Home / Твоя краса / Нігті / Гарний дизайн нігтів голкою “Перехресне шнурування”

Гарний дизайн нігтів голкою “Перехресне шнурування”

Дизайн нігтів в домашніх умовах за допомогою голки “Перехресне шнурування”. В даному дизайні нігтів поєднання двох різних кольорів на половинках нігтя, але елемент декору трохи інший. Сам по собі дизайн дуже яскравий і трохи нестандартний, тому буде вельми до речі для різноманітності манікюру. Ну а тепер перейдемо безпосередньо до того, як виконати такий дизайн голкою в домашніх умовах.

Необхідні матеріали для дизайну:

Гарний дизайн нігтів голкою Перехресне шнурування 1

1. Білий і фіолетовий лаки для нігтів

2. Голка або зубочистка

3. Закріплювач для нігтів або прозорий лак

Схема малюнка на нігтях голкою “Перехресне шнурування”

Гарний дизайн нігтів голкою Перехресне шнурування 2

Зліва схематично представлені ті рухи голкою, зробивши які, і виходить такий дизайн “Перехресне шнурування”.

Техніка дизайну нігтів голкою “Перехресне шнурування”

1. Як і при будь-якому дизайні нігтів, перш ніж що-небудь намалювати, нігті потрібно привести в належний вигляд. Адже кому сподобається навіть гарний манікюр, якщо нігті при цьому будуть неохайними! Для цього використовуйте європейський або обрізний методи манікюру. Після цього на нігті бажано нанести основу під лак, яка захистить нігтьову пластину від поганого впливу на неї лаку. Тепер можна виконувати і сам малюнок. І першим кроком у нашому дизайні ми покриваємо ліву половинку нігтя (рівно до серединки) білим лаком для нігтів. Якщо тон лаку вийшов дуже світлий, то краще нанести ще один шар.

Гарний дизайн нігтів голкою Перехресне шнурування 3

2. Пам’ятайте: в дизайні голкою лаки не повинні встигати висихати! Тому весь дизайн виконується відразу по черзі на кожному нігтику. Другим кроком ми покриваємо другу незабарвлену половинку нігтя лаком фіолетового кольору. Його також можна нанести в два шари для більшої яскравості і рівномірності.

Гарний дизайн нігтів голкою Перехресне шнурування 4

3. Тепер поки фоновий лак ще “мокрий”, акуратно ставимо на половинку білого кольору три краплі на однаковій відстані і по можливості однакового розміру фіолетовим лаком. І навпаки, на половинці фіолетового кольору симетрично білі краплі, як це можна бачити на фотографії справа. Слід робити це досить акуратно, так як мокрі лаки легко зчіплюються і можна зіпсувати лак.

Гарний дизайн нігтів голкою Перехресне шнурування 5

4. Беремо голочки і проводимо нею лінії як показано на схемі малюнка. Починаємо з правого верхнього куточка на білій половинці і ведемо голку, не відриваючи її від нігтя, виконуючи такий своєрідний візерунок, що нагадує шнурівку. Техніка цілком зрозуміла зі схеми малюнка і не потребує докладного опису.

Гарний дизайн нігтів голкою Перехресне шнурування 6

5. на завершення, щоб Ваш дизайн надовго зберегти на нігтях, його рекомендується закріпити за допомогою прозорого лаку для нігтів або спеціального фіксатора. Тепер нігтики покриті оригінальним дизайном, який виконати швидко і нескладно!

Гарний дизайн нігтів голкою Перехресне шнурування 7


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *