Home / Здоров'я / Ідеальна фігура / Картопляний сік: допоможе схуднути

Картопляний сік: допоможе схуднути

Цей копійчаний засіб позбавить від проблем із зайвими кілограмами. Незалежно від того, з молодої картоплі він зроблений чи зі старої – не втрачає своїх чарівних властивостей.

Картопляний сік: допоможе схуднути

Готуємо здоровий картопляний сік

Для приготування вам потрібно сиру картоплю і соковижималка. Почати слід з того, щоб відібрати потрібні бульби. Візьміть картоплю з «очками» або свіжими паростками, саме він має живі ферменти. Бульби повинні бути твердими, без чорних або зелених плям (такі ділянки токсичні). Чим свіжіший овоч – тим більший в ньому вміст поживних речовин. Що стосується сорту картоплі, то прийнято вважати, що червона картопля має менше пестицидів і більше поживних речовин.

Сік слід вичавлювати з плоду з шкіркою, адже в шкірці міститься більшість поживних речовин. Якщо немає соковижималки, то картоплю слід натерти на тертці і вичавити сік з отриманої м’якоті.

На дні склянки з соком ви побачите білу масу – це крохмаль. Він не має великої поживної цінності для нас, тому не варто його вживати.

Схудніть на картопляному соку

Сирий картопляний сік стимулює травну систему, діє як натуральний протизапальний агент. Він також є лужним продуктом, що допомагає відновити баланс рН в організмі. Про користь картопляного соку знають ті, хто страждає на виразку шлунка та захворюваннями печінки. Вони використовують цей напій для очищення печінки і запобігання запорів.

А ефект схуднення від картопляного соку помітили багато дієтологів. Вони використовують його властивості активізувати травлення і поповнювати запас «дружніх» бактерій в товстій кишці.

Меню схуднення:

– Пийте 100-150 г соку щоранку при пробудженні, і принаймні, за 30 хвилин до сніданку.
– Пийте завжди тільки свіжий сік, не заготовлюйте його заздалегідь.
– Для поліпшення смакових якостей можна в картопляний сік додати трохи морквяного соку або лимонного. Але не додавайте цукру або солі!
– Пийте 100-150 г соку за 30 хвилин до обіду.

Повторюйте картопляний детокс щодня, протягом 2-х тижнів. Якщо вам сподобаються результати, то можете повторити цю дієту, але тільки після тижневої перерви.

При наявності хронічних захворювань слід проконсультуватися з лікарем.


Check Also

Як схуднути взимку – підбірка дієвих способів

Дівчата діляться на дві категорії. Одні вважають, що взимку в низці свят можна і розслабитися. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.