Home / Маски для обличчя / Маска для обличчя з желатином і молоком

Маска для обличчя з желатином і молоком

Всі ми хочемо бути володарками привабливої, гладкої шкіри обличчя, але не всі маємо фінансові можливості і вільний час, щоб відвідувати салони. Маска для обличчя з желатином і молоком  послужить відмінним виходом з даної ситуації, так як за ефективністю не поступається професійним засобам і сам по собі цілком економічний. Що желатин, що молоко по-своєму корисні для нашої шкіри, а в комплексі створюють лікувальне джерело, що виробляє приголомшливий вплив на її стан: очищають, підтягують, живлять, зволожують. Тому така масочка  – дуже поширений засіб в індустрії косметології.

Маска для обличчя з желатином і молоком. Користь желатину

Маска для обличчя з желатином і молоком

Основною перевагою продукту є наявність в ньому такого чинного білка, як колаген. Коли в шкірі недолік колагену, вона з часом втрачає пружність, а желатин, що містить цей компонент, компенсує його втрату. Тому масочка з желатином використовується як лікувальний засіб, усуваючизморшки, і в якості профілактичної процедури (запобігання вікових змін в майбутньому). Разом з колагеном вмістимі і інші корисні речовини, такі як жири, білки, залізо, вуглець, магній, кальцій, амінокислоти, вітамін В3 (РР або ніацин).

Крім омолоджуючого ефекту масочка з желатину застосовується при висипаннях, наявності чорних цяток, сального блиску.

Желатин, додаючи в маску для обличчя, бере на себе функції очищення пор і їх звуження.

Маска для обличчя з желатином і молоком. Користь молочка

Одним з найбільш багаторічних косметичних засобів за доглядом дерми обличчя є молочко. Воно робить шкіру свіжою і наповнює її красою.

Основна користь його складається з таких двох речовин: протеїн (зволожує шкіру); ліпіди (ніжно очищають).

Молочко багате і на інші корисні компоненти: група вітамінів В, кальцій, калій, а також вітаміни А і Е.

Молочко і всі продукти молочного походження здатні зняти втому і роздратування дерми, що і є основним призначенням продукту в масці з желатином.

Маска для обличчя з желатином і молоком. Правила вживання

У домашніх засобів, як і у куплених в магазині, є свої інструкції по застосуванню. Прочитайте їх уважно, щоб не допускати прикрих помилочок.

Масочки з желатину, а також у яких міститься вугілля, заборонені особам з розширеними судинами на обличчі!

Уникайте попадання суміші на волосся і брови, інакше процес видалення маски буде дуже болючим. Якщо желатин все-таки потрапив на волосся, змивайте його великою кількістю водички.

Засіб потрібно наносити шарами: кожен сухий шар покривається новим рідким і так далі.

Якщо ви все зробили правильно, то маска для обличчя з желатином і молоком одразу порадує вас і вашу дерму глибоким і дбайливим очищенням.

Маска для обличчя з желатином і молоком

Маска для обличчя з желатином і молоком  не складна в приготуванні в домашніх умовах. Молочко з желатином прекрасно разом справляються з чорними цятками. Щоб посилити ефективність засобу, можна добавити додатковий компонент – яєчний білок. У союзі вони утворюють якусь плівку при нанесенні на обличчя, яка «висмоктує» забруднення на поверхні дерми і в глибоко закупорених порах. А щоб зробити маску більш щадною, можна додавати ефірні олії і відвари трав. Маска в основному використовується як очищаюча, але вона одночасно бореться з віковими змінами у вигляді зморшок.

Важливо! Для досягнення очікуваного ефекту перед домашньою процедурою зробіть парову баню. Таким чином ви розкриваєте пори, а подальше нанесення маски посприяє витягуванню з них забруднень.

Очищаюча маска для обличчя з желатином і молоком проти чорних цяток

В ємності ретельно змішуємо 3 столові ложечки молочка і 2 столові ложечки желатину.

Розігріваємо суміш на вогні або в мікрохвильовці на 9-10 сек.

Після такої термічної обробки желатин розчиниться. Причому майте на увазі, що його не потрібно доводити до киплячого стану.

Робимо парову баню і очищаємо повсякденним лосьйоном обличчя або протираємо його часточкою лимончика, намазаного трохи медом.

Після очищення намастіть приготовлену суміш не товстим шаром (щоб ще залишилося трохи маси) на Т-зону (як правило, це області чола, носика, підборіддя).

Чекаємо, коли суміш підсохне, і наносимо наступний шар – чим щільніший шар, тим ефективніше (і так поки суміш не закінчиться).

Коли висохне фінальний шар, суміш потрібно потримати ще близько 5 хвилинок.

Знімаємо засохлу плівку і бачимо на її виворітній стороні (за умови дотримання рецепта) ті самі чорні цяточки з іншими забрудненнями, які були в ваших порах.

Прямуємо таким інструкціям:

Якщо у вас жирна дерма, берете скисле молочко (можна також взяти і кефір) і 1  ложечку столову пшеничного борошна.

Якщо ж у вас суха дерма, використовуєте вже свіже молочко і також борошно (тільки вівсяне) в кількості 1 столова ложечка.

Далі розчиняємо водичку (не тепленьку і не гарячу) з желатином (1  ложечку столову) І розтоплюємо на вогні. Остуджуємо і змішуємо з іншими інгредієнтами (якщо суміш вийде рідкуватою, додаємо ще муки, якщо навпаки занадто густою – молочко).

Розпарюємо і вмиваємо обличчя, далі рівномірно наносимо масу з желатином.

Очікуємо повного засихання суміші.

Видаляємо з обличчя.

Вмиваємося.

Універсальна маска для обличчя з желатином і молоком

Змішуємо 1 велику ложечку желатину у водичці, щоб дати йому там набубнявіти.

Далі суміш підігріваємо або на плиточці, або в мікрохвильовці (якщо вибираєте мікрохвильову піч, то грієте 10 сек).

Володарі сухої дерми добавляють молочко, а представники жирної дерми – водичку. Потім додається 1 столова ложечка тальку і все перемішується.

Якщо не вийшла рідкувата суміш, то додаємо ще відповідну типу дерми рідину, охолоджуємо.

Перед нанесенням обличчя розпарюється, очищається.

Наносимо масу з желатину, вичікуємо повне висихання (15 – 20 хвилинок).

Вмиваємо обличчя.

Маска для обличчя з желатином і молоком – омолоджуюча для всіх типів

Розбавте желатиновий порошок в молочці в пропорції 1: 8. Зачекайте, поки порошок не адсорбує всю рідину і не розбухне. Після дана маса нагрівається на водяній бані до стану рідини. До цієї рідини добавте ще 1 велику ложечку молочка, перемішайте, дочекайтеся, поки суміш перестане бути гарячою, і потім наносьте на чисте обличчя. Цей засіб тримають на дермі обличчя 20 хвилинок, потім змивають ватним диском, змоченим молочком.

Маска для обличчя з желатином і молоком – відбілююча

Желатин (2 столові ложечки) розчиніть в молочці (6 столових ложечок) способом, описаним в попередніх рецептах. Огірок натріть і отриману м’якоть з соком добавте до рідкого желатину. Все гарненько змішайте і нанесіть на дерму обличчя на півгодини. Можна застосовувати 2 рази на тиждень.

Маска для обличчя з желатином і молоком – зволожуюча для всіх типів дерми

Змішайте порошок желатину і молочко в співвідношенні 1: 8 відповідно. Набряклий желатин розтопіть на водяній бані. Далі остудіть, добавте до отриманої водички 1 велику ложечку соку фруктів і 1 велику ложечку сиру. Все ретельно змішайте. Якщо суміш виходить занадто густою – розбавте її соком або молочком. Нанесіть засіб на дерму обличчя на 20-25 хвилинок, після чого змийте.

Маска для обличчя з желатином і молоком проти зморшок

Приготуйте склад з наступних інгредієнтів: гліцерин (4 столових ложечки), молочко (4 столових ложечки), желатин (2 чайних ложечки),.) і мед (2 чайних ложечки). Компоненти добре розмішайте і поставте на вогонь, щоб розчинити отриману суміш. Потім добавити до неї 4 столових ложечки водички, ще перемішати і нанести суміш на обличчя на 20 хвилинок.

Маска для обличчя з желатином і молоком – для живлення

Змішайте чайну ложечку порошку з сімома ложечками молочка. Розтопіть набряклу масу на водяній бані. Коли суміш буде нагріватися, ви можете готувати інші інгредієнти. Для цього яєчний жовток збийте з чайною ложечкою олії: оливкової, мигдалевої, абрикосової, хоча навіть соняшникова олія підійде. Отриманий склад добавте до рідкого желатину, збийте і нанесіть на обличчя. Засіб тримається 20 хвилинок і змивається прохолодною водичкою.


Check Also

Перепелині яйця – користь, шкода, норма вживання

Перепелині яйця  вживали ще в Стародавньому Єгипті – згадки були знайдені археологами в папірусах єгиптян. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *