Home / Дозвілля / Новорічні відкритки. Корисна підбріка

Новорічні відкритки. Корисна підбріка

Відкритка на Новий рік – банальність або мила традиція, яка передається з покоління в покоління? Відповідь на це питання у кожного  своя. Як зробити новорічні відкритки дізнаємось далі.

Новорічні відкритки

Можна сказати напевно, що новорічні відкритки , зроблені своїми руками, зворушливий виріб, до того ж дуже корисний для дітей. По-перше, робота з дрібними деталями в процесі виготовлення листівки, дуже позитивно впливає на розвиток моторики. По-друге, щоб намалювати або зробити листівку на Новий рік потрібно тренувати посидючість і акуратність. Ну і, по-третє, листівка на Новий рік своїми руками сприяє розвитку фантазії!

І це не кажучи вже про те, скільки тепла, любові і доброти несуть в собі саморобні листівки. А чи не це головні посили наступаючого року? Загалом, якщо хочете порадувати своїх рідних, особливо мам і бабусь, які так люблять зберігати дитячі вироби, то обов’язково придивіться до покрокових майстер-класів з фото і відео з даної статті.

У них ви знайдете різні техніки виготовлення листівок з кольорового паперу і картону, в тому числі і скрапбукінг. Ще дізнаєтеся, що і як намалювати на новорічній листівці, а також найдете варіанти із зображенням головного символу року – собаки. Практично всі покрокові уроки, описані нижче, підходять для використання в дитячому садку і школі.

Проста листівка з вати і кольорового паперу на Новий рік своїми руками

Щоб зробити таку просту листівку з вати і кольорового паперу на Новий рік своїми руками разом з дітьми, потрібно мінімум матеріалів і часу. Цей такий собі експрес-варіант листівки «в останню хвилину». Тим не менше проста листівка з вати і кольорового паперу до Нового року своїми руками, виглядає презентабельно, святково і оригінально.

Необхідні матеріали для простої листівки з вати і паперу:

білий двосторонній картон

вата

кольоровий папір

клей

ножиці

Так як це дуже простий варіант новорічної листівки, то в якості основи для неї будемо використовувати звичайний білий картон. Складаємо лист картону навпіл вертикально.

З червоного паперу робимо заготовку для шапки Діда Мороза. Для цього на зворотному боці паперу малюємо силует шапки і вирізаємо.

Приклеюємо на лицьову сторону листівки паперову заготовку. З вати робимо невелику кульку і приклеюємо на місці помпона.

Нижню частину шапки також обрамляємо «хутром» з вати. Для цього скочуємо вату в ковбаску і акуратно розміщуємо по нижній кромці. Даємо аплікації висохнути і можна переходити до написання добрих новорічних побажань.

Легка листівка своїми руками з гудзиками на Новий рік

Таку листівку можна зробити спільно навіть з дуже маленькими дітьми вдома або в садку. Легка листівка своїми руками з гудзиками на Новий рік для дітей стане хорошим подарунком для батьків.

Необхідні матеріали , щоб зробити новорічні відкритки з ґудзиками:

гудзики різних кольорів

картон

клей

фломастери

лінійка

лак для нігтів з глітером

Ґудзики для листівки беремо яскраві і різних розмірів. Вони стануть основою для новорічних куль, які прикрасять лицьову сторону листівки. Ділимо картон навпіл і загинаємо. Зверху викладаємо гудзики в бажаному порядку і насаджуємо  їх на клей.

Вгору від кожного  ґудзика  проводимо пряму лінію фломастером або кольоровою ручкою. Найзручніше це робити за допомогою лінійки.

Знизу біля кожної кульки-гудзика  домальовували невеликий бантик. Додаємо вітальний напис трохи нижче.

Залишилося тільки додати листівці більше блиску, покривши окремі ґудзики прозорим лаком для нігтів з гліттером.Даємо лаку підсохнути і можна заповнювати листівку теплими словами.

Листівка-собака (символ року) своїми руками на Новий рік

Так як собака є символом Нового року, то її образ можна запросто використовувати для оформлення листівки в школі. А ще цікавіше зробити всю листівку у вигляді собачки – таке оригінальне привітання точно не залишиться без уваги. Про те, як зробити листівку-собаку (символ року) своїми руками на Новий рік у школі, далі.

Необхідні матеріали для листівки-собаки:

кольоровий папір

ножиці

клей

картон

Так як наша листівка у вигляді собачки буде з рухомими деталями, то бажано для її  виготовлення використовувати щільний кольоровий папір хорошої якості. Кольори для окремих деталей можна змінювати.

З помаранчевого паперу вирізаємо заготовку для вух в формі вузької поглибленої підкови. Зверху приклеюємо язичок з червоного паперу.

Потім з паперу синього кольору вирізаємо великий прямокутник, трохи загинаємо краї, як показано на фото нижче. Невелике півколо жовтого кольору наклеюємо знизу. Посередині заготовки робимо невеликий надріз.

З’єднуємо обидві заготовки, як це показано далі.

З помаранчевого паперу вирізаємо заготовку для мордочки собачки.

Приклеюємо на блакитну заготовку, чекаємо, поки підсохне.

З білого і чорного  паперу вирізаємо очі і носик песика.

Складений навпіл картон приклеюємо ззаду. Наша оригінальна листівка-собачка – готова!

Листівка на Новий рік своїми руками з собакою

Хочете намалювати новорічні відкритки з символом  нового року – собакою? Тоді наш наступний покроковий урок саме для вас. У ньому запропоновано використовувати зображення милого цуценятка для оформлення титульної сторінки святкового привітання. Детальніше про те, як намалювати листівку на Новий рік своїми руками з собакою символом далі.

Необхідні матеріали, щоб намалювати  собаку на листівці своїми руками:

папір

кольорові олівці

звичайний олівець

ластик

Складаємо аркуш паперу навпіл – основа для листівки готова. На лицьовій стороні робимо замальовку: велике коло з 6 секторами і еліпс неправильної витягнутої форми.

Орієнтуючись на замальовку, промальовуємо більш чітко голову.

Додаємо вушка, носик і язичок. Щоб малюнок вийшов красивим і трохи мультяшним, обов’язково витримуємо  пропорції, що визначаються межами основної замальовки.

Наприклад, два середніх сектора в колі визначають розмір очей нашого цуценяти. Після того як всі риси мордочки промальовані, переходимо до передніх лапок.

Домальовували задні лапки і хвостик.

Ластиком акуратно прибираємо всі зайві лінії і штрихи.

Святково оформляємо фон на лицьовій частині листівки. Розфарбовуємо весь малюнок яскравими кольорами. Додаємо вітальний  напис.

Оригінальна листівка з паперу та картону на Новий рік рік

Просту, але дуже оригінальну листівку на Новий рік своїми руками можна зробити зі звичайного білого паперу і картону. Готова листівка виходить об’ємною і витриманою в мінімалістичному стилі. Тому такі оригінальні новорічні відкритки з паперу і картону своїми руками можна дарувати і друзям, і рідним.

Необхідні матеріали для оригінальної листівки:

картон

папір

ножиці

звичайний олівець

лінійка

клей

На звичайному білому папері намічаємо олівцем і лінійкою п’ять прямокутників різного розміру. Акуратно вирізаємо.

Кожен прямокутник складаємо навпіл по ширині.

 

Потім загинаємо правий куточок кожної заготовки всередину практично до половини листа.

Те ж саме робимо з другим куточком.

Лист картону коричневого кольору загинаємо навпіл, щоб вийшла основа для листівки. На лицьовій стороні починаючи з верхньої частини, приклеюємо розправлені заготовки-прямокутники. Першим приклеюємо найменший, потім побільший і так доходимо до найбільшого прямокутника. Важливо, щоб прямокутники були розташовані трохи внахлест.

Загинаємо кожен прямокутник, щоб вийшли яруси ялинки. Приклеюємо зірку з кольорового паперу на верхівку.

Гарна намальована листівка на Новий рік

Щоб намалювати гарну листівку на Новий рік своїми руками легко і просто не потрібно володіти особливими художніми талантами. Навіть за допомогою звичайного чорного маркера можна створити оригінальний малюнок для новорічної листівки. Детальніше про те, як намалювати легко і просто красиву листівку на Новий рік своїми руками далі.

Необхідні матеріали:

Черний маркер

картон

звичайний олівець

чашка або блюдце

ластик

Згинаємо навпіл лист картону. На його лицьовій стороні будемо малювати новорічну кулю. Для цього обводимо простим олівцем дно чашки або маленьке блюдце. Додаємо бантик і ниточку зверху. Чорним маркером обводимо точково малюнок.

Окантовку бантика і місце кріплення кулі повністю зафарбовуємо в чорний колір. Сам бантик оформляємо точками різного розміру.

Тепер олівцем робимо начерк бажаного малюнка всередині новорічного кулі. Обводимо малюнок маркером.

Більш детально промальовуємо весь візерунок. Окремі частини малюнка виділяємо жирними лініями, щоб він вийшов об’ємнішим і цікавішим.

Після того як весь малюнок продубльований маркером, даємо йому підсохнути. Потім акуратно ластиком прибираємо простий олівець. Готово!

Оригінальна листівка на Новий рік своїми руками в техніці скрапбукінг

Скрапбукінг – техніка красивого оформлення пам’ятних листівок і фотоальбомів, яку може освоїти кожен. Почати пропонуємо з оригінальної листівки на Новий рік своїми руками в техніці скрапбукінг. Головна особливість цієї оригінальної листівки в тому, що техніка скрапбукінг використовується для оформлення її внутрішньої частини.

Необхідні матеріали для оригінальної листівки на Новий рік:

червоний двосторонній картон

аркуш білого паперу

ножиці

клей

олівець і лінійка

золотиста фольга

Аркуш паперу складаємо навпіл по вертикалі. За допомогою лінійки і олівця креслимо три прямокутника різних розмірів, як показано на наступному фото. Потім робимо надрізи по суміжних лініях прямокутників.

Акуратно загинаємо отримані заготовки.

Даємо заготівлі підсохнути. Прямокутники акуратно достаємо назовні

Прикрашаємо листівку зірочками, вирізаними з фольги, і смужками червоного паперу.

Об’ємна листівка на Новий рік своїми руками з дітьми з кольорового паперу

Об’ємна і дуже прикольна листівка на Новий рік з кольорового паперу добре підійде для дітей в початковій школі. Робиться вона дуже просто і швидко. Але результат виходить відмінний, яскравий і цікавий! Як зробити об’ємну відкритку до Нового року своїми руками з кольорового паперу далі.

Необхідні матеріали:

картон

білий та кольоровий папір

стрічки

олівець

клей

ножиці

черний маркер

Для виготовлення об’ємної відкритки у вигляді сніговика нам потрібно вирізати три кола різних розмірів зі звичайного паперу.

З коричневого паперу вирізаємо руки-гілочки.

Приклеюємо руки до найбільшого кола.

До середнього кола приклеюємо шматочки стрічки, які стануть шарфом. Найменший кружок оформляємо носом і очами.

Картон складаємо навпіл. До лицьової частини приклеюємо прямокутник блакитного кольору. Зверху на ньому розміщуємо круглі заготовки, починаючи з самого великий. Чекаємо, поки клей висохне. Готово!

Яку можна зробити листівку своїми руками на Новий рік мамі і бабусі?

Які новорічні відкритки можна зробити мамі та бабусі? Звичайно, по-жіночому милу і незвичайну, наприклад, як з покроковий  майстер-класу з ялинкою нижче.

Необхідні матеріали:

нитки

бусинки

голка

тканинна стрічка

декоративний скотч

картон

штамп з тематичним малюнком

На голку нанизуємо нитку, робимо петлю і зав’язуємо вузлик. Беремо стрічку або вузьку смужку тканини і нанизуємо на голку. Потім нанизуємо намистинку. Формуємо з стрічки зигзаг і, чергуючи з намистинками, нанизуємо його на нитку. У результаті повинна вийти ялинка, як на фото нижче.

З картону робимо заготовку для обкладинки листівки.

Робимо невеликий отвір на лицьовій стороні листівки і пропускаємо через нього вільний край петлі ялинки.

Зі зворотного боку фіксуємо петлю скотчем.

Внутрішню частину листівки прикрашаємо тематичним штампом або саморобним малюнком. Готово!

Листівка на Новий рік своїми руками: як намалювати ялинку

Гарна листівка на Новий рік своїми руками – завжди актуальний виріб для маленьких дітей, садка і школи. Крім оформлення такої листівки кольоровим папером і картоном, її можна прикрасити намистинками, блискітками або стразами. Добре підійде для цієї мети і техніка скрапбукінг. Також відкритку можна намалювати олівцями, наприклад, як листівку з ялинкою на Новий рік своїми руками з майстер-класу з відео нижче. Доповнити малюнок завжди можна і символом наступаючого року собакою.

Новорічна листівка на рік Собаки в подарунок – майстер-клас в техніці квіллінг

Передноворічна пора – час чудес і чарівництва, доброти і бажання подарувати своїм близьким нехай маленький, але від щирого серця шматочок щастя. Саме тому створення красивих святкових подарунків своїми руками буде прекрасним заняттям, яке допоможе ще більше зблизитися з дитиною і показати їй, що важлива не стільки ціна, скільки душа, вкладена в новорічний дар.

Звичайно, повністю самостійно впоратися з виготовленням листівки в техніці квіллінг дитині буде важко, тому пропонуємо запастися хорошим настроєм, терпінням і взятися за справу разом з вашим улюбленим чадом!

Для створення листівки із зображенням милої собачки, яка буде повноцінним господарем року, в техніці квіллінг знадобляться:

кольоровий картон;

двосторонній кольоровий папір або спеціальний папір для квіллінгу, який можна придбати в магазині канцтоварів або хенд мейд магазинчиках;

звичайний олівець;

лінійка;

канцелярський ніж або ножиці;

клей ПВА або клей-олівець;

зубочистка.

Приступимо до створення відкритки. Беремо лист картону вподобаного кольору і, зігнувши його навпіл, формуємо макет майбутньої листівки.

Якщо ви придбали папір для квіллінгу, то даний етап можна пропустити. Але якщо ви все ж зважилися робити абсолютно все самостійно, то вам необхідно буде підготувати матеріал для подальшої роботи.

Беремо лист двостороннього кольорового паперу і виконуємо розмітку смуг, роблячи їх шириною в 5-7 мм. За допомогою ножиць або канцелярського ножа, що робить процес більш швидким, нарізаємо папір. При цьому варто стежити, щоб ніж не входив сильно глибоко і не пошкодив поверхню столу. В якості захисту під листи можна помістити дерев’яну дошку або невеликий шматок фанери.

Коли матеріал для роботи готовий, приступаємо безпосередньо до творчого процесу.

За допомогою зубочистки закручуємо нарізані смужки паперу в спіраль і надаємо їм необхідну форму. Кінці смуг фіксуємо клеєм. Щоб «роли» вийшли красивими, можете трохи потренуватися і тільки потім приступати до безпосереднього формування фігурки.

Спочатку формуємо голову собачки. Для цього буде потрібно склеїти кілька смуг між собою. Для заповнення вушок і голови можна використовувати «роли» іншого кольору. Остаточно сформовані спіралі за допомогою клею фіксуємо до голови, а потім і до поверхні самої листівки.

На наступному етапі приступаємо до створення тіла. Пам’ятайте, що не дивлячись на всі старання, в точності повторити оригінал не вийде, так що сміливо включайте фантазію і надавайте спіралям ту форму, яка подобається вам!

Тепер необхідно подбати про створення хвоста і лапок – слід регулювати їх під потрібні розміри, після чого приклейте до поверхні листівки в потрібних місцях.

  

З білого паперу вирізаємо очі, доповнюємо їх чорними зіницями і носом, після чого приклеюємо на мордочку. Залишається тільки вирізати язик з червоного паперу і завершити прикрасу листівки.

А щоб наша листівка виглядала по-справжньому святково, прикрашаємо її на свій смак блискітками, маленькими різьбленими сніжинками або красивим вітальним написом.

 


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *