Home / Діти / Де відпочити в серпні 2016 року

Де відпочити в серпні 2016 року

Одне з найбільш важливих і важких завдань при плануванні літнього відпочинку – це підшукати відповідну країну. Спробуємо розібратись  далі де відпочити в серпні.

Де відпочити в серпні. Куди поїхати?

Де відпочити в серпні 2016 року

Природно, жителі міст в своїй більшості воліють літню відпустку проводити на морських курортах, проте це ж не єдиний варіант.

Любіть займатися спортом, активне проведення часу або відвідувати пам’ятки, існує безліч країн, де для такої відпустки влітку складаються найбільш прийнятні умови: Болгарія, Чилі, Хорватія, Фіджі і інші напрямки.

Хорватія в основному приваблює туристів люблячих спортивне і активне проведення часу, адже саме тут добре розвинені абсолютно всі водні види спорту.

Для дайвінг-клубів і яхт-клубів є відмінні гавані, а при кожному престижному готелі є баскетбольні майданчики, тенісні корти і футбольні поля.

Клімат і відпочинок в Хорватії

Унікальна країна для будь-якого туриста, де кожен відвідувач може знайти собі розвагу до смаку і власний рай. Міста і курорти Хорватії настільки прекрасні і чисті, що в них просто неможливо не закохатися. Ще з часів римських імператорів відпочинок в Хорватії мав величезний попит, адже вони там будували свої замки, але тільки в двадцятому столітті стала розростатися курортна інфраструктура і дійшла до максимального рівня.

По всій території Хорватії присутні два типи клімату: середземноморський клімат на узбережжі Адріатичного моря, де завжди тепло і сухо, а помірно континентальний всередині самої країни, коли взимку холодно, а влітку помірно тепло.

Клімат в Хорватії прекрасний середземноморський – чисте повітря, кришталеві водоспади, красиві ліси і моря. У курортній частині Хорватії панує м’яка і тепла зима на противагу жаркого і сухого літа.

У цій країні тепло п’ять місяців в році і найкращий час для поїздки – це з травня по вересень місяць. Влітку біля узбережжя середня температура повітря в денний час складає від + 29 ° С до- + 31 ° С. Температура водички за всю зиму меншає до + 10 ° С, а в самий пік літа в серпні місяці + 25 ° С.

Більш холодний клімат в Хорватії знаходиться в гірському районі, так як саме там випадає величезна кількість снігу і з грудня по лютий дуже холодно. Хоча в рівнинній частині Хорватії можна відпочивати навіть взимку, адже температура залишається позитивною протягом усього року.

Цивільні і чисті пляжі в Хорватії це норма

Любителям помандрувати по Хорватії вже давно відомо, що в цій країні є три основні туристичні курортні зони, де можна як слід відпочити і відвідати різні екскурсії і знайти масу розваг.

Курорти Хорватії знамениті своїм найчистішим узбережжям, екзотичними островами і, звичайно ж, розвагами.

Наприклад, перша курортна зона – це півострів Істрія і узбережжя Кварнера, і такі міста і острови як Дуга-Увала, Опатія, острова баріонів, Пула, Ловран, Рабац, Умаг, Медулин і Пореч. Істрія складається з природних каменів і невеликих галькових лагун, середньовічних містечок, середземноморської рослинності, плато і штучних бетонних платформ, все це поєднання дуже приємно позначається на настрої і організмі відпочиваючого.

Друга курортна зона – Середня Далмація – це найчистіші пляжі з дрібної гальки, кристально чисте повітря і тепле ласкаве море – це кращі пляжі на всьому узбережжі. Найкращі курортні міста – Шибеник, Трогір, Водиці, Спліт, Прімоштен, Підгора, острови Брач і Хвар.

І нарешті, третя курортна зона – це Південна Далмація з її прекрасними містами Млет, Дубровник, Неум, Млини, Плат, Цавтат, острова Колочеп і Корчула. Справа в тому, що в Південній Далмації відпочинок для кожного свій, ті, хто любить піщані пляжі можуть відправитися в район Дубровника, там дуже чисті і красиві місця на островах, а в самій Південній Далмації пляжі бетонні, галькові і скелясті.

Серпень – це пік літнього сезону, тому, як не крути, але всім хочеться гарненько відпочити перед сирою і дощовою осінню.

Приємно буде провести літо в Словаччині, навіть, незважаючи на її мінімальну популярність серед туристів. Тут є від чого отримати позитивні емоції і на що подивитися. Природа чудової  краси, гірські вершини, обладнані пляжі, м’який клімат і європейське обслуговування – це все може подарувати туристу моменти блаженства.

Греція – багатьом до вподоби щоб відпочивати, але краще вибирайте курорти, які розташовані на островах Родос і Корфу, так як в серпні на материковій частині цієї країни дуже жарко. Різноманіття розваг на суші і морі дозволять туристам насолодитися незабутнім і приємним відпочинком.

Напевно кожному туристу цікаво знати, який кращий з курортних островів, – Родос, Крит або Кіпр?

Це питання цікавить тих, хто вперше зібрався в таку далеку подорож і ще не визначився з вибором. І Греція і Кіпр – це дві легендарні землі, які варто відвідати не тільки заради пляжного відпочинку, але і для того щоб доторкнутися до давньої історії античних богів. Так куди ж поїхати?

Кращі готелі і сервіс

Багато сперечаються про якість готелів на Кіпрі, Родосі і Криті, тобто в Греції. Але відразу треба зазначити, що якість готельного сервісу на Кіпрі на порядок вища, ніж в Греції. Також треба мати на увазі, що найчастіше на Кіпрі готель тієї ж категорії, що і на Родосі або Криті може виявитися більш високого рівня. Але і за цінами вони також істотно різняться. Необхідно відзначити, що там де готельний бізнес орієнтується на «дорогих» клієнтів, то якість послуг дуже висока, а в готелях середнього класу якість послуг дещо знизилося і в основному це пов’язано зі складною економічною обстановкою в країні в цілому.

Клімат, пляжі і море

Ці три острови розташовані на Середземномор’ї, тому можна сказати, що тут вони рівноправні «партнери».

Але Кріт і Родос омиває також і трохи неспокійне і більш прохолодне Егейське море, яке навіть у найспекотніші літні дні не прогрівається вище + 23 ° С. Середземне море всюди тихе і спокійне, тому на Кіпрі у вас не буде проблем з вибором пляжу. Також треба враховувати, що в Греції на Криті і Родосі умови можуть сильно відрізнятися.

На Родосі ви можете відпочити на піщаних пляжах найчистішого і спокійного Іонічного моря, але також частина узбережжя омивається Егейським морем з гальковими пляжами, а це не дуже підходить для відпочинку з дітьми. На Криті також ви можете знайти як чисті піщані пляжі, так і галькові, які в основному розташовані на узбережжі Егейського моря і які дуже люблять серфінгісти і дайвери.

На Кіпрі все простіше, так як весь острів омивається тільки Середземний морем і водичка в кожній з бухт чиста і прозора. Тут відмінні умови для віндсерфінгу, дайвінгу, парасейлінг, яхтингу і клімат практично скрізь однаковий, але тільки в Лімассолі трохи температура вища, ніж в Пафосі. Також треба враховувати, що на Кіпрі можна засмагати і купатися 365 днів в році, в той час як на Криті тільки з кінця квітня по листопад, а на Родосі тільки з кінця травня по жовтень. Тому при виборі напрямку ви повинні враховувати місяць, коли ви збираєтеся їхати у відпустку.

Пляжі на Кіпрі в більшій частині піщані зі зручним і пологим входом в море. На відпочинок з дітьми найкраще їхати в Айя-Напу або Протарас, де ви знайдете прекрасну пляжну інфраструктуру і білий чистий пісок. Для вашої дитини це буде самим прекрасним місцем для відпочинку. На грецьких островах дітям також буде комфортно на пляжах:

Ханьї,

Херсоніссос,

Ретімно,

Каліфея,

Фаліракі,

Ліндоса.

Як весело провести час на курортах

Якщо говорити про екскурсії і порівнювати Кіпр і грецькі острови, то тут їх достатньо багато і всі вони в основному пов’язані з античними пам’ятниками історії, культури та архітектури. Тому насолодитися великими екскурсійними програмами ви зможете на всіх трьох островах однаково. Але кожен острів має свої найвідоміші пам’ятки історії. Так, наприклад Родос славиться:

Долиною метеликів,

горою Філерімос,

руїнами храмів Афін і Зевса,

древнім Акрополем і місцем, де раніше знаходився Колос Родоський.

На Криті треба обов’язково побачити Кноський палац, селище Гортіне, храм Святого Тита, Преторія, а також величезну кількість античних фортець. Кіпр має не менше цікавих місць і серед них можна виділити:

Кіпрський археологічний музей,

Кіккський монастир,

Вотер Парк,

Собор св. Софії.

Природно у вас виникне питання про харчування. Так ось тут є багато спільного, так як і кіпріоти і греки не уявляють свою кухню без оливкової олії, оливок, свіжих овочів і сиру фета. Але між тим на Кіпрі вас будуть балувати свининою і бараниною, а на Криті і Родосі рибою і морепродуктами.

Відпочинок в червні, липні і серпні

Тут порівнювати дуже важко, так як і на Кіпрі і на островах Греції на початку літа температура повітря піднімається до + 30 ° С … + 35 ° С. Тому в найбільш спекотні місяці необхідно планувати тільки пляжний відпочинок і вибирати тільки гірські райони для екскурсій, такі наприклад як гори Тодорос на Кіпрі. На Криті можна вибрати відпочинок на курорті Агіос-Ніколаос, який розташований на північно-західному березі затоки Мірабелло, в Іракліоні, розташованому на північному узбережжі острова або в Ханьї, де великі кипарисові ліси допомагають створювати тінисту прохолоду. На Родосі можна вибрати відпочинок на більш прохолодному Егейському морі.

Ну і звичайно ж, для пляжного відпочинку і відпочинку з дітьми, вважаються Туреччина (наприклад, міста Анталія або Мармарис), а Єгипет (курорт Макаді Бей) славиться, в основному, пляжним видом відпочинку в серпні місяці .

Курорти варті уваги, порівняння і вибору де відпочити в серпні, і що краще з них – це Кемер, Анталія, Аланья або Сіде.

Практично кожен  знає, що Туреччина є одним з найбільш популярних туристичних напрямків на сьогоднішній день. І для цього є безліч причин. Якщо говорити коротко, то туристи їдуть на курорти Туреччини за теплим морем, жарким сонцем, шопінгом і прекрасним високоякісним обслуговуванням.

Всі ці чотири курортних міста – Кемер, Аланія, Анталія і Сіде, знаходяться на Середземному морі в Туреччині

Туреччина велика і курортів тут дуже багато. Давайте розглянемо деякі з них для того щоб визначитися який кращий.

Як заощадити на трансфері?

На кожен з курортів Туреччини  літають регулярні або чартерні рейси. До Анталії летіти приблизно від 3 до 4-х годин в залежності від рейсу. Трохи дорожче обійдуться вам квитки в салон літака бізнес-класу, але летіти ви будете з комфортом. В Анталії є свій аеропорт, який вразить вас своєю розкішшю. Це дійсно великий, чистий і сучасний аеропорт, який вас просто здивує своєю європейською якістю обслуговування.

До Кемера можна доїхати від нього за 30 хвилин рейсовим автобусом, до Аланії за 2 години. А з Анталії до Сіде можна дістатися за 1 годину 15 хвилинок. В принципі час в дорозі приблизно однаковий, тому цей критерій вибору курорту досить суб’єктивний.

Принципові відмінності курортів

Анталія – це велике і швидко розвиваюче місто-курорт з високорозвиненою мережею готелів, великою кількості барів і ресторанів, різних розважальних центрів, дискотек і нічних клубів. Також для дітей тут передбачено безліч аквапарків, атракціонів та інших розваг. Ваша дитина зможе в повній мірі насолодитися якісним відпочинком під час шкільних канікул.

Але Анталія є більше міським курортом, ніж пляжним, так як більша частина готелів тут міського типу. І якщо ви зібралися на відпочинок з дітками і хочете, щоб вас оточували мальовничі ліси, то найкраще вибрати інший курорт (наприклад, Кемер), так як в Анталії ви не зустрінете великої кількості зелені. Також хочеться відзначити, що в основному тут переважають галькові пляжі. Але якщо ви відпочиваєте в готелях, які знаходяться в центральній частині міста, то тут в основному переважають пляжі – платформи, де буде комфортно відпочивати і дорослим і діткам. Також нові райони Лара і Кунду, де розташовані повноцінні курортні комплекси з високим рівнем обслуговування мають власні піщані пляжі, де відпочинок з дітками буде просто відмінним.

Більш недорогий відпочинок вас чекає і в Кемері. І якщо порівнювати його з вищеописаною Анталією, то тут ви знайдете дуже красиві пейзажі з густою рослинністю, хвойними лісами, мальовничими горами і прекрасним морським узбережжям. Але знову – таки тут також переважають галькові пляжі, уздовж яких розташована величезна кількість готелів від скромних до фешенебельних. У разі якщо ви чутливі до гальки, то тут передбачені спеціальні пірси, з яких можна пірнати.

Якщо ви приїхали на відпочинок з дітками, то тут вас чекають найрізноманітніші розваги: аквапарки, дельфінарії, спортивні майданчики і багато іншого. Також хочеться порекомендувати вибирати готелі в Кемері з власними насипними піщаними пляжами, де дітям буде дуже зручно.

Також недорогі тури або путівки можна придбати в Аланію, яка є одним з найвіддаленіших курортів Туреччини. На відміну від Кемера зелені тут також мало, не рахуючи пальм, які ростуть в основному на території готелів. Курортні зони Аланії розраховані на туристів із середнім достатком і тому тут зазвичай відпочиває багато молоді, яку цікавить активний відпочинок, пляжі і нічне життя. А всього цього тут достатньо. Також хочеться відзначити, що тут дуже зручно відпочивати з дітками, так як більшість готелів знаходиться через дорогу від пляжу і всі вони піщані пологі зі зручним входом в море.

Багатьох цікавить не тільки пляжний відпочинок, але і екскурсійні програми, тому багато хто вибирає «музей під відкритим небом» – місто Сіде. Цей курорт розкинувся на узбережжі теплого і ласкавого Середземного моря і є головною археологічною зоною даного регіону.. Що стосується пляжів, то тут вони піщані і тому після обіду водичка в морі стає трохи мутнуватою. Але зате дітям відпочивати тут цілком комфортно. Також для діток і дорослих є безліч розваг: атракціони, дайвінг, катання на гідроциклах, парасейлінг і багато іншого.

Але підводити підсумки ще рано і давайте подивимося, який клімат на кожному з перерахованих вище курортів.

В Анталії курортний сезон починається в травні і закінчується в жовтні. Середньоденна температура в червні – вересні варіюється від + 30 ° С до + 33 ° С, а температура водиички в морі досягає своєї максимальної позначки + 27 ° С. Так що найтепліше в літні місяці.

У Сіде і Аланії влітку температура повітря і водички приблизно однакова і навіть в серпні ви не будете відчувати сильну спеку, так як повітря не прогрівається вище + 31 ° С. Погода прекрасна і температура повітря досить комфортна.

А ось в Кемері набагато спекотніше і в липні і серпні може бути сильно жарко до + 36 ° С, тому ті, хто не переносить сильну спеку краще всього вибирати такі курорти як Анталія, Аланія або Сіде. Або їхати в Кемер на самому початку літа або в оксамитовий сезон. В кінці сезону також спостерігається велика кількість туристів.

Які основні визначні пам’ятки?

Туреччина багата своїми пам’ятками і тому кожен з курортів може похвалитися своїми пам’ятками культури та архітектури.

У Сіде ви зможете відвідати археологічний комплекс, а також громадські лазні античного періоду, в приміщенні яких зараз розташований музей. А за лазнями знаходяться руїни храму Тихе і Фортуни, де раніше продавали рабів.

В Анталії разом з туром ви можете придбати оглядову екскурсію по місту, але пізнавального в ній дуже мало, тому якщо є бажання, то можна самому відвідати найвідоміші пам’ятки курорту. Тут ви можете побачити Ворота Адріана, які були побудовані в честь римського імператора, символ Анталії – мечеть Йівлі, парк Мермелі і Караалайоглу, музей Ататюрка, етнографічний музей і багато іншого. Тут є безліч прекрасних водоспадів, так що в плані пам’яток Анталія може запропонувати набагато більше, ніж Сіде.

Аланья славиться своєю візантійською фортецею Іч-Кале, яка височить над містом на вершині пагорба. Так фортеця прекрасно виглядає вночі і є музеєм під відкритим небом. Також тут багато печер і якщо ви любите сталактити і сталагміти, то в печері Дамлаташ, печері Закоханих, Фосфорній печері і печері Піратів вам точно сподобається.

А в Кемері ви зможете відвідати прекрасний «Йорюк-парк», який являє собою живу етнографічну експозицію, присвячену життю і історії турецького народу. Для дітей працює дельфінарій, парк рептилій, дитячі клуби. А головною цінністю Кемера вважається вогненна гора Янарташ, яка знаходиться в невеликому містечку Чірали.

Де відпочити в серпні за кордоном

Як багато країн і чудових місць на нашій планеті, ось тільки шкода, що наше життя таке коротке, тому не вийде побувати всюди, однак побачити найцікавіше варто.

Китай – географічне положення країни може похвалитися величезною різноманітністю літньої погоди. Високі температури і дощі, звичайно ж, перешкоджають комфортному проведенню екскурсій, проте побачити її казкові багатства природи і дізнатися її культуру – можна. Відправтесь в тибетську столицю Лхасу, де буддійські храми і монастирі оточені гірськими величними висямі.

Еквадор – дивовижний рай, розташований в Південній Америці, кожному туристу дозволить насолодитися сплячими вулканами Анд, білизною снігу, порибалити на Галапагоських островах або ж покататися на тихоокеанському узбережжі по хвилях. Відпочинок за кордоном в Еквадорі дасть можливість побувати в національних парках країни, які населяють рідкісні тваринки  і рослини.

Португалія – в спадок отримала численні історичні пам’ятки і традиції приготування оригінальних страв і смачних вин. Знайдеться куточок і для любителів розваг і істориків, для тих, хто захоплюється підводним плаванням, специфічними напоями та смачними стравами.

Де відпочити в серпні. Недорогий відпочинок влітку за кордоном

Відпустка – це час, який цілий рік чекаєш з нетерпінням, тому ну дуже хочеться, щоб спогади від нього залишилися надовго. Саме через це всі ми ретельно і ґрунтовно вибираємо напрямок де відпочити в серпні і при виборі враховуємо безліч факторів, однак вартість – це, перш за все.

Бразилія – не тільки велика країна Південної Америки, що асоціюється у нас з професійними футболістами і ароматною кавою, а й туристична. Інтерес з боку туристів вона викликає своїми особливостями і перевагами – відмінний сервіс, багата природа, можливість брати участь у карнавалах. У ній кожен знайде інтерес до душі.

Аруба – маленький острів, що знаходиться в Карибському морі, у багатьох туристів асоціюється з танцями, пляжним відпочинком і океаном розваг. Але славиться острів своєю природою: скелясті береги, розкішні пляжі, піщані дюни, коралові рифи невимовної краси і зарості екзотичних рослин.

Де відпочити в серпні  з дітками

США для діток – це ідеальне місце для відпочинку, адже тут є безліч розваг, а також пізнавальних і цікавих екскурсій. Плануючи дитячий відпочинок в цій країні, ви зобов’язані побувати з дитиною в популярному парку Уолт Дісней, розташованому поблизу Майямі в Орландо або Land of Make Believe. Також ви знайдете безліч заповідних місць і курортних містечок.

Ямайка – сонячна і гостинна зустріне маленьких туристів в стилі реггі. Екзотична природа очеретяних полів, прекрасні пляжі, особлива атмосфера і «місця слави» роблять цю країну привабливою для сімейного відпочинку.

Панама з’єднує Південну і Північну Америку, а відпочинок для дітей в ній широко розвинений: захоплюючі заходи, національні парки, аквапарки, веселі атракціони, водні лижі і чудові погодні умови приваблюють діток і їх батьків. Якість обслуговування в готелях висока: екскурсоводи, їжа, сервіс та інші деталі, роблять готелі Панами досить престижними для відпочинку з сім’єю.

Де відпочити в серпні.  Океани, моря і пляж

Гоа – статус цього куточка світу для туристів  давно перейшла в «традиційний відпочинок», проте все ж варто в серпні відвідати даний штат, адже, скільки  задоволення доставить лише один відпочинок на березі Індійського океану. Вас не розчарує комфорт і чистота, рівень сервісу, а також спокійна і комфортабельна атмосфера.

Канни – це уособлення повноцінного відпочинку: затишні, тихі і піщані пляжі, стабільний і м’який клімат, ну і як же без чистого повітря. На цьому курорті добре розвинена екскурсійна і готельна інфраструктура, а ще при бажанні ви можете насолодитися красою довколишніх міст.

Ліндос – порадує не тільки спокійним морем і білосніжним пісочком, а й танцями до світанку, а в Корфі в цей час можна зайнятися серфінгом, активним відпочинком і вивченням різноманітного підводного світу.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.