Home / Твоя краса / Нігті / Французький манікюр

Французький манікюр

Французький манікюр

Французький – найбільш відомий і елегантний вигляд манікюру. Він був створений модельєрами з фірми ORLY і позиціонувався, як універсальний і повсякденний. Манікюр що підходить практично до будь-якого випадку і будь-якому одязі швидко завоював всесвітнє визнання. Акцент у французькому манікюрі – кінчик нігтя. Також такий манікюр називають «френч».

Техніка виконання французького манікюру

Для початку необхідно підготувати нігті. За бажанням, підготовка може бути виконана одним зі способів – мокрим ( класичний обрізний манікюр ) або сухим ( апаратний або європейський манікюр ). Класичний французький манікюр має на увазі під собою нігті невеликої довжини, овальної або квадратної форми. Гарний французький манікюр можна зробити декількома способами.

Простий спосіб

На підготовлений ніготь необхідно нанести безбарвний лак-основу, прибираючи існуючу жовтизну нігтьової пластини. Далі зсередини виділяється кінчик нігтя за допомогою косметичного олівця і ніготь покривається лаком тілесного або прозорого кольору.

Складний спосіб

Має на увазі під собою використання спеціального набору лаків для французького манікюру (білий, рожевий і бежевий лак). Білий колір використовується для створення плавного півкола (потрібно використовувати тонку кисть), можна скористатися трафаретом. Після того, як білий лак висихає, необхідно покрити  ніготь прозорим, бежевим або рожевим лаком. Складність даного способу полягає в тому, що він вимагає максимум уваги і акуратності.

Креативний спосіб

Виступаюча частина нігтя стає справжнім витвором мистецтва. На неї наклеюються аплікації, а потім ніготь покривається прозорим лаком. Можна використовувати рожевий і бежевий колір, але в цьому випадку доведеться бути акуратнішою. Даний спосіб відкриває великі можливості у створенні свого дизайну нігтів, а також економить досить багато часу.


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *