Home / Дозвілля / Гороскоп на серпень 2020 року для Рака, Лева і Діви

Гороскоп на серпень 2020 року для Рака, Лева і Діви

Останній місяць літа стане спекотним і цікавим для всіх. Особливо якщо попередні місяці були рутинними і нудними, зовсім не такими, як вам хотілося б. Серпень може принести у ваше життя радикальні зміни за умови, якщо ви не станете противитися власним почуттям і мріям. Про  детальний гороскоп на серпень 2020 року  піде мова далі.

Гороскоп на серпень 2020 року

Гороскоп на серпень 2020 року для Рака, Лева і Діви

Жаркий і романтичний серпень зробить свій вплив на всіх. Зірки в цьому місяці обіцяють несподівані повороти, однак зміни стосуватимуться тільки тих, хто не боїться проявити характер і не намагається знайти розумне пояснення своїм вчинкам і почуттям.

Сміливо кидайтеся в бій з обставинами, не бійтеся робити те, що хочете, навіть якщо точно знаєте, що родичі і друзі засудять вас за це. Ваші почуття допоможуть побачити те, чого ви хочете насправді і підкажуть шлях до успіху точніше, ніж розум. Тому не слухайте тих, хто радить вам вести себе обережно і не розкриватися перед змінами – це тільки зашкодить на шляху до вашого прогресу.

Краще зрозуміти себе вам допоможуть тільки почуття, божевільні і абсолютно дурні вчинки, які вже точно не схвалить розум. Однак в житті кожної людини вони повинні бути, щоб людина відчула себе дитиною, яка спокійно проявляє свої творчі нахили і пориви, хоча оточуючим знати про це не обов’язково.

Рак

Для представників цього знака зодіаку на перший план вийдуть друзі і гроші. Фінансова сфера буде радувати, як ніколи, але постарайтеся знайти баланс, використовуючи можливості, які дарує вам доля для поліпшення соціального сектора. Мисліть нестандартно, корегуйте своє уявлення про  ідеальне життя, працюючи над духовною стороною свого «я».

Партнерські відносини будуть трансформуватися активно в середині і наприкінці місяця. Вам доведеться проаналізувати їх, щоб усвідомити, наскільки ви задоволені станом справ. Такий же аналіз буде необхідний і в справах сердечних.

Гороскоп на серпень 2020 року  Раку обіцяє поліпшення ситуації на роботі і в справах сердечних. Стійте на своєму, проявіть наполегливість, і ви обов’язково отримаєте те, до чого довго йшли.

Місяць сприяє легкому спілкуванню з друзями, колегами, до відпочинку в компанії членів сім’ї. Таке проведення часу, згідно астрологічним прогнозом на серпень, принесе вам багато позитивних емоцій, життєвих сил. Кінець літа буде щедрим на подарунки у вигляді можливостей здійснити старі плани. При їх реалізації проявіть креативність, вміння мислити нестандартно.

Активну позицію доведеться зайняти на початку місяця, коли вас зненацька застане внутрішня дисгармонія. Енергетичний потенціал буде знижений, впаде продуктивність праці, багато Раків почнуть проявляти менше інтересу до важливих проектів, перспективних договорів. Не йдіть на поводу власних слабкостей.

Проявіть твердість духу, інакше виконана колосальна робота не принесе очікуваних результатів. Контролюйте графу витрат, відмовтеся від зайвих витрат. В іншому випадку готуйтеся до того, що фінансова база стане хиткою, а це викличе стрес. Всі ділові переговори гороскоп Раку радить планувати на кінець місяця, коли ви зможете, прикладаючи мінімум зусиль, заробляти відмінні гроші.

У цей період покращиться міжособистісне спілкування з колегами та членами родини. Доля порадує вас приємними несподіваними подіями. Ви опинитеся в колі людей, які будуть навперебій пропонувати вам взятися за реалізацію цікавих ідей. Зараз також можна зайнятися самоосвітою, налагодженням особистого життя.

Гороскоп роботи, фінансів

Гороскоп на серпень 2020 року  Раку обіцяє, що випаде кілька шансів налагодити контакт з діловим партнером. Забути про конфлікт, залишивши його в минулому, не вийде, але помітні поліпшення в спілкуванні з колегою будуть помітні. Це стане справжнім полегшенням для тих, хто перший доклав багато сил для того, щоб домогтися такого результату.

Відносини з іноземними або іногородніми партнерами також стануть теплішими і спокійними. Для розвитку їх готуйтеся відправитися у відрядження.

Службовців чекають великі зміни організаційного плану. Ситуація затягнеться надовго, змусить понервувати. Багато хто навіть задумаються про звільнення. Якщо ви готові до такого кроку, дійте сміливо, і не забудьте зажадати у керівництва гідну компенсацію.

Давно хотіли зайнятися підвищенням кваліфікації або самоосвітою? Отримати нові знання і попрактикуватися в застосуванні старих можна в середині місяця. В цей час ви будете легко і швидко засвоювати інформацію, що надходить до вас.

Думати про фінансову базк буде ніколи. Ближче до кінця місяця ви з подивом виявите, що ваш дохід збільшився. Справа не тільки в тому, що ви більше працювали. Надходження очікуються і з інших джерел, включаючи повернення боргу. Графа витрат залишиться колишньою.

Любовний гороскоп

Гороскоп на серпень 2020 року  передбачає затишшя в особистому житті. Домогтися остаточного примирення з партнером не вийде, ви з партнером час від часу будете висловлювати одне одному неприємні речі, але кількість конфліктів, що виникають на рівному місці, точно зменшиться. Гармонія прийде до тих, хто навчиться поводитися дипломатично, м’яко, стримано.

Є проблеми з самоконтролем? Без «голуба миру» не обійтися. Посередником у відносинах з половинкою може стати родич. Таку роль йому доведеться займати і на початку осені, поки ситуація не покращиться на сто відсотків.

Не мучте себе постійним з’ясуванням відносин. Знаходьте час для емоційного перезавантаження. Відповідних моментів для цього буде більше в кінці місяця.

Східна господиня 2020 го радить не накручувати себе через дрібниці. Іноді ви будете відчувати апатію, вам здасться, що ви – небажання. Не потрібно таїти образу на партнера, поговоріть з ним відверто, поділившись своїми переживаннями. Зберіть волю в кулак і задайте питання, які вас пригнічують. Зробіть це до того, як ви станете заручником депресивного настрою.

Закохані жінки-Раки повинні не поспішають близько підпускати до себе наполегливого чарівного залицяльника. Придивіться до нього краще, не виключено, що він планує використовувати вас в корисливих цілях.

Гороскоп здоров’я

Гороскоп Раку вказує на необхідність знизити навантаження на серцево-судинну систему. Відмовтеся від інтенсивних тренувань, уникайте стресу. У цей період не можна експериментувати з новими косметичними засобами, які можуть викликати у вас сильну алергію. Якщо ваші слабкі органи – це нирки і печінка, відкоригуйте раціон харчування, займіться профілактикою загострення хронічних хвороб.

Сприятливі дні на серпень місяць 2020: 2, 12, 16, 25

Несприятливі дні у Рака: 4, 9, 27

Лев

У представників цього вогненного знака буде вирувати потужна енергетика, якої вистачить для того, щоб провести місяць активно. Положення небесних справ сприятиме процвітанню їх царственої аури.

Направте сили на вирішення актуальних спірних питань, на подорожі. Не розпиляйтеся на конфлікти, які не варті вашої уваги. В середині місяця доведеться зважитися на масштабну трансформацію життя за рахунок відмови від того, що вас гнітить, гальмує. Леви виявляться в пошуках реалістичних цілей, досягнення яких зробить їх по-справжньому щасливими.

Гороскоп на серпень 2020 року  Леву вказує на те, що представники цього знаку зодіаку будуть як ніколи відчувати потребу контролювати ситуацію. Не потрібно протистояти цьому бажанню. Якщо не ви, то хто?

Астрологічний прогноз на серпень 2020 року не радить в порожню витрачати час. Займіться улагоджуванням тих спірних моментів, які давно викликають у вас занепокоєння. Не відкладайте реалізацію великих проектів, частина яких принесе вам хороші плоди швидше, ніж ви думали. Всі справи, розпочаті зараз, зіграють ключову роль в майбутньому, відіб’ються на вашому матеріальному становищі.

Початок місяця виявиться динамічним, пов’язаним з великим потоком енергії. Вона буде потужною і навіть революційною. Творчий потенціал теж не постраждає. Не поспішайте цьому радіти. На хвилі натхнення ви можете зробити багато помилок, неприємно здивуєте оточуючих своєю імпульсивністю, непослідовністю, небажанням дотримуватися загальноприйнятих норм, законів. В середині місяця проявіть максимальну відповідальність і зосередженість на дорозі. Гороскоп на серпень 2020 року Лева попереджає про високий ризик виникнення аварій.

У міжособистісній сфері все не так райдужно. Це стосується і сімейного щастя, так і колег, друзів. Відновити важливі контакти ви зумієте тільки до кінця місяця. Не пропустіть цей шанс, щоб почати новий місяць на хорошій ноті. Зараз від вас вимагається сміливість, готовність ризикувати, оновлюватися, продемонструвати найвищу продуктивність праці. Все це допоможе вам зміцнити матеріальний фундамент.

Гороскоп роботи, фінансів

Гороскоп на серпень 2002 року  Леву рекомендує проявити витримку, запастися терпінням. Таку позицію доведеться займати довгий час, але незручності, пов’язані з нею, того варті. Дійте спокійно, намагайтеся вчасно ідентифікувати дрібні, але неприємні, помилки. Усувайте їх відразу, не відкладаючи це на потім.

Люди помітять вашу впевненість у собі, їх це підкупить. Завдяки цьому в виниклих суперечках навіть не доведеться шукати сильні аргументи. Будь-який конфлікт буде вирішуватися швидко в вашу користь.

Потепління очікується в спілкуванні з іногородніми і зарубіжними партнерами. Нарешті випаде шанс зробити вдале відрядження, провести ділові переговори, засновані на конструктивному діалозі.

Нерви можуть полоскотати перевіряючі інстанції, угоди, що пов’язані зі складнощами юридичного характеру. Постарайтеся менше переживати, з настанням осені все владнається. Правда, на місце старих усунених проблем прийдуть нові. Але думати про це зараз немає сенсу, краще зосередитися на поточних справах.

Кінець місяця принесе пристойну суму грошей, цікаві пропозиції від колег, начальника. Це добре позначиться на матеріальному становищі представників вогняного знаку.

Любовний гороскоп

Великих успіхів в справах серцевих не чекайте. Порадує лише поліпшення відносин з членами сім’ї. Якщо довгий час ви конфліктували, зараз готуйтеся до полегшення. Час від часу на обрії будуть з’являтися приводи знову почати розбір польотів, але в серпні їх буде значно менше, ніж в липні.

Закохані, які переживають не найкращі часи, «зализавши рани» вирішуватимуться на серйозну розмову, спільний пошук компромісу по ряду спірних питань.

Гороскоп на серпень 2020 року  попереджає жінок-Левів про можливу зустріч з привидом минулого. Готуйтеся до зустрічі з людиною, до якої ви раніше були небайдужі. Робити якісь дії для зближення з цією особистістю краще тільки вільним жінкам.

Ви самотні? Вирушаючи в подорож, приготуйтеся з головою зануритися у вир пристрасті. Не виключено, що ви заведете курортний роман, який покладе початок серйозних відносин. Спокуса випробувати нові яскраві емоції з новим партнером виникне на шляху деяких сімейних Левів. Їм перед тим, як ризикувати, погоджуючись на інтрижку, варто подумати про можливі наслідки.

Нудьгувати не доведеться і тим, хто змушений проводити більшу частину часу на роботі. Вас чекають нові враження, викликані фліртом і з імпозантним колегою. Відносини можуть перерости в щось більше.

Гороскоп здоров’я

Кінець літа подарує Левам високий енергетичний потенціал. Але навіть це не захистить від нервового напруження, боротися з яким потрібно за допомогою перевірених методів релаксації. Контролюйте емоції на роботі, вдома приймайте ароматичні ванни, вдавайтеся до інгаляцій з використанням запашних трав. Не сидіть на місці, займіться спортом або частіше гуляйте на свіжому повітрі пішки.

Сприятливі дні на серпень місяць 2020: 4, 14, 18, 27

Несприятливі дні у Лева: 2, 7, 20

Діва

У пріоритеті у підопічних цього знака будуть справи сердечні і самоаналіз. Зараз саме час взяти перерву, зупинитися, щоб перевести дух і відновити внутрішні сили. Протягом місяця від негараздів особисте життя буде берегти Меркурій.

Інтелектуальна праця стане ключем до зміцнення фінансової бази. Ви прагнете круто змінити життя, але для цього потрібні гроші.

Гороскоп на серпень 2020 року  Діві рекомендує відмовитися від реалізації наполеонівських планів. Зараз краще присвятити час і сили зміцненню тилів.

Для нормалізації особистих відносин, успіху на діловому терені доведеться задіяти вміння нестандартно мислити, застосовувати на практиці творчий потенціал.

Жінкам-Дівам, які мають відношення до світу мистецтва, астрологічний прогноз на серпень 2020 року, обіцяє шанс розкритися з нової сторони. Ви станете перед впливовими людьми, колегами, близькими в новому світлі, після чого будете довго купатися в променях слави, користуватися заслуженою повагою. Це пророцтво актуально і для літераторів, журналістів.

Початок місяця, згідно з гороскопом на серпень 2020 року, буде несприятливим. Щоб впоратися з психоемоційною нестабільністю, перестаньте жити в ілюзіях, рушайте у відпустку. Так ви не тільки розслабитеся і поборите внутрішню незадоволеність, але і уникнете, компанії тих, хто намагатиметься затьмарити ваше життя, вставити вам в колеса палиці.

Середина місяця по енергетиці сильно контрастує на тлі попереднього періоду. Діви позбудуться нудьги, почнуть дивитися на речі більш оптимістично. Це радує, але найкраще ще попереду. На діловому терені очікуються успіхи в кінці серпня, коли вами буде керувати бажання почати все з чистого аркуша. Цей час пов’язаний з настанням нового витка в житті, це етап оновлення, коли у всіх Дів з’явиться шанс перетворитися і надолужити згаяне.

Гороскоп роботи, фінансів

Гороскоп на серпень 2020 року  Дів попереджає, що більшу частину місяця на роботі ви витратите на врегулювання проблем, що накопичилися за кілька місяців. Найбільше вас виснажать складні взаємини з однодумцями.

Не виключено, що ваше спілкування погіршиться на тлі вирішення питань, пов’язаних з великою власністю, грошима. На щастя, цю плутанину ви вирішите швидко, але не чекайте повного відновлення контакту. Остаточно все владнається тільки на початку осені.

Поки доля обдаровує вас шансами розібратися з усіма негараздами, користуйтеся ними. У вересні таких подарунків буде значно менше.

Розвиток відносин з партнерами з інших країн і міст будуть нагадувати американські гірки. Доведеться змиритися з тим, що ви отримаєте бажане не в повному обсязі, іноді доведеться йти на поступки. Пошук компромісу буде успішним тільки для тих, хто знайде час на відрядження, зміцнення нових ділових зв’язків.

З фінансовими надходженнями у Діви в серпні проблем не буде, але гроші в гаманці затримуватися не будуть через збільшення графи витрат. Економте гроші, попросіть затягнути паски родичів. Максимальної обережності потрібно проявити тим, чия робота безпосередньо пов’язана з грошима. Постарайтеся мінімізувати помилки, щоб через них не втратити зароблене.

Любовний гороскоп

Гороскоп на серпень 2020  року Діві вказує на те, що свій шлюб, романтичний зв’язок зможуть врятувати лише ті, хто готовий боротися за щастя, прикладаючи для цього максимум зусиль. Проаналізуйте свою поведінку. Не виключено, що воно було неправильним, спровокує бурхливу захисну реакцію партнера.

Будьте в спілкуванні з коханою справжнім дипломатом. Зважтеся на серйозну розмову, обговорюючи проблеми спокійно, без уїдливості, що вам властива. Опустилися руки, і немає бажання щось робити? Можливо, відносини себе зжили, і вам доведеться поставити на них крапку.

Вільні Діви будуть привертати увагу представників протилежної статі. До вас їх буде тягнути, як магнітом, що не дивно, враховуючи вашу природну чарівність і харизму. У колі кавалерів ви з високою ймовірністю зустрінете того, хто готовий до серйозних стосунків.

Багато сил, часу і грошей буде йти на облаштування будинку, утримання дітей. Великі витрати передбачаються, як в кінці літа, так і на початку осені.

Негативні емоції будуть приносити дружні зв’язки. У відносинах з приятелями каменем спотикання стане ваш борг. Щоб закопати сокиру війни, віддайте все, що вам позичали.

Гороскоп здоров’я

Гороскоп на серпень 2020 року  Діві не обіцяє нічого хорошого, коли мова заходить про міцне здоров’я і запас енергії. Відновитися зможуть тільки ті, хто приділить достатньо уваги раціону харчування, змінивши його на краще. Відмовтеся від шкідливої їжі, щоб мінімізувати ризик розвитку хвороби шлунково-кишкового тракту або печінки.

На час знизьте інтенсивність тренувань. Ці заходи не тільки не допоможуть вам почувати себе бадьоріше і здоровіше, вони позбавлять вас життєвих сил. Замість спорту більше гуляйте пішки, відпочивайте на природі, проводьте косметичні процедури.

Сприятливі дні на серпень місяць 2020: 5, 11, 19, 28

Несприятливі дні у Діви: 3, 13, 26


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.