Home / Твоя краса / Нігті / Педикюр

Педикюр

Немає людини, яка не звернула б увагу на доглянуту дівчину. Замислюючись про секрети привабливості, давайте розберемо деякі тонкощі педикюру. Практично всі жінки доглядають за своїми ніжками і знають про цю процедуру все. Однак на перевірку виявляється, що майже кожна з нас робить певні поширені помилки. Які правила педикюру?

Довжина нігтів на ногах

Якою має бути довжина нігтів на ногах? Така, щоб педикюр виглядав красивим, але при цьому був зручним для його власниці. Стан нігтьових пластин може сказати багато про що. Є методика визначення хвороби по нігтях . Тому кожен раз, виконуючи педикюр, звертайте увагу на зовнішній вигляд нігтьових пластин. Часом незначні зміни можуть говорити про стан здоров’я в цілому і нігтів зокрема, що не дає можливості їх відростити до бажаної довжини. Деякі жінки дуже коротко підстригають нігті, щоб уникнути вростання бічних краєчків нігтьової пластини. Однак, це часом не виправданий страх. Адже вибрана довжина нігтя повинна зачіпати не тільки естетичну сторону.

Головне, щоб жінка після зробленої процедури педикюру відчувала себе комфортно і впевнено. Слід знати, що вростання нігтя частіше відбувається через неправильне обрізання куточків нігтьової пластинки на пальцях ніг. Зріз повинен бути рівним, а не надмірно зігнутим, тому інструменти для педикюру потрібні тільки якісні та професійні. Вростання нігтя може статися, якщо ви постійно носите незручне або тісне взуття, наприклад, туфлі з загостреними носками або босоніжки на розмір менше. Вибираючи взуття, враховуйте особливості будови стоп і пальців. Слідкуйте, щоб пальчики не здавлювалися при ходьбі. В іншому випадку ніготь вресте, що згодом буде викликати дискомфорт, біль і навіть запалення.

Нарощування нігтів педикюр

Багато представниць прекрасної статі задаються питанням, чи пристойно нарощувати нігті на ногах? Якщо у жінки спостерігаються зовнішні патологічні зміни форми і кольору нігтів, то нарощування нігтьової пластини на ногах допоможе усунути проблему. Процедура нарощування поліпшить загальний зовнішній вигляд нігтів і ніжки в цілому. Крім естетичних функцій, нігтьове покриття з додаванням біоакрілу добре захищає нігті від негативних зовнішніх впливів. Маніпуляція нарощування нігтів, педикюр з яскравими кольоровими покриттях незамінна в літній сезон, коли ми практично завжди носимо відкрите взуття. Однак важливо запам’ятати, що при грибковому ураженні слід акуратно вдаватися до цієї процедури. Для початку вкрай рекомендується вилікувати нігтьові пластини, так як під нарощені нігті погано проникають лікувальні розчини та мазі. На сьогоднішній день фармакологи можуть надати альтернативу всіляким медичним мазям з неприємним кольором і запахом. Це лікувальні протигрибкові лаки, діючі ефективно і несуть естетичний ефект.

Чи можна зрізати натоптиші?

Натоптиші на ногах – часта проблема. І перше бажання будь-якої людини – видалити їх. Чи можна зрізати натоптиші бритвою? Видаляючи на шкірі такого роду утворення, потрібно дотримуватися крайню обережність, щоб не поранитися і не занести інфекцію. Краще застосувати абразивні матеріали, наприклад, спеціальні пилочки. Результат буде проявлятися не відразу, а поступово, але і безпека таких інструментів набагато вища. Пилочки розрізняються за ступенем шліфування шкіри. Залежно від відповідності формі і з анатомічною будовою п’ят можна судити про зручність щоденного використання. Такі засоби для догляду можна застосовувати і для формування необхідної форми нігтьової пластини.

Підводячи підсумок, слід виділити, що до такої процедури, як педикюр, необхідно ставитися обережно. А саме: підбирати тільки професійні інструменти та відповідні для шкіри засоби догляду, а також ні в якому разі не робити нарощування нігтів на ногах,  не вилікувавши грибок.


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *