Home / Твоя краса / Нігті / Minx – зоряний манікюр

Minx – зоряний манікюр

Скільки разів ви стикалися з проблемою, коли після свіжого манікюру в салоні вам доводилося застібати пальто, відкривати сумочку, надягати рукавички перед виходом на вулицю. Як би добре майстер не просушила нігті, для абсолютного висихання потрібно кілька годин. Та й гарний манікюрвдома теж може доставити багато проблем. Якщо робити його перед сном, то вся подушка і ковдра будуть в лаку, та й малюнок на нігті зіпсується. Якщо фарбувати нігті днем, то потім мінімум дві години не можна займатися домашньою роботою.

Новітня технологія Minx

Minx - зоряний манікюр

Тому й було придумано спеціальне покриття для тих, хто не любить або не може довго чекати з різних причин. Технологія називається minx. Ця інновація домінує в багатьох тенденціях високої моди, перевершуючи багато інших видів манікюру. Чому?

Вся справа в спеціальному складі покриття Мінкс. Воно представляє з себе найтоншу плівку, яка накладається на нігті. Це майже як лак, тільки сухий. Він не деформується, не має їдкого хімічного запаху і легко знімається при необхідності. Нігті перед нанесенням minx обробляються типовим чином, знежирюючи і обсушуючи.

Мінкс подобається багатьом жінкам через свою універсальність, тобто можна підібрати який завгодно малюнок під певний образ і стиль одягу. До того ж minx можна зробити і на коротких, і на довгих нігтях і виглядати він буде однаково красиво.

Доступний для всіх

Мінкс можна виконувати в домашніх умовах своїми руками. Для цього потрібно тільки, щоб дома була інфрачервона лампа, тепло яке буде нагрівати плівку і рівним шаром наносити його на нігтьову пластину. А плівку Мінкс можна купити в будь-якому манікюрному магазині. Решта інструментів – як для звичайного манікюру в домашніх умовах.

Переваги манікюру minx

Абсолютно рівне нанесення – без плям, «бульбашок» та інших дефектів.
Після нанесення Мінкс не потрібно чекати, коли він підсохне. Ви отримуєте відразу сухий манікюр.
Плівка дуже тонка, що красиво виглядає навіть після того, як нігті відростають.
Minx манікюр досить стійкий, навіть якщо він робиться своїми руками. Контакт з побутовою хімією, абразивами і водою не зіпсують покриття та його кольору. Єдине, що може негативно вплинути на такий манікюр – перегрів.
Покриття не робить негативного впливу на ніготь, а навіть навпаки, захищає його від пошкоджень.
Процес створення манікюру minx не супроводжується шкідливими хімічними запахами.

Ще однією фішкою такого манікюру є те, що на плівці може бути зображений не просто блискучий або різнокольоровий орнамент, а й фото різних знаменитостей, зірок і легенд зі світу музики, або просто красивих звіряток. Звичайно, і лаком можна зобразити на нігтьовійї пластині все, що завгодно, але це буде дуже довгий і трудомісткий процес. А тут – наклеїв плівку і готово!

Перший манікюр комом

Спробуємо навчитися зробити Мінкс своїми руками в домашніх умовах на коротких нігтиках. Як показують фото, це зовсім нескладно. Переробивши відому приказку, можна сказати «Перший манікюр комом». Але не варто впадати у відчай, якщо не вийде з першого разу. Головне – навчитися і пристосуватися.

Зробимо Мінкс вдома

Отже, нам знадобиться: класичні предмети для манікюру (пилочки, апельсинові палички, ватні диски) а також спеціальна скляна пилочка (її можна купити в манікюрному магазині), плівки Мінкс, борний спирт для знежирення нігтів, інфрачервона лампа (якщо у вас вдома є настільна лампа розжарювання – вона теж підійде). Можливо, в перший раз вам буде складно зробити такий манікюр самій себе своїми ж руками.

 


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.