Home / Дозвілля / Місячний календар зачаття на серпень 2019 року

Місячний календар зачаття на серпень 2019 року

Планування дитини – дуже складний і відповідальний процес. У пошуках ідеального часу і умов, майбутні батьки вдаються до різноманітних ритуалів і забобонів, щоб малюк з’явився на світ міцним і здоровим. Вашій увазі пропонується місячний календар зачаття на серпень 2019  року, в якому вказані найвдаліші дні для зачаття дитини.

Місячний календар зачаття на серпень 2019

Місячний календар зачаття на серпень 2019 року

Місячний календар зачаття на серпень 2019  року допоможе вам підібрати відповідно до вашого знаку Зодіаку найбільш сприятливий час  для зачаття дитини. Щоб сприятливо проходила ваша вагітність і пологи були нормальними і пройшли в термін.

 Безліч статей написано з рекомендаціями як вдало зачати дитину. І всі вони пов’язують зачаття дитини з місячними днями. Маючи багаторічну практику астрологи, з упевненістю стверджують,  що Місяць не впливає безпосередньо на зачаття. Та й вчені, які вивчають вплив Місяця на жіночий організм, стверджують про це.

 Але затемнення, молодик і повний місяць можуть  надати вплив на емоційний стан жінок. Тому для жінок, які хочуть мати дітей, важливо знати особливості року і місячний календар зачаття на серпень 2019  року їм в цьому допоможе.

Місяць своїми фазами і рухом дублює жіночий організм і в природі проявляє особливості його функціонування.

 Щоб зрозуміти правильність вибору часу зачаття, розглянемо функціонування жіночого організму.

Дівчинка перетворюється в дівчину або жінку, коли у неї починаються місячні. У різних народів місячні починаються в різні вікові періоди.

 Але найхарактерніше з астрологічної точки зору, що місячні у дівчаток починаються в день їх народження або в близькі до нього дні. І рік людського життя в астрології вимірюється в інтервалі між роками за датою народження. Після початку місячних встановлюється їх періодичність – від 21 до 28 днів. Будь-які відхилення від цієї періодичності вважаються порушенням норми.

Найкращий час для зачаття – 14, 15 і 16 і далі від початку місячних.

Питається чому? 13 день дуже небезпечний для ембріонального поділу  клітин.

 Як відомо поділ ембріональних клітин відбувається тільки вдень, при світлі Сонця. Вночі ембріональний поділ клітин завмирає або зупиняється.

Вченими встановлено, що генетичні мутації і різні патології плоду закладаються на 13-му ембріональному поділі  клітини або в 13 день.

 Очевидно, періодичність в 13 днів становить небезпеку для багатьох життєвих процесів. Боязнь 13 дня відбилася в віруваннях багатьох народів

 Згідно древнім поглядам багатьох народів, в 13 день нечиста сила намагається пройти в живу природу, увійти в неї і поєднуватися з нею.

Тому індуїстський Бог Шива на 14 місячний день протягом дня і ночі (місяць в повний місяць видно протягом ночі, від заходу до сходу сонця) танцює свій знаменитий Космічний танець, який спрямований на руйнування демонів і їх впливу.

Другий свій знаменитий танець Бог Шива танцює на 28 місячний день протягом однієї доби або навіть двох ночей до молодика. Під час цього танцю руйнується все старе, щоб дати можливість зародитися всьому новому на молодик. І що цікаво – поділ клітин плоду відбувається тільки вдень, коли світить Сонце, а танець руйнування Бог Шива починає танцювати вночі, і триває цей танець безперервно протягом доби і більше.

Але є виключення з правил, коли у жінки періодичність менструального циклу скорочена до 13, 12, 11 і 10 днів. У цих випадках сама природа захистила цих жінок від впливу негативної сили. Тому цим жінкам для зачаття дитини можна вибрати будь-який день, для дівчаток – непарний, для хлопчиків – парний день.

Місячний календар зачаття на серпень 2019 року. Причина проблем пов’язаних із зачаттям і виношуванням дитини

Якщо властивості місячних днів передають особливості жіночого організму, то у жінки відбувається подібний процес руйнування чогось негативного (якщо воно є) на 14 день після місячних. І якщо зачаття відбулося до 14 дня, то в цю добу плід може піддатися в утробі матері руйнування.

Крім того, цей процес руйнування може повторитися в розподілі ембріональних клітин на 13 день. І ця 13 денна періодичність, коли буде повторюватися в усіх нових процесах, може знову і знову вносити руйнування.

В результаті, у плода може виникнути патологія розвитку або генетичне захворювання, яке може проявитися в різні періоди життя – і в ембріональному розвитку, і в дитинстві, і в молодому віці.

Людина не досконала. Ми всі в тій чи іншій мірі грішні, тому не знаємо і не можемо визначити ступінь зла, що знаходиться в нашій свідомості. Тому краще не ризикувати і виключити з календаря зачаття 13 днів, що йдуть після початку місячних.

Місячний календар зачаття на серпень 2019 року. Як розрахувати дату зачаття дитини

Рахунок днів слід вести по світловим дням. Наприклад, якщо місячні почалися увечері, коли Сонце зайшло, або вночі, то рахунок слід вести від наступного дня, з сходу сонця. Але в цьому питанні також слід враховувати індивідуальні особливості, наприклад, у жінки цілий день болів живіт, а місячні почалися увечері, то варто врахувати день, в якому почалися болі.

Згідно з ученням Бога Шиви, яке він дав Гаруду – керуючому інформаційним полем земної природи за допомогою Сонця і Місяця, в парні дні 14 і 16 зачинаються хлопчики, а в непарний день 15 – дівчатка.

Не забувайте, що – це дні після початку місячних, а не календарні і не місячні дні.

Наступна небезпека полягає в тому, що жінці небажано мати дитини протилежного знаку Зодіаку. Так як через відмінності психіки і біополя в утробі матері виникне дисонанс – протиріччя, неузгодженість, невідповідність, що може порушити гармонію і цілісність організму.

Внаслідок чого, дитина до моменту свого народження піддається в утробі матері сильному біоенергетичному і психологічному впливу. Такий вплив може зробити дитину калікою (наприклад, викликати ДЦП) і навіть вбити дитину.

Щоб подібного не сталося, дитина намагається народитися раніше терміну. Але він ще не дозрів для пологів (дисонанс може частково гальмувати розвиток плода), а сім місяців вже пройшли. Крім того, у матері може бути відсутньою пологова діяльність, що так само небезпечно для дитини.

Подібний процес можна порівняти з місячним затемненням, коли обидва світила перебувають на одній прямій і в протилежних знаках зодіаку.

Небезпечна ситуація може виникнути, коли дитина одного з матір’ю знаку зодіаку. В цьому випадку загроза виходить з-за виникнення резонансу – збігу коливань однакової вібрації біополя дитини і матері, що може різко збільшити амплітуду коливань. До того ж на таку дитину впливають зовнішні коливання однакової з ним амплітуди.

Але все ж ця ситуація рідко буває небезпечною для життя дитини. Так як резонанс посилює деякі біологічні і психічні процеси людського організму, при чому і матері, і дитини.

В цьому випадку можуть народжуватися семимісячні діти, зачаття яких було зроблено в потрібний період і планувалися діти інших знаків зодіаку. Але під дією резонансу вони дозріли для пологів раніше терміну.

Таке зачаття і вагітність відбувається періодично в певних сім’ях, особливо де є знахарі або люди, наділені особливим даром. Можливо, за допомогою резонансу їм передаються певні здібності. Подібний процес можна порівняти з сонячним затемненням, яке може викликати передчасні пологи і народження семимісячних дітей.

Для того щоб підібрати сприятливі дні для зачаття і виключити несприятливі дні пропонуємо перейти до конкретного знаку Зодіаку в календарі зачаття.

Серпень також є вкрай негативним місяцем для планування вагітності. Супутник неодноразово знаходиться в такому специфічному становищі, що становить значну небезпеку для здоров’я матері і дитини. З великою ймовірністю може спричинити серйозне ускладнення вагітності, викидні на ранніх термінах і передчасні пологи на останніх місяцях.

Місячний календар зачаття на серпень 2019 – планування статі дитини

Жінкам, які прагнуть здійснити свою мрію про продовження роду, вкрай важливо пам’ятати про те, що існує чіткий місячний календар зачаття на серпень 2019  року сприятливих днів для зачаття, який допоможе з високою ймовірністю вплинути на стать майбутньої дитини.

Дуже часто новостворені сім’ї хочуть порадувати одне одного народженням синочка – того, хто надалі продовжить рід. Для цього доведеться орієнтуватися на дні, коли Місяць знаходиться в сузір’ї Водолія, Овна, Близнюків, Лева, Терезів або Стрільця. Сприятливих періодів в серпні 2019 року для досягнення описуваної мети буде більш ніж достатньо:

Серпень – 1, 2, 5, 6, 9, 10, 14, 15, 19, 20, 24, 25, 28, 29 числа.

Всі пари, які бажають стати щасливими батьками чарівної доньки, будуть орієнтуватися в уже оголошені в місячному календарі зачаття на періоди проходження Місяця через сузір’я Риб, Козерога, Рака, Діви, Скорпіона і Козерога. Добре, що таких днів в серпні 2019 році більш ніж достатньо:

Серпень – 3, 4, 7, 8, 11-13, 16-18, 21-23, 26, 27, 30, 31 числа.

Місячний календар зачаття на серпень 2019 року по  знакам Зодіаку

Дуже великий вплив на зачаття і стать майбутньої дитини мають знаки зодіаку, в яких знаходиться місяць в той чи інший часовий період. Для зачаття хлопчика астрологи називають сприятливими знаходження місяця в таких знаках:

Лева.

Стрільця.

Терезів.

Водолія.

Овна.

Близнюків.

Що ж стосується зачаття дівчинки, то тут “допоможуть” такі знаки зодіаку, що впливають на нічне небесне світило:

Риби.

Раки.

Діви.

Козерога.

Скорпіона.

Було відзначено, що точність такого прогнозу досягає 85%, але варто враховувати той факт, що зачаття може відбутися не в момент близькості, а через 2-3 дні. Що ж стосується місячного циклу, то він змінюється під впливом Зодіаку з жіночої статі на чоловічий і навпаки кожні 2,5 доби.

Виявляється, на процес зачаття малюка має вплив не тільки місячна фаза, а й дата, коли здійснюється процес запліднення. Якщо ця подія пройде в день народження матері, практично 100% народиться дочка, якщо ж в день святкування іменин чоловіка – слід чекати хлопчика.

У тому випадку, якщо стать дитини вважається принциповим питанням для молодої сім’ї, помічником може стати місячний календар зачаття малюка.

Вплив місячного циклу на зачаття і характер дитини

Практично всім батькам хочеться спланувати не тільки зачаття, але і характер майбутньої дитини, її стать. На перший погляд це здається складним і нереальним. Однак астрологія, як наука, існує багато тисяч років. Одним з вагомих небесних тіл, який надає на більшість  процесів, що відбуваються на Землі сильний вплив, є Місяць.

З його участю відбуваються припливи і відливи, змінюється емоційний стан людини, проходить менструальний цикл у жінок. Сам процес зачаття досить складний, але він теж управляється Місяцем.

Складність обчислення дня запліднення полягає в тому, що воно може відбутися протягом декількох діб і точно вгадати коли саме практично неможливо. Проте, існує Місячний календар, який може підказати найсприятливіший час для того, щоб народився малюк такої статі, якої  хочуть батьки.

Крім того різні фази Місяця впливають на якості характеру майбутнього малюка. Так, якщо запліднення здійснилося:

  • На новий Місяць – малюк буде безпорадним, слабохарактерним, дуже вразливим і чутливим.
  • На першу фазу – відрізнятися дитина буде товариськістю, відкритістю, добротою і щирістю.
  • На другу фазу – син або дочка будуть сильними духом, впертими, успішними на життєвому шляху.
  • На повний місяць – діти можуть бути агресивні в поведінці, емоційні, керуватися, в більшій мірі, почуттями, а не здоровим глуздом.
  • На останні дві фази Місяця (третю і четверту) – дитина буде мати проблеми в спілкуванні. Характерні його риси – скритність, замкнутість, вимогливість.

Найсприятливішим часом для зачаття вважається зростаючий  Місяць. Явища типу затемнення, навпаки віщують неприємності в житті майбутньої дитини.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *