Home / Дозвілля / Місячний календар ворожінь на вересень 2019 року

Місячний календар ворожінь на вересень 2019 року

Для того, щоб провести магічні ритуали, замовляння, привороти або ворожіння спрямовані на отримання передбачень, були успішні, їх необхідно співвіднести з місячними ритмами. Місяць завжди був і залишається володарем магії, і це не випадково, адже йому підпорядкований перебіг і зміна астральних енергій, з якими безпосередньо має справу маг. Про детальний місячний календар ворожінь на вересень 2019  розберемо в цій статті.

Місячний календар ворожінь на вересень 2019

Місячний календар ворожінь на вересень 2019 року

Тому ваші експерименти і досліди в області магії стануть більш продуктивними, якщо ви будете проводити свої ритуали в найбільш підходящі для них місячні доби. Про це можна дізнатися з нашого місячного календаря, який представлений нижче.

Магічні властивості місяця. Найбільше загострення нашого емоційного стану найчастіше відбувається в період повного місяця. Однак оскільки і інші фази місяця роблять безпосередній вплив своєї енергії на наше життя, слід також розглянути стадії зростаючого і спадного місяця, під час кожної з яких виділяється унікальна, притаманна саме цьому періоду енергія.

Ці види енергії по-різному благотворно діють на наші емоції, живлячи і заряджаючи їх магічною силою місяця. Отримані природні емоції в кожен з цих періодів породжують магію надзвичайної сили, будучи одним з найсильніших помічників в наших починаннях, пов’язаних з місячної магією.

А тепер розглянемо кожну фазу, місячний день і положення місяця в знаку Зодіаку окремо. З наміром зрозуміти які магічні ритуали, і для якої фази місяця найкраще підходять для досягнення тих чи інших цілей поставлених перед вами.

з 01.09.2019 – неділя з 00: 00. Триває 2 місячний день. Символи: рот, ріг достатку. Камені: агат, халцедон. Частина тіла: скронева частина голови. Ухвалення обітниці, освячення храму або особистого ритуального простору, освячення ідолів богів. Інші обряди в цей місячний день проводити небажано.

Найкраще ворожити про майбутні події, тимчасові рамки яких не перевищують одного місяця. Гарний час для початку програми з розвитку здібностей до ясновидіння і будь-яких інших містичних практик, спрямованих на особисте вдосконалення.

Триває фаза молодика. Перші дні місячного календаря носять назву молодика. В цей час не слід займатися магічною практикою. Вважається, що Місяць протягом молодика практично не робить ніякого впливу.

Ось чому в цей період слід завершити всі старі справи і зайнятися плануванням нових магічних справ на майбутній місячний місяць. Можна присвятити себе розвитку екстрасенсорних можливостей або виготовленню талісманів і амулетів.

☽ Місяць у знаку ♍ Діви 24 ° 51’27”. Магія на отримання роботи, здоров’я та інтелектуальні питання. Магія направляється на зростання знань і розуміння. Цей час підходить для роботи над успіхом в справах. Приведенням хаосу в порядок, а також для магії, пов’язаної зі здоров’ям і здоровим способом життя. Цьому знаку відповідає також магія, що має на меті набуття майстерності в різного роду ремеслах.

з 07: 16. Почсаток 3-го місячного дня. Символи: леопард, барс. Камені: авантюрин, рубін. Частина тіла: потилична частина голови. День впливу агресивних енергій. Заточка ритуального ножа. Заточка ножа для жертвоприношень. Привороти, які мають на меті помсту, а не любов. Виготовлення амулетів і обряди, спрямовані на захист від ворогів.

Взагалі будь-які особисті захисти. Місячний календар ворожінь на вересень 2019  рекомендує обряд на розбивання волі ворога («Три свічки запалюю – одну волю розбиваю …) добре лягає в цей день. Не можна проводити ніяких дій, пов’язаних з пророцтвами. Зараз варто просто відпочити, почитати езотеричну літературу. Одним словом, зайнятися освітою і підготовкою до різних містичним ритуалів.

з 08: 08☽ Місяць переходить в знак ♎ Терезів. Магія на судові справи, партнерські відносини і питання мистецтва. Всі види магії, спрямовані на покращення світу і співробітництва. Підходить (в фазу повного місяця) для заклинань про хороше сімейне життя, особливо якщо ви хочете внести баланс і гармонію у ваші стосунки. Взагалі в ці дні рівноваги підсилюйте позитивну сторону речей і подій.

з 02.09.2019 – понеділок з 08: 58 початок 4-го місячного дня. Символ: древо пізнання добра і зла. Камені: сардонікс, нефрит, агат. Частина тіла: гортань, глотка. Обряди з використанням вольтів з тіста, ворожба на тісті, обряди зі зверненням до духів стихій, обряди на отримання егрегоріального захисту. Особисте енергетичне підживлення від дерев в цей день найефективніше.

При ворожінні добре задавати питання, можуть бути використані лише однозначної відповіді «так» або «ні», а також питання, пов’язані з будь-яким вибором. Крім того, як і в минулу місячну добу, добре зайнятися вивченням давніх магічних текстів, отриманням теоретичних відомостей. У цей період добре спілкуватися зі своїм наставником, гуру, вчителем або з людиною, що є для вас авторитетом в мистецтві магії.

з 03.09.2019 – вівторок з 00: 06 паочаток фази молодого місяця. Рекомендації як для фази молодика. з 08: 34☽ Місяць переходить в знак ♏ Скорпіона.  Магія на розкриття таємниць і духовне зростання. Можна чаклувати з метою пошуку пристрасті і любові. Час також ідеальний для магії успіху в бізнесі і перемоги в суді.

Таке положення Місяця дає дуже велику силу (особливо повний місяць). Ця астрологічна позиція пов’язана також з цілительством, особливо з лікуванням розуму і почуттів. Споглядання в цей час може дати глибокі, хоча іноді і тривожні результати, тому користуйтеся їй обережно. І в магії і в житті прагнете до м’якості, коли Місяць проходить цей енергійний знак.

з 10: 37 початок  5-го місячного дня. Символ: масло для лампади. Камені: халцедон, бурштин, бірюза. Частина тіла: стравохід. З цього місячного дня починається інтенсивна магічна робота. Робота з травами: збір, настої, зарядка, виготовлення зілля і ліків; привороти і одвороти (на збудження, ненависті) через зілля, які вживаються об’єктом, і виготовлені в цей день, діють найкраще.

Слід ворожити тільки на теми, пов’язані з внутрішніми змінами, задавати питання, що стосуються душевного стану, а також ті, які безпосередньо вказують на будь-які кардинальні зміни у вашому житті. Ворожити можна тільки на самого себе.

Навіть якщо вас хтось буде просити – ввічливо відмовтеся. Зараз це дуже небезпечно, ви можете не встояти проти спокуси витлумачити пророцтво з точки зору своїх корисливих інтересів, чим можете порушити моральний кодекс мага.

з 04.09.2019 – середа з 12: 14 початок  6-го місячного дня. Символ: журавель. Камені: цитрин. Частина тіла: трахея, бронхи. Обряди на омолодження, вербальні привороти, виготовлення любовного  зілля, приворотних духів, обряди на набуття матеріального добробуту.

Якщо в цей день Місяць у Терезах, дуже ефективні обряди на схуднення. При ворожінні запитувати можна на будь-які теми. Взагалі, ця місячна доба  особливо шанувалася друїдами. У цей день вони обов’язково здійснювали магічні ритуали.

з 05.09.2019 – четвер з 12: 08☽ Місяць переходить в знак ♐ Стрільця. Магічні ритуали, що стосуються освіти, далеких подорожей і пошуку істини. Займайтеся магією, спрямованою на удачу, на далекі подорожі і отримання захисту під час таких поїздок.

Магія в цей час може сприяти різного роду занять і вченню. Також час ідеальний для поліпшення дружніх контактів. Концентруйте увагу на добрі вчинки на благо світу і людства.

з 13: 48 початок 7-го місячного дня. Символи: скіпетр, жезл. Камені: геліотроп, сапфір. Частини тіла: епіфіз (орган, що знаходиться в головному мозку).  День впливу Світлих сил. Будь-які світлі обряди зі зверненням до цих сил.

Набуття світлих помічників і білого захисту. Можна робити обряди зі зверненням до духів стихій, але тільки творчого напряму і не насильницькі (наприклад, обряди на залучення своєї другої половини і т.д.).

Місячний календар ворожінь на вересень 2019  радить тим, хто працює на дві руки, в цей день не можна їсти куряче м’ясо і яйця, тому що символ цього місячного дня – півень Сраоша, чиє покликання – розганяти своїм криком темряву.

До оракула слід звертатися з питаннями, що стосуються взаємин з людьми і, в першу чергу, з членами сім’ї. Сам же по собі сьомий місячний день здавна вважався магічним днем. Причому найпотужнішим магічним впливом в цей період володіє слово.

Тому практично всі окультним традиціям рекомендувалося в цей день практикувати той чи інший різновид роботи зі словом – читати молитви, вимовляти заклинання або змови, декламувати мантри і т.д. В рамках же магії в даний період найкраще займатися тлумаченням складних пророцтв, які були отримані в інші місячні доби.

з 06.09.2019 – п’ятниця з 12: 10 початок фази зростаючої 1-ої чверті. Зростаючий Місяць – час для руху до наміченої мети, до досягнення планів, до процвітання. Він починає набирати свою колишню міць, і разом з ним ростуть і магічні сили. Це поки що лише відлуння колишньої могутності, а й вони можуть найсприятливішим чином позначитися під час проведення ритуалів любовної магії чи магії грошей.

з 15: 16 початок 8-го місячного дня. Символ: птах Фенікс. Камені: хризоліт, олівін. Частина тіла: шлунок. Виготовлення ліків, в тому числі і складних багатокомпонентних, алхімічні роботи, освячення храмів, святилищ, будь-які роботи зростаючого місяця.

Дуже сприятливе очищення шлунково-кишкового тракту. У цей день не можна укладати шлюби. При ворожінні задавати потрібно лише ті питання, які вимагають звернення до минулого, до минулих подій, чиї наслідки безпосередньо пов’язані з сьогоденням. Також в цю місячну добу можна роз’яснювати всі питання, пов’язані з кармінними вузлами і тлумачити пророцтва, отримані в минулих сеансах пророкувань.

з 07.09.2019 – субота з 16: 34 початок 9-го місячного дня. Символ: нетопир. Камені: александрит, чорні перли. Частина тіла: груди. Перший сатанинський місячний день. Наведення і зняття порчі, жіночі чари і зваблювання, жорсткі привороти з придушенням волі, обряди на окорм, очищення приміщень.

У цей день не можна укладати шлюби. У цей період краще утриматися від ворожильних практик. Займіться підвищенням рівня освіти, що є невід’ємним атрибутом будь-якого професійного мага. В дану місячну добу корисно познайомитися зі спадщиною або біографіями великих фіолетових магів, пророків і ясновидців.

 з 19: 37☽ Місяць переходить в знак ♑ Козерога. Магія на кар’єру, політичні питання. Під час перебування повного Місяця в Козерозі можна ворожити в зв’язку з просуванням по службі, особливо з точки зору досягнення успіху або підйому на вершину службових сходів.

Козеріг може бути дуже честолюбний, тому його енергії можуть підстьобувати кар’єрні  стремління. Час прекрасно підходить для подолання будь-яких труднощів, розчищення шляху до успіху.

з 08.09.2019 – неділя з 17: 36 початок 10-го місячного дня. Символ: перехрестя. Камені: берил. Частина тіла: пряма кишка, анальний отвір. Обряди поминання предків, встановлення зв’язку з предками, обряди на рішення сімейних проблем, гармонізацію відносин в сім’ї, обряди на набуття матеріального благополуччя, будь-які обряди зростаючого місяця.

У цей день дуже сприятливо приносити приношення богам при жрецькій роботі, а так само зводити об’єкти культу. При ворожінні задавайте тільки ті питання, які мають відношення до роду, сім’ї, традиції. Це, мабуть, єдиний день, коли можна проводити спільні сеанси виклику духів передбачень, проводити спільні сеанси гідності.

Але брати участь повинні лише ті, хто вам близький по духу, хто міг би бути вашою родиною не тільки в прямому, а й переносному сенсі. Деякі майстри в цей місячний день проводили посвячення в свою традицію або прийняття в орден.

з 09.09.2019 – понеділок з 18: 18 початок 11-го місячного дня. Символ: крона дерева. Камені: бірюза, сардонікс. Частина тіла: грудина, ребра. Цей день має найпотужнішу енергетику з усього місячного циклу. Пов’язаний з енергією Кундаліні.

Дуже добре в цей день лягають будь-які привороти, особливо з сексуальним ухилом, але в цей день безпечно працювати відомим практикам. Новачкам небажано, тому що, при найменшій помилці в обряді замість результату може послідувати потужний відкат, а у новачків немає того захисту, який мають посвячені.

Місячний календар ворожінь на вересень 2019  радить, що звичайні захисти такий удар можуть не стримати. Ворожіння можна проводити на будь-які теми. Один з кращих періодів для проведення ритуалів і церемоній магії, так як в одинадцяту місячну добу енергія, сили живої природи приходить в стан підвищеної активності.

з 10.09.2019 – вівторок з 06: 23☽. Місяць переходить в знак ♒ Водолія. Магічні ритуали, пов’язані з наукою, свободою, творчістю, вирішенням проблем з друзями. Можна займатися будь-якими ворожіннями.

У будь-яких ситуаціях прагнете йти правильним шляхом. Цей час добрий і для зав’язування дружби, зміцнення дружніх зв’язків, а також для утворення груп, пов’язаних спільними інтересами. У цей час можна розвивати інтуїцію.

Якщо ви почали вивчати астрологію, коли Місяць у Водолії прибуває або перебуває у своїй повній фазі, то ваша старанність не пропаде даром.

з 10: 32 початок фази прибуваючого  місяця. Друга чверть зростаючого Місяця протікає в період, коли Місяць поступово починає перетворюватися в повний. У цей період астральні сили здатні творити справжні чудеса. Настає  найвдаліший  момент для проведення магічних ритуалів на набуття життєвої сили, придбання авторитету, значного покращення добробуту і навіть на поворот долі і характеру людини в кращу сторону.

з 18: 45 початок 12-го місячного дня. Символ: меч. Камені: хризоберил, корунд. Частина тіла: нирки. Будь-які звернення до покровительських сил, вербальна магія, м’які привороти, обряди на гроші, удачу, будь-яка творча робота не примусового характеру.

При ворожінні необхідно ставити тільки чітко сформульовані питання і лише ті, які мають високу ступінь важливості. Звертатися до будь-якого оракула в даний момент через дрібниці – небезпечна затія, ви можете розгнівати духів пророкувань.

Як і в попередні місячні добу, зараз добре проводити серйозні ритуали і церемонії в рамках магії, оскільки межа між світами особливо тонка. Правда, в цьому ж криється і небезпека: якщо ви хоч трохи помилитеся в правильності виконання ритуалу, то вас можуть очікувати великі неприємності.

з 11.09.2019 – середа з 19: 03Начало 13-го місячного дня символ: лабіринт камені: гематит, гіпс, опал частина тіла: хребетний стовп. Магічний день. Будь-які приворотні обряди, м’які і жорсткі, особливо сильні привороти на жіночу кров, любовні енвольтовання.

Обряди на гроші і удачу. Ця місячна доба припускає спрямованість ворожильних  практик в сторону з’ясування питань, що стосуються майбутнього. Звертатися за роз’ясненням справжнього стану справ або минулого не рекомендується.

з 12.09.2019 – четвер з 18: 51☽ Місяць переходить в знак ♓ Риби. Ворожіння Таро, телепатія і ясновидіння. Також можна практикувати заклинання, спрямовані на покращення інтуїції, психологічних і екстрасенсорних здібностей.

Це відмінний час для будь-якого роду молитов і медитацій, оскільки Риби допомагають нам розчинитися в безкінечності. Енергія Риб допомагає збільшити або розвинути надприродні здібності, особливо ясновидіння.

з 19: 14 початок14-го місячного дня. Символ: вінець, корона. Камені: графіт. Частина тіла: підчерев’я. Обряди повного місяця, любовна ворожба, обряди на гроші і удачу. Найсприятливіший день для початку нової справи. Ухвалення обітниці.

При ворожінні задавайте тільки питання, пов’язані з вашим внутрішнім станом або душевним станом того, хто до вас звертається. Також це прекрасний період для переходу на новий щабель у розвитку екстрасенсорних здібностей.

з 13.09.2019 – п’ятниця з 19: 23 розпочався 15-ий місячний день. Символ: шакал. Камені: смарагд, агат. Частина тіла: діафрагма, підшлункова залоза. Сатанинський день. День впливу Духа плоті Ахримана. Грубі сексуальні привороти.

Енвольтованія на любов з придушенням волі. При ворожінні можна задавати будь-які питання. З давніх-давен у всіх культурах п’ятнадцятий місячний день – повний місяць, вважався найкращим днем для проведення будь-якої магічногї дії, будь-якого ритуалу і церемонії. Даний період активно використовувався всіма чаклунами, відьмами, знахарями, чорними і білими магами.

Місячний календар ворожінь на вересень 2019  радить, що повний місяць – пік місячної, а отже, і астральної енергетики. З цієї причини зв’язок між світом людини і іншими вимірами особливо тонка, так що всі прогнози будуть гранично точними, і у вас з’являються додаткові сили, щоб проникнути в суть речей. Головне – не піддавайтеся спокусам.

з 14.09.2019 – субота з 13: 32 початок фази повного місяця.  Пік впливу Місяця, а значить і магічних сил, доводиться на повний місяць. Саме ця містична фаза. Якщо ви побачили на небі повний Місяць – знайте, прийшов час проведення найсильніших ритуалів.

Всі обряди, проведені в цей день, будуть мати величезну владу і найтриваліший вплив. Силу повного Місяця можна використовувати за три дні до дати повного місяця і протягом трьох днів після неї.

 з 19: 29 початок 16-го місячного дня. Символ: лотос. Камені: лазурит, перламутр. Частина тіла: серце. Всі практики повного місяця, будь-які привороти, обряди на багатство і успіх. Найкращий день для магічних присвят. Дуже сприятливий час  для укладення шлюбу.

При ворожінні задавайте питання, що стосуються просуваннюпо службі, кар’єри, політики. Це також найкращий час для приведення в порядок магічних інструментів, очищення їх водою, вогнем і димом пахощів.

з 15.09.2019 – неділя з 07: 32☽ Місяць переходить в знак ♈ Овна. Магічні ритуали для отримання влади, сили волі і відродження. Підходять заклинання, спрямовані на свободу і пригоди. Це час особистої енергії, ентузіазму. У цей період ви можете відчувати себе більш імпульсивним, так як Овну  властивий дух суперництва.

з 19: 35 початок 17-го місячного дня. Символ: виноградне гроно. Камені: циркон, гематит. Частина тіла: кора передньої поверхні тіла. День впливу жіночих енергій. Робота з жіночим аспектом Сили. Астрологічний аспект, який дає характеристику дня – енергія любові. Приворот в цей день роблять тільки на чоловіків, привороти на жінок лягають слабо або взагалі можуть не лягти.

Місячний календар ворожінь на вересень 2019  радить, що приворот краще робити з сексуальним ухилом, але не такі, як в 15-й місячний день, тому що, в цей день секс сприймається як невід’ємна частина чуттєвої любові, а не як хіть.

Найкращий день для укладення шлюбу. Так само дуже сприятливий для обрядів на гроші і удачу. При ворожінні задавайте лише питання, що стосуються сексуальності, а також чуттєвої та емоційної сфер. Зараз відповіді на ці питання будуть особливо точні.

з 16.09.2019 – понеділок з 19: 40 початок 18-го місячного дня. Символ: дзеркало, мавпа. Камені: опал, білий агат. Частина тіла: права частка печінки. З цього дня починаються роботи спадного місяця. Будь-які порчі руйнівного характеру, обряди на руйнування бізнесу, зомбування, одвороти.

Відмінно лягають порчі  з використанням дзеркал і крижана остуда, тому що символи цього дня – дзеркало, лід. При ворожінні можна задавати питання, що стосуються тільки особисто вас. Також зараз добре виготовляти захисні талісмани і амулети, які використовуються в магії.

з 17.09.2019 – вівторок з 19: 30☽. Місяць переходить в знак ♉ Тельця. Магія на любов, нерухомість і гроші. Займайтеся магією, спрямованою на покращення матеріального достатку, стабільності і терпіння. Час підходить для любовних заклинань.

Телець – один із знаків, за допомогою якого можна обзавестися супутником життя або знайти чуттєву  любовну пригоду. Також цей період хороший для поліпшення навколишнього простору і пошуку нового будинку.

з 19: 46 початок 19-го місячного дня. Символ: павук. Камені: хризоліт, зелений гранат, олівін. Частина тіла: пупок. Сатанинський день. Несе в собі пригнічують енергії Сатурна.

Обряди на закриття доріг, життєвих і звичайних, зомбування, придушення волі, будь-які псування, де потрібно зав’язувати вузли і пов’язувати нитками або мотузками. У цей день не можна віддавати і брати гроші в борг. Не можна укладати шлюби. Від гідний, так само як і від тлумачень пророцтв, краще утриматися.

з 18.09.2019 – середа з 15: 19 початок фази спадного місяця. Після повного місяця настає наступна фаза – період спадного  Місяця. Незважаючи на те, що вона потихеньку починає здавати свої позиції, її сила ще дуже велика.

Ось чому цей час якнайкраще підходить для позбавлення від чогось: хвороб, шкідливих звичок, зайвих людей у вашій долі. Саме цей період найбільш сприятливий для ефективного вирішення тих проблем, які отруюють смак до життя, такі як розводи або позбавлення раз і назавжди від чого-небудь поганого.

з 19:53 початок 20-го місячного дня. Символ: орел. Камені: гірський кришталь, червона яшма. Частина тіла: лопатки, плечі, живіт. Не відзначений якимись особливими впливами, будь-які роботи спадного  місяця. У цей період при ворожінні слід задавати питання, що стосуються соціальної сфери в усіх її напрямках. Крім того, двадцята місячна доба сприятлива для проведення ритуалів за викликом духів з метою отримання від них пророцтв.

з 19.09.2019 – четвер з 20: 02 початок  21-го місячного дня. Символ: кінь. Камені: авантюрин, пірит. Частина тіла: кров.  Ухвалення обітниці, жертвопринесення богам в жрецької практики, будь-які роботи спадного місяця. Темою для ворожіння повинен стати творчий аспект життя, зокрема питання, що стосуються мистецтва. Прекрасний час для пророцтв і переосмислення свого досвіду в магії.

з 20.09.2019 – п’ятниця з 05: 57☽. Місяць переходить в знак ♊ Близнюків.  Магічні ритуали на комунікації, суспільні зв’язки і подорожі. Магія, спрямована на покращення спілкування і інтелекту. Час ідеальний для покращення ділових зв’язків, вдосконалення в мистецтві спілкування з людьми. У цей час можна успішно розібратися в сварках з сусідами, а також в проблемах з братами і сестрами.

з 20: 16 початок 22-го місячного дня. Символ: колесо. Камені: рубін, червоний опал, блакитний агат. Частини тіла: лімфа. Ворожіння, осягнення таємних знань, виготовлення захисних амулетів, будь-які роботи спадного місяця.

У цей місячний день небезпечно наносити на амулети і талісмани ті символи, значення яких ви не знаєте. Задавайте оракулу питання, що стосуються матеріальної сторони життя – багатство, кар’єра і т.д. Також присвятіть цей час вивчення древніх магічних трактатів і книг, вивчення Святого Письма, освоєння нових технік і розширенню своїх знань в області магії.

з 21.09.2019 – субота з 20: 38 початок 23-го місячного дня. Символ: черепаха, крокодил. Каміння: чорний нефрит. Частини тіла: піхву, матка, яєчники. Сатанинський день. Несе в собі руйнують енергії Марса.

Будь-які обряди нападу, помсти, порчі на відібрання здоров’я, обряди на повернення боргу, покарання, прокляття, будь-які обряди руйнування і насильства. Так само в цей день активно проявляє свою силу Богиня похоті Ашман-дайву, тому порчі на блуд, як на чоловіків, так і на жінок, лягають в цей день найкраще.

Найбільш відповідний день для підживлення на людину (енергетичного вампіризму). Двадцять третій місячний день – несприятливий період взагалі для будь-яких магічних дій. Присвятіть його відпочинку і медитацій.

з 22.09.2019 – неділя з 11: 40 початок фази останньої чверті. Завершує місячний цикл четверта чверть спадного  Місяця. У цей час Місяць немов забирає з собою всю негативну енергію, накопичену за місяць.

Місячний календар ворожінь на вересень 2019  радить, що настала пора завершити розпочату або остаточно і безповоротно позбутися привороту, пристріту, порчі, різних хвороб. Магія може бути спрямована на зникнення шкідливих звичок, поганих відносин і всього непотрібного.

Також можна робити енергетичну чистку приміщень і організму. Але пам’ятайте, що останні два дні місячного циклу в магії називаються «чорним  Місяцем». Так що не забувайте про захист від темних сил.

з 13: 49☽ Місяць переходить в знак ♋ Рака. Магія і ритуали, пов’язані з повсякденним життям, дітьми і в честь божеств Місяця. Займайтеся магією, пов’язаною з будинком, дружбою, відданістю. Час ідеальний  для покращення сімейних відносин. Зв’язок Рака з минулими традиціями допоможе вам розібратися і в минулих життях.

з 21: 14 початок 24-го місячного дня. Символ: ведмідь. Камені: обсидіан, чорна яшма. Частина тіла: пахвова область. Основна сила цього дня – сила сексуальної чоловічої енергії. Робота з чоловічим аспектом сили. Взагалі день впливу чоловічих енергій. Дуже добре в цей день працюють обряди з набуття Духа-помічника, наприклад, захист «Наречений».

Досвідчені практики можуть в цей місячний день робити деякі привороти на жінок, з сексуальним ухилом, незважаючи на спадаючий місяць. Це єдиний день на убуваючому місяці, коли привороти лягають як треба. При ворожінні в цю місячну добу краще ставити питання, пов’язані з будівництвом, закладкою нових поділи проектів. Сприятливий час для всіх видів практик і ритуалів в рамках магії.

з 23.09.2019 – понеділок з 22: 11 початок  25-го місячного дня. Символи: раковина, посуд. Камені: тигрове око, польовий шпат. Частина тіла: селезінка.  Викликання Духів, будь-які роботи спадного місяця, не можна починати в цей день нову роботу, тільки продовжувати стару.

При ворожінні можна задавати питання на будь-які теми, але найкраще присвятити двадцять п’яту місячну добу виготовлення інструментів для ворожінь – рун, карт таро і т.д.

з 24.09.2019 – вівторок з 18: 19☽ Місяць переходить в знак ♌ Лева. Магія на отримання влади над іншими, сміливість, народження дитини. Підходять види магії, пов’язаної з перемогою в суперечках, впливом на оточуючих.

Крім того, вона дає впевненість, мужність, фізичну силу та лідерські здібності. Магія також спрямована на зміни свого зовнішнього вигляду, відносин інших людей до себе. Ідеальний час для стрижок.

з 23: 30 початок 26-го місячного дня. Символ: болотна жаба. Камені: хризопраз, малахіт. Частина тіла: ступня, підошва. Одвороти, обряди на посилення ревнощів, порчі, будь-які обряди, спрямовані на неприязнь, скандали і розрив, як в любові, так і в діловій сфері. Порчі на зниження інтелекту і божевілля, на алкоголізм, наркоманію, ігроманію і інші шкідливі звички.

з 25.09.2019 – середа з 22: 55 початок  фази старого  місяця. Рекомендації як для попередньої фази.

з 26.09.2019 – четвер з 01: 06 початок  27-го місячного дня. Символ: тризуб. Кмені: аметист, червоний корал. Частина тіла: лікті.  У цей день дуже сильний руйнівний аспект стихії води. Остуди із застосуванням води, одвороти, в яких застосовується вода, порчі на мертву воду.

При ворожінні бажано ставити запитання, що стосуються фінансів і «пов’язані з морськими подорожами, а також метеорологічні питання. Прекрасний період для освячення ворожильних інструментів.

з 19: 36☽ Місяць переходить в знак ♍ Діви. Магія на отримання роботи, здоров’я та інтелектуальні питання. Магія направляється на зростання знань і розуміння. Цей час підходить для роботи над успіхом в справах, приведенням хаосу в порядок, а також для магії, пов’язаної зі здоров’ям і здоровим способом життя. Цьому знаку відповідає також магія, що має на меті набуття майстерності в різного роду ремеслах.

 з 27.09.2019 – п’ятниця з 02: 48 початок  28-го місячного дня. Символ: Архангельська труба. Камені: гіацинт, сапфір.Частина тіла: кишечник. Не відзначений особливими впливами, будь-які роботи на спадний місяць. При ворожінні можна задавати будь-які питання і виконувати будь-які дії в рамках магії.

з 28.09.2019 – субота з 04: 33 початок 29-го місячного дня. Символ: гідра. Камені: перламутр, змійовик. Частина тіла: очі. Сатанинський день, найважчий і руйнівний з усього місячного циклу. День Чорного  Місяця, повного розгулу Сил Темряви в їх найсильнішому руйнівному аспекті. Енергії Сатурна і Марса одночасно.

Всі важкі, «забійні» роботи: порчі на здоров’я, на смерть, помсти ворогам, напади. Місячний календар ворожінь на вересень 2019  рекомендує, що новачкам в цей день працювати категорично не рекомендується.

При ворожінні задавайте тільки ті питання, які стосуються розриву, смерті і т.д. А взагалі, сьогодні краще не ворожити, оскільки день характеризується утрудненням проходження астральних енергій, що загрожує дуже сильними спотвореннями. Тлумачити пророцтва в даний період також не варто.

 з 19: 02☽ Місяць переходить в знак ♎ Терезів.  Магія на судові справи, партнерські відносини і питання мистецтва. Всі види магії, спрямовані на покращення світу і співробітництва. Підходить (в фазу повного місяця) для заклинань про хороше сімейне життя, особливо якщо ви хочете внести баланс і гармонію у ваші стосунки. Взагалі в ці дні рівноваги підсилюйте позитивну сторону речей і подій.

 з 29.09.2019 – неділя з 03: 26 початок 1-го місячного дня. Символи: «третє око», світильник.Камені: кварц, гірський кришталь, алмаз. Частина тіла: лобова частина голови. Обряди, які наказано робити на молодика.

Деякі привороти, які роблять тільки на молодика (є й такі). Обряди на відкриття доріг, як життєвих, так і звичайних. Ментальне моделювання бажаної ситуації: хто має гарну візуалізацію, має можливість в цей день побудувати фантом свого бажання.

Цей фантом потім живе самостійним життям і притягує до вас потрібні події, які допоможуть вашим бажанням реалізуватися в фізичному плані. У цей місячний день не можна робити жертвопринесення і проводити будь-які практичні операції в рамках магії.

Винятки становлять лише ті дії, які спрямовані на внутрішнє самовдосконалення, тобто вправи на розвиток екстрасенсорних здібностей.

Даний місячний день також хороший для продумування всіх магічних операцій, які ви збираєтеся виконати в цьому місячному місяці. Також зараз можна приступати до виготовлення амулетів і талісманів, що захищають під час викликання духів з метою дізнатися у них майбутні події.

Місячний календар ворожінь на вересень 2019  радить, що початок фази молодика. Перші дні місячного календаря носить назву молодика. В цей час не слід займатися магічною практикою. Вважається, що Місяць протягом молодика практично не робить ніякого впливу.

Ось чому в цей період слід завершити всі старі справи і зайнятися плануванням нових магічних справ на майбутній місячний місяць. Можна присвятити себе розвитку екстрасенсорних можливостей або виготовлення талісманів і амулетів.

з 06: 17 початок 2-го місячного дня. Символи: рот, ріг достатку. Камені: агат, халцедон. Частина тіла: скронева частина голови. Ухвалення обітниці, освячення храму або особистого ритуального простору, освячення ідолів богів.

Інші обряди в цей місячний день проводити небажано. Найкраще ворожити про майбутні події, тимчасові рамки яких не перевищують одного місяця. Гарний час для початку програми з розвитку здібностей до ясновидіння і будь-яких інших містичних практик, спрямованих на особисте вдосконалення.

з 30.09.2019 – понеділок з 08: 00 початок  3-го місячного дня. Символи: леопард, барс. Камені: авантюрин, рубін. Частина тіла: потилична частина голови. День впливу агресивних енергій. Заточка ритуального ножа.

Заточка ножа для жертвоприношень. Привороти, які мають на меті помсту, а не любов. Виготовлення амулетів і обряди, спрямовані на захист від ворогів. Взагалі будь-які особисті захисти. Обряд на розбивання волі ворога («Три свічки запалюю – одну волю розбиваю …) добре лягає в цей день.

Не можна проводити ніяких дій, пов’язаних з пророцтвами. Зараз варто просто відпочити, почитати езотеричну літературу. Одним словом, зайнятися освітою і підготовкою до різних містичних ритуалів.

з 18: 41☽ Місяць переходить в знак ♏ Скорпіона. Магія на розкриття таємниць і духовне зростання. Можна чаклувати з метою пошуку пристрасті і любові. Час також ідеальний для магії успіху в бізнесі і перемоги в суді.

Таке положення Місяця дає дуже велику силу (особливо повний місяць). Ця астрологічна позиція пов’язана також з цілительством, особливо з лікуванням розуму і почуттів. Споглядання в цей час може дати глибокі, хоча іноді і тривожні результати, тому користуйтеся ним обережно. І в магії і в житті прагнете до м’якості, коли Місяць проходить цей енергійний знак.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *