натхненним. Ну а поки – засинай ….

* * *

Спи в своєму ліжку солодко. Нехай кольорові сняться сни, а тиша умиротворяє і заколисує тебе. Відкинь тривоги і хвилювання і відправся в міцні обійми Морфея – бога сну … Він наповнить тебе енергією, так необхідної для зустрічі нового дня. На добраніч тобі!

* * *

Тихо за вікном … … Темно… Лише сяють зірки високо в небі. Засинай, дивлячись на їх спокійне мерехтливе світло. Нехай ніхто і ніщо не завадить тобі побачити найбарвистіші сни. Я бажаю тобі на добраніч!

* * *

Місто накриває загадкова темна ніч – володарка сновидінь. Залиш в році, що минає дні всі проблеми і печалі, відкинь тривожні думки і занурся в безодню райдужних снів. Нехай тобі спиться солодко -сладко … На добраніч!

* * *

Закінчився довгий день, повний подій і яскравих вражень. Прикрий втомлені очі і тебе захопить за собою нічний сон – казковий і неповторний. Нехай він буде добрим і кольоровим, а вранці ти прокинешся в чудовому настрої. А поки – на добраніч!

* * *

Засинай під теплою ковдрою, немов в обіймах рідної людини. Нехай сон присниться найдобріший і солодкий, зітре всі проблеми і турботи. Набирайся сил до ранку …

* * *

Ніч вже наполегливо змикає твої повіки і кличе в сон. Спи … До ранку далеко, а значить можна досхочу блукати просторами царства Морфея, не думаючи про те, що світанок настане дуже швидко …

* * *

Побажання доброї ночі коханій

Моя мила дівчинка, хочеш, я розповім тобі казку? Про те, як двоє чудових людей знайшли одне одного в суєті буднів. Про те, як вони жили довго і щасливо, і у них був прекрасний замок з видом на море … Це наша казка, засинай, моя улюблена.

* * *

Кохана, скажи, твоя кішка ще не спить? Якщо ні, візьми її на руки і віднеси в своє ліжко. А коли ви ляжете, вона промуркоче тобі колискову. Це я її попросив поспати з тобою замість мене. Засинай, моя дівчинка, солоденьких снів.

* * *

Ти бачиш, яка особлива ця ніч? Як яскраво сьогодні світять зірки … Як хочеться мені бути з тобою поруч в цей момент, щоб ти запам’ятав його назавжди … Але я не можу тебе зараз навіть обійняти, інтернет не замінить зустрічі. Я просто надішлю через смс тобі побажання доброї ночі  і обов’язково приснюсь.

* * *

Моя рідна, улюблена і бажана, моя єдина! Напередодні ночі мені хочеться побажати тобі заснути швидко і спати спокійно, зі щасливою посмішкою на губах. Нехай сняться тобі тільки кольорові сни, відображаючи бажання твоєї свідомості і підсвідомості. Ти будеш бачити інші світи і далекі краї, де ти ще не бувала, зможеш відвідати інші країни та інші міста. Уві сні це буде, як наяву. А я буду твоїм вірним супутником. Міцно тримаючись за руки, ми зможемо подорожувати найрізноманітніші місця. Адже це так чудово! Вслухайся в голос ночі – вона вабить і кличе до себе. Закривай очі і віддайся їй. Добрих снів, дорога!

* * *

Я знаю, що ти не переносиш брехні і лестощів, тому буду гранично відвертим. Малятко, ти мені потрібна. Прямо зараз, щоб міцніше тебе обійняти і заснути в одному ліжку. Я постараюся наснитися тобі сьогодні. А поки засинай, кохана, на добраніч.

* * *

Малятко, прости, я не можу сьогодні заснути з тобою разом, але ти потерпи ще трохи, я дуже скоро повернуся. Ти ж знаєш, як я кохаю тебе. І так само, як і ти, мрію про наше щастя. Лягай спати, моя маленька дівчинка, солодких снів.

* * *

Закривай прекрасні очі, поклади на ніжну долоньку щічку і вирушай у казковий світ чудових сновидінь, нехай твоя ніч буде тихою і доброю.

* * *

Кохана, ласкава моя! Відрада всього мого життя, моя ніжна принадність! Хочу побажати тобі на добраніч і приємних сновидінь. Нехай присниться тобі шикарний політ по небу, який ти так любиш, нехай присняться тобі золоті зірки – ти будеш літати між ними і торкатися їх руками, а вони не будуть тебе обпалювати. І нехай під час сну в твоїй душі буде повна гармонія, спокій і нірвана. Насолоджуйся цим станом і наберися сил, щоб гідно зустріти новий день з його повсякденними проблемами. Але ж ти розумниця, ти всіх їх зможеш вирішити. Солодких снів тобі, моя королева!

* * *

Закінчився ще один день твого життя, моя улюблена. Не сумуй про це, бо життя довге, і таких днів у тебе буде ще не одна тисяча. Краще добре відпочинь перед новим днем. Нехай буде тобі комфортно в твоєму ліжечку. Бажаю, щоб ти заснула безтурботно і швидко, насолоджуючись тишею і спокоєм. І нехай тобі присняться ласкаві хвилі моря, які ти так любиш. Ти будеш купатися в теплій, морській водичці, а сонячні відблиски будуть золотити твою ніжну шкіру. І не буде відмінності між сном і дійсністю. Ти будеш щаслива і прекрасна. Доброї ночі, тобі моє маленьке, рідне і улюблене сонечко!

* * *

Мила моя, люба і хороша! З настанням цієї прекрасної ночі хочу тобі побажати солодкого і спокійного сну. Нехай спиться тобі мирно і затишно, комфортно і добре. Помрій перед сном – це заспокоює і допомагає заснути. А вночі ти зможеш уві сні реалізувати свої мрії. Ти вмієш замовляти сни? Це так легко – мрієш про море, і воно тобі сниться, мрієш про мене, і я приходжу в твій сон в образі красивого і доброго лицаря. Засинай і не думай ні про що погане, Дуже тебе люблю. Ти – моє щастя, яскраве і неповторне!

* * *

Дорога моя дівчинка, солодка, мармеладова і зефірна красуня! Прийшла ніч, а ти втомилася за день. Лягай зручно в своє ліжко і засинай, а я начаклую тобі красиву казку про любов, яка прийде в твій сон вже з першими його хвилинами. Ти будеш спати спокійно, посміхаючись своєю наївною, дитячою посмішкою, а я, як чарівник, буду показувати тобі незвичайні краї з райдужними кольорами і щирими почуттями, навіть уві сні ми будемо любити одне одного чистою, великою любов’ю, тримати одне одного за руки і відверто сміятися! Ти – моя радість, ти – моє сонечко, яке за день дуже втомилося. Спи моя хороша!

* * *

Ніч огорнула сивим покривалом твоє місто. Вже рідше чути скрип гальм проїжджаючих повз твоєї хати, машин. Перехожі теж стали менше ходити по вулицях. Ти втомилася, моя дівчинка, і пора тобі відпочивати. Лягай і спи. Нехай твій сон буде спокійним і легким, а сновидіння приємними і райдужними, кольоровими і красивими. Доброї тобі ночі, моя принцеса, і приємних, нічних подорожей по таємничому царстві Морфея. Не бійся темряви, і не бійся ночі – це пора для фантазій і мрій. І ще – я завжди поруч, знай це.

Побажання доброї ночі коханому

Сьогодні весь день ллє дощ. І через це весь день хочеться спати. Але повсякденні справи не дають нам цього зробити. А зараз настала ніч, і мені дуже хочеться скоріше лягти в ліжко, знаючи, що ти думаєш про мене. На добраніч, коханий.

* * *

Ніч вкрила наше місто своїми темними крилами, і я ненавмисно згадала про те, що ми сьогодні так мало були разом. Суєта буденності залишає нам так мало часу … Але якщо ми сьогодні ляжемо раніше, то завтра швидше все встигнемо. Доброї ночі, мій солодкий.

* * *

Милий, коли я вперше побачила тебе, то подумала, що ти ніколи не будеш разом зі мною. Адже ти ідеал, мрія будь-якої дівчини, а я … Проста, скромна, і шалено красива дівчина. Але тепер ми разом, і я щаслива, як ніколи. На добраніч, мій ангел.

* * *

Нехай нічне небо, сяючи чудовими зірками, береже твій сон, рідний мій мужчина. Всі мрії, задумані і загадані, завтра будуть ще ближчими до виконання.

* * *

Сяйво місяця, таке м’яке і таємниче укутає тебе своїм сріблом. Спокій ночі заколисує і розслабляє. Бажаю тобі приємних і казкових сновидінь.

* * *

Спокійної тобі ночі, нехай твій сон охороняє маленький ангелок. Вечорами стає сумно, що тебе немає поруч, але відразу згадую, що завтра ми знову будемо разом, і радісно засинаю, щоб скоріше настав новий день.

* * *

Квіти закрилися своїми пелюстками і сплять, мирно похитуючи головками, і ти, рідний, засинай швидше, нехай добра ніч принесе відпочинок і приємний спокій.

* * *

Дорогий мій і любиий! Нехай ці побажання доброї ночі  і приємних снів  поведуть тебе в інші світи, сповнені любові і добра, таємниць і загадок. Нехай тобі спиться спокійно і тепло, а сни твої будуть яскравими і цікавими, з пригодами. Цілую тебе сильно-пресильно, обіймаю і дуже люблю! Доброї ночі!

* * *

Милий мій, хороший, дорогий мій чоловік! Настає ніч, і ти лягаєш спати. Нехай тобі спиться солодко і спокійно, і сни твої будуть тільки добрими і веселими. Накрившись ковдрою, і хай тобі буде затишно в ліжку. Включи свою фантазію і помрій про кохання. А я буду з тобою поруч душею і серцем, тому що дуже тебе кохаю.

* * *

Хочу, щоб цієї ночі ти спав спокійно. Дуже тебе кохаю і бажаю тільки добра. Нехай ніч подарує тобі спокій і гармонію, ласку і млість. А свіжий вітерець нехай навіє тобі чарівну казку, де головними героями будемо ми з тобою. Нехай ця казка тобі насниться, і в ній ти будеш щасливим.

* * *

Милий, знаю, що зараз ти збираєшся заснути. Хочу побажати тобі приємних і яскравих сновидінь, які будуть наповнені всіма фарбами веселки. Літай в низ по Всесвіту і відкривай нові світи, нові планети, і нові зірки. Приємних тобі подорожей уві сні, і знай, що я дуже люблю тебе!

* * *

Знаю, дорогий, що ти дуже любиш ніч. Адже тільки вона може тобі подарувати спокій і тишу, аби уникнули повсякденних проблем в світ, повний гармонії і нірвани. Цієї ночі бажаю тобі добре відпочити і потрапити в той світ, такий бажаний тобою. Нехай твоя душа набереться там світла, щоб радісно ти міг зустріти новий день!

Check Also

Місячний календар городника на березень 2021 року

Березень – це час посіву насіння культур для парників і відкритого грунту. Щоб встигнути до …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *