Home / Дозвілля / Місячний календар на грудень 2019 року детально на кожний день

Місячний календар на грудень 2019 року детально на кожний день

Фаза місяця допоможе не тільки підготуватися до майбутніх подій, а так само співналаштуватися з місяцем. Для багатьох представниць прекрасної статі, фази місяця мають особливе значення. Астрологи кажуть про те, що Місяць це жіноче небесне тіло, тому дамам потрібно зберігати з ним гармонію. Однак як правильно це зробити знають далеко не всі, тому для користування пропонуємо місячний календар на грудень 2019 року.

Місячний календар на грудень 2019 року

Місячний календар на грудень 2019 року детально на кожний день

Місячний календар на грудень 2019 року, який підготували астрологи, допоможе виділити найбільш вдалі дні для медитації та обміну енергією. Знання, отримані з календаря, стануть приємним бонусом, так як відкрити вуаль майбутнього хочуть багато.

Що означають убуваючі і зростаючі фази місяця

Багато хто тільки починає вивчати значення місячного календаря довго не можуть знайти відповідь на питання, що ж означає зростаюча і спадна фази. Більш того, більшість дам, які протягом кількох років активно використовують календар, так само не знають справжнє значення фаз.

Тому кожну з фаз, краще розібрати окремо. Всього виділяють чотири основні фази:

Повний місяць

Молодик

Убуваючий

Зростаючий

Кожна з них впливає на тваринний і рослинний світ по – різному, тому необхідно розуміти цей момент. Трактувати місячний календар на грудень 2019 року  можна тільки, знаючи повне його значення.

Як приклад можна привести стандартний для календаря запис – «24 березня – спадаючий місяць в сузір’ї овен, 13 місячна доба». Цей запис може розкрити величезну кількість інформації, яка допоможе в майбутньому прийняти правильне рішення.

Тому слід розкрити визначення, як з наукової точки зору, так і з сакральної, що ж означають фази місяця:

Зростаючий – даний період фази місяця охоплює час в проміжку між повним місяцем і молодиком. Остання чверть часто свідчить про занепад життєвих сил. Тому часто в ці дні, коли спадаючий місяць знаходиться в одному із знаків, на представника вона надає швидше негативний вплив, ніж позитивний. Приймати серйозні рішення або брати участь в угодах не рекомендується, так як є шанс не помітити важливі деталі.

Убуваючий- період фази місяця охоплює час в проміжку між молодиком і повним місяцем. Активний  час для планування, а також самореалізації. У цей період спостерігається підвищена активність не тільки в хорошому плані, але і в негативному. Загострюються різні хвороби, особливо душевного характеру.

Знаючи ці мінімальні значення, можна самостійно трактувати фази місяця, які виділяють астрологи. Сьогодні на просторах інтернету, часто можна побачити не завжди коректну інформацію. Щоб уникнути помилки, представниці прекрасної статі – можуть самостійно побудувати особистий місячний календар на грудень 2019 року.

Вдалі дні для відносин і кар’єри

Сприятливі дні в місячних календарях випадають не так часто, як цього хотілося б. Зазвичай його складають стандартні дні, які не несуть в собі енергетичної особливості. Однак якщо вивчати вузькопрофільні місячні календарі на різні випадки, можна виділити наступний нюанс – кожен день призначений для певної ситуації або дії.

Як приклад можна навести такі дані – 3 грудня 2019 року перебуває в нейтральній позиції за звичайним календарем. Однак за календарем стрижок – це негативний день для походу в перукарню. Волосся будуть рости повільно, а так же будуть неслухняними. Тому багато дам групують значення, створюючи особистий календар.

За основу завжди необхідно брати стандартні дані, які астрологи складають щороку для кожного окремо місяця. Тому в грудні 2019 можна виділити наступний список позитивних дат:

1 грудня – місяць зростаючий, покровитель – Водолій. День більше нейтральний, ніж позитивний. Однак представникам знака в цей період необхідно накопичувати інформацію. В майбутньому вона стане в нагоді для того, щоб використовувати її в особистих, і навіть корисливих цілях.

2 грудня – ті ж значення що і на 1 число. Однак в цей день буде вирішуватися доля – є шанс отримати престижне місце. Тому в цей день необхідно бути максимально уважними та виглядати старанно. Можуть спливти неприємні факти, однак не варто виправдовуватися, так можна тільки погіршити обставини. Краще визнати помилку, чесно зарахується.

8 грудня – зростаючий в Тельці, день добре підходить для того щоб провести час в колі сім’ї. Можна налагодити відносини з родичами, і пробачити образи.

12 грудня – сприятливий день для Близнюка. Представники можуть втілювати раніше задумані ідеї. В цей період все вийде, навіть якщо щось буде йти не за планом. Відмовлятися від допомоги оточуючих не варто.

Окремо можна виділити кінець місяця з 27 по 29 грудня. Це хороший період для того щоб відновити сили. Більш того, цей час передсвяткової суєти, подарунки рідним краще вибирати в хорошому настрої. Таких чином можна вкласти в них трохи удачі і зарядити їх своєю позитивною енергією.

Негативні дні для планування

Окремо варто виділити негативні дні для починань і планування. У цей період у всіх знаків буде спостерігатися роздратованість і занепад духу. Краще відсторонитися від прийняття стратегічно важливих рішень. Участь в суперечках і дебатах посилить обстановку.

Однак сприймати дослівно «невдалий день» все ж не варто. Період може бути поганим для активної діяльності, але це не означає, що потрібно закритися.

Варто приділити увагу таким датам як:

16 грудня – спадний в фазі Лева. День може стати негативним, тільки якщо Лева огорне заздрість. Варто відсторонитися від обговорення пліток, так як кожне слово може бути спровоковано ворогами.

19 грудня – спадний в Діві. Не варто брати додаткову роботу. Надмірне перенапруження призведе до зриву.

26 грудня – місячний календар на грудень 2019 року  радить, що день не підходить для роботи і активного вирішення завдань. Якщо є можливість взяти вихідний або відкласти всі важливі завдання на потім – це бонус. Провести день краще з кращим другом або другою половинкою. Розслаблена обстановка допоможе Козерогу зняти напругу.

Окремо можна відзначити середину місяця 15, 16, 17, 18 грудня – убуваючі фази місяця. Буде спостерігатися занепад сил і настрію. Зайву роботу брати не варто, в цей період часу часто спостерігається сентиментальний настрій і депресія. Фахівці рекомендують оточити себе спокійною і затишною обстановкою. Вкрай не рекомендується вступати в конфлікти з оточуючими, їх слова можуть серйозно вплинути на вашу довіру.

Повний місяць і молодик в грудні

Особливо важливими фазами місяця є молодик і повний місяць. Навіть психологи цей час відзначають як особливо небезпечний. Однак не для всіх цей період несе негативний характер. Сильні люди, які не схильні до погіршення здоров’я, можуть використовувати молодик як джерело сил.

У грудні можна виділити наступні числа:

Молодик -26 грудня. День добре проходить для медитації. Не рекомендується вступати в конфлікти. Варто остерігатися психічно нестабільних людей.

Повний місяць – 12 грудня. День підходить для ворожінь. Фахівці відзначають активність в світі мертвих, тому духи не проти будуть розкрити потрібну інформацію. За традицією в цей період молоді дівчата ворожать на суджених.

Молодик і повний місяць має кілька сторін. Фахівці відзначають як позитивний, так і негативний вплив. Однак все залежить від самої людини. Якщо є схильність до захворювань, то період може виявитися не найвдалішим. А ось сприятливі дні краще відзначити окремо, так як від них залежить правильність рішень.

Місячний календар на грудень 2019 року детально

1 ГРУДНЯ. Сьогодні дуже відповідальний день. 1 грудня можна сміливо рухатися до своєї мети і досягати успіху.

2 ГРУДНЯ. Згідно з місячним календарем на грудень 2019 року, це сприятливий день для розвитку своєї діяльності. Добре б зайнятися оцінкою можливостей. Якщо у вас є свій бізнес, зверніть увагу на компетентність своїх працівників, рівень конкурентоспроможності вашої компанії.

У цей день бажано займатися тими справами, в яких ви дуже добре розбираєтеся.

3 ГРУДНЯ. Астрологи попереджають, що хтось буде сьогодні провокувати вас. Проявіть витримку і не звертайте уваги на заздрісників і недоброзичливців. Не можна в цей день обманювати. Говоріть тільки правду, інакше, брехня обернеться проти вас.

4 ГРУДНЯ. Місячний календар на грудень 2019 року  рекомендує, що день для здійснення всього задуманого.

5 ГРУДНЯ. День для спокус і обману. Будьте мудрішими і уважнішими.

Не можна 5 грудня проявляти гординю, починати нові справи. Також в цей день астрологи рекомендують звертати увагу на знаки, які посилає вам доля.

6 ГРУДНЯ. День для здійснення важливих угод і підписання договорів. Також 6 грудня ідеально підходить для проблем, які відкладені в довгу шухляду. Займіться ними. Цей день ідеальний для їх вирішення.

7, 8, 9, 10 ГРУДНЯ. Згідно з місячним календарем справ на грудень 2019 року, 7, 8, 9, 10 грудня – найсприятливіші дні для здійснення різних справ. Удача буде супроводжувати вас протягом усього зазначеного періоду. Тому можна братися за найважливіші питання. У всіх сферах вас супроводжуватиме успіх.

7 грудня – відмінний період для благодійності, а 8 грудня – для укладення шлюбу.

11 ГРУДНЯ. У цей день не потрібно діяти. Краще кілька разів подумати і проаналізувати, чи зможуть ваші проекти принести реальний прибуток.

12 ГРУДНЯ. День спокою. Астрологи рекомендують зберігати його протягом усього 12 грудня.

13 ГРУДНЯ. Ніякої ділової активності. Цей день ідеальний для укладення шлюбу, спілкування з родичами, друзями і відпочинку. Ніяких важливих питань 13 грудня вирішувати не потрібно.

14 ГРУДНЯ. Все, що вам скажуть в цей день, виявиться правдою. 14 грудня потрібно постаратися бути добрим, але водночас справедливим.

15 ГРУДНЯ. Невдалий день для вирішення ділових питань. 15 грудня також слід уникати брехні, легковажності. Місячний календар на грудень 2019 року рекомендує відмовитися в цей період часу від вживання спиртних напоїв.

16 ГРУДНЯ. Це день потрібно присвятити спокою. Прекрасно, якщо у вас буде можливість послухати музику і почитати книгу. Постарайтеся 16 грудня набратися сил, оскільки друга половина місяця обіцяє бути насиченою.

17 ГРУДНЯ. Хороший день для торгівлі, укладання договорів. Також астрологи рекомендують саме сьогодні робити харчові заготовки.

На 17 грудня можна планувати далекі поїздки, відрядження. Також цей день ідеальний для тих, хто вирішив змінити рід діяльності.

18 ГРУДНЯ. Не потрібно в цей день починати щось нове. 18 грудня – ідеальний період для вирішення старих проблем і завершення справ, які відкладені в довгу шухляду.

19 ГРУДНЯ. У цей день астрологи рекомендують стежити за своїми вчинками і діями. Не відповідайте згодою на пропозиції по заробітку легких грошей і не вкладайте кошти в сумнівні проекти.

20 ГРУДНЯ. День, коли потрібно закладати фундамент для великих справ в найближчому майбутньому.

21 ГРУДНЯ. Сприятливий день для здійснення будь-яких справ. Сьогодні можна обговорити будь-які питання з начальством, запропонувати свої ідеї. Можливо, це вплине на підвищення по кар’єрних сходах.

22 ГРУДНЯ. Потрібно постаратися провести цей день в повній самоті і роздумах над своїм життям. 22 грудня ідеально для планування і аналізу.

23 ГРУДНЯ. Уникайте здійснення будь-яких справ. Подумайте кілька разів, перш ніж щось сказати. Ретельно обмірковуйте свої дії.

24 ГРУДНЯ. Ідеальний час для водних процедур, плавання, відпочинку за кордоном.

25 ГРУДНЯ. Не потрібно в цей день робити поспішних висновків. Сто раз обміркуйте, перш ніж зробити крок і почати дію.

26 ГРУДНЯ. Не можна нічого робити. Краще займіться прибиранням по будинку, роботою в городі, або просто поїдьте на річку, озеро. Прекрасний день для відпочинку.

27 ГРУДНЯ. День, коли потрібно звертати увагу на те, що підписуєте. Перечитуйте кілька разів документ, перш ніж ставити свій підпис.

Не конфліктуйте в цей день, ведіть себе стримано, стежте за словами.

28 ГРУДНЯ. Ідеальний день для боротьби за місце під сонцем. Сьогодні потрібно діяти і йти тільки вперед. Зверніть увагу на ділові пропозиції. Вони можуть принести вам хороший дохід.

29 ГРУДНЯ. День, коли не потрібно приймати поспішних рішень.

30 ГРУДНЯ. Астрологи рекомендують не починати нову справу і нічого важливого не робити. Не піддавайтеся на спокусу і обман. Не вірте чуткам і обіцянкам.

31 ГРУДНЯ. Хороший день для роздачі боргів і визнання в почуттях. Нові справи 31 грудня краще не починати і нічого не планувати на майбутнє.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.