Home / Макіяж / Чим розбавити туш для вій, безпечні засоби

Чим розбавити туш для вій, безпечні засоби

Нерідко ми стикаємося з ситуацією, коли туш для вій підсихає, причому відбувається це, найчастіше, в найнепотрібніший момент. Звичайно, якщо є час, краще зайти в спеціалізований магазин і придбати новий флакончик туші для вій. В іншому випадку, якщо потрібно терміново виглядати ідеально, що називається «бути у всій красі» вже зараз, то можна спробувати її реанімувати, тобто розбавити. А чим?

Насправді, проблема легко вирішувана, існує кілька нешкідливих, а головне безпечних для здоров’я, хитрощів, до яких можна вдатися, якщо улюблена туш підвела в найвідповідальніший момент. Туш можна тільки при не минулому терміні її придатності. При іншому варіанті її можна тільки викинути в сміття.

Засоби для розбавлення туші

Чим розбавити туш для вій, безпечні засоби

Слід зазначити, що перед тим, як почати експериментувати з власною тушшю, вивчіть її склад. Вміст у ній парафіну дасть вам можливість досить швидко вирішити виниклу проблему, потримавши тюбик з тушшю (закритий) в дуже гарячій воді протягом декількох хвилин (п’ять-десять). Після цього буде достатньо струсити флакон, щоб туш повернула втрачені якості та властивості. Якщо в складі цього косметичного продукту парафін відсутній, потрібно буде спробувати реанімувати його іншими засобами.

Вода

Проста вода, звичайно, не є панацеєю для підсохлої туші. Розбавлена водою туш може бути використана для нафарбовування вій, тільки слід знати, що ефект від такої маніпуляції буде тимчасовим. До того ж вже через пару годин така туш осиплеться з вій. Важливо знати, що такий спосіб реанімування туші не підійде, якщо у вас є проблеми з очима й існує схильність до алергічних реакцій. Звичайна вода може стати джерелом розвитку патогенної флори, що сприяє виникненню роздратування слизової оболонки очей. Для розведення сухої туші можна використовувати дистильовану або мінеральну воду без газу, на щіточку досить крапнути кілька крапель води і кілька разів зробити нею рухів у флакон і назад. Варто відзначити, що такий метод підходить тільки для тушей, вироблених на водній основі.

Засіб для зняття макіяжу з повік (лосьйони і тоніки без спирту)

Добре справляється з проблемою підсохлої туші для вій рідина для демакіяжу очей. Ці косметичні засоби на безспіртовій основі є відмінними помічниками, які допомагають повернути туші втрачені якості. Ідеально, якщо марка засобу для розбавлення туші для вій буде збігатися з її фірмою-виробником.

Краплі для очей

Будь-які очні краплі (Візин, Офтагель тощо) також добре розбавляють засохлу туш. Переваги даного способу полягають в тому, що він запобігає виникненню процесів запалення і подразнення слизових очей, зводить до мінімуму дію мікробів, які при будь-якому розкладі виникають в тюбику з тушшю ще до закінчення строку її застосування.

Рідина для контактних лінз

Якщо ви носите контактні лінзи, напевно у вас є спеціальна рідина, в якій необхідно їх зберігати. Ця рідина дуже добре підходить для того, щоб розвести підсохнувшу туш. Ризик розвитку алергічної реакції відсутній, оскільки рідина максимально наближена за складом до складу людської сльози. Даний розчин не тільки поверне туші її властивості, а й попередить розвиток мікробів.

Чим не можна розбавляти засохлу туш?

Звичайно, наших жінок важко звинуватити у відсутності фантазії. Іноді, щоб розбавити засохлу туш, вони вдаються до найнеймовірніших хитрощів, які не завжди безпечні для нашого здоров’я. Якщо хто пам’ятає, в радянські часи представниці прекрасної статі перед нанесенням сухої туші «плювали» на щіточку. Даний спосіб не витримує ніякої критики, оскільки, не секрет, що в слині людини живе величезна кількість бактерій і мікробів. Деякі з особливо багатою фантазією розбавляли туш одеколоном, коньяком, звичайними духами і спиртовмісними лосьйонами і тоніком, що категорично робити протипоказано, оскільки це загрожує алергією, роздратуванням і почервонінням очей. Інші оригіналки пристосувалися розбавляти туш для вій рослинним маслом (мигдальне, жожоба, персикове). Так, крапля олії дійсно допоможе повернути туші її властивості, але, як правило, таке нанесення залишає всю туш на шкірі повік і під очима, роблячи макіяж огидно пливучим.

Найбільш небезпечним засобом, до якого в наші дні рідко, але все ж таки трапляється, вдаються жінки, щоб екстрено реанімувати туш – це перекис водню. Такий спосіб не тільки може викликати сильний опік слизових очей, але стати причиною розвитку серйозних ускладнень.

Якщо туш для вій стала сухою, оскільки закінчився термін її придатності, не намагайтеся навіть її розбавити. Здоров’я повинно бути дорожчим понад красу.


Check Also

Літній макіяж 2019 року. Тенденції правильного макіяжу

Макіяж дозволяє дівчатам самовиражатися, прикрашати себе, прикрашати собою світ, як і одяг, як спосіб життя, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *