Home / Твоя краса / Боротьба з прищами та вуграми / Чи допомагає базірон позбутися прищів

Чи допомагає базірон позбутися прищів

Сьогодні існує безліч способів боротьби з таким явищем як прищі. Однак спочатку, необхідно виявити причину їх появи. Лікарські препарати, щоб позбутися прищів можуть прийматися всередину або використовуватися зовнішньо. Останні характеризуються загальним або локальним впливом.

Для того щоб грамотно вибрати засіб, щоб позбутися прищів необхідна консультація лікаря, який призначить обстеження і за його результатами – лікування. Адже один і той же препарат може чинити на різних людей різну дію. Для когось він буде ефективний і безпечний, а для когось – навпаки.

Чи допомагає базірон позбутися прищів: властивості і спосіб застосування

Чи допомагає базірон позбутися прищівОстаннім часом, щоб позбутися прищів застосовуються засоби, основною складовою яких є пероксид бензоїлу. Базірон від прищів не є винятком.

Завдяки активній складовій базірон має протимікробні властивості і нормалізує роботу сальних залоз. При цьому даний препарат прекрасно відлущує шкіру, видаляючи омертвілі частинки.

Так як пероксид бензоїлу досить складно проникає в шкіру, лікування базіроном можна назвати швидким.

Як правило, стійкий ефект настає через місяць лікування. Хоча деякі пацієнти помічають поліпшення вже після декількох застосувань препарату.

Слід знати, що базірон безпечний. Проникаючи в шкіру, компоненти, що входять до його складу, швидко виводяться з організму, тому, щоб домогтися результату, необхідно його регулярне застосування для досягнення накопичувального ефекту.

Якщо на обличчі спостерігається невелика кількість прищів, а їх висипання – незначні, препарат, щоб позбутися прищів застосовують точково, гнаносячи тонким шаром на уражені ділянки.

Якщо ж відзначаються рясні висипання, Базірон слід наносити на всю поверхню шкіри. Регулярність використання ліків – запорука якнайшвидшого досягнення ефекту.

Базірон можна придбати в аптеці. Одного тюбика достатньо для проведення повного курсу лікування.

Це ліки – крем легкої консистенції і застосовується виключно зовнішньо. Його використовують двічі на день.

Перед нанесенням на шкіру, її необхідно ретельно очистити.

Так як базірон самостійно справляється з видаленням ороговілих частинок шкіри, у виконанні пілінгу немає необхідності. Однак після вбирання препарату, на шкіру рекомендується нанести зволожуючий крем.

Якщо при лікуванні виникають проблеми зі шкірою – з’являється роздратування або надмірна сухість, застосування базірон слід на якийсь час припинити. Пари днів буде цілком достатньо.

Якщо ж при відновленні лікування симптоми повторяться, ліки слід замінити іншим, або придбати препарат з меншою концентрацією пероксиду бензоїлу.

Чи допомагає базірон позбутися прищів: показання та протипоказання

Даний препарат, завдяки його активній складовій – пероксиду бензоїлу, прекрасно справляється з прищами, ліквідуючи бактерії, що викликають їх появу і поширення. Він регулює виділення жиру, тим самим покращуючи постачання клітин шкіри киснем, і перешкоджає закупорювання пор.

Базірон не викликає звикання, що відрізняє його від інших засобів, щоб позбутися прищів.

Базірон рекомендується застосовувати щодня – вранці і ввечері, на ніч. Уже через місяць будуть помітні перші позитивні результати.

 Крім індивідуальної непереносимості препарату, до його недоліків можна віднести наявність відбілюючого ефекту до моменту повного висихання.

 Якщо засіб викликає надмірну сухість шкіри, то поряд з базірон застосовують зволожуючий крем.

 Що стосується використання декоративної косметики під час лікування прищів, з нею необхідно бути якомога обережніше, оскільки пудра і тональний крем будуть «забивати» звільнені пори, що знову спровокує виникнення запальних процесів. Бажано зовсім не користуватися декоративною косметикою. Це також відноситься до парфумерії та засобів, що містять спирт.

 Використовувати базірон необхідно з обережністю. Його не можна застосовувати дітям до дванадцятирічного віку, а також вагітним жінкам і годуючим матерям. При попаданні на слизову оболонку очей, їх необхідно добре промити чистою водою. При виникненні подразнення слід звернутися до лікаря.


Check Also

Маска від чорних цяток з содою в домашніх умовах

У кожної господині на кухні є маленька коробочка з содою. Цей продукт ми найчастіше використовуємо …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *