Home / Твоя краса / Нігті / Манікюр зі Скандинавським малюнком

Манікюр зі Скандинавським малюнком

Затишний теплий светр із «зв’язаними» на ньому оленями, сніжинками та ялинками в скандинавському стилі – це річ, яку взимку раді бачити в гардеробі як данина традиціям, незалежно від тенденцій. Прикрашає її візерунок – символ затишку та тепла, який може гармонійно вписатися і в інші частини зимового образу. Наприклад, його можна використовувати як ідеї для нейл-арту.

Покроково манікюр із Скандинавським орнаментом

Манікюр зі Скандинавським малюнком

Крок 1

Перш ніж братися за лаки для нігтів, переконайтеся, що ваші руки і нігті мають доглянутий, акуратний вигляд – нейл-арт буде виглядати добре тільки на такому «фоні». Якщо необхідно, підрівняти форму нігтів і відсунути кутикулу, попередньо обробивши її спеціальним доглядовим засобом. Коли з підготовкою буде покінчено, нанесіть на нігті базове покриття тонким шаром і дайте йому висохнути протягом 1 хвилини.

Манікюр зі Скандинавським малюнком 1

Крок 2

В якості фонового кольору для манікюру зі Скандинавським візерунком ми вибрали червоний – він традиційно вважається одним з основних для створення новорічного образу. Червоний лак необхідно нанести на нігті в два шари. Важливо почекати, щоб кожен з них висох, інакше малювати візерунки на отриманому покритті буде важко.

Манікюр зі Скандинавським малюнком 2

Крок 3

Коли лак висохне і не буде змазуватися, можна приступати до створення дизайну. Наберіть на тонку кисть для нейл-арту лак білого кольору і за допомогою неї намалюйте оленя, подбавши про чіткі обриси малюнка. Щоб на нігтях відразу отримати бажаний результат, потренуйтеся на папері. Замість оленя ви можете вибрати для свого дизайну інший елемент скандинавського візерунка – наприклад, сніжинку або ялинку. На іншому пальці намалюйте орнамент – за допомогою переплетення прямих ліній і геометричних фігур. Коли малюнок буде готовий, нанесіть на нігті прозоре верхнє покриття і також почекайте, поки шари лаку висохнуть.

Манікюр зі Скандинавським малюнком 3


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *