Home / Дозвілля / 14 лютого 2018. Цікава підбірка

14 лютого 2018. Цікава підбірка

Немає жодного більш зворушливого і романтичного свята, ніж День всіх закоханих. Сама історія виникнення цього свята зворушлива до сліз. Священик Валентин – саме він з’явився негласним засновником дня, 14 лютого 2018, коли всі закохані можуть ще раз сказати про свої почуття.

14 лютого 2018. Історія свята

Одне з найбільш очікуваних свят для тих, хто відчуває одне з найпрекрасніших почуттів – кохання. Для більш серйозного почуття – кохання – цей день є ще відмінною можливістю розповісти про нього вперше або в черговий раз в ньому зізнатися.

Цей день просочений романтикою, позитивними емоціями і яскравими враженнями. Його відзначають всі вікові категорії: від учнів молодших класів до людей похилого віку.

Хтось в цей день дарує свою першу валентинку в житті, хтось вперше говорить про свої почуття, хтось дякує свою другу половинку за роки спільного життя в коханні і розумінні.

Не можна не погодитися з тим, що День святого Валентина – одне з найсвітліших свят. Актуальність його буде втрачена з роками, так як воно безпосередньо пов’язане з коханням – почуттям, яке буде існувати вічно, поки живуть на землі люди.

У Стародавньому Римі існувала традиція, яка нав’язувалася активно владою з метою підвищення народжуваності. У лютому в певний день всі молоді жінки, які не мають дітей, були зобов’язані роздягтися догола і вийти на вулицю для святкової фестивальної ходи.

Чоловіча частина населення в цей час приносила жертву богам родючості. Забивалися козенята. З їхніх шкур виготовлялися реміні. Саме цими знаряддями чоловіки і юнаки шмагали згодом голих жінок, які прямував вулицями Риму та інших міст Римської імперіі.

 Саме таким чином починається історія свята дня святого Валентина. Надалі вона зазнала ряд романтичних змін. Була придумана красива легенда про мученика Валентина.

Тоді, 16 століть назад, противником усіх люблячих сердець виступав імператор Клавдій Другий, впевнений в тому, що шлюб – головна перешкода військовій службі. Видавши наказ про заборону на укладення шлюбів, імператор Римської імперії хотів долучити всіх чоловіків виключно до військової справи.

Як не старався імператор, заборонити солдатам закохуватися він все-таки не міг. На щастя чоловіків і їх коханих в імперії знайшлася людина, яка погодилася укладати шлюби таємно. Мова тут йде саме про священнослужителя на ім’я Валентин.

Цілком можливо, що зважитися на такий відповідальний крок Валентину допомогла його романтична натура. Мирити посварених і допомагати в складанні любовних листів – ось на що священик любив витрачати свій час.

Фінал настільки романтичної історії про таємне одруження закоханих був трагічний. Дізнавшись про те, що один з священнослужителів наважився порушити його указ, Клавдій засудив Валентина до страти. За день до страшного суду, хлогпець зважився зізнатися коханій дівчині в своїх почуттях.

Обраницею героя стала дочка тюремника. Який прислав їй любовний лист був простим, доповненим зворушливою підписом «Твій Валентин». Згодом священнослужителя канонізували. Починаючи з 496 року, Папа Геласіус оголосив 14 лютого Днем усіх закоханих.

Представники Стародавнього Риму не були дурними і неосвіченими людьми. Довгий час вони жили в творчому  тісному зв’язку з силами природи. Саме це дозволяло їм будувати велику імперію і домагатися фантастичних успіхів у всіх їхніх починаннях.

Тому не варто нехтувати такою чудовою можливістю спробувати закликати на свою сторону сили всемогутнього всесвіту. Головне вірити, що 14 лютого 2018  року в день святого Валентина збудуться всі ваші найпотаємніші бажання про кохання і щастя.

У 2018 році день святого Валентина слід відзначати з особливим розмахом. Це пов’язано з особливим поєднанням року півня і розташуванням планет на зоряному небі. Як кажуть всі провідні астрологи світу, саме 2017 рік є максимально сприятливим для створення сім’ї і сімейного вогнища.

Тому, увага, слід дуже ретельно підготуватися до 14 лютого дня святого Валентина. Може саме в цей день ваш коханий остаточно вирішить, що ви його друга половинка.

Як допомогти йому визначитися з цим питанням? Ну, кращого часу, ніж день всіх закоханих, для цього просто не існує. Вам потрібно лише дотримуватися певних правил. І, повірте, все у вас буде саме так, як ви бажаєте.

14 лютого 2018. Традиції свята

Озираючись на історію свята ще раз, варто відзначити, що аж до 1969 року церква не заохочувала святкування Дня святого Валентина. Однак це зовсім не заважало людям вітати одне одного зі святом, відправляючи символічні записки, наповнені приємними словами, почуттями і зізнаннями.

Широко відзначати День святого Валентина на заході почали з 13 століття. В Америку це свято прийшло в 1777 році. Також варто відзначити, що настільки зворушливе свято зуміло стати певною мірою успішним бізнесом. Наприклад, в Америці на початку 20 століття було прийнято відправляти коханим дівчатам марципани, вартість яких була досить значна.

Після деякого часу сформувалася ще одна традиція – доповнювати листівку невеликим символічним подарунком. Це може бути м’яка іграшка, коробка солодощів або цукерок у вигляді серця, сувеніри та багато іншого.Також саме в цей день багато роблять пропозицію руки і серця – ще одна хороша традиція. У свято Всіх закоханих не рідко укладаються шлюби, вважаючи цю дату найбільш придатною для такої важливої події.

В Японії святкування Дня святого Валентина також супроводжує велика кількість солодощів, переважно, шоколаду. При цьому більшість подарунків, на подив, адресовано представникам чоловічої статі. Молодим людям дарують бритви, лосьйони та інші корисні речі.

Колегам і хорошим знайомим дарують «гирі чоко» – знак уваги, який не зобов’язує ні до чого. А ось «хоммей чоко» японка може піднести тільки своєму хлопцю або чоловіку. Цікаво, що 14 березня чоловіки підносять відповідні дари. Вони зобов’язані обдарувати кожну жінку, від якої отримали подарунок на 14 лютого, в триразовому розмірі.

У Південній Кореї існують такі ж традиції. Кореянки, які не отримали подарунків в ці свята, чекають 14 квітня. Тоді вони йдуть в китайський ресторан, де сумують з приводу невдач в особистому житті. До речі, святкуючи 14 лютого, японці проводять конкурс на найбільш романтичне любовне послання.

Романтичні французи вітають одне одного з Днем усіх закоханих, підносячи ювелірні прикраси. У Данії – свої традиції, там люди надсилають одне одному білі сухі квіти. У Франції пишуть коханим вірші і проводять змагання співаків серенад.

Вважається, що в цей день дівчина може попросити будь-якого вподобаного чоловіка одружитися з нею. Якщо обранець відмовляє, він повинен подарувати їй шовкову сукню. Так що дерзайте, дівчата! Є й інші звичаї, пов’язані з сукнею. Сукня – традиційний подарунок на 14 лютого хлопця дівчині. Якщо дівчина приймає сукню, значить, вона готова зв’язати з ним свою долю.

Цікава традиція свята 14 лютого 2018  існує в Британії. У день 14 лютого всі вільні дівчата спеціально встають раніше, щоб виглянути у вікно. Перший чоловік, що пройшов повз них і є майбутнім чоловіком.

Особливі традиції

Поряд з країнами, де 14 лютого святкують радісно й охоче, є ряд і інших країн. Там День всіх закоханих заборонений, а для всіх незгодних введені великі штрафи.

День святого Валентина подарував до нас з католицької культури. Для всіх нас це – День закоханих. Час, коли особливо важливо сказати коханим про свої почуття. А що ж в інших країнах? Там справа йде так само?

Далеко не скрізь. Наприклад, в Словенії теж відзначають 14 лютого. Але жителям цієї країни святий Валентин приносить не кохання, а весну, яка пробуджує природу від зимового сну. А в Німеччині він протегує душевнохворим. Тому в цей день там прийнято прикрашати психіатричні клініки.

Які подарунки прийнято дарувати на День святого Валентина – 14 лютого 2018

Настільки зворушливе і романтичне свято більшість пар вважають за краще проводити вдвох. Як не можна краще підходить цей день, щоб здивувати половинку, піднести приємний сюрприз і ще раз розповісти про свої почуття.

Як і кілька століть тому, неодмінним символом свята залишається «валентинка». Особливо зворушливо буде, якщо проявити фантазію і зробити своїми руками щось незвичайне.

Повітряні кульки, шоколад та інші солодощі, ювелірні прикраси і м’які іграшки – все це як не можна краще підходить для того щоб відсвяткувати день всіх закоханих зі своєю половинкою.

Романтична вечеря при свічках, смачна випічка, приготовлена своїми руками… Подарунків може бути багато.

Як варіант, багато пар вважають за краще провести цей день в захоплюючій поїздці. Похід в театр або кіно – ще один варіант для проведення настільки зворушливого свята.

Відзначати свято день святого Валентина в 2018 році слід правильно. Для цього важливі кілька складових:

 святковий настрій;

велика кількість шоколаду і солодощів;

 приємні подарунки;

кохана людина.

14 лютого 2018року – валентинки до свята

Всі ми знаємо, що за традицією 14 лютого прийнято дарувати валентинки – листівки-сердечка з освідченням у коханні. Одними листівками обмежуватися не будемо і пропонуємо створити не банальні, а дуже навіть незвичайні валентинки для коханих людей!

Чайні валентинки

Тут варіантів може бути декілька. Перший – взяти кілька пакетиків улюбленого чаю, за допомогою паперу, ножиць, клею і фантазії, звичайно ж, зробити невеликий конверт для пакета і подаруйте цей новий ярличок в формі сердечка. Все можна упакувати в красиву коробку, яку теж можна зробити своїми руками.

Ну, і другий варіант – самостійно створити унікальний чай для коханого. Можна купити кілька сортів розсипного крупнолистового чаю і змішати все в будь-яких пропорціях, як вам захочеться, головне – довіряти  своєму смаку і почуттям. Новий незвичайний чай можна також упакувати в гарну коробку.

Фруктові валентинки

Ця валентинка виявиться не тільки приємним, але і дуже корисним подарунком. Для її виготовлення вам знадобляться фрукти і самоклеючий папір. На папері напишіть або роздрукуйте оригінальне освідчення або комплімент коханому і прикрасьте  цими невеликими записочками фрукти. Подарунок можна непомітно покласти в сумку разом з обідом, принести на сніданок або просто залишити в вазі для фруктів.

Валентинки з сюрпризом

Виріжте з паперу 2 сердечка однакового розміру, на одній зі сторін обов’язково напишіть побажання або визнання. Скрепіть 2 сердечка між собою степлером або зшийте  нитками, а всередину можете покласти невеликі цукерки або листочки, на яких, наприклад, буде написано 10 причин, чому ви любите свого чоловіка. Але ніхто не забороняє вам помістити всередину і те й інше або зробіть багато незвичайних валентинок з сюрпризом!

Валентинка з прищіпки

На одній стороні прищіпки зверху можете написати: “Прийшло повідомлення”, а знизу – намалювати конвертик. До другої сторони прищіпки приклейте невеликий аркуш паперу з визнанням, як це показано на фото. І коли чоловік розкриє прищіпку, його порадує любовний лист.

Солодкі валентинки

Коли мова йде про солодощі – варіантів може бути маса. Це шоколадки у формі сердечка, і багато шоколадок, упакованих в коробку у формі серця, і солодкі тістечка-сердечка.

Також ви можете самостійно приготувати варення або джем, помістити його в баночку і красиво її оформити. Напишіть на папері, наприклад, «Ліки кохання», «Ліки для підняття настрою», «Солодка валентинка». Ваш чоловік напевно оцінить такий незвичайний подарунок, а якщо на додачу ви спечете печиво або млинці, він точно не залишиться байдужим.

Для того щоб порадувати коханого оригінальним подарунком, не потрібно витрачати багато грошей, головне зробити це з коханням!


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *