Home / Дозвілля / Місячний календар городника на лютий 2020 року

Місячний календар городника на лютий 2020 року

Лютий не насичений садово-городніми роботами і переважно присвячений таким роботам як: планування своєї діяльності на наступні місяці; огляду і ремонту інвентарю; закупівлю насіння і добрив до весни. В основному посадка на розсаду рослин почнеться тільки в середині-кінці місяця. Про місячний календар городника на лютий 2020    детально по дням дізнаємось в даній статті.

Місячний календар городника на лютий 2020. Фази Місяця і зодіакальне коло

Місячний календар городника на лютий 2020 року

Крім спостереження за станом небесного світила, варто уважно стежити за станом зодіакального кола, яке має безпосередній вплив на рослини. Так, посадкові дні в лютому 2020 року для томатів та інших культур практично ідентичні.

Не варто обмежуватися, найкраще вибрати той день, який підходить для всіх типів культурних рослин. Рекомендації садівникам:

з 1 по 3 лютого Місяць буде знаходитися в Тельці, що створить сприятливі умови для підготовки насіннєвого матеріалу і грунту для його майбутнього зростання. Крім цього, можна проводити обробку ґрунту, внесення добрив і прикореневе підживлення.

4-5 лютого позначиться впливом Близнюків, що створить ідеальні умови для посіву кавунів. Від пересадки рослин, що рано зійшли варто відмовитися через ослаблений стан кореневої системи. Вона не зможе нормально пережити стрес, роблячи рослини ослабленими і схильними до численних захворювань.

6-7 лютого під впливом Рака можна сіяти всі  низькорослі культури, які повинні бути розраховані на тривале зимове зберігання. Можна займатися посадкою коренеплодів і цибулинних рослин, можна зайнятися посівом квіткових культур. Від пересадки найкраще відмовитися.

Порада! Місячний календар городника на лютий 2020  носить рекомендаційний характер, але його користь вже давно підтверджена багатьма дослідженнями. Тому варто дотримуватися порад.

8-9 лютого за участю Лева варто проводити посів лише ранніх овочевих культур, не призначених для тривалого зберігання. Варто відмовитися від усіх наземних робіт, включаючи внесення мінеральних добрив і видалення бур’янів.

10-11 лютого Місяць перебуває в Діві, тому піде на спад. Всі вчинені в цей період посіви порадують привабливим зовнішнім виглядом, безпроблемним зростанням і простотою догляду, але гідного врожаю вони дати не зможуть при всіх спробах городника.

12-13 лютого 2020 року Місяць перейде у владу Терезів. Всі посіви цього часу виявляться стійкими до захворювань і можливим враженням шкідниками. Культури легко приживуться, дадуть багатий і смачний урожай без зайвих зусиль, а сходи виявляться дружними, швидкими і невибагливими навіть в разі нестачі певних мікроелементів і умов для повноцінного розвитку.

14-15 лютого продовжиться спад з переходом в знак Скорпіона. Можна проводити посів абсолютно всіх культур, тому вони порадують гарною схожістю, простотою догляду, смачним і рясним врожаєм. Коренева система рослин, що  вже виросли в цей час ослаблена і потребує дбайливого догляду, тому найкраще відмовитися від пікірування і пересадок.

16-18 лютого значний вплив на все живе надасть Стрілець на тлі спадного Місяця. В цей час бажано робити посів квіткових рослин. Всі овочеві культури виявляться досить слабкими, навіть на тлі гарної схожості і повноцінного розвитку. Їм постійно буде необхідний додатковий догляд і створення сприятливих умов, а врожай вийде дрібним і не дуже смачним.

Посадкові дні для томатів в лютому 2020 року в останній декаді місяця відсутні. Це обумовлено певними місячними факторами і зодіакальними змінами.

Вам варто більш грунтовно підійти до вивчення календаря. Ось деякі особливості останньої декади місяця:

19-20 лютого стане період владарювання Козерога, за умови посіву в цей час розсада обіцяє бути міцною і стійкою до хвороб і погодних умов, не дивлячись на те, що перші сходи можуть з’явитися пізніше звичного часу, що не позначиться на їх якості.

21-22 лютого Водолій спровокує створення негативної і руйнівної енергетики для всіх рослин. Найкраще повністю відмовитися від посівних робіт на ці дати, оскільки вони не принесуть результатів.

23-25 ​​лютого пройде під знаком Риб. Все висіяне насіння обіцяють дружні сходи і стабільний розвиток. Коренева система саджанців буде потужною, що активізує рясний ріст і високі врожаї. Можна використовувати посадкові дні в лютому 2020 року для інших культур, незалежно від регіону проживання.

26-27 лютого доведеться період зростання Місяця в знаку Овна. При гарній схожості і активному розвитку наземної частини рослин не варто чекати високих врожаїв, тому що максимальним успіхом стане отримання дрібних плодів без яскраво виражених смакових характеристик.

28-29 лютого стане часом зростання Місяця в Тельці. Ці дні ідеальні для проведення посівних робіт, тому що порадують дружними сходами і повноцінним розвитком рослин протягом усього сезону, що гарантовано забезпечить високі показники врожайності.

Місячний календар городника на лютий 2020  вважає, що перші і останні дні лютого стануть ідеальним часом для посіву томатів, перцю, зелені, баклажанів, кавунів і кабачків. Середину місяця варто присвятити посіву квасолі, редисці, цибулі та горошку.

Місячний календар городника на лютий 2020. Рекомендації та поради

Згідно з існуючими прогнозами, найбільш результативними можуть виявитися посівні роботи 1, 7, 14 і 28 лютого. В інші дні варто уважно стежити за станом Місяця, орієнтуючись не тільки на нього.

Отримані посадкові дні в лютому 2020 року можна використовувати для проведення робіт з підготовки землі і посадки насіння. рекомендації:

При всій важливості вплив небесного світила на всі рослини, орієнтуватися варто на багато інших чинників. Наприклад, дуже важливо при лютневому посіві насіння прорахувати терміни висадки вже вирощеної розсади, створюючи для неї оптимальні умови.

Повноцінно формуватися і розвиватися культури зможуть тільки при гармонійному балансі світла, вологи і тепла, які доведеться створювати штучно через відсутність для цього природних можливостей у другому зимовому місяці. В іншому випадку навіть ідеальні сходи не зможуть повноцінно розвиватися, витягаючись за світлом або відчуваючи дефіцит корисних речовин.

Основне правило місячного календаря – проведення всіх посадкових і посівних робіт на зростаючий Місяць, що принесе позитивні результати при мінімальних зусиллях. Місяць не найкращий час для посадки як насіння, так і самої розсади в грунт.

При спадній фазі небесного світила краще проводити підготовчі роботи або догляд за грунтом, оскільки позитивною енергетикою цей час не володіє, відповідно, чекати хороших результатів праці не доводиться, незважаючи на численні зусилля і старання городників.

Місячний календар городника на лютий 2020 детально по дням

Найкраще в лютому 2020 року зайнятися посадкою насіння на розсаду таких культур, як томати, баклажани, огірки, солодкий перець, різні види капусти. Кілька лютневих днів будуть сприятливими для кабачків, гарбуза і патисонів. Цей місяць добре підходить для посіву зелені – петрушки, зеленої цибулі, кінзи, кропу, шпинату, салату.

Якщо рослина має тягнутися догори, то для його посадки потрібно виділити дні зі зростаючим Місяцем, а для рослин, у яких важливіша коренева система треба залишити періоди спадного супутника нашої планети. Місяць робить певний вплив на врожайність і всі стадії життя рослин, тому всі посадки краще проводити відповідно до місячного календаря городника.

Місячний календар городника на лютий 2020 року по дням:

1 лютого 2020 року, 8-9 місячний день, зростаючий Місяць у Тельці. Сприятливий день для різних посадок і пересадок. Можна садити практично все, але так як  Місяць зростаючий, найкраще в цей період садити насіння на розсаду помідорів, огірків, гарбуза, кабачків, бобових, всі види капусти і т. д. Пророщування картоплі на посадку, батату, топінамбура.

2 лютого 2020 року, 9-10 місячний день, зростаючий Місяць у Тельці. Сприятливий день для пророщування насіння (перераховані 1 лютого). Показана посадка розсади, пересадка кімнатних рослин.

3 лютого 2020 року, 10-11 місячний день, Місяць в Близнюках. Сіємо та саджаємо в’юнкі рослини, сіємо насіння на розсаду капусти і огірків. Проводимо обприскування від шкідників, проріджуємо сходи.

4 лютого 2020 року, 11-12 місячний день, Місяць в Близнюках. Відмінний день для посіву насіння полуниці і суниці. Можна здійснювати побілку штамбів дерев. Сіємо та саджаємо в’юнкі рослини, на розсаду – огірки і капусту. Проріджують сходи. Обробляємо рослини від шкідників.

5 лютого 2020 року, 12-13 місячний день, зростаючий Місяць у Раку. У цей день можна садити насіння солодкого перцю, томатів, огірків, капусти, баклажанів. Відмінний день для вирощування декоративних квітів з насіння. У теплицю висаджуємо зелень – кріп, салат, петрушку, базилік.

6 лютого 2020 року, 13-14 місячний день, зростаючий Місяць у Раку. Замочуємо насіння і сіємо на розсаду солодкий перець, томати, огірки, капусту, баклажани. Сіємо в теплиці будь-яку зелень.

7 лютого 2020 року, 14-15 місячний день, зростаючий Місяць у Раку. Роботи, перелічені 6 лютого.

8 лютого 2020 року, 15-16 місячний день, зростаючий Місяць у Леві. У цей день краще всього провести щеплення фруктових дерев, а також зайнятися підготовкою до посадки насіння. Займаємося прибиранням в сховищі, робимо ревізію запасів і овочів. Готуємо грунтові суміші для розсади. Можна замовити насіння або придбати необхідне.

9 лютого 2020 року, 16-17 місячний день, повний Місяць у Леві. Місячний календар городника на лютий 2020  рекомендує, що якщо в цей день є сніг, підсипаємо його до дерев, а також на плантації полуниці та суниці. Прибираємо засохлі гілки.

10 лютого 2020 року, 17-18 місячний день, спадний Місяць в Діві. Сіємо та саджаємо однорічні квіти, в’юнкі рослини. Сприятливий день для обрізки, пікіровки.

11 лютого 2020 року, 18-19 місячний день, спадний Місяць в Діві. Сприятливий день, щоб зайнятися посадкою і пересадкою таких квітів як: крокуси, жоржини, айстри, півонії, а також інших декоративних і кімнатних квітів. Догляд за рослинами, якщо погода дозволяє – можна підсипати снігу до дерев і плантації суниці.

12 лютого 2020 року, 19-20 місячний день, спадний Місяць у Терезах. Відмінний день для посадки картоплі, буряка, ріпки, редиски, моркви, арахісу. Можна також посіяти капусту. Ідеально підходить для пересадки бульбових і цибулинних квітів: нарцисів, цикламенів, глоксиній та т. д.

13 лютого 2020 року, 20-21 місячний день, спадний Місяць у Терезах. Сіємо цибулю на ріпку та інші коренеплідні, садимо всі види бульбових квітів, вкорінюємо живці винограду.

14 лютого 2020 року, 21 місячний день, спадний Місяць в Скорпіоні. Замочуємо насіння, сіємо редиску в теплиці, цибулю на ріпку, моркву, пастернак, кореневу петрушку і селеру, буряк, ріпу, редьку, дайкон, часник.

15 лютого 2020 року, 21-22 місячний день, спадний Місяць в Скорпіоні.

16 лютого 2020 року, 22-23 місячний день, спадний Місяць у Стрільці. Малородючий знак, однак підходить для висаджування цибулі і часнику на зелень, а також можна посіяти насіння лікарських трав на розсаду або вирощування на підвіконні. Сприятливий час для висадки живців для вкорінення.

17 лютого 2020 року, 23-24 місячний день, спадний Місяць у Стрільці. У цей день краще всього провести щеплення фруктових дерев, а також зайнятися підготовкою до посадки насіння.

18 лютого 2020 року, 24-25 місячний день, спадний Місяць у Козерозі. Родючий знак, можна садити цибулю-чорнушку на розсаду, сіяти редис, ярий часник, а також на зелень. Починаємо пророщувати картоплю. Якщо дозволяють погодні умови, робимо обрізку саду.

19 лютого 2020 року, 25-26 місячний день, спадний Місяць у Козерозі. Хороший знак для посадки на розсаду редису, часнику, цибулі, пророщування картоплі. У цей день рекомендовано підживлювати наявну розсаду. Замовлення або покупка насіння, ремонт інвентарю.

20 лютого 2020 року, 26-27 місячний день, спадний Місяць у Водолії. Якщо в саду і городі є сніг, підсипаємо його під дерева. Вдома обробляємо рослини від шкідників. Несприятливий знак для посадки, однак можна рихлити й удобрювати грунт. Знищуємо зимуючих на чагарниках і деревах шкідників. Ревізія в погребі чи сховищі, перебираємо запаси.

21 лютого 2020 року, 27-28 місячний день, спадний Місяць у Водолії. У цей день не потрібно нічого сіяти, садити або пересаджувати, краще відкласти на більш сприятливий період.

22 лютого 2020 року, 28-29 місячний день, спадний Місяць у Водолії. Перелік робіт, перерахований 20 і 21 лютого.

23 лютого 2020 року, 29, 30-1 місячний день, новий Місяць в Рибах. Родючий і вологий знак. Сприятливий день для посадки на розсаду насіння кавуна, дині, томатів, гарбуза, огірків, перцю, салату, кропу, петрушки і всіх видів зелені. Ідеально підходить для пророщування насіння квітів братків і петунії.

24 лютого 2020 року, 1-2 місячний день, Місяць на в Рибах. Сіємо на розсаду капусту, томати, перець, баклажани, кабачки, гарбузи, огірки, зелень, квіти. Загалом, один з найсприятливіших днів для посадок.

25 лютого 2020 року, 2-3 місячний день, Місяць в Овні. Безплідний знак, однак в цей час можна висаджувати будь-яку зелень, яка швидко зростає і відразу використовується.

26 лютого 2020 року, 3-4 місячний день, Місяць на в Овні. Якщо дозволяють погодні умови, займаємося роботою в саду і городі – білимо штамби, прибираємо сміття. Вдома і в теплиці обробляємо рослини від шкідників.

27 лютого 2020 року, 4-5 місячний день, Місяць в Овні. Роботи, перераховані на 25 і 26 лютого.

28 лютого 2020 року, 5-6 місячний день, зростаючий Місяць у Тельці. Один з найбільш сприятливих днів для посадки. Можна садити практично все, але так як. Місяць зростаючий, найкраще в цей період садити насіння на розсаду помідорів, огірків, гарбуза, кабачків, квасолі, гороху, капусти і т. д. Пророщування картоплі на посадку, батату, топінамбура.

29 лютого 2020 року, 6-7 місячний день, зростаючий Місяць у Тельці. Сіємо на розсаду томати, огірки, гарбуз, кабачки, квасолю, горох, капусту, перці, квіти, всі види зелені, цибулю на перо. Пророщуємо картоплю.

Місячний календар городника на лютий 2020. Роботи садівника-городника

На початку місяця треба утрамбувати сніг між грядками, біля дерев та чагарників. Робиться це для захисту від гризунів.

Середина і кінець лютого цілком походять для внесення мінеральних і органічних добрив. На самому початку і кінці місяця можна зайнятися деревами та чагарниками – варто обрізати непотрібні гілки і пагони.

У третій декаді лютого прийде час обприскувати рослини і боротися зі шкідниками, сприятливо також зробити на деревах і чагарниках щеплення. В останні дні лютого дерева і чагарники потребуватимуть в інтенсивному поливі. Для закладки компосту лютий – невідповідний час.

В кінці місяця садівникам варто зайнятися висадкою цибулинних квітів в теплиці. У лютому можна займатися тільки однорічними квітами або дворічними і багаторічними рослинами з насіння.

У будь-який час року варто пам’ятати, що потрібно відмовитися від робіт в саду або городі в дні сонячних або місячних затемнень, при повному місяці або молодику. Виходячи з цього правила, в лютому вдасться одне на  молодик, коли садівникам і городникам потрібно буде повністю відпочити від будь-яких турбот в улюбленій справі.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *