Home / Дозвілля / Місячний календар на березень 2021 року детально по дням

Місячний календар на березень 2021 року детально по дням

Місячний календар на березень 2021 року показує всі характеристики: місячна доба, фази, знак зодіаку через який проходить Місяць, видимість. А так же точний час зміни місячного дня і зодіаку.

Місячний календар на березень 2021 року: фази місяця, сприятливі дні

Місячний календар  на березень 2021 року детально по дням

Кожний стан Місяця по-різному впливає на людину і для планування важливих справ варто орієнтуватися на вплив нашого супутника.

Найбільш сприятливі дні в березні 2021 року – 3-5, 10, 11, 17-20, 22, 24, 27

Несприятливі дні в березні 2021 року – 8, 12, 21, 28

Місячний календар  на березень 2021 року по дням

Місяць 3 фаза

1 березня 2021, понеділок, 18 місячний день з 19:25, Місяць у Терезах. Несприятливий період для початку проектів, за які ви несете відповідальність разом з партнерами. Навколишні будуть чесними, тому готуйтеся почути про себе правду. Деякі висловлювання виявляться неприємними, з чим потрібно змиритися. Відкладіть вимотуючі господарські справи. Беріться за легкі, залучайте до них членів сім’ї. Гарний час для подорожей, відряджень, негативний для інвестицій, проведення фінансових транзакцій.

2 березня 2021, вівторок, 19 місячний день з 20:56, Місяць в Скорпіоні з 23:39. Дозволяється відкривати невеликий споживчий кредит, здійснювати дрібні покупки. З великими інвестиціями почекайте. Уникайте оточуючих, спілкування з ними буде напруженим, велика ймовірність виникнення конфліктних ситуацій. Вдома займіться справами, що не віднімають багато сил. Вітається виготовлення своїми руками предметів декору. Небажано змінювати роботу. В заплановане відрядження вирушайте одні. Знайдіть час для відпочинку на природі.

3 березня 2021, среда, 20 місячний день з 22:27 Місяць у Скорпіоні. Приступайте до реалізації добре продуманих проектів. Вам вистачить сил вирішити поточні і проблеми, що накопичилися. Сприятливий день для амбітних людей, готових діяти активно. Не відкладайте серйозну розмову з начальником. Зробіть крок вперед для просування по кар’єрних сходах. Заплануйте на сьогодні ділові переговори, інвестиції, проведення грошових транзакцій. До побутових клопотів підходьте з хорошим настроєм, не робіть тому, що це необхідно.

4 березня 2021, четвер, 21 місячний день з 23:59 Місяць у Скорпіоні. Постарайтеся виконати більше роботи, в кінці дня ви не будете відчувати втому. Сил вистачить на завершення старих проектів, запуск нових. Сприятливий період для зміни роботи, обговорення з начальником перспектив кар’єрного росту. Ризик втратити гроші, проводячи фінансові транзакції, мінімальний. Немає причин не брати в борг у близьких, не відкривати кредит, не здійснювати покупки речей, які будуть корисні вдома. Вітається відновлення зв’язку з тими, з ким ви давно в сварці.

5 березня 2021, п’ятниця 22 місячний день з 1:30, Місяць у Стрільці з 1:44. Несприятливий період для роботи в команді. Спілкуйтеся з колегами і босом при виникненні гострої необхідності. Відкладіть важливі проекти, проаналізуйте події минулого і сьогодення, щоб скласти хороший план дій. Займіться самоосвітою. Подорож, заплановану на сьогодні, відкладіть через ризик виникнення непередбачених перешкод. Грошові транзакції допустимі, але оперувати краще невеликими сумами. Вдома займіться легким прибиранням.

Місяць 4 фаза

6 березня 2021, субота, 23 місячний день з 2:58, Місяць у Стрільці. Займіться покращенням житлових умов за рахунок перестановки меблів і невеликого ремонту. Така робота добре позначиться на настрої, але важливо не перевантажувати організм, щоб не зіткнутися з перевтомою. Місячний календар  на березень 2021 року  радить, що з оточуючими контактуйте по мінімуму, сьогодні вам легко нав’язати свою думку, цього необхідно уникати. Заборонено брати кредит, допустимі фінансові транзакції, що пов’язані з невеликими сумами. Вітаються короткострокові подорожі і відрядження.

7 березня 2021, неділю, 24 місячний день з 4:17, Місяць у Козерозі з 5:22. Удача посміхнеться тим, хто візьметься за нові проекти. Не бійтеся вирішувати складні питання, сил на це вистачить. Важливих справ в планах немає? Займіться рутинними зобов’язаннями, всі поставлені перед собою завдання ви виконаєте швидко. Подорож рекомендується відкласти. Період сприятливий для прибирання, ремонту, перестановки меблів. Заручіться підтримкою близьких, попросіть у них допомоги. Ризик втратити гроші мінімальний, тому інвестуйте їх, витрачайте на необхідні речі.

8 березня 2021, понеділок, 25 місячний день з 5:20, Місяць у Козерозі.Руки будуть опускатися, незалежно від того, за яку роботу ви візьметеся. Добре, якщо сьогодні у вас вихідний. День бажано присвятити прибиранню, сортування речей з метою позбутися від мотлоху. Настрій поліпшить приготування їжі, корисних для організму страв і напоїв. Небажано проводити фінансові транзакції. Через ризик виникнення конфліктних ситуацій, скасуйте зустрічі з рідними і близькими. Проведіть несприятливий період наодинці зі своїми думками.

9 березня 2021, вівторок, 26 місячний день з 6:06, Місяць у Водолії з 10:43. Обмежте себе в спілкуванні з оточуючими. Якщо такої можливості немає, уникайте неприємних людей і викликаючих негативні емоції розмов. Вітається індивідуальна праця, заборонено тісно співпрацювати з колегами, починати важливі проекти, відповідальність за які ляже на ваші плечі. Почекати зі зміною роботи та серйозною розмовою з начальником. Доброю ідеєю стане прибирання будинку, але займатися ним через силу не можна. Подорожі скасуйте.

10 березня 2021, середа 27 місячний день з 6:37, Місяць у Водолії. Сприятливий період для духовних практик, які сприяють позбавленню від страхів і сумнівів. В ході вирішення серйозних проблем покладайтеся на інтуїцію, сьогодні вона вас не підведе. Займіться розширенням сфери ділового впливу за рахунок підписання вигідних договорів про співпрацю, налагодження контактів з інвесторами. Проведіть рекламні акції. Немає приводів відкладати розмову з босом, зміну роботи. По господарству займіться справами, що не віднімають багато сил.

11 березня 2021, четвер, 28 місячний день з 6:59, Місяць в Рибах з 17:46. На першу половину дня не рекомендується планувати важливі зустрічі і починання, до роботи в звичному режимі приступайте після обіду. Вітається завершення старих проектів, зміна роду діяльності. Зустріньтеся з інвесторами, потенційними партнерами. Співпраця з ними виявиться успішною, якщо, не відкладаючи, укласти угоди. Великий ризик безпричинної зміни настрою, через що можливі конфлікти з оточуючими. Контролюйте емоції.

12 березня 2021, п’ятниця 29 місячний день з 07:15, Місяць в Рибах. Важливі справи сьогодні не розпочинайте, займіться рутинними, що дозволяють працювати не поспішаючи. Аналізуйте події, що надходять до вас дані, складайте план дій, розберіть накопичину документацію. Знайдіть час для медитації з метою боротьби з негативними психологічними установками, страхами. Таке очищення подарує вам шанс набути впевненості в собі, що важливо для майбутніх звершень. Відкладіть поїздки, скасуйте зустрічі з друзями і родичами.

Молодик о 13:21

13 березня 2021, субота, 30 місячний день з 7:27, 1 місячний день з 13:21, Місяць в Рибах. Підведіть підсумки виконаної роботи, завершіть розпочаті в цьому місячному циклі проекти. Підготуйте план дій на найближчий час. Не витрачайте сили на виконання складних завдань, зосередьтеся на звичних моментах. Почекати зі зміною роботи. Уникайте начальника, діалог з ним вибудувати не вийде, високий ризик виникнення конфлікту. Вітається оновлення інтер’єру, невелике прибирання. Не заборонено витрачати кошти на важливі придбання, повертати борги. Рекомендується оплатити комунальні рахунки.

Зростаючий Місяць 1 фаза

14 березня 2021, неділю, 2 місячний день з 7:38, Місяць в Овні з 2:45. Не відмовляйтеся від командної роботи, разом з колегами ви досягнете більшого, ніж поодинці. Місячний календар  на березень 2021 року  радить, що удача посміхнеться тим, хто займеться спекуляціями, укладенням угод, зміцненням ділових контактів. З босом серйозні теми в розмові не піднімайте. Вітається покупка об’єкта нерухомості, початок судових розглядів. Сприятливий період для інвестицій і шопінгу. Ризик втратити кошти мінімальний. Доброю ідеєю є робота на землі, прибирання та перестановка меблів.

15 березня 2021, понеділок, 3 місячний день з 7:48, Місяць в Овні. Гарний час для активних дій, але важливими проектами сьогодні краще не займатися. Працюйте в поодинці, так як контакт з колегами призведе до конфлікту. Дійте послідовно, проявляючи обережність. Не приймайте рішення, не зваживши попередньо «за» і «проти». Відкладіть господарські справи, щоб мінімізувати ризик отримання травми. Уникайте незнайомців, для зустрічей з новими людьми період невідповідний, а ось зі старими друзями день проводити можна.

16 березня 2021, вівторок, 4 місячний день з 7:58, Місяць у Тельці з 13:58. Не приймайте необдумані рішення, не рубайте з плеча. До нових починань підходьте, переконавшись в тому, що ви впевнені у власних силах. Удача буде на боці тих, хто ретельно продумайте реалізацію проектів. Пощастить бізнесменам, людям, чия діяльність пов’язана з торгівлею. Не забороняється переставляти меблі, займатися ремонтом, підготовкою землі до посадкових робіт. Скасуйте зустрічі з близькими, небажані нові знайомства. Сьогодні краще усамітнитися.

17 березня 2021, середа, 5 місячний день з 8:08, Місяць у Тельці. Складіть план господарських справ, але почекайте з його реалізацією. Вдома залиште все як є, щоб не зіткнутися з неприємними наслідками внесення змін в житловий простір. На роботі не приймайте важливі рішення, заздалегідь не порадившись з товаришами по службі. Несприятливий період для зміни роду діяльності, уникайте контакту з начальником. Зустріньтеся з родичами і старими товаришами, будьте відкриті для нових знайомств. Нейтральний час для подорожей.

18 березня 2021, четвер, 6 місячний день з 8:21, Місяць у Тельці. Сил вистачить для того, щоб поставити крапку в старих проектах і почати нові. Ви впораєтеся з вирішенням складних проблем, з розширенням бізнесу, сфери впливу. Призначте зустрічі з партнерами та інвесторами. Поговоріть з начальником про перспективу кар’єрного росту. Вдома не навантажуйте себе складними господарськими справами, не протипоказане легке прибирання і перестановка меблів. Почекайте з довгостроковими подорожами і відрядженнями. Влаштуйте вечірку, запросіть на неї друзів.

19 березня 2021, п’ятниця 7 місячний день з 8:38, Місяць у Близнюках з 2:47. Спробуйте знайти спільну мову з недоброзичливцями, просіть  допомоги в справах, в яких без неї вам не обійтися. Слова, сказані сьогодні вами, будуть звучати переконливо, ніж потрібно скористатися. Будьте активними, не сидіть на місці, паралельно плануйте, чим займетеся в найближчому майбутньому. Уникайте великих витрат і інвестицій, щоб не втратити кошти. Небажано виступати перед публікою. Відпочити рекомендується в колі родичів і друзів.

20 березня 2021, субота, 8 місячний день з 09:00, Місяць у Близнюках. Удача буде на боці тих, хто сьогодні не лінується. Рекомендується повернутися до проектів, які раніше ви з якоїсь причини не могли завершити. Попросіть допомоги у друзів і товаришів по службі, вам не відмовлять. З діловими партнерами зустрічатися небажано, великий ризик того, що вони вас обдурять. Для спілкування з начальником день нейтральний. Уникайте виснажливої роботи вдома, займайтеся справами, які приносять вам задоволення. Хороший період для подорожей.

21 березня 2021, неділю, 9 місячний день з 09:32 Місяць у Раку з 15:14. З новими починаннями почекайте. Незалежно від того, за яку роботу ви беретеся, попередньо ретельно вивчайте «підводні камені», так ви мінімізуєте ризик здійснення грубих помилок. Позбавтеся від пилу і бруду вдома, викиньте непотрібні речі. Місячний календар  на березень 2021 року  радить, що ремонт відкладіть на потім. Оточуючих уникайте, щоб не сваритися з ними. Проведіть день наодинці зі своїми думками. Знайдіть час для прогулянки на свіжому повітрі, невеликої подорожі, пригоди, здатної зарядити вас позитивом.

Зростаючий Місяць 2 фаза

22 березня 2021, понеділок, 10 місячний день з 10:16, Місяць у Раку. Покваптеся змінити роботу, якщо ви давно чекали підходящого для цього моменту. Вдало закінчаться пошуки нових інвесторів і ділових партнерів. Заплануйте на сьогодні важливі переговори, велика ймовірність того, що ви укладете вигідний контракт. Вільний час проведіть у колі родичів, зміцніть сімейні узи, підтримайте старі традиції. Подорожі на паузу або скасуйте повністю. Вітаються інвестиції, шопінг, фінансові операції з великими сумами.

23 березня 2021, вівторок, 11 місячний день з 11:15, Місяць у Раку. Складіть план розподілу грошових коштів, але від витрат сьогодні утримайтеся. Ризиковими виявляться інвестиції, здійснені в цей день. Присвятіть його краще легкому прибиранню, очищенню житлового простору від мотлоху. З грандіозним ремонтом почекайте. Удача посміхнеться мандрівникам, тим, хто сьогодні вирушить у відрядження. Проводити місячну добу на самоті не потрібно, але до вибору співрозмовників поставтеся серйозно. Уникайте неприємних людей, щоб не опинитися в епіцентрі скандалу.

24 березня 2021, середа, 12 місячна доба з 12:29, Місяць у Леві з 00:55. Сьогодні заборонено приймати важливі рішення. Відкладіть запуск нових проектів, краще поверніться до старих незавершених. Настрій підніме можливість зібрати плоди своєї праці минулого, змінити рід діяльності. Оперувати великими сумами небажано, допустимі дрібні витрати. Вдома займіться нескладними господарськими справами, побережіть сили, щоб уникнути перевтоми. Удача посміхнеться тим, хто відправиться в тривалу подорож, відрядження.

25 березня 2021, четвер, 13 місячна доба з 13:52, Місяць у Леві. Гарна ідея – взяти вихідний. Якщо з роботи не відпустили, займіться рутинними справами, що не віднімають у вас багато сил. До важливих питань підходити небажано, вирішити проблеми ефективно сьогодні ви не здатні. Несприятливий час для спілкування з діловими партнерами, начальником і інвесторами. Почекати зі зміною роду діяльності. Розслабитися бажано в колі родичів, близьких друзів. Подорожувати не рекомендується, як і витрачати великі грошові суми.

26 березня 2021, п’ятниця 14 місячна доба з 15:21, Місяць в Діві з 6:21. Вирішуйте проблеми в міру їх надходження, зосередьтеся на актуальних проектах, але не поспішайте з запуском нових. Не відмовляйтеся від шансу попрацювати в колективі, разом зі товаришами по службі ви досягнете більшого, ніж поодинці. Несприятливий період для будь-яких домашніх справ, краще відпочити, відновитися фізично і на психоемоційному рівні. З подорожами, навіть короткостроковими, почекайте. Небажано змінювати рід діяльності, піднімати в розмові з босом серйозні теми.

27 березня 2021, субота, 15 місячна доба з 16:52, Місяць в Діві. Удача посміхнеться вам, незалежно від того, займетеся ви доопрацюванням старих проектів або новими починаннями. Головне, не сидіти склавши руки і не лінуватися. Будьте рішучими, поверніться до питань, які були відкладені до кращих часів. Вітається запуск власного бізнесу. Не обмежуйте себе в спілкуванні з оточуючими, не виключені цікаві знайомства. Період сприятливий для подорожей і відряджень. Не відкладайте виконання господарських справ.

Повний місяць о 21:48

28 березня 2021, неділю, 16 місячна доба з 18:24, Місяць у Терезах з 8:28. Від того, як ви проведете цей день, залежить те, як пройде залишок місячного циклу. Рекомендується провести розпродажі, рекламні акції, зайнятися рутинними справами. З новими починаннями почекайте, сил на вдалий запуск нових проектів не вистачить. Тим, хто залишиться вдома, рекомендується присвятити цю місячну добу поліпшенню житлових умов. Вітаються ремонт і генеральне прибирання. Не контактуйте з оточуючими без гострої необхідності, інакше сварок не уникнути.

Місяць 3 фаза

29 березня 2021, понеділок, 17 місячна доба з 19:57, Місяць у Терезах. Лінуватися заборонено, але і від роботи над важливими проектами бажано утриматися. Поверніться до розпочатих раніше справ, нескладних завдань, на виконання яких не йде багато часу. Вітаються подорожі, відпочинок в компанії друзів і родичів. Ризик втратити гроші незначний, тому проводити фінансові транзакції, що пов’язані з невеликими сумами, дозволяється. Хороший результат чекає тих, хто займеться прибиранням, реорганізацією житлового простору.

30 березня 2021, вівторок, 18 місячна доба з 21:32 Місяць у Скорпіоні з 8:34. Слушна нагода для відпочинку, з цією метою рекомендується відправитися в подорож. Якщо взяти міні-відпустку не вдалося, на роботі зосередьтеся на рутинних справах. Місячний календар  на березень 2021 року  радить, що присвятіть день аналізу інформації і плануванню, активних дій, від яких залежить ваша кар’єра, уникайте. Не забороняється вести переговори з партнерами, шукати нові способи розширення сфери впливу. Вдома не навантажуйте себе клопотами і господарськими справами. Позитивні емоції принесуть спілкування з рідними.

31 березня 2021, середа, 19 місячна доба з 23:08, Місяць в Скорпіоні. Звільніть себе від справ, які передбачають більшу відповідальність. Інвестуйте сили і час в рутинні зобов’язання, виконання нескладних завдань. Вибудувати конструктивний діалог з босом не вийде, тому його рекомендується уникати. Те ж стосується і зміни роду діяльності. Негативні емоції будуть переважати, через що зросте ризик виникнення конфліктних ситуацій. Стримуйте себе, контактуйте з оточуючими тільки коли це необхідно.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *