Home / Дозвілля / Місячний календар весілля на квітень 2018 року

Місячний календар весілля на квітень 2018 року

Весілля в квітні – це чудовий привід відсвяткувати торжество кохання і ніжності, насолоджуючись першими по-справжньому теплими весняними днями. Квітневим молодятами доля передрікає безліч випробувань, злетів і падінь, проте все це обов’язково увінчається щастям, вірністю, гармонією і щирим коханням. Детально про місячний календар весілля на квітень 2018 року піде мова далі.

Місячний календар весілля на квітень 2018 року

Квітень відноситься до місяця, який по суті, відкриває сезон весіль і для молодят це вигідно – ціни ще досить доступні, в ресторанах є достатньо вільних місць, а фотографи, відеограф і тамада ще не всі замовлені і з ними можна торгуватися.

Головне, щоб мінлива квітнева погода не стала перешкодою на шляху створення гарної весільної фотосесії або зйомки прогулянки молодят, але і в цих випадках в квітні можна знайти достатньо вільних критих майданчиків для того, щоб відобразити пам’ятні моменти.

Крім того, квітень – туристичний місяць, пов’язаний з безліччю акцій і сезонних знижок в турагентствах, що дозволить молодятам відразу ж після весілля насолодитися «медовим місяцем» в теплих країнах за значно нижчими цінами, ніж в період травня-червня.

Місячний календар весілля. Що враховує календар весіль

На відміну від дати і часу народження дитини, вибрати які ми не можемо, з датою проведення офіційної реєстрації шлюбу можна визначитися заздалегідь, призначивши її таким чином, щоб відносини виявилися якомога гармонійнішими.

Покровителем і символом 2018 року є жовта земляна Собака. Цій тварині властива порядність, справедливість, миролюбність і вірність. Не це одна з головних якостей щасливого і довгого сімейного життя. Тому якщо ви запланували цю важливу подію на 2018 рік, сміливо виконуйте свій задум під заступництвом благородної Собаки.

Китайський гороскоп

У східному гороскопі укладена вся мудрість Сходу. Позитивних сторін у Собаки стільки, що їх неможливо всі перерахувати. Вона вірна, розумна і відважна. Це відданий друг, на якого завжди можна покластися.

Європейський гороскоп

Астрологічний (зодіакальний) прогноз вміли складати ще наші предки, щоб мати можливість дізнатися, які повороти принесе доля. Застосовувати чи ні в своєму житті астрологію, кожен для себе вирішує сам. Але, не варто забувати, що астрологія реальна наука, зі своїми теоріями і доказами. Зірки можуть допомогти уникнути невдач, не упустити щасливий квиток або просто полегшити життя.

Нумерологія

Наука, яка все в світі може уявити, як математичну структуру. Навіть таку життєво важливу подію як з’єднання двох сердець і доль підпорядкованих цифрам. За допомогою розрахунків можна отримати сприятливі дати для вступу в шлюб і місячний календар весілля на квітень 2018 року.

Церковні свята

Православний календар весіль на 2018 рік складається для християн щорічно. У ньому враховані всі дати церковних свят і постів. Існують заборони на проведення обрядів вінчання і реєстрації шлюбів в певні церквою дні або тимчасові періоди, такі, наприклад, як, Великий піст.

Місячний календар весілля на квітень 2018 року – сприятливі дні

Астрологи впевнені, що правильно обраний день весілля – вже запорука міцних сімейних відносин і комфорту подружжя. Тому підбираючи дату для походу в РАГС, врахуйте наступне:

розпис на зростаючому Місяці гарантує благополуччя шлюбу;

намагайтеся уникати днів, коли Венера (покровителька кохання) рухається на спад;

не відкладайте весілля на день молодика, в дні сонячного або місячного затемнення;

не розписуйтеся в знаку Овна, Діви або Скорпіона – ці знаки зодіаку не сприяють гармонійним відносинам;

найсприятливішими місяцями для вступу в шлюб вважаються 4, 5, 7, 10 і 11-й після появи на світ одного з подружжя.

Щомісяця небесне світило проходить коло з усіх 12 сузір’їв, кожне з яких наділене певними рисами. Тому виділяють щасливі і нещасливі місячні дні.

Місячний календар весілля на квітень 2018 року  – сприятливі дні: двома найсприятливішими днями вважаються 11-ий день зростаючого і 11-ий день спадного місяця, а також 3 дні повного місяця.

Оскільки сам квітень є мінливим і неоднозначним місяцем для весілля, то і прогнози щодо сприятливих днів – дуже різні. Наприклад, безліч джерел стверджує, що дату для квітневого весілля краще вибирати не в першій декаді квітня, оскільки початок квітня – не найкращий період для нових починань та створення спілок.

Тієї ж думки дотримується і церковний календар, який вказує, що першу половину місяця охоплює період Великого посту, що вимагає певних обмежень і дотримання церковних канонів, і забороняє в цей період вінчатися і створювати сім’ї. Відповідно, якщо ви виберете це період для вашого весілля, ви обмежитеся тільки розписом в РАГСі, оскільки жодна церква вас не обвінчає.

Найбільш сприятливим днем для весілля в квітні здавна вважалася «Червона гірка» – першу неділю після Великодня. Навіть старовинне прислів’я говорить, що «хто на Червоній гірці одружитися, той повік не розлучиться».

В цілому, найбільш сприятливим періодом для весіль в квітні 2018 року можна вважати останню декаду – з 22 квітня і до кінця місяця. Даний період сприяє зародженню нових відносин і шлюбів, обіцяє щирість намірів молодят і вірність одне одному.

Крім того, весілля в ці дати обіцяє нареченим швидке поповнення в родині. У цьому році свято Червона гірка для весілля випадає на 23 квітня і день цей збігається через 7 днів після Великодня, в цей день завжди багато весіль.

Популярні дні розпису на квітень 2018:

01.04.18 (неділя, день сміху)

15.04.18 (неділя, червона гірка)

18.04.18 (середа)

2 квітня, субота – вдалий в усіх відношеннях день;

3 квітня, неділя – відмінний день для укладення шлюбу вдруге, Місяць і Венера створюють лінію гармонії і прихильні всім тим, хто шукає свій шлях;

5 квітня, неділя – Місячний календар весілля на квітень 2018 року  радить, що в цей день Місяць перебуває в сузір’ї Водолія і це поэднання як не можна краще впливає на вірність в шлюбі;

9 квітня, субота – перший день після Посту, офіційно він вихідний в нашій країні, але дуже вдалий для поєднання узами Гіменея.

Також варто сказати кілька слів про те, яким буде весілля в кінці квітня. Цей період нумерологія і астрологія визначають як кращі дні. Народні прикмети говорять, що шлюби, укладені в перші тижні після великих церковних свят, будуть найбільш міцними і обыцяють молодим довгі і щасливі роки життя в шлюбі.

Квітень місяць для весілля буде вдалим також і в такі дати:

25 квітня, субота – Місяць у Козерозі, шлюб буде стабільним і тривалим;

26 квітня, субота – небесне світило проходить через Діву, що гарантує господарського та практичного чоловіка;

30 квітня, понеділок – день вдалий в усіх відношеннях, в тому числі і для весілля.

Місячний календар весілля на квітень 2018 року – несприятливі дні

Разом з тим, є також дати, коли прикмети старожилів і небесне світило неприхильно ставляться до початку сімейного життя:

24 квітня, п’ятниця – в цей день Місяць знаходиться в знаку Лева, що є не найкращим часом для нових починань;

8, 15, 22 і 29 квітня – не найкращі дати для створення сім’ї.

Місячний календар весілля на квітень 2018 року. Прикмети на весілля

Люди здавна вчилися тлумачити знаки долі. Народне повір’я – це не вигадка, а багатовікові спостереження наших предків, накопичені і передані наступним поколінням. З весіллям пов’язано дуже багато передбачень, повір’їв та прикмет.

Люди здавна вчилися тлумачити знаки долі. Народне повір’я – це не вигадка, а багатовікові спостереження наших предків, накопичені і передані наступним поколінням. З весіллям пов’язано дуже багато передбачень, повір’їв та прикмет.

Що стосується сімейного життя, то весільні прикмети стверджують, що молодятам, які вирішили пов’язати свої долі у другому місяці весни, пророкує мінливе і непостійна сімейне життя.

У долі молодого подружжя будуть постійно поєднуватися миті радості і сімейного благополуччя, а також прикрощі сварок і недомовок.

Народні мудрості запевняють, що домогтися повного взаєморозуміння і сімейної гармонії подружжю буде досить складно. У житті партнерів постійно будуть змінюватися білі смуги на чорні, а потім, навпаки.

Але якщо розсуджувати здраво, то подібні відносини у подружжя часто зустрічаються в реальному житті. Особливо, в перший рік після заміжжя, коли йде період притирання особистісних відносин і характерів. Так що, народні прикмети про квітневий місяць можуть стверджувати подібне і про будь-який інший період весільних урочистостей.

Квітень вважається злегка сумбурним і мінливим, однак, в цілому, сприятливим місяцем для весіль. З давніх-давен народні прикмети припускали різні особливості весілля квітневих молодят. Ось деякі з них:

 • Мінлива погода в квітні обіцяє парі молодят настільки ж мінливе щастя і безліч сумнівних і складних ситуацій на шляху до щастя.
 • Квітень передрікає молодятам життя по-справедливості: десь убуде, десь прибуде. Однак, в результаті молода пара знайде гармонію і рівновагу в стосунках.
 • Парі, яка вибрала для весілля місяць квітень, слід побоюватися непередбачуваних ситуацій і несподіваних поворотів долі. Хоча, ці ситуації можуть виявитися і досить позитивними, приємними сюрпризами.
 • Слов’янські традиції здавна виділяли квітень як щасливий місяць для молодят, говорили, що в цьому місяці одружуються пари, у яких в серці тільки щирі почуття і справжнє кохання.
 • Також, існує думка, що квітневих молодят доля буде часто випробовувати на міцність, створюючи їм як справжні випробування, так і надумані проблеми, і, тим самим, з часом лише зміцнюючи їх відносини, і віру одне в одного.
 • Першого квітня грати весілля не рекомендується, оскільки День сміху або День дурнів може «залишити в дурнях» закохану пару і «зіграти злий жарт» з їхніми долями. Але сучасні пари все частіше трактують цей день, як зайвий привід закотити гучні веселощі на підтвердження щирості своїх почуттів.
 • Зіграти весілля в вітряний квітневий день означало знайти для себе мінливий шлюб з поверхневим ставленням одне до одного.
 • Нареченій необхідно в дівич-вечір і перед весіллям плакати відповідно до старовинної приказки: «Не плачеш за столом – будеш плакати за стовпом (тобто в заміжжі)».
 • Хто вінчався в день свого ангела – буде нещасним.
 • Понеділок подарує молодій сім’ї благополуччя і достаток.
 • Якщо ви вирішили зіграти весілля у вівторок, то у обох подружжя буде відмінне здоров’я.
 • Середа найсприятливіший день для того, щоб поєднуватися узами шлюбу. Сім’я, що утворилася в середу буде дуже щасливою.
 • Четвер не підходить для торжества, так як обіцяє безліч труднощів і проблем.
 • П’ятниця загрожує молодий сім’я великими випробуваннями і перешкодами, якими належить подолати спільно.
 • Субота дуже вдалий день, але вимагає від молодих віддатися сімейному житті на сто відсотків, адже молодих чекають важкі рішення і вибір.
 • Неділя теж ідеально підходить для весілля. Подружжя житиме гладко і дружно, підтримувати один одного у всіх починаннях.
 • В день весілля сильний вітер – життя в молодих буде «вітряним».
 • Дощ, сніг – на щастя.
 • При обміні кільцями в церкві слід бути особливо обережними, щоб не впустити їх на підлогу, так як чоловічий палець значно товщий жіночого і при триразовому обміні кільцями кільце нареченого з працею утримується на пальці нареченої.

Місячний календар весілля на квітень 2018 року  робить свій вплив на долю молодят і може як зміцнити відносини, так і піддати їх труднощів і випробувань. Для того, щоб вибрати найбільш вдалу дату для вашого весілля в квітні 2018 року, слід заздалегідь розібратися у впливі знаків Зодіаку і сузір’їв як на конкретний день місяця, так і на молодят зокрема.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *