Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Лікування спаленого волосся: неможливе можливо

Лікування спаленого волосся: неможливе можливо

Спалили волосся феном, пошкодили пасма плойкою, зіпсували кучері утюжком. Як вилікувати спалене волосся? І головне: чи можливо їх відновити в принципі. Відповідь на питання: «як?»: потрібно дотримуватися нескладних правил, користуватися правильними косметичними засобами, вдатися до допомоги маски (поживної, зволожуючої, доглядаючої). Відповідь на питання «чи можливо врятувати?»: лікувати пошкоджені локони потрібно і можна.  Лікування спаленого волосся: що не можна робити, якщо локони пошкоджені.

Лікування спаленого волосся неможливе можливо    По-перше, не можна користуватися плойкою, феном, утюжком, термо-бігудями. Справа в тому, що феном, плойкою і аналогічними приладами можна ще більше зруйнувати структуру локонів. Лікування спаленого волосся передбачає тимчасову відмову від цих засобів.

   По-друге, догляд за пошкодженим волоссям виключає фарбування, мелірування. Фарба агресивна для вашого волосся, а коли вони так уразливі, то вкрай згубна. Можна спалити кучері ще більше.

   По-третє, періодично подстригайте пасма. Робити це слід хоча б раз в 15 днів. Це своєрідний компроміс. Існує думка, що полікувати зіпсоване волосся – це обстригти їх. Звичайно, в таких словах присутня певна частка правди. Але! Не завжди можливо зробити це, а значить, потрібні альтернативні методи.

   По-четверте, спалили сильно локони – купіть кондиціонер глибокої дії, що забезпечує лікування та догляд за пошкодженим волоссям. Краще, щоб бальзам містив кератин. Щоб полікувати волосся, можна користуватися ним двічі в день і залишати на деякий час (3-4 хвилини). Відмінний варіант – це лікування спаленого волосся за допомогою кондиціонеру зі спиртом, який допоможе утримати вологу.

   По-п’яте, не затягуйте волосся гумкою, що не скручуйте в джгути, не використовуйте занадто багато сірників і невидимок.

   І, по-шосте, якщо лікувати зіпсовані локони, то вже точно не використовувати або використовувати нерегулярно лак, гель і інші косметичні засоби.

 Маски для лікування спаленого волосся

 Вилікувати волосся можна використовуючи маски. Даний варіант безпечний і, що найприємніше, ефективний. Крім того, маски досить різноманітні. Нагадаємо, що відновити локони, пошкоджені плойкою, феном, за допомогою масок можна, зрозуміло, за умови регулярного їх використання: маски робити потрібно часто.

 Лікування спаленого волосся утюжком

 Перша маска, яка буде розглянута, підійде для лікування спаленого волосся утюжком. Для її приготування знадобляться:

    реп’яхова олія;

   виноградна олія;

   вітамін Е.

 Перед нанесенням суміші волосся потрібно вимити: цей нехитрий прийом дозволяє поживним речовинам легше проникати в шкіру голови і локони. Виноградна і реп’яхова олії, взяті в пропорції 1: 3, ретельно перемішуються. Далі в суміш добавляється 10-15 крапель вітаміну Е. Для того, щоб запобігти випаровування маски, потрібно укутати голову рушником. Час впливу – 30 хвилин – 1 годину.

 Чим змивати суміш з волосся? Можна помити волосся звичним способом, але краще вчинити так: добавити в кип’ячену воду невелику кількість шампуню, приготовленою рідиною і вимити волосся. Другий варіант кращий, оскільки на пасмах збережеться більше корисних речовин.

 Робити маску потрібно двічі на тиждень.

Лікування спаленого волосся електроприладами

 Така маска одна з часто використовуваних, оскільки нерідко дівчата кажуть, що спалили свої локони феном або іншим подібним приладом. Компоненти, необхідні для її приготування, – це:

    майонез (2-4 ст. ложки);

   реп’яхова олія (1 ч. ложка);

   жовток (1 штука);

   сік алое (1 ч. ложка).

 Компоненти змішуються, суміш наноситься масажними рухами на шкіру голови і намащується по всьому волоссю. Волосся укутати рушником. Час дії – 1-3 години.

    Важливо: пасма промиваються виключно теплою водою, але ніяк не гарячою, а після того, як маски вже немає, їх миють шампунем.

 Лікування має бути дієвим, а тому робити маску для лікування спаленого волосся потрібно 1-2 рази на тиждень.

    Будьте обережні: для волосся майонез – не тільки догляд, але і спосіб змити фарбу, причому в окремих випадках сильно.

 Лікування спаленого волосся фарбою

 Лікування спаленого волосся фарбою, – завдання важке, але здійсненне. Реп’яхова олія підійде для цієї мети як не можна краще. Як приготувати і нанести засіб?

    З’єднуємо 2-3 ст. ложки реп’яхової олії з гліцерином (1,5 ст. ложки);

   до суміші добавляємо 1 яєчний жовток;

     суміш добре перемішуємо;

   засіб наноситься на сухе спалене фарбою волосся;

   приготований засіб залишають на локонах на 1 годину, бажано на цей час одягнути на голову в’язану шапочку;

   після того, як відведений термін сплив, саме час сполоскати волосся.

    Порада: для посилення ефекту можна сполоскати волосся відваром ромашки. Готувати його просто. Кілька фільтр-пакетиків сухої ромашки потрібно заварити. Після чого розвести прокип’яченою водою, щоб рідини вистачило для полоскання волосся.

 Ця маска для сильно спаленого фарбою волосся допоможе досягти вам бажаного ефекту – вилікувати локони.

 Лікування спаленого волосся: універсальний варіант

 За допомогою цієї маски можна поліпшити стан або, в кращому випадку, відновити волосся, сильно зіпсоване хімією, фарбою, феном, утюжком, мелірування.

 Суміш приготувати так: 1 ст. ложку желатину необхідно розчинити в 2-ох ложках окропу. Компоненти потрібно перемішувати до повного розчинення. Суміш після її охолодження добавляють в бальзам або кондиціонер для волосся. Добавити 1-2 капсули вітаміну A і ложку (чайну) реп’яхової олії.

 Набагато ефективнішим виходить лікування спаленого волосся за допомогою цієї маски. Багато дівчат відзначають, що після її застосування створюється ефект ламінування волосся.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *