Home / Макіяж / Прийоми макіяжу, щоб обличчя здавалося більш худим

Прийоми макіяжу, щоб обличчя здавалося більш худим

Що робити, якщо природа не нагородила класичним овальним і витонченим абрисом обличчя? По-перше, не записувати себе в поганулі. Кругле обличчя має такі ж гармонійні пропорції. Згадайте Кірстен Данст, Кейт Хадсон, Мілу Куніс, Менді Мур. Цими дівчатами захоплюється весь світ, хоча у них реально кругле і навіть широке обличчя.

Але варто також згадати, як ці зірки вміло користуються прийомами макіяжу, які зорово звужують обличчя, наближаючи до більш витягнутим пропорціям. Давайте запозичимо деякі з них.

Брови

Любителькам тонких брів доведеться змінити свої переваги. Справа в тому, що дуже тонкі брови роблять обличчя більш широким і круглим. Щоб обличчя «схудло», потрібні більш товсті і інтенсивні за кольором брови. Заповнюйте брови тінями або олівцем: відтінок вибирайте найбільш близького до свого натурального, для брюнеток це колір на 1-2 тони світліше кольору волосся, а для блондинок, навпаки, на 1-2 тони темніші кольору волосся. Інший прийом: чим вище арка брів, тим обличчя буде здаватися більш довгастим по вертикалі. Строго горизонтальні брови «розтягують» обличчя вшир.

Рум’яна

Щоб надати обличчю більш стрункі обриси, спробуйте наносити рум’яна по-новому: трьома відтінками. Вам будуть потрібні маркер (хайлайтер), кремові рум’яна улюбленого відтінку і бронзуюча пудра (або більш темний відтінок розсипчастих рум’ян). На вершину вилиці нанесіть маркер, на яблука щік – кремові рум’яна, під вилицю – бронзатор. Ця техніка зорово звужує обличчя, дає ілюзію більш опуклих і незграбних скул.

Важливий також вибір кольору рум’ян. Продукт червоного відтінку робить обличчя ширше і важче, ніж воно є насправді. Для досягнення кращих результатів бажано вибирати рум’яна з коричневим тоном, такий колір добре «ліпить» обличчя. Працюйте пензлем у напрямку від центру вилиці до середини вуха.

Очі

Всі прийоми, які працюють на зорове збільшення очей, – підходять і для того, щоб зробити обличчя тонше. Тому що вся увага акцентується на очі, а масив обличчя стає вторинним і непомітним. Висновок: забудьте про оголений макіяж, сміливо вдавайтеся до лайнера, підводки, об’ємної туші для вій. Ідеальний стиль: «котяче око» з акцентом на верхню повіку.

Якщо говорити про колір тіней, то спробуйте відтінок, що повторює колір ваших очей, це створить відчуття єдності повік і очей, зробить очі в цілому більші, що працює на подовження обличчя.

Контуринг

Якщо ви хочете візуально звузити обличчя, вам просто необхідно навчитися прийомам контуринга. Це не так складно. Досить запам’ятати простий принцип: темні відтінки поглиблюють рельєф обличчя, а світлі – виділяють окремі ділянки. Це значить, що абрис обличчя з боків можна сміливо затемнювати, щоб відвести їх назад, а верх підборіддя і лоб висвітлити. При цьому використовувати слід бронзуючу матову пудру, яка на 2 відтінки глибша, ніж власний тон шкіри.

Не забудьте підкоригувати форму носа. Чим ніс тонше, тим і обличчя в цілому виглядає тонше.

Кола під очима

Темні кола під очима надають обличчю більш важкий вид. А обличчя слід полегшити, щоб звузити. Тому мішкам і колам під очима приділяйте особливу увагу. Використовуйте кольорові консілери , щоб вирівняти загальний тон, потім застосовуйте тональним засобом або тональним консилером, і обов’язково припудрюйте кола під очима після цього.

Ви також можете додати білі тіні або хайлайтер на внутрішні куточки ока, це допоможе виділити очі і центр обличчя, відволікти від темних кіл, зробити обличчя більш легким і струнким.

Губи

Світлий колір губ виділяє центр обличчя, робить обличчя легким і більш вузьким. А драматичні і сміливі кольори помади, навпаки, роблять важким обличчя, витягають по горизонталі. Так що шукайте світлі рожеві, ягідні, квіткові відтінки. Ефективно виділити центр губ за допомогою відблиску, використовуючи штрих блискаючого прозорого блиску або тонуючого перламутрового бальзаму для губ.

Друге підборіддя

Важке підборіддя (або подвійне підборіддя), широка шия – ці деталі роблять важким і округлюють загальний абрис обличчя. А щоб звузити пропорції обличчя, слід спробувати позбутися від цих невеликих вад. Допоможе бронзуюча пудра темного відтінку. Затемніть шию і підборіддя і добре розтушуйте. Відволічіть увагу від подвійного підборіддя за допомогою блискучого маркера по центру обличчя: на переніссі, лунці над верхньою губою і по центру підборіддя.


Check Also

Літній макіяж 2019 року. Тенденції правильного макіяжу

Макіяж дозволяє дівчатам самовиражатися, прикрашати себе, прикрашати собою світ, як і одяг, як спосіб життя, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *