Home / Твоя краса / Кокосове масло для засмаги – використання

Кокосове масло для засмаги – використання

Кокосове масло – це рослинний жир, що виготовляється з копри методом холодного чи гарячого пресування. Масло холодного віджиму свіжої висушеної м’якоті горіха цінується більше, завдяки щадному методу обробки і збереженню максимального вмісту корисних компонентів. Використовують кокосове масло для засмаги  та дбайливого догляду за шкірою.

Кокосове масло для засмаги. Корисні властивості для тіла

Кокосове масло для засмаги - використання

Нерафіноване кокосове масло для засмаги  – джерело краси і ніжності шкіри. Нескінченне джерело корисних мікроелементів містить зволожуючі, живильні і протизапальні компоненти.

Вичавка свіжої сухої м’якоті кокосового горіха методом холодного пресування належить до групи продуктів з високим вмістом лауринової і міристинової кислот. Завдяки такому комплексу масло має щільну консистенцію, відмінно живить суху шкіру і має виражені антимікробні і антибактеріальні властивості.

Рафіноване масло кокоса більш доступне, не володіє комедогенним ефектом і містить чималий спектр корисних речовин. Воно пройшло технологічний ланцюжок очищення, набуло прозорість і солом’яний колір. Готовий продукт представлений в рідкій консистенції без запаху. Така витримка вважається менш насиченою і гіпоалергенною. Підходить для ніжної і чутливої дерми.

Вміст переважної частки лауринової кислоти (не менше 50%) забезпечує антибактеріальну дію на дерму, а наявність гіалуронової кислоти сприяє створенню вологого середовища на поверхні шкіри і нормалізації водного балансу. Рідина швидко вбирається в дерму, не забиваючи пори і не залишаючи жирного блиску.

Оригінальне масло кокоса надає ряд сприятливих дій на шкіру:

Захищає від агресивного впливу сонячних промінчиків.

Запобігає почервонінню дерми і утворенню сонячних опіків.

Забезпечує гарну, рівномірну засмагу шоколадно-молочного відтінку.

Регулює оптимальний водний баланс внутрішнього шару дерми, глибоко проникаючи в живі клітини.

Пом’якшує ороговілі ділянки.

Уповільнює старіння клітин дерми і в’янення шкіри.

Активізує регенерацію клітин.

Лікує дрібні тріщини і поранення шкірного покриву.

Згладжує зморшки.

Живить клітини насиченими жирними кислотами, надаючи шкірі ніжність і оксамитовість.

Створює невидиму плівочку, що виконує SPF-функцію.

Підвищує тонус дерми, роблячи її підтягнутою, еластичною і пружною.

Усуває сухість та лущення.

Знімає роздратування після засмаги, заспокоює і охолоджує.

Підходить для шкіри обличчя і всього тіла.

Зміцнює імунну систему епідермісу і дерми.

Зменшує втрату захисних бактерій на шкірі під час купання в водоймах.

Важливо! Для жирного типу дерми рекомендовано до використання виключно масло другого віджиму (методом гарячого пресування).

Кокосове масло для засмаги. Протипоказання до використання для тіла

Як і кожен продукт, кокосове масло для засмаги  має протипоказання. Перелік – убогий, зокрема стосується жирного типу дерми. Не можна використовувати масло, якщо:

Шкіра закупорена і схильна до появи комедонів.

Спостерігається виражена алергічна реакція на ефірні масла і косметичні продукти.

Існує індивідуальна непереносимість складових продукту.

Вкрай не рекомендується застосовувати кокосове масло холодного пресування для нормальної та комбінованої дерми. У косметичних цілях чистий продукт можна використовувати тільки на ороговілих ділянках тіла, для пом’якшення шкіри і усунення сухості в результаті шкірних захворювань.

Не можна наносити засіб на неочищену шкіру. Так пори забиваються, утворюючи вогнище запальних процесів. Це особливо важливо при нанесенні масла для засмаги. Щоб уникнути надлишку виділень сальних залоз необхідно щодня приймати душ з використанням скрабуючих і пінних косметичних засобів.

Альбіносам і людям з білою шкірою необхідний додатковий захист для засмаги. Натуральне масло належить до рівня УФ-фільтра 8, а потрібно мінімум SPF-25. Таким чином, в цьому випадку застосовувати кокосове масло для засмаги  можна тільки в цілях збагачення косметичних засобів і в чистому вигляді для догляду за дермою після засмаги.

Кокосове масло для засмаги. Особливості використання

Гарна і рівномірна засмага з кокосовим маслом відрізняється насиченим шляхетним відтінком і стійкістю. Рафінована витримка, яка містить палітру корисних жирних кислот, найкраще підходить для щоденного догляду за дермою до і після засмаги. Правильне використання продукту зумовить ефектний результат і запобіжить утворенню найбільш частих проявів тривалого перебування на відкритому сонці.

Кокосове масло для засмаги в солярії

У солярії доза ультрафіолету вища, ніж на відкритому сонці. Використання спеціальних кремів не забезпечує повноцінного захисту дерми від надлишку вироблення меламіну. Для походу в солярій ефективне застосування засобу змішаного типу. Приготувати його легко: додайте в ємність з захисним кремом 1/3 частину рафінованого кокосового масла.

Використовувати суміш для засмаги в солярії необхідно таким чином:

За дві години до візиту в студію засмаги прийміть душ з м’яким косметичним засобом гігієни для дбайливого догляду за дермою.

Після душу нанесіть на тіло масло кокоса масажними рухами. Не використовуйте інші косметичні засоби і парфум.

Перед сеансом рівномірно розподіліть по тілу комбіновану суміш.

Якщо тривалість засмаги в солярії перевищує 10 хвилинок, обов’язково зволожте шкіру чистим маслом кокоса через годину після сеансу.

Не приймайте душ 2-3 годинки.

Рафіноване масло кокоса також застосовують як екстрену допомогу при опіках і роздратуванні після інтенсивного загару в солярії. Його можна використовувати в чистому вигляді або змішати з «Пантенолом» в рівних пропорціях. Реанімувати шкіру потрібно за наступною схемою:

Нанесіть кокосове масло або комбіновану суміш відразу при появі ознак опіку, відчутті стягнутої шкіри, наявності дискомфорту.

Заспокойте шкіру, прийнявши ледь тепленький душ. Краще якщо температура водички дорівнює 22-25 градусів.

Не витираючись рушничком, повторно нанесіть чисту рафіновану вижимку кокоса, м’якими поворотними дотиками.

Одягніть тоненький бавовняний одяг. Через кілька годин дискомфорт зникне. Шкіра відновиться на 2-3 день проведення подібних процедур.

Рафіноване масло кокоса – гіпоалергенне. Його можна застосовувати для всіх типів дерми, за винятком зони обличчя з підвищеною схильністю до утворення комедонів і діагнозом акне.

Важливо знати! Співвідношення кокосового масла в комбінованій суміші можна збільшувати до 40%.

Кокосове масло для засмаги на сонці

Ідеальну тропічну засмагу можна отримати при регулярному використанні кокосового масла другого віджиму. Високий вміст вітаміну Е надає сприятливу антиоксидантну та імуномодулюючу дію на всі процеси в підшкірному шарі. Також корисні сполуки токоферолу і токотриенола запобігають дегенерації клітин під впливом солоної водички і активного сонечка. Рідину можна наносити в чистому або змішаному вигляді, в сукупності з сонцезахисними препаратами або без.

Органічне кокосове масло застигає при температурі нижче +25 градусів, утворюючи білу щільну масу. При зіткненні з тілом – миттєво тане. Наносити його слід на чисту дерму перед походом на пляж. Так можна уникнути прилипання смітинок до шкіри і закупорювання під пеленою кокосової субстанції, адже на відкритій місцевості поблизу водойми часто гуляє вітер, піднімаючи в повітря пісок, пил і сміття.

Дотримуючись схеми використання вичавки, можна придбати бездоганну засмагу і ідеально гладку, підтягнуту дерму:

Вранці, перед прогулянкою на пляж або зону відпочинку, прийміть контрастний душ, скрабуюч шкіру мочалкою.

Не витирайтеся рушничком, а лише усуньте залишки водички легенькими рухами.

Зволожте тіло кокосовим маслом, ретельно втираючи його в шкіру роздольними масажними рухами.

Тепер, коли шкіра захищена первинною обробкою кокосовим ефіром, можна повторно нанести засіб в чистому вигляді або у складі сонцезахисного крему. Повторне застосування забезпечить надійний захист при тривалому перебуванні на сонці і купанні в солоній водичці.

Дворазове застосування кокосового масла (після душу і перед засмагою) сприяє інтенсивному притягненню безпечних сонячних промінчиків і придбання рівномірної тропічної засмаги.

Кокосове масло для засмаги. Після засмаги

Якщо ви обгоріли на сонці, ще не пізно запобігти почервонінню, сухості та лущенню шкіри. Кокосове масло можна використовувати не тільки для оформлення гарної засмаги, але і для усунення наслідків тривалого перебування на сонечку. Амінокислоти і мінерали, що містяться в ефірі кокоса, активізують регенеративний процес і запускають колагеновий ефект.

Усунути сліди надлишку ультрафіолету можна рафінованим маслом кокоса або нерафінованим продуктом в складі спеціалізованих кремів і кисломолочних продуктів. Наносити заспокійливу маску слід на попередньо очищене тіло. Для цього необхідно обполоснутися тепленькою водичкою із застосуванням дитячого мила для дбайливого догляду за чутливою дермою.

Якщо після засмаги на шкірі утворилися набряки, потрібно приготувати маску на основі кокосової субстанції. Можна вдатися до декількох способів:

З’єднати в рівних пропорціях базовий кокосовий продукт і «Пантенол».

Змішати базу з свіжовичавленим соком алое в співвідношенні 2: 1.

Змастити запалену шкіру шматочком чистого охолодженого кокосового масла.

Складові компоненти вичавки кокосового горіха швидко відновлюють пошкоджені клітини, запобігають потраплянню бактерій в шкірні пори, знімають больовий синдром і реанімують постраждалі ділянки. Завдяки ретельному зволоженню швидко зникає почуття стягнутої дерми, викликане зневодненням дерми і пошкодженням епідермісу.

Кокосове масло для засмаги  можна ефективно використовувати після тривалого перебування в епіцентрі ультрафіолетового випромінювання, навіть при відсутності ознак обгорання шкіри. Якщо так сталося, що перебування під сонцем було навмисним, і попередній захист шкірного покриву не проводився, виникає потреба обробки шкіри для запобігання зневоднювання, сухості і дискомфорту.

Кокосове масло для засмаги. Перед засмагою

Використання масла дозволить досягти чудового результату, а також уникнути неприємностей, пов’язаних з підвищеною активністю сонця. Для світлої дерми не можна обмежуватися тільки кокосовим ефіром: незважаючи на збагачений склад, його рівень SPF-захисту – досить низький. Комбінацією жирних кислот можна доповнити молочко для засмаги, поліпшивши його поживні та захисні властивості.

У сезон низької ультрафіолетової активності достатньо використання виключно кокосового продукту. Це посприяє безпідставному тяжінню сонячних промінців, рівномірній легкій засмазі і стане відмінною підготовкою до активного літнього сезону.

Кокосове масло завжди потрібно наносити на очищену шкіру, для запобігання закупорювання шкірних пор і утворення запальних процесів.

Для досягнення очікуваного результату дотримуйтесь інструкції:

Перед нанесенням масла прийміть ванну або тепленький душ.

Скористайтеся скрабом для тіла і милом з ефектом ніжного догляду.

Сполосніть водичкою на кілька градусів нижче колишньої. Це посприяє закритю пір, схильних до накопичення сальних виділень.

Нанесіть кокосове масло, рівномірно розподіливши по тілу масажними рухами. Це забезпечить ретельне вбирання складу і виключить утворення жирного блиску на дермі.

Після такої підготовки можна сміливо виходити на відкритий простір в сонячну погоду, не турбуючись про почервоніння дерми. Під кінець активного дня необхідно змивати надлишки жирної субстанції і очищати шкіру милом або гелем для душу. Ближче до літа необхідно подбати про наявність спеціалізованих засобів з високим рівнем захисту.

Як використовувати кокосове масло для засмаги – дивіться на відео:

Кокосове масло – ідеальний засіб для рівномірної, стійкої, шоколадної засмаги. Відбиваючі частинки притягують корисні УФ-промені і захищають дерму від численних факторів, а наявність збалансованого комплексу жирних кислот припиняє процес старіння і в’янення шкіри під впливом активного сонця.


Check Also

Місячний календар краси на листопад 2020 року

Докладний місячний календар краси на листопад 2020  року на кожен день. Сприятливі і несприятливі дні. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *