Home / Твоя краса / Нігті / Незвичайний френч

Незвичайний френч

Класичний білий френч завжди актуальний, але з появою різноманітних кольорових пудр і гелів він стає яскравішим іцікавішим. Особливо це помітно влітку, коли все навколо розквітає сонячними фарбами. Перевтілення не ідеальних від природи нігтів можливе при створенні френча з подовженням нігтьового ложа.

1. Підготовлюємо руки до роботи, як того вимагає технологія.

Встановлюємо форми. При створенні цього дизайну бажано встановити форму «трубочкою», тобто так, щоб вона була вже натуральної нігтьової пластини). Після зняття форми потрібно лише злегка подужати арку нігтя.

2. Подовжуємо нігтьове ложе

Подовжуємо нігтьове ложе камуфлюючою пудрою  змішаною з легким мерехтливим блиском. З прозорої пудри створюємо максимально тонкий вільний край. Потім викладаємо на ньому «горошини» прозорого акрилу. Їх розташування і розмір можуть варіювати. Коли акрил стає матовим, злегка придавлюємо його всією поверхнею кисті, надаючи чіткі контури кола. Дуже важливо стежити за консистенцією прозорого матеріалу. У майбутніх «віконцях» бульбашки повітря неприпустимі.

 Незвичайний френч_1

3. Простір між колами заповнюємо кольоровим рідким акрилом.

Якщо кольоровий матеріал потрапляє на віконця – це не страшно, їх можна тут же відмити чистим пензлем.

Якщо не вдається відразу виконати м’які переходи від кольору до кольору, можна зробити це пізніше, коли весь простір між колами буде заповнено. Маленькими кульками кольорового акрилу надаємо розтушовуванню вид напилення аерографом.

4. Перекриваємо дизайн прозорим акрилом.

Так як стресова зона спочатку задається висотою подовження, шар прозорого матеріалу не повинен бути занадто товстим.

 Незвичайний френч_2

5. Запидюємо, шліфуємо і поліруємо ніготь.

Лінію усмішки прикрашаємо маленькими точками білої акрилової фарби за допомогою дотса. Покриваємо нігті верхнім покриттям.

Вибираючи такий незвичайний і ніжний водночас дизайн нігтів, ви можете цілком розраховувати на успіх, адже з таким малюнком дуже легко підібрати гардероб. Особливо вдало виглядатиме одяг брендових марок абсолютно будь-якого стилю, крім мабуть суворого, офісного. До речі, малюнок підійде для будь-якого часу року, влітку він буде райдужно виділяти літні сукні та тепло, а взимку – зігрівати вас в холоднечу.


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *