Home / Твоя краса / Нігті / Місячний календар манікюру на грудень 2019 року

Місячний календар манікюру на грудень 2019 року

Ми іноді можемо навіть не підозрювати про те, як важливо стригтися, робити манікюр або педикюр, або – будь-які інші б’юті-процедури в сприятливі для цього дні. Для цього є кілька причин, і справа тут зовсім не в містиці. Про місячний календар манікюру на грудень 2019  року поговоримо далі.

Місячний календар манікюру на грудень 2019 року

Місячний календар манікюру на грудень 2019 року

Просто в дні висхідного Місяця наш організм налаштований на творення, в ці періоди волосся і нігті ростуть краще, їх можна підстригати, не боячись про те, що здоров’ю буде завдано шкоди. У дні, коли Місяць іде на спад, краще займатися відновлюючими процедурами. Існує ще безліч подібних рад і правил, відповідно до яких визначаються сприятливі дні для манікюру, в грудні 2019 для жінок вони залежать від ряду певних чинників.

Нижче ми представимо поради на кожен день грудня, коли можна робити манікюр, а коли краще не варто. Вся інформація надається досвідченими астрологами і знавцями фізіології людського організму. Навіть ті, хто звик займатися красою нігтів за настроєм, може послідувати наведеній схемі хоча б в якості експерименту.

Грудень – місяць, коли багато дівчат і жінок посилено займаються своєю зовнішністю. Особливо – в кінці місяця, коли на передодні грядуть новорічні свята. Але, краса – це добре, а про здоров’я нігтів і волосся теж не варто забувати. Практика показує, що сприятливі для манікюру, зокрема – в грудні 2019 року для жінок і проходження календарем, дозволяють заощадити значні кошти на застосуванні поживних і відновлюючих коштів для нігтів.

Місячний календар манікюру на грудень 2019 по дням

Якщо робити манікюр і педикюр в підходящі для цього дні, нігті будуть виглядати здоровими, їх поверхня надовго збереже гладкість і блиск, пластини не будуть розшаровуватися і ламатися.

Але перш, ніж ознайомитися зі списком найбільш сприятливих днів для манікюру в грудні 2019 для жінок, варто згадати, що наші предки проводили подібні процедури тільки в домовлені періоди, то стосувалося навіть таких моментів, як миття голови і застосування різних масок для обличчя. Хто знає, можливо, саме з цієї причини слов’янські красуні славилися завидною красою серед жінок інших народів.

1 грудня. Місяць у Водолії – Можна робити з нігтями все, що душа забажає. Спробуйте сьогодні зробити манікюр, який максимально користується популярністю. Не бійтеся пробувати, в ці дні будь-які новинки Вам підійдуть.

Зростаючий Місяць – можна сміливо вкорочувати нігті. Як би сильно ви не вкоротили нігті, вони швидко виростуть. Так що, якщо Ви хочете освіжити манікюр, сміливо позбавляйтеся від зайвої довжини.

За місячним календарем манікюру – 1 грудня 2019 р один з найсприятливіших днів для візиту до майстра в цьому місяці.

2 грудня. Місяць у Водолії – Несе красу і здоров’я нігтям. Побалуйте ручки зволожуючими масками і ваннами. Сьогоднішній день сприятливий для того, щоб максимально оздоровити нігті.

Зростаючий Місяць – відповідний період для догляду за нігтями і шкірою рук. Регулярно насичуйте шкіру рук і нігті поживними масками і аромамаслами.

3 грудня. Місяць в Рибах – протипоказаний обрізний манікюр. Якщо Вам потрібно терміново привести нігті в порядок, відмовтеся від використання гострих інструментів. Зупиніться на відсуненні кутикули і однотонному фарбуванні. Серйозно поставтеся до підбору салону.

Зростаючий Місяць – доречні будуть очисні процедури. Не бійтеся очищати нігті від вад і великих кутикул.

Нейтральний день для роботи з нігтями.

4 грудня. Місяць в Рибах – не можна користуватися новими засобами для догляду. Не пробуйте нові косметичні засоби, сьогодні вони можуть викликати алергію.

Зростаючий Місяць – можна знайти нового майстра. Пошук нового фахівця з манікюру обвінчається успіхом. Зміна майстра дасть можливість експериментувати.

Нейтральний день для роботи з нігтями.

5 грудня. Місяць в Рибах – протипоказаний обрізний манікюр. Якщо Вам потрібно терміново привести нігті в порядок, відмовтеся від використання гострих інструментів. Зупиніться на відсуненні кутикули і однотонному фарбуванні. Місячний календар манікюру на грудень 2019  радить, що серйозно поставтеся до підбору салону.

Зростаючий Місяць – непридатний період для усунення мозолів. Видалення мозолів, грубої шкіри та інших вад шкіри краще перенести на іншу фазу місяця.

Нейтральний день для роботи з нігтями.

6 грудня. Місяць в Овні – оздоровчий вплив буде відсутнім. Не затягуйте процедуру на кілька годин, постарайтеся в цей день зробити експрес-манікюр. Зробіть щось яскраве і оригінальне, це допоможе залучити потрібних людей.

Зростаючий Місяць – невідповідний час для усунення проблем з кутикулами. Такі маніпуляції не принесуть очікуваного результату

В цілому це хороший день для зміни дизайну нігтів.

7 грудня. Місяць в Овні – робити манікюр можна, але не обов’язково. Цей знак відповідає за швидкість прийняття рішень і за активність, тому, сьогодні головне – впевненість. Якщо Вам потрібно терміново привести нігті в порядок, зробіть це спонтанно, а не по запису.

Зростаючий Місяць – відмінною ідеєю в цей період буде зробити яскравий манікюр. Таким чином Ви притягнете до себе позитивну місячну енергетику

Місячний календар манікюру на грудень 2019  радить, що в цілому це хороший день для зміни дизайну нігтів.

8 грудня. Місяць у Тельці – приділіть час відновлюючим процедурам. Маски і ванночки сьогодні будуть дуже доречні. Якщо ж Ви хочете позбутися від тріщин і інших вад, підберіть день з більш сильною енергетикою.

Зростаючий Місяць – поради майстра або подруг будуть доречними. Погляд з боку принесе безліч нових крутих ідей по зміні дизайну ваших нігтів

В цілому це хороший день для зміни дизайну нігтів.

9 грудня. Місяць у Тельці – підходить для незначних змін. Сьогодні можна зробити скромний манікюр. Якщо ж Ви хочете зробити щось ефектне, перенесіть процедуру на інший день.

Зростаючий Місяць – протипоказано нарощування. Постарайтеся відмовитися від маніпуляцій, які можуть нашкодити нігтям. Робіть легкий манікюр, який не перешкоджатиме зростанню нігтів

В цілому це хороший день для зміни дизайну нігтів.

10 грудня. Місяць у Тельці – приділіть час відновлюючим процедурам. Маски і ванночки сьогодні будуть дуже доречними. Якщо ж Ви хочете позбутися від тріщин і інших вад, підберіть день з більш сильною енергетикою.

Зростаючий Місяць – можна сміливо вкорочувати нігті. Як би сильно ви не вкоротили нігті, вони швидко виростуть. Так що, якщо Ви хочете освіжити манікюр, сміливо позбавляйтеся від зайвої довжини

В цілому це хороший день для зміни дизайну нігтів.

11 грудня. Місяць у Близнюках – манікюр категорично протипоказаний! Сьогодні будь-які маніпуляції з нігтями можуть бути не тільки марними, але і небезпечними. Місячний календар манікюру на грудень 2019  року радить, відмовитись від обрізної процедури.

Зростаючий Місяць – відповідний період для догляду за нігтями і шкірою рук. Регулярно насичуйте шкіру рук і нігті поживними масками і аромамаслами.

Нейтральний день для роботи з нігтями.

12 грудня. Місяць у Близнюках – вітається легкий догляд. Зробіть масаж рук, регулярно підживлюйте шкіру легким кремом.

Повний місяць – Ннебезпечна процедура видалення кутикул. У цей період кутикули рекомендується зволожити маслом і просто відсунути.

Нейтральний день для роботи з нігтями.

13 грудня. Місяць у Раку – стрижка нігтів протипоказана. Якщо Ви хочете підстригти нігті, то зробіть це в інший день, так як така процедура спровокує появу ламкості і розшарування нігтів.

Місяць – відповідний період для манікюру гель-лаком. Під гель-лаком Ви зможете зберегти довжину нігтів, уберегти їх від ламкості

Не самий вдалий день для манікюру.

14 грудня. Місяць у Раку – рекомендується м’який вплив на тіло. Провести процедури щодо прискорення зростання нігтів, не замикайте їх навіть пилкою, так як потім буде складно повернути довжину.

Місяць – доречні будуть процедури з усунення вад шкіри. Видалення бородавок, натоптишів і т.д. бажано робити саме в цей період, так як велика ймовірність, що вони не з’являться знову

Не самий вдалий день для манікюру.

15 грудня. Місяць у Леві – сьогодні варто замислитися над новими експериментами. Лев схвалить будь-яку творчість і зміни. Спробуйте змінити форму або випробувати новий колір нігтів.

Місяць – непридатний період для кардинальних змін. Кардинальні зміни в декорі нігтів можуть Вам не сподобатися

В цілому це хороший день для зміни дизайну нігтів.

16 грудня. Місяць у Леві – обов’язково задумайтеся над декором (малюнок, стрази). Сьогодні сприятливий день не тільки для краси, а й для здоров’я рук. Зробіть ванночки, живильні маски, масажі.

Місяць – найкращий час для усунення проблем з кутикулами. Місячний календар манікюру на грудень 2019  радить, що будь-які процедури з оздоровлення кутикул будуть максимально ефективними саме на убуваючий місяць

В цілому це хороший день для зміни дизайну нігтів.

17 грудня. Місяць в Діві – прикраса нігтів принесе чудовий результат. Відповідний день для створення модного манікюру. Сьогодні Ви залишитеся в захваті не тільки після фарбування, але і після проведення лікувальних процедур.

Місяць – зупиніться на звичному для вас манікюрі. Навіть звичайний манікюр буде для Вас особливим в цей період

В цілому це хороший день для зміни дизайну нігтів.

18 грудня. Місяць в Діві – цілющий день для нігтів. Ідеально пройде усунення мозолів, бородавок і запалення. Ваші нігті стануть здоровими і акуратними, а руки знайдуть естетичний вигляд.

Місяць – використовуйте пастельні кольори. Яскраві кольори можуть нервувати, постарайтеся вибрати спокійні відтінки

В цілому це хороший день для зміни дизайну нігтів.

19 грудня. Місяць в Діві – прикраса нігтів принесе чудовий результат. Відповідний день для створення модного манікюру. Сьогодні Ви залишитеся в захваті не тільки після фарбування, але і після проведення лікувальних процедур.

Місяць – відмовтеся від стразів і малюнків. Стрази на убуваючий  місяць швидко відпадуть, а малюнки швидко Вам вже не сподобаються

В цілому це хороший день для зміни дизайну нігтів.

20 грудня. Місяць у Терезах – не фарбуйте нігті яскраво, зупиніться на пастельних відтінках. Можна зробити манікюр, якщо ви підете до перевіреного майстра, але відмовтеся від додаткового дизайну у вигляді малюнків і стразів.

Місяць – несприятливий час для сильного укорочення нігтів. Якщо Ви хочете стати володаркою довгих нігтів, то в цей період краще не чіпати їх довжину, так як зростання нігтів сповільниться

Нейтральний день для роботи з нігтями.

21 грудня. Місяць у Терезах – приділіть максимум часу догляду за нігтями. Сьогодні приведіть нігті в порядок, зволожте шкіру кремом, а кутикули – маслом. Рекомендується покрити нігті зміцнюючим лаком.

Місяць – можна сміливо нарощувати нігті. Нарощування нігтів не позначиться негативно на їхньому фінансовому стані

Нейтральний день для роботи з нігтями.

22 грудня. Місяць в Скорпіоні – протипоказані ванночки. Сьогодні Ви можете нашкодити нігтям, якщо будете проводити водні процедури. Велика ймовірність отримати зворотний результат.

Місяць – відповідний період для манікюру гель-лаком. Під гель-лаком Ви зможете зберегти довжину нігтів, уберегти їх від ламкості

Нейтральний день для роботи з нігтями.

23 грудня. Місяць в Скорпіоні – робити манікюр дозволяється. Якісно попрацюйте над усуненням кутикул. Корисними будуть маніпуляції щодо усунення мозолів і бородавок.

Місяць – доречні будуть процедури з усунення вад шкіри. Видалення бородавок, натоптишів і т.д. бажано робити саме в цей період, так як велика ймовірність, що вони не з’являться знову

Місячний календар манікюру на грудень 2019  радить, що нейтральний день для роботи з нігтями.

24 грудня. Місяць у Стрільці – не обмежуйте себе, робіть з нігтями все, що хочете. Стрілець схвалить будь-які експерименти в дизайні і догляді.

Місяць – непридатний період для кардинальних змін. Кардинальні зміни в декорі нігтів можуть Вам не сподобатися

В цілому це хороший день для зміни дизайну нігтів.

25 грудня. Місяць у Стрільці – спробуйте якийсь особливий догляд за нігтями. У ці дні можна вийти за рамки звичного.

Місяць – найкращий час для усунення проблем з кутикулами. Будь-які процедури з оздоровлення кутикул будуть максимально ефективними саме на убуваючий місяць

В цілому це хороший день для зміни дизайну нігтів.

26 грудня. Місяць у Козерозі – можна проводити всі маніпуляції, щоб прикрасити нігті. Не відмовляйте собі ні в одній процедурі. Стрижка, фарбування, нарощування нігтів – все закінчиться успішно.

Молодик – небезпечний обрізний манікюр. В цей день Ви зможете зробити максимально акуратний манікюр без використання гострих предметів, фізичний стан організму схвалить очисні процедури

Місячний календар манікюру на грудень 2019   попереджає – молодик несприятливий період для будь-яких впливів на нігті.

27 грудня. Місяць у Козерозі – можна робити будь-які процедури з оздоровлення. Відповідний період для того, щоб спробувати на собі нові косметичні і лікувальні засоби.

Зростаючий Місяць – відмінною ідеєю в цей період буде зробити яскравий манікюр. Таким чином Ви притягните до себе позитивну місячну енергетику

28 грудня. Місяць у Водолії – несе красу і здоров’я нігтям. Побалуйте ручки зволожуючими масками і ваннами. Сьогоднішній день сприятливий для того, щоб максимально оздоровити нігті.

Зростаючий Місяць – поради майстра або подруг будуть доречними. Погляд з боку принесе безліч нових крутих ідей по зміні дизайну ваших нігтів

За місячним календарем – 28 грудня 2019 р сприятливий день для манікюру.

29 грудня.Місяць у Водолії – можна робити з нігтями все, що душа забажає. Спробуйте сьогодні зробити манікюр, який максимально користується популярністю. Не бійтеся пробувати, в ці дні будь-які новинки Вам підійдуть.

Зростаючий Місяць – протипоказано нарощування. Постарайтеся відмовитися від маніпуляцій, які можуть нашкодити нігтям. Робіть легкий манікюр, який не перешкоджатиме зростанню нігтів

За місячним календарем манікюру – 29 грудня 2019 р один з найсприятливіших днів для візиту до майстра в цьому місяці.

30 грудня. Місяць у Водолії – несе красу і здоров’я нігтям. Побалуйте ручки зволожуючими масками і ваннами. Сьогоднішній день сприятливий для того, щоб максимально оздоровити нігті.

Зростаючий Місяць – можна сміливо вкорочувати нігті. Як би сильно ви не вкоротили нігті, вони швидко виростуть. Так що, якщо Ви хочете освіжити манікюр, сміливо позбавляйтеся від зайвої довжини

За місячним календарем – 30 грудня 2019 р сприятливий день для манікюру.

31 грудня. Місяць в Рибах – протипоказаний обрізний манікюр. Якщо Вам потрібно терміново привести нігті в порядок, відмовтеся від використання гострих інструментів. Зупиніться на відсуненні кутикули і однотонному фарбуванні. Серйозно поставтеся до підбору салону.

Зростаючий Місяць – відповідний період для догляду за нігтями і шкірою рук. Регулярно насичуйте шкіру рук і нігті поживними масками і аромамаслами.

Нейтральний день для роботи з нігтями.


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *