Home / Дозвілля / Місячний календар весілля на лютий 2020 року

Місячний календар весілля на лютий 2020 року

В останній зимовий місяць у молодих буде можливість запланувати одруження на одну з наступних заряджених позитивною енергетикою дат: 2, 7, 28. Це сприятливі дні для весілля в лютому 2020 року, період, коли нічого не завадить вам започаткувати щасливу спільну подорож по тернистому життєвому шляху. Про детальний місячний календар весілля на лютий 2020  року поговоримо далі в цій статті.

Місячний календар весілля на лютий 2020 року

Місячний календар весілля на лютий 2020 року

Весілля – це завжди трепетна, довгоочікувана подія. Тому до вибору дати багато пар підходять з особливою серйозністю. Хтось робить акцент на тому, щоб дата була красивою, інші ж вважають за краще вибирати символічний варіант. Проте, варто звернути увагу на місячний календар весілля на лютий 2020, який підкаже, які дати будуть сприятливими для укладення шлюбного союзу.

Найсприятливіші дні для весілля в лютому 2020

Шлюб буде міцним і тривалим. Дрібних проблем не уникнути, але з ними ви будете справлятися легко і швидко. Тимчасові труднощі не змусять вас засумніватися в тому, що партнер є невід’ємною частиною вас самих. Це стане основою спокійних і гармонійних відносин.

2 лютого 2020 року. Шлюб, укладений під впливом нічного світила в Тельці, стане ідеальним. На відсутність гармонії скаржитися не доведеться. Закохані доповнять одне одного, будуть зближатися за рахунок спільної роботи над облагороджуванням будинку, при виконанні дрібних побутових завдань на зразок готування.

Будинок їх стане колискою щастя, ніжності. Тут з посмішкою і розпростертими руками зустрічатимуть гостей. Теплі прийоми рідним і друзям подружжя будуть надавати з задоволенням. Разом вони виховають слухняних дітей, яких, не виключено, буде у них безліч. Не відкладайте весілля, якщо шлях до вівтаря був довгим.

7 лютого 2020 року. Шлюб сміливо можуть укладати, як ті закохані, для яких він буде першим, так і інші, але тим, у кого за плечима такий досвід вже є, рекомендується заздалегідь піддати романтичний зв’язок ретельному аналізу.

Місячний календар весілля на лютий 2020  радить, що шлюб буде міцним, для тих хто стоїть на таких стовпах, як довіра одне до одного, готовність підтримати половинку. Як пара ви з коханим будете надавати підтримку і близьким. Вірних друзів сім’ї у вас виявиться згодом багато. Човен щастя не розіб’ється об скелю нерозуміння, зради, обману. Кожен проведений разом день буде незабутнім, яскравим.

28 лютого 2020 року. У шлюбі, укладеному під Місяцем в знаку Тельця, проблеми будуть вирішуватися за рахунок мудрості подружжя, які добре доповнять одне одного. Закохані будуть розвиватися, як особистості, але одночасно зростати, як пара.

Вони віддадуть багато сил на створення теплої і затишної атмосфери будинку. Тут будуть створюватися пам’ятні моменти, включаючи і ті, які пов’язані з сімейними святами, прийомом гостей, яким молодята будуть завжди раді. Зближення буде поступовим, але особливі умови для цього не знадобляться. Достатньо проводити разом більше часу, спільними зусиллями добиватися певних цілей.

Наполовину сприятливі дні для весілля в лютому 2020

3 лютого 2020 року.  Одружуватися рекомендується закоханим, які серйозно ставляться до такого відповідального кроку. Переконайтеся перед тим, як йти під вінець, що ви з половинкою дивитеся в одну сторону, ваші очікування від сімейного життя збігаються.

Обговоріть заздалегідь дрібні нюанси, і тоді романтичний зв’язок зміцніє, а торжество, організоване сьогодні, стане початком щасливої спільної подорожі. Струс можливий тільки через непорозуміння, що буде час від часу виникати в спілкуванні. Але за рахунок уміння згладжувати гострі кути ви уникнете низки серйозних конфліктів, які приведуть до розлучення.

6 лютого 2020 року. Переживати про загрозу з боку таких неприємностей, як обман, зрада, непорозуміння, тим, хто піде сьогодні до вівтаря не доведеться. У важкі часи закоханим допоможуть родичі і друзі.

Вірних товаришів у сім’ї буде безліч. Нудьгувати разом подружжю буде ніколи, кожен день стане незабутньою пригодою, яскравим спільне життя стане і завдяки приємним дрібницям. Найбільш успішним виявиться шлюб укладений між тими людьми, які захоплені наукою і переступили 30-річний рубіж, усвідомивши, чого вони хочуть від життя і від шлюбу. Впевненість у власних бажаннях стане запорукою успішного розвитку романтичного зв’язку.

25 лютого 2020 року. З довірою у подружжя після весілля в цю місячну добу проблем не буде. Вони не сумніваються одне в одному, відданості їх позаздрять оточуючі. Міцним шлюб виявиться і завдяки гарній енергетичній і духовній сумісності.

Шлюб, заснований на щирих глибоких почуттях, пройде випробування, влаштовані долею. З життєвими перешкодами справлятися вдаватиметься на подив легко. Гроші та матеріальні цінності закоханих не будуть хвилювати, на першому місці для них романтика, прагнення дарувати половинці тепло, увагу і турботу. Для зміцнення зв’язку рекомендується разом частіше вибиратися в люди.

29 лютого 2020 року. Плануючи на цей день весілля, подбайте про те, щоб в числі запрошених було якомога більше творчих особистостей. Тоді торжество буде незабутнім, що дарує молодятам, їх друзям і родичам позитивні емоції. Укладений сьогодні шлюб буде успішним, шлюб двох сердець виявиться міцним.

Подружжя стануть одне одному вірними друзями, однією командою, якій під силу долати будь-які перешкоди на шляху до щастя. Гармонійним виявиться навіть той шлюб, який був укладений виключно за розрахунком. Зближення відбуватиметься на тлі спільної роботи над побутовими завданнями, великими проектами.

Несприятливі дні для весілля в лютому 2020

12 лютого 2020 року. Подружжя, які оформили офіційно свої відносини під Місяцем в знаку Терези, навколишні вважатимуть екстравагантними. Це не єдине, чим вони будуть відрізнятися від типових сімейних пар.

Місячний календар весілля на лютий 2020  рекомендує, що з плином часу їм буде складно зберегти романтику, почуття одне до одного перестануть бути ніжними, пристрасть вб’є побут і нудьга одноманітних буднів.

Навіть якщо спочатку зв’язок цих двох був високодуховним, надихає, він під впливом негативної космічної енергії може постраждати. Головною проблемою стане ваше небажання закривати очі на недоліки партнера. Не запам’ятається чимось хорошим і саме торжество після реєстрації шлюбу.

18 лютого  2020 року. Романтика в шлюбі, укладеному в цю місячну добу, буде знищена фінансовими проблемами, які будуть переслідувати закоханих. Постійні з’ясування відносин на тлі дефіциту грошей приведуть до виникнення у подружжя апатії, депресії.

В результаті стан їх буде настільки пригніченим, що про висловлення ніжних почуттів доведеться забути. Наростаючий негатив такої обстановки стане ідеальним фоном для гучних скандалів, непорозумінь у спілкуванні. Єдиним виходом стане розлучення, яке обом принесе полегшення. Щоб не ставити під удар перевірені часом відносини, перенесіть торжество.

22 лютого 2020 року. Не плануйте на цей день весілля, щоб не зіпсувати гармонійний романтичний зв’язок з партнером. Твердо вирішивши відправитися з половинкою під вінець, займіться організаційними дрібними питаннями, не поспішайте з проведенням торжества, в іншому випадку незабаром після нього ви задумаєтеся про розлучення.

Шлюб буде «жити» недовго, нічим хорошим він закоханим, не запам’ятається. Труднощів, скандалів, взаємних звинувачень і інших неприємностей буде значно більше, ніж позитивних моментів. Після розставання залишиться неприємний осад, позбутися від якого швидко не вийде.

Зовсім несприятливі дні для весілля в лютому 2020

11 лютого 2020 року. Після весілля, зіграного сьогодні, побутових проблем не уникнути, вони стануть справжнім випробуванням і тортурами, під тиском яких більшість задумаються про розлучення. Не зациклюватися на негативі буде складно, через що ви будете часто конфліктувати з партнером.

На тлі постійних сварок закохані стануть заручниками депресивних відносин. Проведений разом час не принесе щастя, кожен день буде похмурим і сумним. Багато сил піде на самоаналіз, який не тільки не покращить відносини з коханим, а й ускладнить їх. Весільний захід не порадує, він нагадає про фінансові негаразди, примножить їх кількість.

19 лютого 2020 року.  Місячний календар весілля на лютий 2020  радить, що день для укладення несприятливий. Заборонено йти під вінець тим, хто прийняв таке рішення, яке не зваживши всі «за» і «проти», тим, для кого цей шлюб буде першим. Молоді і недосвідчені швидко пошкодують про те, що зважилися на весілля.

Саме торжество піде не за планом, запам’ятається неприємностями, що залишають  осад на душі, як молодят, так і запрошених гостей. Подружжю буде складно реалізувати потенціал дарувати комусь увагу, турботу, тепло. Придушення ніжних почуттів на тлі наростаючої напруги в спілкуванні увійде в звичку. Через якийсь час зв’язувати партнерів буде тільки спільна справа.

20 лютого 2020 року. У шлюбі, укладеному сьогодні, кожен буде прагнути зайняти позицію лідера. Намагаючись перетягнути ковдру на свій бік, гармонії у відносинах ви не досягнете. Ситуація стане напруженою і на тлі постійних конфліктів, невміння вчасно прикусити язика і утриматися від зайвої критики на адресу половинки.

Отруєним буде навіть спільне життя тих, хто разом довго і раніше з комунікаційними проблемами не стикався. Щоб не погубити романтичні відносини, відмовтеся від весілля в цей день, плануйте його на сприятливий час, займаючись організаційними моментами, щоб похід під вінець запам’ятався приємними моментами.

Місячний календар весілля на лютий 2020. Прикмети про шлюб, укладений в лютому

Лютий здавна вважався місяцем весіль, адже саме в цей період люди були вільні від важких сезонних робіт. Зараз молодята прагнуть грати весілля в теплу пору року, втрачаючи переваги прекрасних зимових місяців. Молодятам, які кохають одне одного  вітри і холоднеча не лякають, адже при бажанні можна організувати грандіозне торжество, комфортне для молодих і гостей. Тим більше що згідно з давнім прикметам, лютневе весілля віщує міцний шлюб.

Однак є в зимовому весіллі інші особливості:

Сильний мороз є передвісником міцного шлюбу.

Якщо морози вдарили раптово – молодята незабаром стануть щасливими батьками здорового хлопчика.

Нещасливою ознакою є вітер. Якщо в день весілля за вікном бушує ураган, сварки в родині будуть частим явищем. Завірюха обіцяє нареченому і нареченій достаток грошей.

Однак не варто сліпо вірити народним прикметам про шлюб, укладений в лютому, і думати про погане, граючи весілля в вітряний день. Головне, щоб між молодятами встановилися довірчі відносини і глибока любов одне до одного.

Місячний календар весілля на лютий 2020. Організація весільної церемонії

Молодята часто побоюються грати весілля взимку через мінливу погоду і пекучі морози. Однак існує безліч варіантів проведення свята, яке задовольнить гостей і запам’ятається нареченому і нареченій на все життя.

Лютневе весілля можна зіграти в наступних місцях:

Свято на вулиці. Можна влаштувати справжні гуляння в слов’янському стилі, замовивши трійку коней з саньми і провести активні ігри на повітрі.

Кафе або ресторан. Хорошим рішенням буде затишний заклад з теплим каміном і великими вікнами. Теплий курорт. Якщо після заручин в листопаді молодятам хочеться влаштувати весільне торжество, але їх лякають зимові холоди, можна відсвяткувати важливу подію в іншій країні.

Ще однією важливою деталлю планування весільного торжества в лютому є ретельна робота над створенням образів наречених. Легкі шифонові весільні сукні доведеться залишити для літнього заходу. На вінчання наречена може одягти довгу сукню з щільної тканини, а для виходу на вулицю придбати теплий кожушок і рукавиці одного кольору. Нареченому також слід запастися теплим одягом.

Образ нареченої неможливо уявити без розкішного букета. Букет нареченої буде особливо добре виглядати, якщо квіти будуть контрастувати з білизною снігу. Відмінним рішенням стане композиція з червоних або синіх кольорів Лютнева весільна фотосесія буде наповнена веселощами і вишуканою красою.

Білосніжні пластівці, які падають на молодят, прикрасять будь-яку фотографію. На тлі білого снігу розкішно виглядають пелюстки яскраво-червоних троянд, розсипані по землі. Образи на фотографіях можуть бути будь-якими: наречений і наречена приміряють слов’янські костюми, влаштовують фотосесії з конями і в засніженому лісі, обмінюються обручками.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *