Home / Твоя краса / Нігті / Фотодизайн нігтів: для тих, хто поспішає

Фотодизайн нігтів: для тих, хто поспішає

Тисячі жінок вже встигли оцінити переваги фотодизайну нігтів, але ж здається, що ця зручна технологія з’явилася зовсім недавно. Спочатку вона була розроблена для жінок, у яких немає можливості відвідати салон, але при цьому є потреба в якісному манікюрі. Але знахідка виявилася настільки хороша, що майстри-професіонали відразу включили фотодизайн в перелік своїх послуг, оголосивши, що в цій справі теж є особливі тонкощі і секрети.

Суть цієї технології полягає в тому, що нігтьові пластини покриваються спеціальними наклейками, здатними замінити рукотворні декоративні композиції. При цьому необхідність у застосуванні традиційних лаків і емалей відпадає практично зовсім, якщо не брати до уваги базового і закріплюючого прозорого покриття. На наклейках не тільки присутні готові теми, а й додатковий декор у вигляді блискіток, бульонок, дрібних кристаликів і так далі. За допомогою фото-наклейок можна створювати незвичайні і елегантні варіації дизайну нігтів, за винятком, мабуть, лише, композицій у форматі 3D.

Плюси і мінуси фотодизайну нігтів

Головне достоїнство прикраси нігтів спеціальними наклейками – абсолютна доступність, причому як економічна, так і практична. Набір слайдеров (так мовою професіоналів і просунутих модниць іменуються наклейки) можна придбати за демократичною ціною, тоді як послуги майстра, що спеціалізується на художньому розписі нігтів, обійдуться в рази дорожче.

Нанесення наклейок на нігті займає лічені хвилини і не вимагає володіння особливими навичками. Результат виглядає не гірше, ніж професійний розпис, і таким способом можна перенести на нігті навіть найскладніші зображення. За зовнішніми ознаками складно визначити, наклейка це чи майстерно виконаний малюнок. Безсумнівним плюсом є і те, що після нанесення декоративного покриття не доведеться видаляти сліди від кольорового лаку на шкірі навколо нігтя.

Єдиний недолік нігтьового фотодизайну – це недовговічність малюнків. Незважаючи на те, що поверх наклейок зазвичай наноситься шар закріплюючої емалі, вони вже через 3-4 дня починають відклеюватися і стовбурчитися.

Різновиди фото-наклейок для дизайну нігтів

За допомогою спеціального апарату, який називається фотопринтер, можна створювати наклейки з найнезвичайними сюжетами і колірними поєднаннями. Умовно слайдери ділять на три типи.

1. Щільні наклейки для французького манікюру. Вони відрізняються невеликими розмірами і розміщуються лише на частині нігтя (як правило, – на верхній). Втім, такі наклейки можна поєднувати не тільки з французьким манікюром, але і з однотонним кольоровим покриттям нігтьових пластин. Вітаються експерименти з колірною гамою і дрібним «допоміжним» декором, в тому числі блискітками, стразами розсипами точок, проставлених ДОТС і так далі. Всі ці хитрощі дозволяють надати оформленню нігтів більш закінчений вигляд.

Фотодизайн нігтів для тих, хто поспішає 1

2. Кольорові непрозорі наклейки. Якщо у вас ідеально рівні і здорові нігті, то такі слайдери можна до них прикріплювати без будь-якої попередньої підготовки. Але канони нейл-арту все-таки наказують спочатку скористатися базовим покриттям – білим або прозорим. Кольорові наклейки зазвичай закривають поверхню нігтьової пластини повністю. Зверху на них рекомендується наносити шар закріплювача.

Фотодизайн нігтів для тих, хто поспішає 2

3. Наклейки на прозорій основі. Це досить великі графічні малюнки, призначені для розміщення на білому тлі.

Фотодизайн нігтів для тих, хто поспішає 3

Як зробити нігтьовий фотодизайн в домашніх умовах?

Перед нанесенням фото-слайдерів нігті піддають процедурі обрізного або необрізногоманікюру, звільняючи їх від шкірних наростів з боків і вирівнюючи поверхню нігтьових пластин, наскільки це можливо. Далі настає черга нанесення базової основи. Після того, як базовий шар висохне, можна приступити і до експозиції самих наклейок. Наклейки спочатку опускають в чашку з водою – це потрібно для того, щоб можна було без проблем відокремити від них нижній паперовий шар.

Слайдер прикріплюють до нігтя, розправляючи плівку апельсиновою паличкою або зубочисткою. Спочатку наклейку притискають до центру нігтьової пластини, потім розгладжують у напрямку до країв, виганяючи з-під неї всі бульбашки повітря.

Заключний етап – нанесення двох шарів прозорого лаку поверх наклейки.

Ви можете подивитися відеоролик, на якому представлений процес фотодизайну нігтів:


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *