Home / Дозвілля / Побажання доброї ночі в прозі

Побажання доброї ночі в прозі

Побажання доброї ночі – це своєрідний магічний ритуал, який обіцяє нам ніч, повну приємних сновидінь, тиху, спокійну. Коли людина чує побажання доброї ночі  з вуст близьких людей, їй стає легше боротися зі своїми страхами і хвилюваннями.  Людина наповнюється упевненістю, що вона і її життя дорогі не тільки їй одній.

Побажання доброї ночі

pobazhannja-dobroj-nochi-v-prozi

Стародавні люди вірили, що кожне слово, вимовлене людиною – це заклинання. Тому, проводжаючи в дорогу, бажали доброго шляху. За обідом – смачного. Прокидаючись – Доброго ранку. А на сон – На добраніч і приємних снів А дітям мами і бабусі завжди співали колискові. Вони заспокоювали малюків, заколисували. Ніжний мамин голос, пестячи, ніс в прекрасну і незвідану країну снів.

Ще в деяких вікнах горить світло, створюючи красиві малюнки на полотнах будинків, і в твоєму вікні ще світло, напевно, ти готуєшся до сну. Доброї тобі ночі.

* * *

Чудесних сновидінь, любов моя, світлих, розслаблюючих годин спокійного сну. Нехай ця нічка принесе спокій моєму ангелу і додасть сил для важливих кроків на шляху до заповітної мрії.

* * *

Закривай швидше свої прекрасні оченята і готуйся зануритися в пишність світлих сновидінь. Моя душа буде прагнути до тебе навіть уві сні, для любові перешкод не існує.

* * *

Бажаю спокійної, легкої і заколисуючої ночі, щоб світ мрій, в який ти перенесешся, був також прекрасний, як мої почуття до тебе.

* * *

Ось і день підійшов до кінця, я йду спати, але спочатку закриваю поцілунком твої красиві очі, щоб тобі добре спалося. На добраніч.

* * *

Бажаю тобі затишній ночі, хай тобі спиться солодко, як на маленькій  пухнастій хмарці. Яка буде заколисувати тебе і прокотить тебе уві сні до самої веселки. А веселка розфарбує твої сновидіння в яскраві кольори. Тому закривай очі і подумай про те, чого тобі хочеться найбільше. Якщо це буде те саме, про що зараз думаю я, то ми обов’язково зустрінемося вночі в наших снах.

* * *

Зірки грають в хованки між нічними хмарами, заглядаючи в світле обличчя місяця. Ці зорі сяють, як твої очі, яким я бажаю спокійної ночі.

* * *

У світі настала тиша, вже темно, а мені все ніяк не спиться, я сиджу одна, дивлюся у вікно. Ніч мене заворожила, в цю годину все завмирає після денної суєти. Я згадую про тебе, в думках завтрашній день, де знову будемо разом я і ти. Ну а ось ще одна зірка засяяла до самого ранку, а це значить спати давно пора. Накрию покривалом солоденьких снів, і побажаю добраніч, тобі, моя любов.

* * *

Чорним шоколадом залила ніч вікно, усипляючи людей своєю солодкістю, і ти укутуй скоріше в затишні обійми свою ковдру і солодко спи до самого ранку.

* * *

На землю нечутно опускається ніч … Погасли вогні, і на небі запалилися яскраві зірки. Я хочу побажати тобі на добраніч! Закривай очі – прийшов час дивитися найсолодші сни, щоб завтра з посмішкою зустріти ранок. Відпочинь і з новими силами продовжуй захоплюючу подорож по життю.

* * *

На добраніч і приємних сновидінь! Спи міцно до світанку і нехай ніщо не потривожить твій спокій, не перерве чарівні, кольорові сни. А з ранку ти прокинешся відпочившим і натхненним. Ну а поки – засинай ….

* * *

Спи в своєму ліжку солодко. Нехай кольорові сняться сни, а тиша умиротворяє і заколисує тебе. Відкинь тривоги і хвилювання і відправся в міцні обійми Морфея – бога сну … Він наповнить тебе енергією, так необхідної для зустрічі нового дня. На добраніч тобі!

* * *

Тихо за вікном … … Темно… Лише сяють зірки високо в небі. Засинай, дивлячись на їх спокійне мерехтливе світло. Нехай ніхто і ніщо не завадить тобі побачити найбарвистіші сни. Я бажаю тобі на добраніч!

* * *

Місто накриває загадкова темна ніч – володарка сновидінь. Залиш в році, що минає дні всі проблеми і печалі, відкинь тривожні думки і занурся в безодню райдужних снів. Нехай тобі спиться солодко -сладко … На добраніч!

* * *

Закінчився довгий день, повний подій і яскравих вражень. Прикрий втомлені очі і тебе захопить за собою нічний сон – казковий і неповторний. Нехай він буде добрим і кольоровим, а вранці ти прокинешся в чудовому настрої. А поки – на добраніч!

* * *

Засинай під теплою ковдрою, немов в обіймах рідної людини. Нехай сон присниться найдобріший і солодкий, зітре всі проблеми і турботи. Набирайся сил до ранку …

* * *

Ніч вже наполегливо змикає твої повіки і кличе в сон. Спи … До ранку далеко, а значить можна досхочу блукати просторами царства Морфея, не думаючи про те, що світанок настане дуже швидко …

* * *

Побажання доброї ночі коханій

Моя мила дівчинка, хочеш, я розповім тобі казку? Про те, як двоє чудових людей знайшли одне одного в суєті буднів. Про те, як вони жили довго і щасливо, і у них був прекрасний замок з видом на море … Це наша казка, засинай, моя улюблена.

* * *

Кохана, скажи, твоя кішка ще не спить? Якщо ні, візьми її на руки і віднеси в своє ліжко. А коли ви ляжете, вона промуркоче тобі колискову. Це я її попросив поспати з тобою замість мене. Засинай, моя дівчинка, солоденьких снів.

* * *

Ти бачиш, яка особлива ця ніч? Як яскраво сьогодні світять зірки … Як хочеться мені бути з тобою поруч в цей момент, щоб ти запам’ятав його назавжди … Але я не можу тебе зараз навіть обійняти, інтернет не замінить зустрічі. Я просто надішлю через смс тобі побажання доброї ночі  і обов’язково приснюсь.

* * *

Моя рідна, улюблена і бажана, моя єдина! Напередодні ночі мені хочеться побажати тобі заснути швидко і спати спокійно, зі щасливою посмішкою на губах. Нехай сняться тобі тільки кольорові сни, відображаючи бажання твоєї свідомості і підсвідомості. Ти будеш бачити інші світи і далекі краї, де ти ще не бувала, зможеш відвідати інші країни та інші міста. Уві сні це буде, як наяву. А я буду твоїм вірним супутником. Міцно тримаючись за руки, ми зможемо подорожувати найрізноманітніші місця. Адже це так чудово! Вслухайся в голос ночі – вона вабить і кличе до себе. Закривай очі і віддайся їй. Добрих снів, дорога!

* * *

Я знаю, що ти не переносиш брехні і лестощів, тому буду гранично відвертим. Малятко, ти мені потрібна. Прямо зараз, щоб міцніше тебе обійняти і заснути в одному ліжку. Я постараюся наснитися тобі сьогодні. А поки засинай, кохана, на добраніч.

* * *

Малятко, прости, я не можу сьогодні заснути з тобою разом, але ти потерпи ще трохи, я дуже скоро повернуся. Ти ж знаєш, як я кохаю тебе. І так само, як і ти, мрію про наше щастя. Лягай спати, моя маленька дівчинка, солодких снів.

* * *

Закривай прекрасні очі, поклади на ніжну долоньку щічку і вирушай у казковий світ чудових сновидінь, нехай твоя ніч буде тихою і доброю.

* * *

Кохана, ласкава моя! Відрада всього мого життя, моя ніжна принадність! Хочу побажати тобі на добраніч і приємних сновидінь. Нехай присниться тобі шикарний політ по небу, який ти так любиш, нехай присняться тобі золоті зірки – ти будеш літати між ними і торкатися їх руками, а вони не будуть тебе обпалювати. І нехай під час сну в твоїй душі буде повна гармонія, спокій і нірвана. Насолоджуйся цим станом і наберися сил, щоб гідно зустріти новий день з його повсякденними проблемами. Але ж ти розумниця, ти всіх їх зможеш вирішити. Солодких снів тобі, моя королева!

* * *

Закінчився ще один день твого життя, моя улюблена. Не сумуй про це, бо життя довге, і таких днів у тебе буде ще не одна тисяча. Краще добре відпочинь перед новим днем. Нехай буде тобі комфортно в твоєму ліжечку. Бажаю, щоб ти заснула безтурботно і швидко, насолоджуючись тишею і спокоєм. І нехай тобі присняться ласкаві хвилі моря, які ти так любиш. Ти будеш купатися в теплій, морській водичці, а сонячні відблиски будуть золотити твою ніжну шкіру. І не буде відмінності між сном і дійсністю. Ти будеш щаслива і прекрасна. Доброї ночі, тобі моє маленьке, рідне і улюблене сонечко!

* * *

Мила моя, люба і хороша! З настанням цієї прекрасної ночі хочу тобі побажати солодкого і спокійного сну. Нехай спиться тобі мирно і затишно, комфортно і добре. Помрій перед сном – це заспокоює і допомагає заснути. А вночі ти зможеш уві сні реалізувати свої мрії. Ти вмієш замовляти сни? Це так легко – мрієш про море, і воно тобі сниться, мрієш про мене, і я приходжу в твій сон в образі красивого і доброго лицаря. Засинай і не думай ні про що погане, Дуже тебе люблю. Ти – моє щастя, яскраве і неповторне!

* * *

Дорога моя дівчинка, солодка, мармеладова і зефірна красуня! Прийшла ніч, а ти втомилася за день. Лягай зручно в своє ліжко і засинай, а я начаклую тобі красиву казку про любов, яка прийде в твій сон вже з першими його хвилинами. Ти будеш спати спокійно, посміхаючись своєю наївною, дитячою посмішкою, а я, як чарівник, буду показувати тобі незвичайні краї з райдужними кольорами і щирими почуттями, навіть уві сні ми будемо любити одне одного чистою, великою любов’ю, тримати одне одного за руки і відверто сміятися! Ти – моя радість, ти – моє сонечко, яке за день дуже втомилося. Спи моя хороша!

* * *

Ніч огорнула сивим покривалом твоє місто. Вже рідше чути скрип гальм проїжджаючих повз твоєї хати, машин. Перехожі теж стали менше ходити по вулицях. Ти втомилася, моя дівчинка, і пора тобі відпочивати. Лягай і спи. Нехай твій сон буде спокійним і легким, а сновидіння приємними і райдужними, кольоровими і красивими. Доброї тобі ночі, моя принцеса, і приємних, нічних подорожей по таємничому царстві Морфея. Не бійся темряви, і не бійся ночі – це пора для фантазій і мрій. І ще – я завжди поруч, знай це.

Побажання доброї ночі коханому

Сьогодні весь день ллє дощ. І через це весь день хочеться спати. Але повсякденні справи не дають нам цього зробити. А зараз настала ніч, і мені дуже хочеться скоріше лягти в ліжко, знаючи, що ти думаєш про мене. На добраніч, коханий.

* * *

Ніч вкрила наше місто своїми темними крилами, і я ненавмисно згадала про те, що ми сьогодні так мало були разом. Суєта буденності залишає нам так мало часу … Але якщо ми сьогодні ляжемо раніше, то завтра швидше все встигнемо. Доброї ночі, мій солодкий.

* * *

Милий, коли я вперше побачила тебе, то подумала, що ти ніколи не будеш разом зі мною. Адже ти ідеал, мрія будь-якої дівчини, а я … Проста, скромна, і шалено красива дівчина. Але тепер ми разом, і я щаслива, як ніколи. На добраніч, мій ангел.

* * *

Нехай нічне небо, сяючи чудовими зірками, береже твій сон, рідний мій мужчина. Всі мрії, задумані і загадані, завтра будуть ще ближчими до виконання.

* * *

Сяйво місяця, таке м’яке і таємниче укутає тебе своїм сріблом. Спокій ночі заколисує і розслабляє. Бажаю тобі приємних і казкових сновидінь.

* * *

Спокійної тобі ночі, нехай твій сон охороняє маленький ангелок. Вечорами стає сумно, що тебе немає поруч, але відразу згадую, що завтра ми знову будемо разом, і радісно засинаю, щоб скоріше настав новий день.

* * *

Квіти закрилися своїми пелюстками і сплять, мирно похитуючи головками, і ти, рідний, засинай швидше, нехай добра ніч принесе відпочинок і приємний спокій.

* * *

Дорогий мій і любиий! Нехай ці побажання доброї ночі  і приємних снів  поведуть тебе в інші світи, сповнені любові і добра, таємниць і загадок. Нехай тобі спиться спокійно і тепло, а сни твої будуть яскравими і цікавими, з пригодами. Цілую тебе сильно-пресильно, обіймаю і дуже люблю! Доброї ночі!

* * *

Милий мій, хороший, дорогий мій чоловік! Настає ніч, і ти лягаєш спати. Нехай тобі спиться солодко і спокійно, і сни твої будуть тільки добрими і веселими. Накрившись ковдрою, і хай тобі буде затишно в ліжку. Включи свою фантазію і помрій про кохання. А я буду з тобою поруч душею і серцем, тому що дуже тебе кохаю.

* * *

Хочу, щоб цієї ночі ти спав спокійно. Дуже тебе кохаю і бажаю тільки добра. Нехай ніч подарує тобі спокій і гармонію, ласку і млість. А свіжий вітерець нехай навіє тобі чарівну казку, де головними героями будемо ми з тобою. Нехай ця казка тобі насниться, і в ній ти будеш щасливим.

* * *

Милий, знаю, що зараз ти збираєшся заснути. Хочу побажати тобі приємних і яскравих сновидінь, які будуть наповнені всіма фарбами веселки. Літай в низ по Всесвіту і відкривай нові світи, нові планети, і нові зірки. Приємних тобі подорожей уві сні, і знай, що я дуже люблю тебе!

* * *

Знаю, дорогий, що ти дуже любиш ніч. Адже тільки вона може тобі подарувати спокій і тишу, аби уникнули повсякденних проблем в світ, повний гармонії і нірвани. Цієї ночі бажаю тобі добре відпочити і потрапити в той світ, такий бажаний тобою. Нехай твоя душа набереться там світла, щоб радісно ти міг зустріти новий день!


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *