Home / Макіяж / Макіяж фото брів: правильна техніка

Макіяж фото брів: правильна техніка

З покон віків поети складають вірші про красу жіночих очей, але мало хто замислюється про брови. Погодьтеся, кожному діаманту потрібна гідна оправа, саме такою «оправою» для наших «діамантів», «смарагдів», «опалів» стають брови. За допомогою брів можна надати виразність, інтонацію, душевний стан під час спілкування. Саме тому жінки, які приділяють увагу і роблять макіяж фото брів, користуються великим успіхом у чоловіків.

Макіяж фото брів: досконалий догляд

Макіяж фото брів правильна техніка

Більшість жінок не наважуються ризикувати з формою і кольором брів, розтрачуючи дорогоцінний час на пошуки «свого» майстра. Свого роду це крик відчаю, в надії на допомогу. Незадоволеність, роздратування, обурення ось почуття, які переслідують на цей момент, і, здається ось-ось і рука майстра створить диво. На жаль, більшість таких жінок чекає розчарування, дане природою кардинально не можливо змінити.

Але знаючи про деякі хитрощі, якими користуються далеко не всі «салонні» майстри, можна обійтися і без походів в салон краси, до того-ж це економія часу і грошей. Якщо все-таки ви не здатні «підняти на себе руку», або не вистачає часу вибирайте «перевіреного» майстра, порадьтеся з тими, хто часто вдається до такого рішення.

Майстри навіть найпросунітіших салонів краси не всякий раз приділяють достатньо уваги роблячи макіяж фото брів, і не завжди мають гарний смак. Самостійно домогтися найкращого результату можливо за допомогою професійних інструментів і якісної фарби.

Макіяж фото брів: корекція

Щипчики – це основний інструмент, який використовується для корекції брів. Існує безліч видів щипчиків – це і звичайні і з похилими кінчиками, і з ручками, як у ножиць. Роблячи вибір головне, на що потрібно звернути увагу: заточка, на щільність кінців, в той момент, коли вони притиснуті одне до одного, гладкість, не забути перевірити пружинки, якщо вони є.

Важливим чинником у корекції брів є освітлення. Займатися процедурою самостійно можливо буде краще вдень біля вікна, яскраве світло лягає рівномірно і дозволить розглянути і видалити навіть найдрібніші і світлі волоски. Лише тільки позбувшись всіх волосків ви зможете створити ефект доглянутості.

Форма брів повинна підбиратися безпосередньо залежно від форми обличчя, його рис. Дуже популярна останнім часом природна форма брів – широка, природний злам посередині і звужується до скроні. Виключаючи всі ризики починати корекцію варто від скроні.

Проводити корекцію для підтримки форми краще раз в два три дні, це займе кілька хвилинок. З формою брів можна поекспериментувати, якщо все таки ви не вгадали з формою, можна виправити становище – почекати поки нові підростуть. Хоча, треба зауважити, що не у всіх регенерація проходить швидко, тому перш ніж вибирати нестандартну форму для початку потрібно все зважити.

Макіяж фото брів: фарбування

Корекція брів переслідує мету не привертати до себе увагу, а підкреслювати красу очей. Саме тому, здавна тонка брова відрізнялася своєю елегантністю і вишуканістю. Тон брів також не повинен впадати в око, він повинен відповідати кольору волосся або бути на один-два тони темніше, не варто вибирати яскравий і не відповідний типу обличчя колір. Для кожного з типів існують свої відтінки: «весна» і «осінь» – це теплі тони, наприклад відтінки коричневого; «Літо» – це сірі відтінки; «Зима» – на відміну від інших, може дозволити собі чорний.

Згідно з інструкцією додається до фарби для брів, людям схильним до алергії варто спочатку провести тест на чутливість. Щоб акуратно зробити макіяж фото брів і нанести фарбу на брови потрібно скористатися пензликом або паличкою, яка повинна входити в комплект з фарбою. І все ж, як не старайтеся фарба потрапляє на шкіру і в перший день коли зробили макіяж фото брів – нафарбовані брови будуть здаватися не природно яскравими. Внаслідок цього фарбуватися варто у вихідний, після декількох умивань фарба зійде.

Макіяж фото брів: «проблемні» зони

Перша – у перенісся. Тут ростуть не слухняні, що стирчать в верх волоски. Багато що б не мучитися просто видаляють їх, але жінкам з великими носами так робити просто не можна, тому це візуально розширює обличчя. Вихід є – надати таким волоскам форму за допомогою ножиць. Наносити фарбу потрібно на більш короткий термін, що дозволить створити відчуття природності.

Друга – це більш велика площа, але волоски ростуть досить рідко. Видалити їх не складе проблем, однак заповнювати недоліки доведеться за допомогою олівця або зробити макіяж фото брів. Просто зменшити довжину брови можна, тільки якщо обличчя не дуже широке.

Макіяж фото брів: покрокові схеми

Макіяж фото брів правильна техніка 1

Макіяж фото брів правильна техніка 2

Макіяж фото брів правильна техніка 3


Check Also

Літній макіяж 2019 року. Тенденції правильного макіяжу

Макіяж дозволяє дівчатам самовиражатися, прикрашати себе, прикрашати собою світ, як і одяг, як спосіб життя, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *