Home / Твоя краса / Нігті / Літній манікюр гель лаком 2017. Корисна підбірка

Літній манікюр гель лаком 2017. Корисна підбірка

Тут на допомогу прийшов дизайн нігтів гель лаком з битим склом. Коли створюєте  хітовий манікюр з битим склом, головне – акуратно розмістити голографічну фольгу на нігтьову пластину. Сміливі і впевнені в собі жінки без тіні сумнівів в якості основного кольору «під скло» вибирають яскраві відтінки – чорний, червоний, смарагдовий, темно-зелений, глибокий синій. Для тих, хто не дуже любить настирливі погляди, підійде рожевий, білий, беж.

Нюдові відтінки зараз на піку популярності, а кілька скелець на двох-трьох пальцях відмінно скрасять повсякденний манікюр. Можна взагалі відмовитися від кольору і покрити нігті лише прозорою базою, адже основний настрій все одно задає колір фольги. Золотисте або сріблясте «скло» на будь-якому фоні – це ідеальне рішення літніх сонячних днів.

Місячний літній манікюр гель лаком 2017

 Всім відома техніка створення місячного манікюру – простота і акуратність ось запорука популярності цього стилю. Для створення класичної посмішки місячного манікюру, досить застосування двох кольорів. Лінія посмішки в цьому сезоні не обов’язково повинна бути напівкруглою, форма її може бути і трикутною, широкою і вузькою.

Check Also

Місячний календар манікюру на квітень 2020 року по дням

Місячний календар манікюру на квітень 2020  є найдавнішим і достовірним з усіх існуючих. Сонячний календар …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *