Народження дитини – радісна і хвилююча подія. Молоді мами з головою занурюються в дитячі проблеми, іноді повністю переставши думати про власну зовнішність, і далеко не відразу помічають, що після пологів груди обвисли і стали схожими на «вушка спанієля». Які маски застосовувати для підтягування грудей піде мова далі.
Збереження та підтягування грудей після родів
Найшвидший і радикальний спосіб, як відновити груди після пологів – це пластична хірургія.
Ті, хто з якихось причин не хочуть або не мають можливості зробити пластику, можуть спробувати використовувати більш щадні і доступні способи: фізичні вправи, масажі, косметичні і народні засоби.
Бюст починає зростати вже на перших тижнях вагітності, іноді так стрімко, що на ньому з’являються розтяжки. Організм готується до вигодовування малюка, тому молочна залоза збільшується в розмірах.
Щоб знизити навантаження на грудні зв’язки і запобігти їх розтягненню, потрібно обов’язково носити максимально підходячий за розмірами і зручний бюстгальтер, не знімаючи його навіть вдома.
Рекомендується також користуватися спеціальними кремами від розтяжок, що підвищують пружність шкіри, робити м’який масаж і гідромасаж, приймати вранці контрастний душ.
Опускання бюста викликають надлишки жирової тканини в ньому, тому намагайтеся вживати якомога менше жирної їжі. Запобігти неприємному явищу значно легше, ніж вилікувати його наслідки.
Підтягування грудей після родів
Форма грудей після пологів і її розміри змінюються, коли починається лактація (на 3-4 день). Догляд за грудьми в цей час здійснюється так само, як і в період виношування малюка, тільки до процедур додається регулярне зціджування молока, його застій призводить до зайвого обвисання і появі розтяжок.
Необхідно носити спеціальні бюстгальтери з відстібними чашечками або клапанами.
Робити маски для бюста, готувати трав’яні настої і виконувати фізичні вправи у молодих матусь найчастіше немає часу, та й особливої необхідності теж.
Відновлення грудей після пологів краще починати, коли малюк відмовиться від молока або ви вирішите, що пора його відучувати. Робіть це поступово, інакше зберегти груди після пологів буде важко. Різке скорочення вироблення молока призведе до того, що бюст валиться.
Постарайтеся розтягнути процес відлучення від грудей на один або два місяці. У цьому випадку це буде менш болісно для дитини і не настільки травматично для вашого організму.
Гімнастику і вправи для грудей після пологів краще виконувати у фітнес-центрі під наглядом досвідченого тренера, але така можливість є не у всіх.
Наступні вправи допоможуть підтягнути груди після пологів в домашніх умовах:
– Зведення ліктів за спиною в положенні стоячи з руками на поясі;
– Здавлювання долонь зігнутих рук на рівні грудей з такою силою, щоб відчувалося напруження грудних м’язів;
– Розведення рук з гантелями в сторони в положеннях лежачи і стоячи;
– Кругові рухи руками в одну і різні сторони в положенні стоячи, ноги на ширині плечей.
– Уникайте бігу, стрибків і інших струсів або виконуйте їх в спеціальному спортивному ліфчику, інакше розтягнете зв’язки, що з’єднують бюст з грудними м’язами.
Повернути груди після пологів допоможе контрастний душ, його зручно приймати після фізичного навантаження, але не пізніше, ніж за 2-3 години до сну, оскільки він бадьорить. Починайте сеанс з гарячої води, закінчуйте холодною. Дві-три зміни, кожна по 15-20 секунд буде цілком достатньо, але якщо процес приносить задоволення, час можна збільшити.
Під час душу зручно робити гідромасаж спрямованим або розсіяним струменем кругових рухів.
Класичний масаж грудей після пологів здійснюється м’якими прямими, круговими і спіралеподібними рухами в напрямку від основи до соска і навпаки.
Для зволоження, пом’якшення і додання тонусу бюсту слід придбати спеціальну косметику. Креми і гелі з ефектом ліфтингу допомагають підняти груди після пологів, якщо їх використовувати досить тривалий час.
У догляд за грудьми після пологів можна включати і зміцнюють маски, вони відмінно підтягують шкіру і не вимагають фінансових і великих тимчасових витрат. Їх легко зробити з підручних продуктів, народна медицина рекомендує, наприклад, наступні маски:
– З ефірнимиоліями;
– Картопля і сирий білок;
– Мед і глина;
– Бруд мертвого моря;
– Косметичний парафін.
Підтягування грудей – рецепти масок для пружності грудей
Регулярно роблячи домашні маски для пружності грудей, можна не тільки максимально запобігти обвисанню бюста, але і помітно підтягнути вже опущені груди, а також зробити більш пружною саму шкіру молочних залоз.
Звичайно, застосування тільки підтягаючих масок для грудей не буде панацеєю, спільно з ними необхідно слідувати і іншим порадам – Як підняти обвислі груди .
Досить ефективними є маски для підтягування грудей з додаванням ефірних олій.
За основу маски можна взяти будь-яку рослинну олію, але краще, якщо це буде олія зеленої кави, макадамії, лісового горіха, шипшини або стандартна оливкова олія – всі вони в якійсь мірі сприяють підтягуванню, підвищенню пружності та еластичності шкіри. Такими ж властивостями володіють і ефірні олії ладану, апельсина, мандарина, сантала, ялівцю, іланг іланг і фенхелю.
На 1 ст. ложку рослинної олії додається 2-3 краплі ефірної. Отриману суміш потрібно злегка підігріти.
Наноситься маска тільки на очищену шкіру грудей після душу, в крайньому випадку, протріть її хоча б вологою серветкою. Рівномірно змастіть олійною сумішшю шкіру декольте і молочних залоз, після можна обмотатися поверх харчовою плівкою, і масло не розтечеться, і вироблений ефект маски для пружності грудей буде більшим. Тримати 25-40 хвилин, можна і довше. Після закінчення часу омийте груди однією теплою водою, і потім змастіть зволожуючим кремом, або ще краще спеціальним кремом для підтяжки бюста.
Наступна маска для підтягування грудей готується на основі меду.
Взагалі мед і сам по собі володіє хорошою підтягуючою, і збільшуючою пружністю шкіри, тому можна не додаючи нічого більше наносити мед на зону декольте і грудей, і тримати 20-30 хвилин.
Правда врахуйте, що мед в деяких випадках може викликати роздратування шкірного покриву, до того ж шкіра в області грудей є більш тонко., ніжною і легко вразливою. Краще підстрахуватися, і перед використанням маски нанести деяку кількість меду на невелику ділянку грудей, і через 20 хвилин змити. До негативних реакцій, при яких медові маски для підтягування грудей вам не підходять, відносяться почервоніння, свербіж, печіння, подразнення, та інші неприємні відчуття. Якщо описані реакції після проведення експерименту відсутні, можна приступати до самої процедури.
Змастіть рідким медом область декольте і молочних залоз, оберніть поверх поліетиленовою плівкою, і через 20-30 хвилин змийте мед теплою водою.
Не забувайте про очищення шкіри перед застосуванням маски, і про використання зволожуючого або підтягуючого крему в кінці процесу.
При приготуванні масок для зміцнення грудей мед можна з’єднувати з вівсяною мукою або косметичної глиною.
Вівсяна мука робиться простим способом – вівсяні пластівці змелюють в кавомолці.Стосовно глини – купуйте білу або блакитну.
Отже, 1 ст. ложку глиняного порошку або борошна розведіть трохи теплою водою, щоб вийшла пастоподібна маса без грудочок. Тепер розітріть цю пасту з 1 ст. ложкою рідкого меду.
Якщо вам мало приготованого складу, наступного разу збільшіть пропорції продуктів.
Застосовувати точно так само, як і в рецепті вище.
Раз вже мова пішла про глину, спробуйте ще одну домашню маску для пружності грудей на її основі:
Приблизно 2 ст. ложки порошку блакитної або білої глини розведіть невеликою кількістю води, до отримання середньої густоти маси без грудочок. Накладіть її рівномірно на всю область декольте і молочних залоз, і, обмотавши поверх харчовою плівкою, залиште на 30-40 хвилин.
Як і в маски з глини для грудей, так і в медові маски можна додатково додавати 2-3 краплі ефірної олії фенхеля, ялівцю, ладану, сандала, мандарина або апельсина. Як вже говорилося вище, всі вони є непоганими помічниками в прагненні підтягти груди.
Рецепт маски для підтягування грудей з картоплі і білка:
Необхідно буде приготувати густе картопляне пюре на воді, без додавання солі або будь-яких спецій.
До 2 ст. ложок остиглого, але ще трохи теплого пюре додайте 1 сирий яєчний білок, і ретельно все розмішайте. Суміш рясним шаром накладіть на область грудей, і, замотавши поверх харчовою плівкою, залиште на 30 хвилин.
У принципі можна робити що підтягують маски для грудей як з одного пюре, так і з одного сирого білка.
Також хорошими підтягуючими і зміцнюючими властивостями володіє бруд мертвого моря, або будь-яка інша косметична грязь, яку можна купити в аптеці. Як її розводити дивіться на упаковці, зазвичай додають трохи теплої води, щоб отримати консистенцію «сметани».
Грязьова маска для підтяжки грудей застосовується так само, як і будь-яка з масок у вищеописаних рецептах.
Ще один продукт, широко застосовуваний в масках для пружності грудей – це парафін.
Мова йде про спеціальний косметичному парафіні, який можна зустріти у продажу в аптеках.
Такий парафін слід розтопити за допомогою водяної бані до рідкого стану, і за допомогою якої-небудь плоскої кисті нанести рівномірний шар, на очищену, і обов’язково змащену зволожуючим кремом шкіру декольте і грудей. Далі на тільки що нанесений шар парафіну накладається марлева тканина або серветка, і зверху мажеться другий шар, і так потрібно накласти 4-5 шарів. Останній шар закріпіть харчовою плівкою, і потримайте маску 20-25 хвилин, щоб парафін добре застиг.
Після маска акуратно знімається з тіла, а залишки парафіну змиваються теплою водою.
Ніжна тонка шкіра бюста дуже погано реагує на високу температуру, вона дрябліє і втрачає тонус. Якщо ви хочете зберегти груди після пологів, обмежте час знаходження в гарячій ванні, лазні, сауні 10-15 хвилинами, а краще не відвідуйте їх зовсім.
Прямі сонячні промені і ультрафіолет також шкідливі для зони декольте, вони зневоднюють шкіру і викликають її швидке старіння.
Для здоров’я і гарного зовнішнього вигляду бюста корисно обливатися холодною водою, протирати його шматочками льоду, зробленого з трав’яних відварів, робити холодні компреси. Уникайте різких стрибків ваги, якщо це необхідно, худніть поступово.
Пружні груди після пологів – це цілком можливо, особливо якщо почати вживати заходів для її збереження ще в період вагітності і продовжити під час грудного вигодовування.
Не варто впадати у відчай і тим, хто не уникнув появи розтяжок і обвисання. При комплексному підході це цілком можливо виправити. Терміни залежать від індивідуальних особливостей організму і завзятості, проявленого під час досягнення мети.