Home / Діти / Аденоїди у дітей – застосування олії туї

Аденоїди у дітей – застосування олії туї

Багато хто з нас, мабуть, стикалися із запаленням аденоїдних мигдалин. Спочатку ці розростання покликані виконувати захисну функцію, щоб разом з повітрям в організм не потрапляли хвороботворні частинки. Найчастіше запалюються аденоїди у дітей. У разі тяжкого перебігу хвороби лікарі рекомендують видаляти запалені ділянки хірургічним способом. В інших випадках використовується терапевтичне лікування. Також лікуючі фахівці призначають олію туї при аденоїдах для дітей. Про корисні властивості і застосуванні цього олійного екстракту піде мова в статті.

Аденоїди у дітей – олія туї, показання та протипоказання

Аденоїди у дітей – застосування олії туї

 

Перш ніж ми розглянемо основні показання та протипоказання до застосування цього хвойного олійного екстракту, хотілося б звернути увагу мам на те, що дітям до 18 років дозволяється давати тільки гомеопатичну олію туї. Це пов’язано з тим, що концентрована олія для дитячого організму занадто токсична.

Олія туї володіє рядом позитивних властивостей і має на організм воістину чудодійний ефект, зокрема:

протизапальний;

антимікробний;

судинозвужувальний.

Саме олійний екстракт туї допомагає вилікувати багато недуг у дітей, а саме:

нежить;

запалення аденоїдних розростань;

трахеїт;

бронхіт.

Прийом олії туї всередину допоможе зміцнити імунітет дитини, а також привести в норму метаболічні процеси. В аптечному пункті можна придбати як концентрований, так і гомеопатичний препарат. Не забувайте, що потрібно чітко дотримуватися інструкції. У першу чергу вам слід показати малюка лікуючому фахівцю, щоб він поставив діагноз. Лікар розпише повноцінний курс, щоб лікувати аденоїди у дітей   і визначить дозування олії туї.

Крім того, перед призначенням препарату лікуючий фахівець повинен виключити можливі протипоказання. До їх числа відносяться:

підвищена чутливість до ефірних компонентів;

індивідуальна непереносимість;

прояв алергічних реакцій.

Незважаючи на те, що олія туї знайшла широке застосування в комплексному лікуванні запалення аденоїдних розростать у дітей, її також можна використовувати і для лікування ряду інших захворювань, зокрема:

набряків в носоглотці;

для зволоження слизових покривів верхніх дихальних шляхів;

кашлю;

для очищення організму;

для зміцнення імунітету;

гайморитів;

простудних, вірусних та гострих респіраторних патологій.

В аптечному пункті ви можете придбати гомеопатичну олію туї, яка випускається у формі назальних крапельок і гранул.

Аденоїди у дітей – туя+, інструкція

Затребуваним і ефективним препаратом, щоб лікувати аденоїди у дітей  вважається туя +. Складається цей препарат з наступних активних компонентів:

туї західної;

з’єднання соди і сірки;

гідрастису;

барію карбонату;

цукру;

плямистого болиголова.

Випускається фармакологічний препарат Туя + у формі гранул. Їх не можна давати дітям, які не досягли трьох років, оскільки вони самостійно не зможуть розсмоктати гранулу. Приймати такий препарат рекомендовано при запаленні аденоїдних розростань I-II ступеня. Дозування і тривалість лікувального курсу складається суто індивідуально залежно від віку і ступеня тяжкості патології.

Аденоїди у дітей – олія туї: відгуки

На різних форумах можна ознайомитися з відгуками мам, які зіткнулися з таким захворюванням, як аденоїди у дітей. Багато хто з них говорять про те, що олія туї прекрасно допомогла, але тільки після тривалого використання. Схему лікування суто індивідуально призначав лікуючий фахівець. Як показує практика, про що свідчать і відгуки, олія туї допомагає тільки при запаленні I-II ступеня, в інших випадках видаляли аденоїди у дітей  хірургічним шляхом.

Згідно з деякими відгуками, олія туї допомогла дітям тільки в комплексі з фармакологічними препаратами на основі срібних іонів. У багатьох відгуках мами говорять про те, що через два-три місяці дитина стала дихати носом і перестала хропіти уві сні.

Деякі мами залишилися незадоволені результатом, оскільки їх малюкам лікування олії туї не допомогла. Також у багатьох відгуках є інформація про те, що вилікувати аденоїди у дітей  можна при використанні олії туї у вигляді крапельок, гранульованих препаратів і за допомогою ароматерапії. Всі мами залишають відгуки про те, що дозування і тривалість прийому повинен прописати тільки лікар. У багатьох батьків крихти відмовлялися розсмоктувати гранули, а просто їх ковтали, тому бажаного результату не було.

Запалення аденоїдів вважається в основному дитячим захворюванням. Іноді мигдалини попросту видаляються за допомогою операційного втручання. Але все-таки більшість лікарів наполягає на проведенні гомеопатичного лікування. Не намагайтеся самостійно розрахувати дозування олії туї, в окремих випадках це може бути чревате настанням ускладнених наслідків. Покажіть малюка лікарю, пройдіть з ним повномасштабне обстеження. Будьте готові до того, що таке консервативне лікування затягнеться на довгий час. Здоров’я вам і вашим діткам!


Check Also

Новорічні прикраси на 2021 рік своїми руками. Корисна підбірка

До жодного свята не готуються і не прикрашають своє житло так, як до зустрічі Нового …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.