Home / Твоя краса / Нігті / Як створити манікюр омбре?

Як створити манікюр омбре?

Градієнтна техніка манікюру з’явилася порівняно недавно – і відразу ж опинилася в топі найпопулярніших способів фарбування нігтів. Плавний перехід між відтінками одного кольору (або змішування різних кольорів) робить манікюр омбре одним з найбільш творчих видів нейл-арту. Раніше потрібно було робити розтяжку кольору пензликом, але винахідливі гуру манікюру придумали дуже швидкий і легкий спосіб нанесення градієнта.

 Для цього знадобиться звичайна губка! Максимально плавний перехід кольору – ознака майстерності, і здійснюється він за рахунок правильного накладення шарів лаку на ніготь. Крім класичного кольорового омбре існує гліттерний градієнт, який створюється методом розтяжки лаку з блискітками за основним покриттям. Також цікавий французький манікюр омбре.

 Манікюр омбре: підготовка нігтів

Як створити манікюр омбре Безумовно, жоден, навіть найгарніший колір, не буде виглядати привабливо на неохайних нігтях з задирками на кутикулі. Для створення ідеального манікюру нігтьова пластина повинна бути глянцева, кінчики нігтів – правильної форми, а кутикулу необхідно видалити.

    Надайте нігтям бажану довжину і форму за допомогою кніпсер і пилки.

   Полірувальним бафом відшліфуйте нігтьову пластину і запечатайте кінчики нігтів.

   Розмочіть руки у ванні з водою і видаліть кутикулу звичним для вас способом.

   Висушіть нігті і нанесіть на них базове покриття.

 Тепер нігті готові до нанесення лаку. Підберіть для себе оптимальний варіант градієнта, виходячи зі своїх побажань і умінь.

 Манікюр омбре: перехід кольору від нігтя до нігтя

 Найпростіший вид градієнтного манікюру. Виконати його зможе навіть новачок. Якщо вам подобається розтяжка кольору на нігтях, але ви вважаєте цю техніку надто складною, спробуйте простий перехід кольору на окремих нігтях. Все, що вам знадобиться – п’ять лаків різних відтінків однієї колірної гами. Наприклад, темно-синій, морської хвилі, бірюзовий, насичений блакитний і молочно-блакитний.

 Необхідно нафарбувати нігті, розтягуючи колір від найтемнішого до найсвітлішого або навпаки. Простіше кажучи, великий палець пофарбуйте в темно-синій колір, а мізинець – в молочно-блакитний. Після висихання лаку обов’язковим є нанесення топового покриття – для додання нігтям глянцю і продовження терміну манікюру.

 Манікюр омбре: гліттерний градієнт

 Ще один простий варіант – манікюр омбре. За допомогою гліттерних лаків можна створити безліч креативних видів манікюру. Для зручності і швидкості краще скористатися пензликом від лаку, а не губкою.

    Гліттер біля основи нігтів. Нанесіть лак на нігті і дайте йому просохнути. Візьміть лак з блискітками, щедро умочіть пензлик і нанесіть краплю лаку на ніготь максимально близько до кутикули. Зніміть з пензлика залишки лаку. Потім розподіліть лак по осснові нігтя, повторюючи вигин лінії кутикули. Розтягуючими рухами продовжіть шар блискіток на 3-4 мм вгору по нігтьовій пластині. Найбільша концентрація блискіток повинна бути біля кутикули; до середини нігтя вони повинні зникати. Зверху нанесіть глянцевий топ, щоб приховати шорсткість гліттерного лаку.

   Гліттер на кінчиках нігтів. Технологія створення схожа на попередній спосіб, тільки гліттер наноситься на кінчики нігтів і стягується вниз. Цей спосіб зручний тим, що значно продовжує стійкість манікюру – адже першим, як правило, розтріскується лакове покриття на кінчиках нігтів. Блискітки добре зчіплюються з лаком і не дають йому сколюватися тривалий час.

   Гліттер з кольоровим акцентом. Оригінальний варіант гліттерного омбре. Після покриття нігтів базовим кольором виберіть інший лак і промалюйте ним кінчики або основу нігтів. Для цієї мети підійде шматочок дрібнозернистої губки. Її потрібно вмочити в лак і, ледве торкаючись нігтів, нанести колір. Після висихання можна наносити гліттер. Важливо зробити це акуратно, не виходячи за контур колірної підкладки.

 Французький манікюр омбре

 Якщо ви досі не вмієте промальовувати ідеально рівну лінію «усмішки», дана технологія дозволить вам без зайвих зусиль створити ніжний і акуратний французький манікюр омбре. Вам знадобиться:

    Пастельний напівпрозорий лак (персиковий, рожевий);

   Білий лак з щільною текстурою;

   Топове покриття;

   Дрібнозерниста губка;

   Скотч;

   Невеликий шматок фольги.

 Французький манікюр омбре: створення манікюру

    Для початку потрібно захистити кутикулу від затікання лаку. Для цього наріжте скотч на невеликі шматочки і обклейте шкіру навколо нігтів. Це заощадить вам багато часу на відмивання шкіри від лаку.

   На підготовлені нігті нанесіть один або два шари пастельного лаку. Дайте йому повністю просохнути.

   На фольгу мазками нанесіть товстим шаром білий лак, а впритул до нього – пастельний.

   Притисніть до лаків губку і на кілька міліметрів посуньте її, щоб змастити межу між кольорами.

   Акуратними вбиваючими рухами перенесіть градієнт на нігті (білий лак повинен виявитися на кінчику нігтя). Не потрібно сильно натискати на губку, інакше вона вбере в себе весь лак. Повинен вийти плавний перехід від білого кольору до пастельних.

   Зачекайте, поки лак повністю висохне, і нанесіть зверху топ. Можна використовувати гліттер, який ідеально поєднується з ніжним французьким манікюром.

   Акуратно видаліть скотч з шкіри.

 Манікюр омбре: різнобарвний градієнт

 Поєднання різних кольорів дарує широкий простір для фантазії. Можна робити розтяжку лаків одного кольору з різними відтінками, або змішати різні за кольором покриття. Головне – пам’ятати, що лаки повинні бути однієї текстури. В ідеалі – кремовою і непрозорою. Щоб створити манікюр омбре вам знадобляться ті ж інструменти, що і для французького манікюру.

 Манікюр омбре: техніка виконання

    Наклейте на шкіру пальців захисний шар скотча.

   Нафарбуйте нігті вашим улюбленим кольором.

   На фольгу нанесіть мазками впритул один до одного різні кольори лаку. Їх може бути до п’яти; головне – стежити, щоб висота шарів градієнта збігалася з довжиною нігтів.

   Притисніть губку до мазків лаку і трохи посуньте вгору, щоб зробити перехід між кольорами менш чіткими.

   Вбиваючими рухами перенесіть градієнт на нігті. Досить одного або двох натискань губки. Ступінь змазування градієнта можна контролювати за власним бажанням.

   Дайте лаку висохнути, потім нанесіть товстим шаром прозоре топове покриття.

   Видаліть скотч.

   Одним з найбільш популярних варіантів кольорового омбре є так звана веселка: поєднання блакитного, рожевого і жовтого кольору. Веселку можна малювати не тільки горизонтальну, але і вертикальну або діагональну.


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *