Home / Здоров'я / Ідеальна фігура / Для ідеальної фігури потрібно 12 вправ за 7 хвилин в день

Для ідеальної фігури потрібно 12 вправ за 7 хвилин в день

Американські фахівці вважають, що для ідеальної фігури достатньо всього сім хвилин в день займатися фітнесом. Дослідники науково довели цей факт і назвали 12 основних вправ, що дозволяють підтримувати ідеальну форму. Завдяки стислості і інтенсивності вправ відчутні результати помітні в найкоротші терміни, що і є головною запорукою успіху. Які 12 вправ потрібно виконувати для ідеальної фігури ви дізнаєтесь прочитавши дану статтю.

Для ідеальної фігури потрібно 12 вправ

Для ідеальної фігури потрібно 12 вправ за 7 хвилин в день

На думку експертів, щоб виконати будь-яку з 12 -ти вправ буде потрібно не більше 30-60 секунд.

Отже, на першому і другому місці в списку вправ для створення ідеальної фігури знаходиться “степ зі стільцем ” – інтенсивне вставання на стілець і спуск з нього – яке позитивно діє на все тіло. Аналогічний ефект надає біг на місці з високо піднятими колінами, поставлений експертами на третє місце.

На четвертій позиції для ідеальної фігури виявилися присідання вздовж стінки, а якщо більш детально – м’яке ковзання спиною до стіни в положення “сидячи” з положення ” стоячи “, що допомагає тримати форму нижньої частини тіла. У даному напрямку також дуже корисні присідання, зайнявши п’яте місце.

Підтримувати у відмінній формі верхню частину тіла допоможуть прості віджимання і віджимання з розворотом. Їм фахівці віддали шосте та сьоме місця. Трицепси зміцнюють віджимання від стільця на руках у позиції “спиною до нього”, які знаходяться на восьмій сходинці. Дев’яту позицію займають вправи для ідеальної фігури на зміцнення м’язів преса (скручування лежачи на спині або підйом ніг).

Десята – вправа під назвою планка. Ця вправа полягає в тому щоб статично утримувати своє тіло паралельно підлозі спираючись на передпліччя.

На одинадцятій сходинці для ідеальної фігури знаходяться вставання на стілець у ритмі аеробіки, а завершує список вправ бічна планка (утримання тіла боком паралельно підлозі на одній руці).

Експерти стверджують, що два тижні таких занять по сім хвилин щодня здатні замінити 6-7 тижнів інтенсивних тренувань для ідеальної фігури на виносливість.


Check Also

Як схуднути взимку – підбірка дієвих способів

Дівчата діляться на дві категорії. Одні вважають, що взимку в низці свят можна і розслабитися. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *