Home / Твоя краса / Нігті / Дуже простий нейл-арт

Дуже простий нейл-арт

Якщо ви не прихильники трудомісткого і який потребує часу нейл-арту. Особливо, влітку, коли кожну зайву хвилину можна витратити на прогулянки, вечірки, шопінг, а також інші радісні заняття за участю свіжого повітря, сонечка і легкого вітерцю.

Тому перед вами чергова ідея ефектного і легкого манікюру. Її запропонувала б’юті-репортер порталу Bellasugar Кірбі Джонсон, а ми постаралися більш докладно про неї вам розповісти.

Виявляється, стати авангардним живописцем дуже просто!

Крок 1.

Фон буде досить темним, тому рекомендується спочатку нанести на нігті захисне прозоре або нейтральне покриття, щоб запобігти жовтизни. А потім нігті покрити 1-2 шарами темно-смарагдового лаку.

 Дуже простий нейл-арт_1

Крок 2.

Тепер потрібні три світлих кольорових відтінки лаку і тонкий пензлик. Найкраще вибирати кольору з однієї «сімейки». Тут вибір до морських відтінків: блакитний, світло-зелений, бірюзовий.

 Дуже простий нейл-арт_2

Крок 3.

Візьміть блакитний відтінок лаку і тонким пензликом намалюйте штрихи з нігтьової пластини. Не прагніть до досконалості: Смужки можуть бути і різної довжини товщини. Головне – щоб дотримуватися одного напрямку: або поперек нігтя, або уздовж. Один або два нігтя можуть виділятися і мати відмінне від інших напрямів штрихів.

 Дуже простий нейл-арт_3

Крок 4.

Повторіть крок 3, тільки з іншим відтінком, – світло-зеленим. Слідкуйте, щоб повністю не зафарбувати попередній шар, блакитні штрихи повинні бути видні.

 Дуже простий нейл-арт_4

Крок 5.

Повторіть крок 3, з новим кольором – бірюзою.

Дуже простий нейл-арт_5

Крок 6.

Покрийте всі нігті захисним прозорим шаром.

Дуже простий нейл-арт_6


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *