Home / Здоров'я / Боротьба з целюлітом / Хітозан для схуднення

Хітозан для схуднення

Багато жінок намагаються схуднути, вдаючись до різних дієт. Але далеко не всі знають, що можна скинути зайві кілограми, вживаючи спеціальні добавки, що володіють особливою властивістю. Одним з найбільш нових таких засобів на сучасному ринку є хітозан.

Хітозан – полісахарид, що знаходиться в панцирі креветок, крабів і лобстерів. У фармацевтичній промисловості хітозан використовують для надання форми таблеткам, для маскування гіркого смаку розчинів.

Чому ж так часто використовують сьогодні хітозан для схуднення?

Основна властивість хітозану, яка допомагає в боротьбі із зайвою вагою, – це те, що він є потужним абсорбентом. Він здатний вбирати «поганий» холестерин і зайвий жир і виводити його з організму. Хітозан знижує рівень холестерину. Також він здатний зв’язувати водорозчинні шкідливі речовини, наприклад, токсини. Щоб почистити свій кишечник, необхідно вживати продукти з хітозаном протягом двох місяців.

Другою властивістю хітозану, яка може допомогти при схудненні, є його здатність зв’язувати молекули жиру ще до того, як організм почне їх засвоювання. У нашому харчуванні часто переважають саме жири. Якщо взяти, наприклад, фаст-фуди, то тут присутні не просто жири, а дешеві замінники – трансжири. Надлишок таких жирів в нашому організмі призводить до ожиріння, а також до таких серйозних захворювань як діабет, збій діяльність шлунково-кишкового ого тракту, серця та ін.

У щоденному раціоні співвідношення поживних елементів має бути наступним:

Білки тваринного і рослинного походження – 15%;
Складні вуглеводи – 70%. До даної групи можна віднести каші, хлібобулочні вироби, макарони твердих сортів. Такі продукти необхідно вживати на сніданок.
Жири-20%. Вони захищають тендітні органи спеціальною оболонкою, допомагають засвоюватися жиророзчинним вітамінам і мінералам.

Хітозан є найбільш безпечним способом схуднення в порівнянні з деякими дієтами, прийманням проносних, сечогінних. Але, незважаючи на це, існують деякі протипоказання щодо його застосування.

Хітозан має властивість знижувати рівень кислотності в організмі. Для запобігання цьому необхідно випивати кислий напій через 30 хвилин після прийому такого засобу.

Також його можна вживати людям, страждаючим захворюваннями органів травлення, вагітним, годуючим матерям, тим, у кого є алергія на ракоподібних, дітям до 12 років.

Крім цього, хітозан для схуднення несумісний з деякими лікарськими препаратами.

Тому обов’язково проконсультуйтесь з цього приводу з фахівцем, щоб уникнути негативних наслідків.

Крім перерахованих вище властивостей, хітозан ще є відмінним джерелом клітковини, має властивість вбирати і виводити токсини.

Як правило, хітозан випускають в капсулах і таблетках, але іноді можна зустріти і у вигляді порошку. Добавки з хітозаном спочатку випускалися для спортивного харчування. Але зараз можна зустріти його практично в будь-якій аптеці.

Дослідження показали, що, вживаючи хітозан для схуднення, можна позбутися 10 кілограмів приблизно за два тижні. Дія хітозану: виводить з організму жир і шкідливі шлаки, таким чином, організм очищається.

Ті, хто вживав хітозан, стверджують, що при його прийомі іноді виникають хворобливі відчуття в шлунку, але це досить швидко проходить.


Check Also

Очищення кишечника. Корисна підбріка

Очищення кишечника  і схуднення – що спільного в цих поняттях? Насправді, дуже багато. Чистка товстої …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *